Express Cash – jedna z nejrychlejších a úrokově nejvýhodnějších hotovostních půjček na trhu. Chcete vždy transparentní podmínky, komfortní servis a vstřícné jednání? Vložte důvěru ohledně finančních produktů do společnosti EC Financial Services, a. s., a s tím vším můžete za všech okolností počítat.

Bankovní půjčka vám nebyla poskytnuta? Zkuste to s nebankovní půjčkou Express Cash!

Královna mezi hotovostními půjčkami

Půjčka Express Cash je jednou z nejdéle prodávaných hotovostních půjček v ČR. Za více než 8 let pomohla uspořádat finanční záležitosti desítkám tisíc klientů a vybudovala si pověst kvalitního a seriózního produktu. Mnoho klientů se dnes uchází o úvěr mezi nebankovními poskytovateli, protože bankovní půjčky mají oproti těm nebankovním řadu svazujících pravidel. Banky někdy bazírují na striktní byrokracii a odklony od přísně hlídaných pravidel nebývají možné. Oproti tomu při úvěru od některého z kvalifikovaných nebankovních poskytovatelů máte možnost větší flexibility. A určitě se nestane, že by vám bankovní poradce přivezl hotovost až do domu, jako je tomu v případě půjčky Express Cash.

Porovnání bankovních půjček a nebankovních úvěrů

V úplných začátcích nebankovního poskytování úvěrů před mnoha lety nebylo na straně těchto firem mnoho výhod oproti bankovním produktům. Spíše se jednalo o služby pro užší portfolio klientů, systém nebyl precizně nastaven a před zásahem ČNB poskytovaly úvěry i pofiderní firmy, snažící se pouze o rychlý zisk, nikoliv o bezpečí klientů. Nicméně po zásazích a regulacích ze strany finančního arbitra (ČNB) došlo k definitivnímu urovnání poměrů a solidní nebankovní společnosti v mnoha ohledech konkurují klasickým bankám.

 • Banka si vždy prověří kredibilitu žadatele a to, zda jsou jeho příjmy dostatečné k pokrytí splátek. Solidní nebankovní společnost to samozřejmě udělá také. Rozdílem může být rychlost, kdy nebankovní společnosti se specializací na úvěry vykazují často větší efektivitu. (Pomineme-li například situace, kdy máte v bance účet a na něm předschválený úvěr.)
 • Banky se řídí standardní otevírací dobou, kdežto nebankovní poskytovatelé mají často flexibilnější přístup, půjčku tak máte možnost vyřídit i večer nebo přes víkend. Banka převádí váš úvěr na účet zřízený v té konkrétní bance, nebankovní společnosti vám jej pošlou na účet v jakékoliv bance, nebo dokonce předají přímo u vás doma v hotovosti. 

Ze srovnání tedy vychází, že to hlavní je vybrat si důvěryhodnou společnost, u které máte jistotu, že s vámi bude jednat korektně a v mezích zákona. V případě nebankovních zápůjček je však znatelná větší míra benevolence a méně svazující přístup ke klientům.

Rychlá půjčka bez bankovního účtu

Chcete rychle získat peníze v hotovosti? Pak je určitě potřeba vybrat si jednu ze seriózních nebankovních společností. Banka vám poskytne úvěr v případě, že u nich již máte zřízen účet nebo si ho dodatečně zřídíte. Jestli vás zajímá ale pouze možnost půjčky bez bankovního účtu, takové produkty na trhu rozhodně jsou. Nejdéle fungující hotovostní půjčkou v ČR je Express Cash, žádný účet nepotřebujete a peníze obdržíte do 24 hodin od rychlého schválení přímo na ruku.

Hotovostní půjčka Express Cash je pro vás ideální, když:

 • chcete peníze přímo na ruku,
 • chcete transparentní jednání,
 • chcete komfortní servis,
 • nechcete platit žádné poplatky předem,
 • nechcete zřizovat bankovní účet,
 • nechcete čekat dlouho na vyřízení úvěru.

Půjčování peněz s ohledem na vlastní bezpečnost

Každý, kdo se drží základních zásad pro bezpečné půjčování, splatí úvěr bez potíží a půjčka je tak pro něj opravdová pomoc v horších časech, nikoliv ohrožení finanční budoucnosti. I nejlevnější bankovní půjčka se může stát rizikem stejně jako jakákoliv jiná, pokud si dobře nepromyslíte, v jaké jste platební kondici. Jak banky, tak nebankovní společnosti dokážou statisticky propočítat, zda jste schopni úvěr splácet a v jaké výši, nicméně všechny okolnosti znáte pouze vy a je také potřeba na to při sjednávání úvěru myslet.

Zodpovědný přístup k financím zahrnuje:

 1. průběžné odkládání finančních rezerv vždy, když je to možné,
 2. přemýšlení nad úvěrem z hlediska jeho aktuální nutnosti,
 3. pečlivý výběr poskytovatele úvěru,
 4. propočtení celkové ceny úvěru včetně všech poplatků, úroků a RPSN,
 5. důkladné prostudování smlouvy o úvěru,
 6. neodkladný kontakt věřitele v případě problémů se splácením.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?