Aktuality

19.3.2018 - EC Financial Services a.s. se stává plnohodnotným členem ČLFA. (Česká leasingová a finanční asociace)

Členství v této prestižní asociaci po boku renomovaných společností nám umožní zejména přímý přístup k legislativním změnám, kdy budeme mít možnost se na jejich finální podobě spolupodílet a společně tak utvářet férové a transparentní prostředí v rámci segmentu nebankovních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů.

Více informací najdete zde.

4.1.2018 – Byli jsme přijati za přidruženého člena ČLFA (Česká leasingová a finanční asociace)

Naše společnost byla 4. ledna přijata Českou leasingovou a finanční asociací za přidruženého člena.

Více informací najdete zde.

1.12.2017 - Získali jsme licenci od ČNB

Společnost EC Financial Services, a.s. Vám s velkým potěšením oznamuje, že ke dni 1. prosince 2017 získala od České národní banky licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. O mimořádnosti této události svědčí fakt, že tuto licenci mají prozatím pouhé 4 společnosti v České republice – Home Credit, ŠkoFIN, ČSOB Leasing a právě EC Financial Services.

Žádná jiná společnost, která by své klienty obsluhovala cestou obchodních zástupců s výběrem splátek v domácnostech, prozatím licenci nemá. Lze tak objektivně říci, že udělením licence ČNB potvrzuje, že podnikání společnosti je plně v souladu s požadavky nové legislativy a zároveň finanční zdraví Express Cash je důvěryhodné a stabilní na pevných základech.

Aktuální seznam společností, jež licenci od ČNB získaly naleznete zde.

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem

Sbíráme data o vašem chování na našich webových stránkách, abychom je dokázali zlepšit a zároveň vám zobrazovali relevantnější reklamy. Více informací.