Hotovostní půjčka do domu

Peníze v hotovosti 5 000 Kč a více do 24 hodin až k vám domů! Peníze na ruku obdržíte po předchozím schválení a domluvě na všech podmínkách. Získejte finanční hotovost až do výše 70 000 Kč jen s platným OP. Expresní vyřízení, férové jednání a služby obchodního zástupce v ceně.

Hotovostní půjčka do domu a peníze cash řeší rychle vaše sny: třeba plavbu na lodi na vašem oblíbeném rybníkuHotovostní půjčka po telefonu, jednoduše u Express Cash


Proč právě v hotovosti?

Nejstarší způsob, jak získat finanční výpomoc v případě potřeby, je obdržení peněz v hotovosti – od rodiny, přátel či osob, které se půjčování peněz věnují profesionálně. Za starých časů to samozřejmě byla jediná možnost, kdežto dnes už je v úvěrové branži daleko více možností.

Přesto zájem o poskytnutí obnosu v hotovosti neupadá. I v dnešní době je stále dost služeb, které jsou placeny v hotovosti. Ubude vám tak starost s tím, že po vyřízení půjčky musíte jít ještě do bankomatu vybrat peníze. Nemluvě o tom, že v případě nižšího denního limitu budete muset uskutečnit výběr několikrát v průběhu více dní. Stejně tak bude potřebovat hotovostní půjčku každý, kdo nemá zřízen žádný účet.

Ať už máte pro potřebu hotovosti jakýkoliv důvod, jsme tu pro takové případy právě my s naší snadno dostupnou půjčkou.

K vaší žádosti přistupujeme vždy zodpovědně

Určitě vás zajímá, zda zkoumáme u hotovostní půjčky rejstřík. Vzhledem k tomu, že nám tuto povinnost přímo ukládá zákon, tak ano. Rejstřík prověřujeme, protože jsme zodpovědným subjektem jak vůči státu, tak vůči našim klientům. Případný negativní záznam nemusí být důvodem pro nevyhovění vaší žádosti, každou takovou žádost totiž posuzujeme individuálně.

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda vaše aktuální finanční situace odpovídá podmínkám poskytnutí úvěru, je kontaktovat nás prostřednictvím velice jednoduchého online formuláře nebo telefonicky.

Rozhodně vám doporučujeme zvážit všechny aspekty vaší momentální životní situace. Jste skutečně schopni úvěr splácet a v případě, že vám bude námi schválen, nebude to pro vás v konečném důsledku jen další zátěž? I při kladném posouzení od poskytovatele úvěru jste to právě vy, kdo zná nejlépe své ekonomické pozadí a jedině vy se tak můžete rozhodnout stoprocentně správně. Nikdy není na škodu připomenout si před žádostí o úvěr hlavní zásady zodpovědného půjčování.

Chci půjčku

Minimum dokumentů pro maximální jednoduchost

Snažíme se, aby byl celý proces půjčování nejen co nejvíce transparentní, ale rovněž co nejméně zatěžující. To znamená, že pouze se základními doklady vyřídíte poskytnutí úvěru na jakoukoliv schválenou částku. Pokud jste si pečlivě promysleli, že úvěr zvládnete splácet a že jej opravdu potřebujete právě nyní, pak vás jistě potěší jednoduchost našich procesů. Žadatele samozřejmě musíme před předáním peněz řádně identifikovat a rovněž prověřit jeho bonitu, nicméně systém máme nastaven opravdu jednoduše. K vyřízení úvěrů tedy doložíte jen nejzákladnější dokumenty.


K identifikaci:

  • jste-li občanem ČR, stačí Vám občanský průkaz;
  • jste-li cizím státním příslušníkem, potřebujete jen platné povolení k trvalému pobytu v ČR nebo doklad o dlouhodobém pobytu v ČR a průkaz totožnosti.

K prokázání příjmu:

  • potvrzení o výši vašich příjmů, které vám může vystavit váš zaměstnavatel, popř. můžete doložit výplatní pásky či výpis z bankovního účtu, abyste tak prokázali příjem mzdy v posledních 3 měsících, a dále pracovní smlouvu;
  • váš důchodový výměr (nesmí být starší než 12 měsíců) nebo doklad o přiznání rodičovského příspěvku, k tomu je dále potřeba doložit už jen složenky nebo výpis z bankovního účtu prokazující příjem důchodu/příspěvku v posledních 3 měsících;
  • kopii vašeho daňového přiznání za poslední uzavřené období a dále výpis z bankovního účtu, který prokazuje váš příjem z podnikání;
  • jiné doklady, které mohou prokázat váš příjem.

V případě dalších dotazů k dokumentům nutným pro sjednání nebankovní hotovostní půjčky do domu kontaktujte naši infolinku 844 13 14 15 (v pracovní dny od 8 do 16 hodin).

Rychlé půjčky až do domu – peníze na ruku Strakonice + další města po celé ČR

Obáváte se, že je vaše bydliště „z ruky“? Vyplňte si online žádost a uvidíte, že například ani hotovostní půjčka domů Cheb a okolí není žádný problém. Pokud se posuneme jižněji, tak stejně i hotovostní půjčka České Budějovice včetně okolních měst je přes nás snadno realizovatelná. Na mapě se můžete přesvědčit, že naše pokrytí kvalitními poradci je napříč celou republikou.
Naši obchodní zástupci za vámi po předchozí společné domluvě osobně zajedou a jsou s vámi vždy ochotni probrat veškeré detaily. Peníze obdržíte na ruku po podpisu smlouvy.

Jednoduše po telefonu, peníze na ruku

Není to tak dávno, co jsme si museli vystát nekonečné fronty v bankách, abychom si mohli půjčit alespoň drobný obnos do peněženky. Všechny potřebné dokumenty jsme museli mít u sebe a vše se podepisovalo na přepážkách. Dnes je hotovostní půjčka vyřízena po telefonu raz dva a navíc vám peníze dovezeme až domů. Zní to jako zpráva z pohádkového světa, ale opravdu je tomu tak. Potřebujete jen pár dokladů (OP, výpisy z účtu), abychom si ověřili vaši totožnost a bonitu. Po schválení žádosti jsme schopni peníze doručit do 24 hodin a až do místa vašeho bydliště.

hotovostní půjčka bez registru vás relaxovat nenechá, raději volte pohodu s hotovostní půjčkou Express CashLepší je žít v rovnováze než s hotovostní půjčkou bez registru

A bez registru to lze? 

Jelikož sami jednáme zodpovědně, čestně a v mezích zákona, vyžadujeme totéž od svých klientů. Při vyřizování půjčky poskytujeme našim klientům veškeré informace, které by měli o nabízeném produktů znát. Vše společně do detailu spočítáme, aby klient věděl, jaká bude celková částka. Naopak prověřujeme také platební možnosti klienta a chceme znát jeho schopnost splácet. Hotovostní půjčka bez registru tedy u nás není možná. Půjčujeme rádi, ale zejména těm, kteří znají své příjmy a výdaje, tudíž je další výdaj neohrozí.

Když půjčku, tak v hotovosti

Hotovostní půjčky na ruku tedy pro nás nejsou ničím neobvyklým. Ba naopak, můžeme směle říci, že jsme v tomto ohledu profesionálové. Finanční pomoc poskytujeme již od roku 2012. Jsme držiteli licence od ČNB a neustále posilujeme své řady obchodních zástupců, kteří osobně doručí peníze až k vám domů.

Výhody půjček na ruku

V čem je tedy lepší nebankovní hotovostní půjčka na ruku než ta klasická z banky? Třeba v tom, že je velmi rychlá ve vyřízení a vyplacení. Ve většině případů je i bezúčelová. Také se vám bude hodit v případě, že budete potřebovat hned platit v hotovosti či nedisponujete bankovním účtem. Může být prospěšná i těm, kteří sice účet mají, ale momentálně nemají ke svému účtu přístup, a nemohou tedy svými penězi dočasně disponovat. Tohle všechno vám můžeme nabídnout s naší hotovostní půjčkou Express Cash.

Chtějte rychlou hotovostní půjčku Express Cash!

Půjčky v hotovosti na rukuPotřebujete nový bojler na ohřev vody, ojetý vůz či plánujete dovolenou v zahraničí? Ptáte se, jak tohle všechno spolu souvisí? Tyto hmotné i nehmotné věci se totiž dají pořídit za podobnou cenu. V případě, že nedisponujete vlastními úsporami, se vám bude hodit rychlá hotovostní půjčka 70000.  Anebo víte co? Nám je vlastně jedno, na co nakonec peníze použijete. U ECFS, a. s., nemusíte dokládat účel vaší půjčky. Potřebujeme si jen ověřit vaši totožnost a příjmy. Po schválení žádosti jsme schopni peníze doručit do 24 h osobně a přímo až k vám domů.

Nebankovní hotovostní půjčka na ruku je naše srdcovka…

 

Hotovostní půjčka do domu pro vaše dokonalé pohodlí

Express Cash má mnoho výhod. Kromě jiného obsahuje půjčka vyplacení doma, takže je to pro klienty velmi pohodlné, nikam se nemusí trmácet. Naopak neobsahuje poplatky nad rámec smlouvy a sankce za předčasné splacení. Kdo chce úvěr od 5 do 70 000 Kč v hotovosti, těžko bude hledat lepší produkt.
 

Půjčky v hotovosti na ruku mají své kouzlo, a proto jen tak z trhu nezmizí. Když si dobře vyberete, budete spokojení a peníze si správně užijete.

Bez využití účtu – peníze pro případ potřeby hotovosti

Většina lidí dnes sice účet vlastní, ale zdaleka ne všichni. Pro každého, kdo účet z nějakého důvodu nemá, je zde možnost hledat půjčky v hotovosti. Půjčka na ruku bez účtu je běžná věc a vlastně ji využívají poměrně často i vlastníci účtu. Ať už je jejich motivací to, že nechtějí, aby třeba někdo další s přístupem k účtu o úvěru věděl, nebo prostě potřebují peníze v hotovosti. Když je potřeba přímo hotovost, jsou peníze na ruku tou nejlogičtější volbou.

Chci půjčku

Jak je to s půjčováním ve dnech volna?

Ptáte se, jestli je možná hotovostní půjčka o víkendu? U nás respektujeme dny volna a zastáváme názor, že odpočatý poradce pracuje lépe než přetížený. Rádi vám vaši žádost vyřídíme kterýkoliv všední den v časech od 8 do 16 h. Zadat ji samozřejmě můžete i o víkendu přes náš kontaktní formulář. Následující pracovní den vás bude náš obchodní zástupce sám kontaktovat.

Lze vyřídit půjčku i na benzince?

Přemýšlíte, zda jsou půjčky v hotovosti na benzince dobrá volba, či nikoliv? Záleží na tom, co vše jste ochotni podstoupit a jak moc na peníze spěcháte. Doporučujeme si ujasnit, jaký preferujete přístup od poskytovatele, jak vysoké úroky a RPSN jste ochotni akceptovat a jak rychle jste schopni vše splatit. Finančních služeb je v dnešní době opravdu hodně. My nabízíme komplexní servis. Náš obchodní zástupce ECFS, a. s., s vámi bude komunikovat po celou dobu vyřizování, zodpoví vaše případné dotazy a nakonec vám peníze v hotovosti doveze až k vašim dveřím.
 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?