Časté dotazy

Je půjčka účelově vázaná?
Ne, půjčku můžete použít na cokoliv dle Vašeho uvážení
Můžu o půjčku žádat přímo v sídle EC Financial Services, a. s.?
Ne, pokud máte o půjčku zájem, kontaktujte nás a ozve se Vám náš nejbližší obchodní zástupce.
Ztratil jsem občanský průkaz a mám náhradní doklad – mohu žádat o půjčku?
Bohužel ne, při žádosti akceptujeme pouze platné občanské průkazy.
Co když budu chtít půjčku předčasně splatit?
Toto je možné bez jakýchkoliv sankcí a nebude Vám za toto účtován žádný poplatek.
Jak je půjčka jištěna?
Pro získání naší hotovostní půjčky do 70.000 Kč nepotřebujete žádného ručitele či zástavu nemovitosti.
Co se stane v případě nesplácení?
S každým klientem máme snahu jeho situaci řešit, kontaktujeme jej telefonicky, osobně i písemně. Chápeme nenadálé životní události a při čestném jednání vycházíme klientovi vstříc. Pokud klient nejeví snahu půjčku splácet, uplatňujeme pouze zákonné možnosti vymáhání dané legislativou ČR.
Na co mohu vypůjčené peníze použít?
Je-li vám půjčka schválena, doveze vám náš obchodní zástupce peníze v hotovosti přímo domů. Co s penězi poté podniknete, je čistě na vás, půjčka není vázána účelem. Samozřejmě je vždy rozumné zvážit si, zda je váš motiv natolik závažný, abyste si na něj půjčovali, ale my se vás ptát nebudeme – půjčku můžete využít na cokoliv.
Jak zažádám o půjčku?
Nejpohodlnější cestou je pro klienty vyplnění online žádosti na našem webu. My vás pak budeme kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech. Dále nás můžete kontaktovat e-mailem na pujcka@exca.cz nebo telefonicky 844 13 14 15 (v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou).
Kolik mi půjčíte a na jak dlouho?
U nás si můžete půjčit částku v rozmezí 5 až 70 000 Kč, což pokryje většinu nenadálých výdajů. Splácet úvěr můžete buď 14, 17, nebo 20 měsíců. Výši pravidelné měsíční splátky si můžete předběžně propočítat na naší online kalkulačce.
Co musím splnit, abych půjčku dostal?
Je potřeba splnit minimální věkovou hranici 18 let, z druhé strany je maximální hranice 79 let. Dále je potřeba mít platný občanský průkaz, jste-li občanem ČR. Žádá-li o úvěr cizinec, potřebuje platné potvrzení o trvalém nebo dlouhodobém pobytu a platný průkaz totožnosti. K poskytnutí úvěru pak ještě doložíte potvrzení o vašich příjmech.
Jak rychle po schválení půjčky získám peníze?
Od schválení půjčky je běžná lhůta pro doručení hotovosti až k vám domů do 24 hodin.
Nemůže někdo zneužít mé osobní údaje?
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Používáme sofistikovanou ochranu a naši klienti mohou být úplně klidní. Pro bližší informace k nakládání s osobními údaji si můžete prohlédnout tuto sekci: Obecné informace o zpracování osobních údajů.
Chtěl bych se stát obchodním zástupcem, jak mám postupovat?
Děkujeme za Váš zájem o spolupráci. Nejprve si prosím prostudujte sekci Kariéra s půjčkami Express Cash na našem webu a následně prosím postupujte podle instrukcí.