Aktuality

 • Express Cash se zapojil do projektu „Zde pracují Dobří andělé"

  28. února 2019

  Je nám ctí, že se jako společnost stáváme součástí nadace DOBRÝ ANDĚL a připojujeme se do projektu „Zde pracují Dobří andělé". Pro naši společnost není zisk na prvním místě a chceme tak pomoci i lidem, kteří se dostali do tíživé sociální situace.

 • Novoroční předsevzetí a finance

  17. ledna 2019

  Dáváte si předsevzetí do nového roku? Nejste jediní, a patříte tak mezi jednu třetinu lidí v České republice. Mezi nejčastější předsevzetí patří přestat kouřit a zhubnout respektive začít více cvičit.

 • Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019

  21. prosince 2018

  Děkujeme všem našim klientům, zaměstnancům a partnerům za spolupráci v roce 2018 a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2019.

 • Předvánoční stres – vyhněte se mu

  13. prosince 2018

  Všichni si přejeme klidné a spokojené Vánoce. Ale bohužel nezní to někdy pouze jako fráze? Spoustě z nás se v hlavě motá každoroční kolotoč starostí, jak vše zvládnout, co vše koupit. Hlavně abychom měli svátky perfektní. Ale nebylo by právě perfektní onu perfektnost hodit za hlavu?

 • Nebankovní půjčky do 24 hodin

  19. listopadu 2018

  Dostali jste se do tíživé finanční situace? Potřebujete peníze co nejdříve a nejlépe do 24 hodin? Tak právě proto je tu možnost nebankovních půjček do 24 hodin.

Předchozí 1 2 Následující

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem

Sbíráme data o vašem chování na našich webových stránkách, abychom je dokázali zlepšit a zároveň vám zobrazovali relevantnější reklamy. Více informací.