Základní informace

Společnost EC Financial Services, a.s. je dynamickým poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR, přičemž regiony naší působnosti neustále rozšiřujeme.

Při poskytování půjček respektujeme veškeré zákonné předpisy a žádosti klientů o půjčky zodpovědně prověřujeme – naším cílem není schválit půjčku každému bez ohledu na jeho předpokládanou schopnost půjčku v budoucnu splatit.

Přehlednost a transparentnost – férové půjčky

Naše společnost si zakládá na přehlednosti, transparentnosti a nezáludnosti smluvní dokumentace. Ke klientům přistupujeme férově, a proto chceme, aby od samého začátku měli přehled, jaké jsou podmínky získání půjčky, jaké jsou její celkové náklady a co hrozí v případě jejího nesplácení. Zároveň respektujeme nenadálé a nepředvídatelné skutečnosti v životě našich klientů a v případě problémů se splácením se u proaktivních a čestně jednajících klientů snažíme nalézt řešení, např. v odkladu či snížení splátek.

Profesionální síť obchodních zástupců

Disponujeme profesionální sítí obchodních zástupců, kteří žadatele o půjčku navštíví přímo u něj doma, prověří jeho bonitu a v případě schválení půjčku v hotovosti vyplatí. Výběr splátek probíhá rovněž v hotovosti a náš obchodní zástupce klienta opět navštěvuje přímo u něj doma, což pro klienty zajišťuje maximální komfort.

Naše krédo je jednoduché – ke klientům se chováme čestně a chceme, aby jim naše půjčka pomohla vyřešit jejich finanční potřebu a zlepšila tak jejich situaci. Peníze nepůjčujeme každému, o předlužené či podvodné klienty zájem nemáme.