Express Cash – jedna z nejrychlejších a úrokově nejvýhodnějších hotovostních půjček na trhu. Chcete vždy transparentní podmínky, komfortní servis a vstřícné jednání? Vložte důvěru ohledně finančních produktů do společnosti EC Financial Services, a. s., a s tím vším můžete za všech okolností počítat.

Bankovní půjčka vám nebyla poskytnuta? Zkuste to s nebankovní půjčkou Express Cash!

Královna mezi hotovostními půjčkami

Půjčka Express Cash je jednou z nejdéle prodávaných hotovostních půjček v ČR. Za více než 8 let pomohla uspořádat finanční záležitosti desítkám tisíc klientů a vybudovala si pověst kvalitního a seriózního produktu. Mnoho klientů se dnes uchází o úvěr mezi nebankovními poskytovateli, protože bankovní půjčky mají oproti těm nebankovním řadu svazujících pravidel. Banky někdy bazírují na striktní byrokracii a odklony od přísně hlídaných pravidel nebývají možné. Oproti tomu při úvěru od některého z kvalifikovaných nebankovních poskytovatelů máte možnost větší flexibility. A určitě se nestane, že by vám bankovní poradce přivezl hotovost až do domu, jako je tomu v případě půjčky Express Cash.

Na nejlepší bankovní půjčky můžete čekat až do další zimy. Zkuste nebankovní půjčku Express Cash a pohodlně se usaďte. Hotovost přineseme kamkoliv.Je prima získat nejlepší bankovní půjčku

Porovnání bankovních půjček a nebankovních úvěrů

V úplných začátcích nebankovního poskytování úvěrů před mnoha lety nebylo na straně těchto firem mnoho výhod oproti bankovním produktům. Spíše se jednalo o služby pro užší portfolio klientů, systém nebyl precizně nastaven a před zásahem ČNB poskytovaly úvěry i pofiderní firmy, snažící se pouze o rychlý zisk, nikoliv o bezpečí klientů. Nicméně po zásazích a  regulacích ze strany finančního arbitra (ČNB) došlo k definitivnímu urovnání poměrů a  solidní nebankovní společnosti v mnoha ohledech konkurují klasickým bankám.

 • Banka si vždy prověří kredibilitu žadatele a to, zda jsou jeho příjmy dostatečné k pokrytí splátek. Solidní nebankovní společnost to samozřejmě udělá také. Rozdílem může být rychlost, kdy nebankovní společnosti se specializací na úvěry vykazují často větší efektivitu. (Pomineme-li například situace, kdy máte v bance účet a  na něm předschválený úvěr.)
 • Banky se řídí standardní otevírací dobou, kdežto nebankovní poskytovatelé mají často flexibilnější přístup, půjčku tak máte možnost vyřídit i večer nebo přes víkend. Banka převádí váš úvěr na účet zřízený v té konkrétní bance, nebankovní společnosti vám jej pošlou na účet v jakékoliv bance, nebo dokonce předají přímo u vás doma v hotovosti. 

Ze srovnání tedy vychází, že to hlavní je vybrat si důvěryhodnou společnost, u které máte jistotu, že s vámi bude jednat korektně a  v mezích zákona. V případě nebankovních zápůjček je však znatelná větší míra benevolence a  méně svazující přístup ke klientům.

Chci půjčku

Rychlá půjčka bez bankovního účtu

Chcete rychle získat peníze v hotovosti? Pak je určitě potřeba vybrat si jednu ze seriózních nebankovních společností. Banka vám poskytne úvěr v případě, že u nich již máte zřízen účet nebo si ho dodatečně zřídíte. Jestli vás zajímá ale pouze možnost půjčky bez bankovního účtu, takové produkty na trhu rozhodně jsou. Nejdéle fungující hotovostní půjčkou v ČR je Express Cash, žádný účet nepotřebujete a peníze obdržíte do 24 hodin od rychlého schválení přímo na ruku.

Hotovostní půjčka Express Cash je pro vás ideální, když:

 • chcete peníze přímo na ruku,
 • chcete transparentní jednání,
 • chcete komfortní servis,
 • nechcete platit žádné poplatky předem,
 • nechcete zřizovat bankovní účet,
 • nechcete čekat dlouho na vyřízení úvěru.

Půjčování peněz s ohledem na vlastní bezpečnost

Každý, kdo se drží základních zásad pro bezpečné půjčování, splatí úvěr bez potíží a   půjčka je tak pro něj opravdová pomoc v horších časech, nikoliv ohrožení finanční budoucnosti. I nejlevnější bankovní půjčka se může stát rizikem stejně jako jakákoliv jiná, pokud si dobře nepromyslíte, v jaké jste platební kondici. Jak banky, tak nebankovní společnosti dokážou statisticky propočítat, zda jste schopni úvěr splácet a v jaké výši, nicméně všechny okolnosti znáte pouze vy a je také potřeba na to při sjednávání úvěru myslet.

Zodpovědný přístup k financím zahrnuje:

 1. průběžné odkládání finančních rezerv vždy, když je to možné,
 2. přemýšlení nad úvěrem z hlediska jeho aktuální nutnosti,
 3. pečlivý výběr poskytovatele úvěru,
 4. propočtení celkové ceny úvěru včetně všech poplatků, úroků a RPSN,
 5. důkladné prostudování smlouvy o úvěru,
 6. neodkladný kontakt věřitele v případě problémů se splácením.

nejlepší a nejlevnější bankovní půjčky – srovnávač – srovnávám to i s nebankovními, nerušit, říká můj pes, který spí :-)

„Je tedy pro mě lepší bankovní, nebo nebankovní sektor?“

Záleží, co od produktu (půjčky) čekáte. Pokud je to rychlost, férové jednání, proklientská řešení, nebojte se oslovit nebankovní sektor. Je zde již spoustu ověřených institucí, které ctí zásady ČNB, a kolikrát jsou transparentnější a flexibilnější než banky. Paradoxně tedy nejlepší bankovní půjčka může být i ta nebankovní, pokud má pro vás lepší parametry.

Nerušit! Porovnávám na srovnávači nejlevnější bankovní půjčky

„Mohu si porovnat jednotlivé podmínky půjček?“ 

Ano, na internetovém srovnávači pronejlevnější bankovní půjčky si ověříte, jaké produkty jsou dnes k dispozici. Jakou výši vám daná instituce zapůjčí, za jaký úrok, dokdy je třeba vše splatit, a dokonce jak rychle vám poskytovatel peníze půjčí. Je možné si instituce seřadit dle toho, co preferujete. Jestli je to rychlost vyřízení, úrok či délka splácení. Mnoho srovnávačů pracuje nejen s bankovními produkty, ale také s těmi z nebankovního sektoru. 

Dobrým pomocníkem při srovnávání je pro půjčky nebankovní i půjčky bankovní kalkulačka. Pomocí té můžete velmi dobře porovnávat parametry úvěrů, abyste si zvolili takový úvěr, který budete bez větších problémů splácet. Úvěrová kalkulačka je tak vhodným ukazatelem ještě předtím, než o úvěr zažádáte.

Bankovní úvěry a výpomoci – je v tom rozdíl?

Bankovním úvěrem se rozumí peněžní obnos zapůjčený bankou za předem dohodnutý úrok. Finanční výpomoc jsou finanční prostředky poskytnuté jinými právnickými osobami, než jsou banky, může to být i finanční výpomoc od soukromých osob. Když tedy nechcete žádat o půjčku v bance, můžete se obrátit na jiný (nebankovní) subjekt – vždy by měl mít ale licenci k poskytování takových služeb.

Ať už preferujete bankovní úvěr, nebo se spíše poohlížíte v nebankovních sférách, u každé půjčky je třeba zvážit:

 • výši úroků a poplatků, a tudíž výši celkové měsíční splátky,
 • vyplacení úvěru v hotovosti vs. na účet,
 • dobu splácení – příliš dlouhá doba splácení přinese větší úroky, příliš krátká doba splácení zase mnohdy neúnosně vysokou splátku.

Skvělé nebankovní půjčky pro všechny, kteří nechtějí úvěr z banky

Bankovní úvěry nebo výpomoci – hlavně, že mi to zajistí idylu

Fungují bankovní půjčky bez registru?

Banka postupuje v souladu se zákonem, tudíž registr kontroluje. U dlouholetých klientů, kterým chodí na účet banky pravidelný příjem a kteří dosavadní úvěry v bance vždy v pořádku spláceli, může udělat výjimku. Bankovní půjčka se záznamem v registru je stejně nereálná jako každá jiná. Nebankovní společnosti mohou být někdy benevolentnější a zvážit okolnosti a stáří zápisu v registru, nicméně problémoví dlužníci mají zkrátka šance na další solidní úvěr velmi omezené.
Bankovní půjčky bez doložení příjmů jsou ovšem reálné. Banky vaše příjmy vidí, pokud tam máte účet, pokud žádáte v jiné bance, příjmy dokládáte. U nebankovních společností se příjmy k půjčce dokládají rovněž. Tento krok je zásadní, protože je to doklad toho, že úvěr máte z čeho splácet. Většinou se dokládají příjmy za poslední 3 měsíce, případně 6 měsíců.

„Co je to bankovní úvěr?“

Úvěr z banky je v podstatě stejný jako úvěr z nebankovní společnosti. Jde jen o pojmenování toho, zda vám peníze poskytla banka, nebo jiný subjekt. Všechny úvěry se musí řídit regulemi ČNB. Ať banka, nebo jiná společnost mohou mít výhodné, či naopak nevýhodné podmínky. Jde jen o to strávit chvíli času porovnáváním parametrů. Často jsou nejlepší podmínky tam, kde se opakovaně vracíte jako spolehlivý zákazník.

Chci půjčku

Bankovní versus nebankovní půjčky

Stejně jako existuje bankovní půjčka pro důchodce, pro studenty, pro podnikatele, existují podobné produkty i u nebankovních společností. Pro nebankovní sféru se rozhodují žadatelé, kterým banka půjčit nechce, protože většinou mívají přísnější podmínky. Nebankovní společnosti si půjčující také prověřují, ale jejich sítem přece jenom projde více žadatelů. A taky je nebankovní sféra vhodná v případě potřeby hotovosti, protože někdo se na to specializuje – viz EC Financial Services, a. s., s půjčkou Express Cash.

Půjčka z pohodlí domova a online

Dnes již lze bezkontaktně zařizovat skoro všechno. Pokud vás zajímá, zda lze žádat i o bankovní půjčku online, tak odpověď zní – ano. Jde jen o to, jakou banku si vyberete, jaké portfolio produktů banka nabízí a jaké jsou její podmínky. Často se totiž stává, že banky vyžadují více administrativy či jiné podmínky, např. existující stavební spoření. Pokud tedy hledáte hladší průběh vyřízení, zkuste si půjčku vyřídit v seriózní nebankovní instituci nejlépe s licencí od ČNB. Například Express Cash hotovostní půjčka je jedním z prověřených produktů u ECFS, a. s.

Samostatnou kategorií je i bankovní půjčka pro OSVČ. Pokud máte v dané bance svůj podnikatelský účet, je možné, že půjde vše jako po drátkách. Když se vyskytne v bance problém, vždy je možnost oslovit i nebankovní společnosti, které mají produkty pro OSVČ a často trochu jednodušší podmínky pro poskytnutí úvěru.

Co je to bankovní úvěr? Půjčka u vaší či jiné banky. Nebo můžete zkusit i nebankovní úvěry, když v bance nepochodíte.

Nebankovní či bankovní půjčka online je pro ty, kterým už nezůstaly „v prasátku“ žádné rezervy na nenadálé výdaje

Je lepší krátká půjčka, nebo dlouhodobý úvěr?

Hodně záleží na částce, RPSN i úrocích. Dlouhodobý úvěr vyjde klienta dráž na úrocích, na druhou stranu nejsou splátky nastaveny „na krev“. Nemá totiž smysl při sebemenší krizi shánět další úvěr na pokrytí splátky u stávajícího úvěru. Zrovna tak ale nedává smysl splácet třeba 1 000 Kč dva roky. Dlouhodobější úvěry v řádech měsíců či let dávají smysl od částky 5 000 Kč výš.

Krátkodobé bankovní půjčky, stejně jako ty nebankovní, se uzavírají většinou na malé částky. Typicky jde o nějaký menší nenadálý výdaj. Opět platí, že půjčky na delší období dávají větší jistotu v tom, že jsou splátky nižší. Rozumně vychází splácení mezi 1 až 2 lety. V případě mnohaleté půjčky je sice výše splátky nejpříznivější, zato nejvíce takzvaně přeplatíte.

Delší doba splácení přináší většinou pohodu a užitek
Příliš krátká doba splácení vzhledem k výši úvěruRozumně nastavená doba splácení
Dostáváte se do nepohody, je to velký časový tlak.S rozloženou dobou splácení na několik měsíců či let nejste pod tlakem.
Velká možnost, že nesplatíte včas, hrozí vysoké penále.Uhradit úvěr je díky více času mnohem snazší. (TIP: Express Cash nemá sankce za předčasné splacení. Pokud hrozí sankce za prodlení se splátkou, je snaha domluvit se.)
Někdy je vyžadován ručitel či jiná forma záruky.Bez ručitele a záruky, pouze s doložením příjmů.
Požadavek na rychlé splacení ukrojí z vašeho rozpočtu významnou část.Splátky rozprostřené na několik měsíců nerozhodí tolik váš rozpočet.
Hodí se maximálně k úvěrům na malé částky: stokoruny nebo pár tisíc. Půjčka na splátky v řádech let či měsíců je vhodná i na desítky tisíc korun.

Půjčky bez bankovního účtu: existují a jsou výhodné?

Existují a existují i ty výhodné. Přejete-li si půjčku bez bankovního účtu, Express Cash by vám mohla vyhovovat. Vyplácí se v hotovosti, můžete si půjčit částku v rozmezí 5 až 70 tisíc Kč a z dokladů vám stačí jen OP.  

Co ještě přináší Express Cash bez bankovního účtu:

 • Dobu splácení si volíte na 14, 17 nebo 20 měsíců.
 • Zažádat o úvěr můžete online. 
 • Můžete si předem vypočítat parametry úvěru na online úvěrové kalkulačce.
 • Úvěr přivezeme k vám domů.

Když rychlá půjčka bez bankovního účtu, tak Express Cash

Je-li potřeba půjčka rychle, a to v hotovosti, kraluje takovým situacím Express Cash:

 • Peníze obdržíte do 2 hodin od schválení.
 • K předání hotovosti potřebujete doložit jen OP a vaše příjmy.
 • Obnos si vyberete v rozmezí 5 až 70 000 Kč.
 • Dobu splácení volíte na 14, 17 či 20 měsíců.

Výhodou bankovních půjček od spotřebitelského úvětu až po hypotéku bývá možnost spočítat si úroky a výši splátek předem. Nebankovní společnosti často vyžadují, abyste je kontaktovali s poptávkou, a teprve až pak zjistíte více podrobností. Půjčka Express Cash ale vyniká možností spočítat si úvěr online. Celý proces je pro vás pak jak rychlejší, tak přehlednější.

Kdy se hodí dlouhodobý úvěr

V podstatě tehdy, kdy si berete vyšší částku – v řádech desetitisíců či více. Splátky u dlouhodobého úvěru budou nižší a nepůjdete s pravidelnými výdaji až na dřeň. Dlouhodobý úvěr bývá od 12 měsíců nahoru, může být i na několik let. Doba splácení u částek v desetitisících by se měla pohybovat alespoň od jednoho roku do dvou. Měli byste pak být schopni úvěr splácet. U dlouhodobého úvěru samozřejmě nestačí jen to, že máte dost času na splácení. Musíte si být také jisti, že jde o seeriózní společnost.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?