ExpressCash

Rychlé půjčky

734 255 323
Obchodní manažer Stanislav Čermák

V případě zájmu o úvěr volejte nebo vyplňte formulář níže.

* povinné položky

Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí úvěru 16. 8. 2018, datu první splátky do 30 dnů od data poskytnutí a se splatností všech dalších splátek 30 dnů od data předcházející splátky a době trvání spotřebitelského úvěru 14 měsíců . Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nabídka není veřejným příslibem a platí při splnění podmínek poskytovatele úvěru. Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do veřejně přístupných registrů jako je insolvenční rejstřík, Centrální evidence exekucí a jiných úvěrových registrů, např. SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací, včetně informací o registrech najdete na www.isir.cz, www.ceecr.cz, www.solus.cz a www.cncb.cz. Poskytovatelem úvěru je ANO, spořitelní družstvo a zprostředkovatelem úvěru je společnost EC Financial Services, a.s.

Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Naše hotovostní půjčky poskytujeme v částkách od 5.000 do 70.000 Kč.
Splatnost půjček je variabilní dle přání klienta, a to 14, 17 a 20 měsíců.
Splátky vybíráme 1x měsíčně v domácnosti klienta – výběr provede obchodní zástupce naší společnosti.

Přesnou výši možné půjčky Vám stanoví na základě individuálního posouzení náš obchodní zástupce při posouzení Vaší žádosti u Vás doma. Zároveň Vám před podpisem smlouvy sdělí přesnou výši pravidelných splátek, celkovou výši navýšení půjčky a další informace vyžadované zákonem.

Máte zájem o naši půjčku? Před schválením poskytnutí půjčky po Vás náš obchodní zástupce bude požadovat následující dokumenty:

  • platný občanský průkaz
  • pracovní smlouva nebo platný živnostenský list
  • potvrzení trvalého či přechodného pobytu - nájemní smlouva nebo LV při vlastnictví nemovitosti
  • doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ

Náš obchodní zástupce si s Vámi sjedná schůzku, kde s Vámi probere nejvhodnější typ a výši půjčky vzhledem k Vašim finančním možnostem. Jakmile společně naleznete pro Vás optimální řešení, obchodní zástupce vše na místě sepíše a s profesionální péčí formálně dořeší. Osobní a kvalifikovaný přístup našich obchodních zástupců je základní devizou naší společnosti.

ecpujckylouny.cz ecpujckyteplice.cz ecpujckyvsetin.cz ecpujckyzlin.cz pujckaceskebudejovice.cz pujckacheb.cz pujckachomutov.cz pujckajablonec.cz pujckakarlovyvary.cz pujckakladno.cz pujckaklatovy.cz pujckakolin.cz pujckakromeriz.cz pujckakutnahora.cz pujckaliberec.cz pujckanymburk.cz pujckaopava.cz pujckaorlova.cz pujckaslany.cz pujckatrebic.cz pujckaustinadlabem.cz pujcky-otrokovice.cz pujcky-zatec.cz pujckyas.cz pujckybenesov.cz pujckyberoun.cz pujckybilina.cz pujckyblansko.cz pujckybohumin.cz pujckyboleslav.cz pujckybrandys.cz pujckybreclav.cz pujckybruntal.cz pujckyceskatrebova.cz pujckyceskykrumlov.cz pujckyceskytesin.cz pujckychodov.cz pujckychrudim.cz pujckydecin.cz pujckydvurkralove.cz pujckyfrydekmistek.cz pujckyhavirov.cz pujckyhavlickuvbrod.cz pujckyhlucin.cz pujckyhodonin.cz pujckyholesov.cz pujckyhradeckralove.cz pujckyhranice.cz pujckyjaromer.cz pujckyjesenik.cz pujckyjicin.cz pujckyjihlava.cz pujckyjindrichuvhradec.cz pujckyjirkov.cz pujckykadan.cz pujckykarvina.cz pujckyklasterec.cz pujckykoprivnice.cz pujckykralovice.cz pujckykralupy.cz pujckykrnov.cz pujckykrupka.cz pujckykurim.cz pujckykyjov.cz pujckylitomerice.cz pujckylitvinov.cz pujckymarianskelazne.cz pujckymelnik.cz pujckymost.cz pujckynachod.cz pujckyneratovice.cz pujckynovybor.cz pujckynovyjicin.cz pujckyostrov.cz pujckypelhrimov.cz pujckypisek.cz pujckypodebrady.cz pujckyprachatice.cz pujckyprerov.cz pujckypribram.cz pujckyprostejov.cz pujckyrakovnik.cz pujckyricany.cz pujckyrokycany.cz pujckyroudnice.cz pujckyroznov.cz pujckysokolov.cz pujckystaraboleslav.cz pujckysternberk.cz pujckystrakonice.cz pujckysumperk.cz pujckysvitavy.cz pujckytabor.cz pujckytachov.cz pujckytrinec.cz pujckyturnov.cz pujckyuherskehradiste.cz pujckyuherskybrod.cz pujckyunicov.cz pujckyustinadorlici.cz pujckyvalasskemezirici.cz pujckyvarnsdorf.cz pujckyveseli.cz pujckyvlasim.cz pujckyvrchlabi.cz pujckyvyskov.cz pujckyvysokemyto.cz pujckyzabreh.cz pujckyzdarnadsazavou.cz pujckyznojmo.cz rychlepujckybrno.cz rychlepujckypraha.cz uveryceskalipa.cz uveryolomouc.cz uveryostrava.cz uverypardubice.cz uveryplzen.cz uverytrutnov.cz

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem

Sbíráme data o vašem chování na našich webových stránkách, abychom je dokázali zlepšit a zároveň vám zobrazovali relevantnější reklamy. Více informací.