Pracujte pro ExpressCash

Jestliže si chcete přivydělat hezké peníze navíc, tak naše společnost je pro Vás ta PRAVÁ! Na začátku můžete dostat startovací bonus v řádech až desetitisíců měsíčně! Za poskytnutí úvěrů obdržíte provizi až 600 Kč a z vybraných splátek vyplácíme provizi až 10 %!

Staňte se OBCHODNÍM ZÁSTUPCEM společnosti EC Financial Services, a.s., která je dynamickým poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR, přičemž regiony působnosti neustále rozšiřuje.

Jestliže Vás naše nabídka spolupráce zaujala, tak níže se dozvíte podrobnější informace.

Kdo si u nás může ke svému stálému příjmu přivydělat?

zamestnanec

Zaměstnanec

OSVČ

OSVČ

Maminky

Maminky

Důchodce

Důchodce

Výhody spolupráce s námi

Vysoké provize pro obchodní zástupce

Nabízíme provize z výběrů až 10 %, což platí pro úvěry, které poskytnete Vy. Provize z výběrů z transferovaných klientů činí vždy 8 %....Při refinancování klienta získáváte provizi z výběru celého zůstatku předchozího úvěru. Provize za poskytnutí jednotlivých typů úvěrů je až 600 Kč. Pravidelně máte možnost získat extra provize či bonusy v rámci akcí pro naše obchodní zástupce.

Startovací bonus

Všem novým obchodním zástupcům nabízíme ke standardním provizím naprosto výjimečné a atraktivní startovací provizev prvních měsících ...spolupráce v řádech desetitisíců měsíčně. Bližší informace se dozvíte při osobním setkání s manažerem pro Vaši lokalitu..

Jsme stabilní, ziskoví a stále rosteme

Jsme stabilní a úspěšnou společností, která má velmi dobré trendy hospodaření. V roce 2016 jsme měli zisk 25,3 milionu korun....Neustále zvyšujeme počet zaměstnanců a držíme pevnou síť poboček. Jsme rovněž v pokročilé fázi schvalování licence od České národní banky..

Známe obchodní priority

Neposkytujeme bezhotovostní úvěry v řádech statisíců, které klienty pouze přeúvěrují a kde obchodní zástupce nemá provizi z výběrů ...splátek. Soustředíme se na hotovostní úvěry do 70 tis.Kč, kde mají klienti s dobrou platební morálkou možnost následného refinancování. Neposkytujeme drobné startovací úvěry bez navýšení. Výběry splátek klientů jsou na měsíční bázi a mnohem lépe tak korespondují s příjmy klientů v ČR a zásadním způsobem snižují časové vytížení a náklady obchodních zástupců.

Jsme důslední vůči neplatičům

Podporujeme své obchodní zástupce pro vyšší výběry splátek od klientů efektivním systémem vymáhání nedoplatků včetně pokut pro... neplatící dlužníky. Zároveň motivujeme klienta odpuštěním pokut při doplacení dluhu v termínu splatnosti úvěru. Profesionální péče je zajišťována i cestou call centra a vlastní inkasní sítě v terénu. Neplatící klienty nedržíme uměle v systému, ale za pevných pravidel dochází pravidelně k jejich odpisu a následnému odprodeji pohledávky inkasní společnosti.

Známe obchodní priority

Nezatěžujeme Vás zbytečnou administrativou - nemusíte posílat zbytečné denní SMS manažerovi atd. Nemusíte pro zálohu ...do banky ani vkládat peníze na účet, náš manažer přijede každý týden za Vámi a mimo administrativní servis Vám pomůže se získáním nových klientů a řízením nedoplatků dlužníků. Samozřejmě Vás zdarma podporujeme materiály k získávání klientů (letáky, plakáty, vizitky,…). Realizujeme rozsáhlý marketing, kontakty na žadatele o úvěr od nás dostáváte ZDARMA.

Aktuálně AKCE 3x až 10.000 Kč* pro nové obchodní zástupce

*více informací na telefonu 734 255 320

Pro naše obchodní zástupce pravidelně pořádáme soutěže o hodnotné ceny

Jak si přivydělat

zamestnanec
Doporučte obchodního zástupce
pakliže s námi daná fyzická osoba uzavře smlouvu o obchodním zastoupení, inkasujete Vy za první 3 měsíce jeho činnosti nevratnou provizi 300 Kč za každý úvěr ...,který tento obchodní zástupce umístí mezi své klienty. Vyúčtování Vaší provize je každý měsíc rozhodného období.
zamestnanec
Tipujte nové klienty
po uzavření „tipařské smlouvy“, která Vás nezavazuje k žádné minimální aktivní činnosti, dostanete nevratnou provizi 300 Kč za každého klienta, který na základě Vašeho tipu ...následně uzavře s naším obchodním zástupcem smlouvu o úvěru. Vyúčtování Vaší provize je opět na měsíční bázi.
zamestnanec
Staňte se obchodním zástupcem
pakliže máte zájem o nejužší formu spolupráce, nabízíme atraktivní schéma provizí až 600 Kč za umístěný úvěr a až 10% z každé vybrané splátky. Navíc celou řadu soutěží ...a víceprovizí,plnou marketingovou podporu (letáky, bannery, online atd.) zdarma a předávání centrálně akvírovaných kontaktů na žadatele o úvěr také zdarma. K tomu všemu profesionální týdenní servis našich manažerů a týdenní výplatu Vašich provizí, to vše po důkladném zaškolení a registraci u ČNB pro Vás zdarma.

Další nabízené pozice

IT business analytik - junior – hlavní pracovní poměr Praha

Kontaktujte nás


Potvrzuji, že jsem si přečetl informaci o ochraně osobních údajů uchazeče o pozici obchodního zástupce.

* hvězdička označuje povinná pole, které musíte vyplnit

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem