Hotovostní půjčka do domu

Peníze v hotovosti 5 000 Kč a více do 24 hodin až k vám domů! Peníze na ruku obdržíte po předchozím schválení a domluvě na všech podmínkách. Získejte finanční hotovost až do výše 70 000 Kč jen s platným OP. Expresní vyřízení, férové jednání a služby obchodního zástupce v ceně.

Proč právě v hotovosti?

Nejstarší způsob, jak získat finanční výpomoc v případě potřeby, je obdržení peněz v hotovosti – od rodiny, přátel či osob, které se půjčování peněz věnují profesionálně. Za starých časů to samozřejmě byla jediná možnost, kdežto dnes už je v úvěrové branži daleko více možností.

Přesto zájem o poskytnutí obnosu v hotovosti neupadá. I v dnešní době je stále dost služeb, které jsou placeny v hotovosti. Ubude vám tak starost s tím, že po vyřízení půjčky musíte jít ještě do bankomatu vybrat peníze. Nemluvě o tom, že v případě nižšího denního limitu budete muset uskutečnit výběr několikrát v průběhu více dní. Stejně tak bude potřebovat hotovostní půjčku každý, kdo nemá zřízen žádný účet.

Ať už máte pro potřebu hotovosti jakýkoliv důvod, jsme tu pro takové případy právě my s naší snadno dostupnou půjčkou.

K vaší žádosti přistupujeme vždy zodpovědně

Určitě vás zajímá, zda zkoumáme u hotovostní půjčky rejstřík. Vzhledem k tomu, že nám tuto povinnost přímo ukládá zákon, tak ano. Rejstřík prověřujeme, protože jsme zodpovědným subjektem jak vůči státu, tak vůči našim klientům. Případný negativní záznam nemusí být důvodem pro nevyhovění vaší žádosti, každou takovou žádost totiž posuzujeme individuálně.

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda vaše aktuální finanční situace odpovídá podmínkám poskytnutí úvěru, je kontaktovat nás prostřednictvím velice jednoduchého online formuláře nebo telefonicky.

Rozhodně vám doporučujeme zvážit všechny aspekty vaší momentální životní situace. Jste skutečně schopni úvěr splácet a v případě, že vám bude námi schválen, nebude to pro vás v konečném důsledku jen další zátěž? I při kladném posouzení od poskytovatele úvěru jste to právě vy, kdo zná nejlépe své ekonomické pozadí a jedině vy se tak můžete rozhodnout stoprocentně správně. Nikdy není na škodu připomenout si před žádostí o úvěr hlavní zásady zodpovědného půjčování.

Minimum dokumentů pro maximální jednoduchost

Snažíme se, aby byl celý proces půjčování nejen co nejvíce transparentní, ale rovněž co nejméně zatěžující. To znamená, že pouze se základními doklady vyřídíte poskytnutí úvěru na jakoukoliv schválenou částku. Pokud jste si pečlivě promysleli, že úvěr zvládnete splácet a že jej opravdu potřebujete právě nyní, pak vás jistě potěší jednoduchost našich procesů. Žadatele samozřejmě musíme před předáním peněz řádně identifikovat a rovněž prověřit jeho bonitu, nicméně systém máme nastaven opravdu jednoduše. K vyřízení úvěrů tedy doložíte jen nejzákladnější dokumenty.


K identifikaci:

  • jste-li občanem ČR, stačí Vám občanský průkaz;
  • jste-li cizím státním příslušníkem, potřebujete jen platné povolení k trvalému pobytu v ČR nebo doklad o dlouhodobém pobytu v ČR a průkaz totožnosti.

K prokázání příjmu:

  • potvrzení o výši vašich příjmů, které vám může vystavit váš zaměstnavatel, popř. můžete doložit výplatní pásky či výpis z bankovního účtu, abyste tak prokázali příjem mzdy v posledních 3 měsících, a dále pracovní smlouvu;
  • váš důchodový výměr (nesmí být starší než 12 měsíců) nebo doklad o přiznání rodičovského příspěvku, k tomu je dále potřeba doložit už jen složenky nebo výpis z bankovního účtu prokazující příjem důchodu/příspěvku v posledních 3 měsících;
  • kopii vašeho daňového přiznání za poslední uzavřené období a dále výpis z bankovního účtu, který prokazuje váš příjem z podnikání;
  • jiné doklady, které mohou prokázat váš příjem.

V případě dalších dotazů k dokumentům nutným pro sjednání nebankovní hotovostní půjčky do domu kontaktujte naši infolinku 844 13 14 15 (v pracovní dny od 8 do 16 hodin).

Rychlé půjčky až do domu – peníze na ruku Strakonice + další města po celé ČR

Obáváte se, že je vaše bydliště „z ruky“? Vyplňte si online žádost a uvidíte, že například ani hotovostní půjčka domů Cheb a okolí není žádný problém. Pokud se posuneme jižněji, tak stejně i hotovostní půjčka České Budějovice včetně okolních měst je přes nás snadno realizovatelná. Na mapě se můžete přesvědčit, že naše pokrytí kvalitními poradci je napříč celou republikou.
Naši obchodní zástupci za vámi po předchozí společné domluvě osobně zajedou a jsou s vámi vždy ochotni probrat veškeré detaily. Peníze obdržíte na ruku po podpisu smlouvy. 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?