Základní informace

Společnost EC Financial Services, a.s. je dynamickým poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR, přičemž regiony naší působnosti neustále rozšiřujeme.

Při poskytování půjček respektujeme veškeré zákonné předpisy a žádosti klientů o půjčky zodpovědně prověřujeme – naším cílem není schválit půjčku každému bez ohledu na jeho předpokládanou schopnost půjčku v budoucnu splatit.

Přehlednost a transparentnost – férové půjčky

Naše společnost si zakládá na přehlednosti, transparentnosti a nezáludnosti smluvní dokumentace. Ke klientům přistupujeme férově, a proto chceme, aby od samého začátku měli přehled, jaké jsou podmínky získání půjčky, jaké jsou její celkové náklady a co hrozí v případě jejího nesplácení. Zároveň respektujeme nenadálé a nepředvídatelné skutečnosti v životě našich klientů a v případě problémů se splácením se u proaktivních a čestně jednajících klientů snažíme nalézt řešení, např. ve snížení splátek.

Profesionální síť obchodních zástupců

Disponujeme profesionální sítí obchodních zástupců, kteří žadatele o půjčku navštíví přímo u něj doma, prověří jeho bonitu a v případě schválení půjčku v hotovosti vyplatí. Výběr splátek probíhá rovněž v hotovosti a náš obchodní zástupce klienta opět navštěvuje přímo u něj doma, což pro klienty zajišťuje maximální komfort.

Naše krédo je jednoduché – ke klientům se chováme čestně a chceme, aby jim naše půjčka pomohla vyřešit jejich finanční potřebu a zlepšila tak jejich situaci. Peníze nepůjčujeme každému, o předlužené či podvodné klienty zájem nemáme.

Proč si vybrat právě Express Cash?

1. Čím je Express Cash nejvýhodnější?

Zakládáme si na vstřícném přístupu ke klientům: Když je spokojený klient, jsme spokojeni i my. Velkou výhodou je také transparentní přístup. Jako jedni z mála máme na našem webu online úvěrovou kalkulačku, kde si můžete kombinovat částku s dobou splácení a hned vidíte, jak parametry úvěru vycházejí včetně úroků a RPSN. Neuznáváme postupné odkrývání informací, naopak ihned odpovídáme na všechny vaše dotazy. Ani vás nebudeme „penalizovat“, když se vaše finanční situace zlepší – předčasné splacení je u nás bez poplatku. Rovněž naše půjčka Express Cash není podmíněna žádným poplatkem předem.

2. Absolutní pohodlí pro klienty během celého procesu

Všechny informace k půjčce Express Cash najdete na našem webu, kde můžete rovnou i vyplnit a odeslat online žádost. Nikam nemusíte chodit ani poté, co je vám úvěr schválen. Peníze přiveze obchodní zástupce až k vám domů. U vás doma si také bude vyzvedávat pravidelné měsíční splátky. 

3. Neúčelová půjčka pro každého

Půjčte si na cokoliv v rozmezí 5–70 tisíc Kč. Na co peníze hodláte použít, nám nemusíte zdůvodňovat. Ani od vás nechceme žádné zástavy nebo ručitele. Pouze se s vámi domluvíme na pravidelných měsíčních splátkách včetně všech úroků na předem určenou dobu, žádný další závazek vás nečeká.

4. Výplata úvěru bez zbytečné prodlevy

Je-li vám půjčka schválena, kvalifikovaný obchodní zástupce přiveze peníze k vám domů do 24 hodin

5. Úvěr pro každého, kdo splňuje jednoduché a přehledné podmínky

Ať už jste studenti, důchodci, nebo maminky na mateřské, o náš úvěr může zažádat kdokoliv, kdo vlastní platný OP, má pravidelné příjmy a vejde se do věkové hranice 18 až 79 let. Prostudujte si základní podmínky pro poskytnutí půjčky. Naleznete tam také informaci, co vše lze doložit jako váš příjem. 

6. Naprosté bezpečí klientů

Snažíme se pomáhat všem našim klientům překlenout náročné období. I pro jejich bezpečí nahlížíme do registru, abychom si byli jisti, že nejde o předluženého klienta, který by se dostal dalším úvěrem definitivně do dluhové pasti. V bezpečí jsou u nás i vaše osobní údaje, dáváme si záležet na tom, aby veškerá rizika pro naše klienty byla minimalizována.