Podmínky poskytnutí půjčky

Naše hotovostní půjčky poskytujeme v částkách
od 5.000 do 70.000 Kč.
Splatnost půjček je variabilní dle přání klienta,
a to 14, 17 a 20 měsíců.

Splátky vybíráme 1x měsíčně v domácnosti klienta – výběr provede obchodní zástupce naší společnosti.

Přesnou výši možné půjčky Vám stanoví na základě individuálního posouzení náš obchodní zástupce při posouzení Vaší žádosti u Vás doma. Zároveň Vám před podpisem smlouvy sdělí přesnou výši pravidelných splátek, celkovou výši navýšení půjčky a další informace vyžadované zákonem.

Máte zájem o naši půjčku? Před schválením poskytnutí půjčky po Vás náš obchodní zástupce bude požadovat následující dokumenty:

  • platný občanský průkaz
  • pracovní smlouva nebo platný živnostenský list
  • potvrzení trvalého či přechodného pobytu - nájemní smlouva nebo LV při vlastnictví nemovitosti
  • doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ

Náš obchodní zástupce si s Vámi sjedná schůzku, kde s Vámi probere nejvhodnější typ a výši půjčky vzhledem k Vašim finančním možnostem. Jakmile společně naleznete pro Vás optimální řešení, obchodní zástupce vše na místě sepíše a s profesionální péčí formálně dořeší. Osobní a kvalifikovaný přístup našich obchodních zástupců je základní devizou naší společnosti.

Upozorňujeme, že naše společnost neposkytuje radu ve smyslu § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Facebook

Přidat do oblíbených

Poslat
e-mailem

Sbíráme data o vašem chování na našich webových stránkách, abychom je dokázali zlepšit a zároveň vám zobrazovali relevantnější reklamy. Více informací.