Kontakty

EC Financial Services, a.s.
IČ: 242 43 744
Spisová značka B 18353 uvedená u Městského soudu v Praze
Sídlo: Pražská 636
Dolní Břežany, PSČ 252 41

Máte zájem o půjčku?

Kontaktujte nás v pracovní dny od 8 do 16h na tel. čísle 844 13 14 15 nebo emailem na pujcka@exca.cz

Případně můžete přímo kontaktovat oblastního manažera, který působí v blízkosti Vašeho bydliště.

V mapce níže klikněte na město, které je nejblíže Vašemu bydlišti, čímž se v nově otevřené stránce v pravé horní části obrazovky zobrazí telefonní číslo na oblastního manažera.

Půjčky poskytujeme po celé ČR.

, Benešov, Beroun, Blansko, Bohumín, Břeclav, Brno, Bruntál, Bystřice nad Pernštejnem, Čáslav, Česká Lípa, Nový Bor, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Chomutov, Chrudim, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havířov, Hlinsko, Holešov, Hradec Králové, Hranice na Moravě, Ivančice, Jeseník, Zlaté Hory, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Vejprty, Žatec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kralovice, Kroměříž, Kyjov, Liberec, Jablonec nad Nisou, Litoměřice, Litvínov, Mariánské Lázně, Ostrov nad Ohří, Mladá Boleslav, Mohelnice, Šumperk, Náchod, Nový Jičín, Odry, Olomouc, Opava, Opočno, Ostrava, Ostrava - Poruba, Pardubice, Písek, Plzeň, Prachatice, Praha 4, Praha 10, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Přelouč, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rychnov nad Kněžnou, Sázava, Šternberk, Strakonice, Svitavy, Tábor, Teplice, Bílina, Krupka, Most, Třebíč, Třinec, Trutnov, Turnov, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Meziříčí, Varnsdorf, Rumburk ,Šluknov, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo

Kontaktujte nás přímo

* povinné položky

Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí úvěru 24. 4. 2019, datu první splátky do 30 dnů od data poskytnutí a se splatností všech dalších splátek 30 dnů od data předcházející splátky a době trvání spotřebitelského úvěru 14 měsíců . Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nabídka není veřejným příslibem a platí při splnění podmínek poskytovatele úvěru. Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do veřejně přístupných registrů jako je insolvenční rejstřík, Centrální evidence exekucí a jiných úvěrových registrů, např. SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací, včetně informací o registrech najdete na www.isir.cz, www.ceecr.cz, www.solus.cz a www.cncb.cz. Poskytovatelem úvěru je ANO, spořitelní družstvo a zprostředkovatelem úvěru je společnost EC Financial Services, a.s.

Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Máte zájem stát se naším obchodním zástupcem?

Volejte na tel. číslo
734 255 320
nebo nás kontaktujte emailem na

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem