Kontakty

EC Financial Services, a.s.
IČ: 242 43 744
Spisová značka B 18353 uvedená u Městského soudu v Praze
Sídlo: Koněvova 2660/141
Praha 3 - Žižkov, PSČ 130 00

Máte zájem o půjčku?

Kontaktujte nás v pracovní dny od 8 do 16h na tel. čísle 844 13 14 15 nebo emailem na pujcka@exca.cz

Beroun, Blansko, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Břeclav, Brno, Brno, Blansko, Kuřim, Česká Lípa, České Budějovice, Chomutov, Chrudim, Děčín, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Kyjov, Veselí nad Moravou, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kralovice, Kroměříž, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Prachatice, Praha, Přerov, Příbram, Prostějov, Rychnov nad Kněžnou, Šumperk, Svitavy, Tábor, Třebíč, Trutnov, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Vsetín, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Zlín, Znojmo

Kontaktujte nás přímo

* povinné položky

Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí úvěru 21. 7. 2018, datu první splátky do 30 dnů od data poskytnutí a se splatností všech dalších splátek 30 dnů od data předcházející splátky a době trvání spotřebitelského úvěru 14 měsíců . Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nabídka není veřejným příslibem a platí při splnění podmínek poskytovatele úvěru. Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do veřejně přístupných registrů jako je insolvenční rejstřík, Centrální evidence exekucí a jiných úvěrových registrů, např. SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací, včetně informací o registrech najdete na www.isir.cz, www.ceecr.cz, www.solus.cz a www.cncb.cz. Poskytovatelem úvěru je ANO, spořitelní družstvo a zprostředkovatelem úvěru je společnost EC Financial Services, a.s.

Ano Ne

Ne Ano

Pole níže jsou nepovinné, jejich vyplněním však umožníte našemu makléři rychlejší posouzení žádosti a zvýšíte svoji šanči na poskytnutí úvěru.

Ano Ne

Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Máte zájem stát se naším obchodním zástupcem?

Volejte na tel. číslo
734 255 320
nebo nás kontaktujte emailem na

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem

Sbíráme data o vašem chování na našich webových stránkách, abychom je dokázali zlepšit a zároveň vám zobrazovali relevantnější reklamy. Více informací.