Super přivýdělek
s ExpressCash

Máte čas a baví vás práce s penězi? Přidejte se k nám a vydělejte si super peníze. Nyní s VELMI ATRAKTIVNÍM STARTOVACÍM  BONUSEM!!!

 • I když dělám tuto práci jen na vedlejší činnost, přijdu si na pěkné provize. Můžu si s klidem dovolit splácet leasing na své nové auto.

 • Jsem v důchodu a mám ráda společnost. Díky práci obchodní zástupkyně jsem spojila příjemné s užitečným. Jsem mezi lidmi a ještě mám krásný přivýdělek.

 • Dlouho jsem hledala vhodný přivýdělek k mateřské dovolené. Měla jsem tři podmínky – nesmí zabrat moc času, můžu si svůj čas řídit sama a dobrá odměna. Konečně jsem našla to, co jsem hledala.

 • Přišel jsem od konkurence. Vyhovují mi měsíční výběry splátek, za méně času mám VÝRAZNĚ vyšší provize. 

Pracujte pro ExpressCash

 • Nabízíme různé druhy spolupráce, aby si každý mohl vybrat podle svých časových možností.
 • Nezáleží jestli jste student, OSVČ, zaměstnanec nebo v důchodu. U nás si přivydělá každý.
kariera
 • Na začátku můžete dostat startovací bonus v řádech až desetitisíců měsíčně!
 • Za poskytnutí úvěrů obdržíte provizi až 800 Kč a z vybraných splátek vyplácíme provizi až 10 %.

Výhody spolupráce s ExpressCash

Každému spolupracovníkovi nabízíme znalosti, podporu a může se účastnit pravidelných soutěží o hodnotné ceny.

Vysoké provize pro obchodníky

Nabízíme provize z výběrů až 10 %, což platí pro úvěry, které poskytnete Vy. Provize z výběrů z transferovaných klientů činí vždy 8 %... Při refinancování klienta získáváte provizi z výběru celého zůstatku předchozího úvěru. Provize za poskytnutí jednotlivých typů úvěrů je až 800 Kč. Pravidelně máte možnost získat extra provize či bonusy v rámci akcí pro naše obchodní zástupce.

Více
Jsme stabilní, ziskoví a stále rosteme

Jsme stabilní a úspěšnou společností, která má velmi dobré trendy hospodaření. V roce 2019 jsme měli zisk téměř 50 milionů korun... Neustále zvyšujeme počet zaměstnanců a držíme pevnou síť poboček. Jako první z nebankovního sektoru jsme v roce 2017 získali licenci od České národní banky.

Více
Jsme důslední vůči neplatičům

Podporujeme své obchodní zástupce pro vyšší výběry splátek od klientů efektivním systémem vymáhání nedoplatků včetně pokut pro... neplatící dlužníky. Zároveň motivujeme klienta odpuštěním pokut při doplacení dluhu v termínu splatnosti úvěru. Profesionální péče je zajišťována i cestou call centra a vlastní inkasní sítě v terénu. Neplatící klienty nedržíme uměle v systému, ale za pevných pravidel dochází pravidelně k jejich odpisu a následnému odprodeji pohledávky inkasní společnosti.

Více
Atraktivní startovací bonus

Všem novým obchodním zástupcům nabízíme ke standardním provizím naprosto výjimečné a atraktivní startovací provize v prvních měsících... spolupráce v řádech desetitisíců měsíčně. Bližší informace se dozvíte při osobním setkání s manažerem pro Vaši lokalitu.

Více
Známe obchodní priority

Neposkytujeme bezhotovostní úvěry v řádech statisíců, které klienty pouze přeúvěrují a kde obchodní zástupce nemá provizi z výběrů... splátek. Soustředíme se na hotovostní úvěry do 70 tis.Kč, kde mají klienti s dobrou platební morálkou možnost následného refinancování. Neposkytujeme drobné startovací úvěry bez navýšení. Výběry splátek klientů jsou na měsíční bázi a mnohem lépe tak korespondují s příjmy klientů v ČR a zásadním způsobem snižují časové vytížení a náklady obchodních zástupců.

Více
Podpora po celou dobu spolupráce

Nezatěžujeme Vás zbytečnou administrativou – nemusíte posílat zbytečné denní SMS manažerovi atd. Nemusíte pro zálohu... do banky ani vkládat peníze na účet, náš manažer přijede každý týden za Vámi a mimo administrativní servis Vám pomůže se získáním nových klientů a řízením nedoplatků dlužníků. Samozřejmě Vás zdarma podporujeme materiály k získávání klientů (letáky, plakáty, vizitky, …). Realizujeme rozsáhlý marketing, kontakty na žadatele o úvěr od nás dostáváte ZDARMA.

Více

Formy spolupráce s ExpressCash

Staňte se ještě dnes naším
obchodním zástupcem

 • až 800 Kč za umístěný úvěr
 • až 10 % z každé vybrané splátky
 • možnost účasti v soutěžích o ceny
 • marketingová podpora (letáky, bannery atd.)
obchodnik

Tipujte nové klienty

Po uzavření „tipařské smlouvy“, která Vás nezavazuje k žádné minimální aktivní činnosti, dostanete nevratnou provizi 300 Kč za každého klienta, který na základě Vašeho tipu následně uzavře s naším obchodním zástupcem smlouvu o úvěru. Vyúčtování Vaší provize je na měsíční bázi.

tipař

Doporučte obchodního zástupce

Pakliže s námi daná fyzická osoba uzavře smlouvu o obchodním zastoupení, inkasujete Vy za první 3 měsíce jeho činnosti nevratnou provizi 300 Kč za každý úvěr, který tento obchodní zástupce umístí mezi své klienty. Vyúčtování Vaší provize je každý měsíc rozhodného období.

náborář

Žádost o spolupráci s ExpressCash

Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat s podrobnějšími informacemi.

Máte otázky? Nebo potřebujete poradit? Kontaktujte nás 734 255 320.

Naše volné pozice také na Jooble