Nebankovní půjčky do 24 hodin

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Potřebujete peníze co nejdříve a nejlépe do 24 hodin? Tak právě proto je tu možnost nebankovních půjček do 24 hodin.

Nebankovní trh s půjčkami je v dnešní době velmi rozmanitý. Velkou výhodou většiny nebankovních úvěrů je, že můžete získat půjčky do 24 hodin a potřebujete minimum dokumentů pro schválení půjčky. Nebankovní půjčky můžeme rozdělit do několika skupin.

Půjčky do 24 h

Hotovostní půjčka

Je půjčka, při které dostane peníze vyplaceny v hotovosti neboli „na ruku“. Výhodou tedy je že nemusíte vlastnit bankovní účet a většinou je s těmito půjčkami svázaná možnost služeb obchodního zástupce. Obchodní zástupce se o Vás stará tak, že Vám půjčku vyplatí v hotovosti v místě bydliště a následně od Vás splátky v hotovosti vybírá.

Bezhotovostní půjčka

Do této skupiny půjček patří půjčky, které přijdou na bankovní účet klienta. Výhodou těchto půjček je, že peníze můžete mít již do 60 minut a určitou nevýhodou je, že musíte vlastnit bankovní účet a nemáte k dispozici služby obchodního zástupce.

Krátkodobá půjčka

Tato půjčka je velmi často také nazývána jako půjčka do výplaty. Výhoda těchto půjček je rychlost schválení, vyplacení a minimum dokládaných dokumentů. Nevýhodou krátkodobé půjčky je, že má tendenci dlužníky přeúvěrovávat, protože je zde krátká doba splatnosti (většinou max. 30 dnů) a vysoké RPSN.

Dlouhodobá půjčka

Jedná se o půjčky, které mají splatnost v řádech měsíců. Většinou nejsou vázány na účel použití a můžete je tedy použít na konsolidaci úvěrů nebo rekonstrukci. Chcete-li si půjčit vyšší částky nad 500.000 korun, obvykle je potřeba zástava nemovitosti.

Pro tyto případy je tu půjčka proti zástavě nemovitosti od Express Hypo, která zprostředkuje poskytnutí úvěru ve výši 100.000 až 10.000.000 Kč na dobu až 20 let a garantuje expresní vyřízení!

Mezi typ nebankovních půjček, které jsou hotovostní a dlouhodobé patří půjčka Express Cash. Splatnost našich půjček je od 14 do 20 měsíců. Rozmezí poskytované půjčky je mezi 5.000 Kč a 70.000 Kč a půjčku Vám vyplatíme do 24 hodin. Další velkou výhodou jsou služby obchodního zástupce, který od Vás jednou měsíčně vybere splátku v hotovosti.