Mobil půjčka

Mobil půjčka nebo také sms půjčka může být řešením vašeho nenadálého finančního nedostatku třeba v případě, kdy vám nedošla včas výplata a trvalé příkazy na přísun peněz nepočkají. Půjčování přes sms sice vypadá jednoduše a lákavě, ale dobře si zvažte, zda je toto řešení pro vás to pravé.

Co nabízí půjčka přes mobil?

Naprostá většina poskytovatelů klasických půjček přes sms nabízí půjčení peněz pouze do výše 10 000 Kč. Jedná se tedy spíše o pokrytí nejnutnějších výdajů v krátké době. Sms půjčkou určitě nevyřešíte větší nedostatek peněz. Je také třeba splatit ji nejčastěji do 30 dnů. Nevýhodou je, že první půjčka vám zpravidla přijde až do 2–3 dnů, jelikož se posílá složenkou. Další půjčky se vám připíší rovnou na účet nejpozději do 24 h. 

Na co si dát pozor u klasické mobil půjčky? 

Doporučujeme vám přečíst si důkladně podmínky splácení. Zjistěte si výši poplatků, RPSN a také, co se stane, když nebudete moci splácet. Pravidla jsou přísná. Většinou se u těchto rychlých krátkodobých půjček přes mobil potkáte s vysokými úroky a obrovskými RPSN (narazíte i na několika tisícové procento!). Dále hrozí extrémní poplatky za nesplacení půjčené částky včas, či dokonce exekuce. Je tedy otázkou, zda vám stojí za to půjčit si v podstatě velmi nízkou částku a později za ni tak draze zaplatit.

U nás si půjčíte rozumně

Naše hotovostní půjčka Express Cash vaši nenadálou situaci vyřeší mnohem efektivněji a bez přehnaných poplatků. U nás si můžete půjčit od 5–70 000 Kč a splatit je nejpozději do 20 měsíců. Nespěcháme tedy tolik, a tím pádem máte více času našetřit na vrácení. Ať se jedná o první nebo desátou půjčku, vždy peníze dovezeme až k vám domů nejpozději do druhého dne. Nemusíte tedy čekat na složenku několik dní.

Mobil půjčka je rychlá – zažádáte o půjčku přes mobil nebo PC a hotovost vám přineseme až domů

Půjčka přes mobil – stačí jen zavolat a my přijedeme k vám

Chci půjčku

Jak získám půjčku Express Cash?

Jednoduše online a klidně i přes mobil s internetovým připojením:

  • na stránkách www.expresscash.cz si v kalkulačce zvolte dobu splatnosti a částku, kterou chcete zapůjčit,
  • vyplňte své kontaktní údaje
  • a klikněte na „Odeslat žádost“.

Vy nikam nemusíte, my přijedeme za vámi

Očekávejte telefonát od nás, během něhož se vás doptáme na pár doplňujících informací týkajících se také vaší bonity a sjednáme si s vámi schůzku pro předání peněz přímo na ruku. Po schválení půjčky sami zajistíme, aby se k vám peníze dostaly nejpozději do 24 h. Náš obchodní zástupce pak na místě zkontroluje vaše osobní údaje a platnost dokladů, podepíšete s ním smlouvu a převezmete si peníze v hotovosti.

U půjčky přes mobil si hlídejte výši úroků a RPSN!

U nás vždy víte, co a kolik platíte, žádné nečekané předražené poplatky. Naopak máme jeden z nejlevnějších úroků v rámci nebankovních produktů. Jeho výše se v průběhu vaší smlouvy nemění. RPSN máme také rozumně nastaveno, tisícová procenta u nás nečekejte. S námi se navíc výborně komunikuje a v případě, že nám dáte dopředu vědět o vaší dočasné neschopnosti splatit svůj závazek včas, můžeme najít společné řešení a splátku na příklad rozvolnit. 

Jednáme seriózně a dodržujeme pravidla půjčování stanovená ČNB. Neposkytujeme tedy naši hotovostní půjčku přes mobil bez registru. Zákon to již neumožňuje. Každý, kdo poskytuje finanční půjčky, má povinnost ověřit si schopnost splácet závazky u svých klientů. Možná se vám to nezdá, ale tento zákon má chránit zejména žadatele o půjčku, aby nepřišli do dluhové pasti nerozumným sjednávání sice drobných půjček, avšak s vysokými úroky splácení.

Mobil půjčku přes sms ano, či ne?

Je mobil půjčka přes sms ihned nabízená různými zapůjčiteli na internetu tak dobrá, kvalitní a bezpečná, abyste mohli klidně spát? Pokud přemýšlíte o vyřízení půjčky tohoto typu, určitě příliš nespěchejte a zjistěte si dostatek informací o tomto produktu. Nezapomeňte také na recenze. 

Chtějte vědět:

  • zda požaduje zapůjčitel poplatky předem,
  • jaké jsou úroky a RPSN,
  • jaká je doba splácení,
  • zda lze splátky prodloužit a za jakých podmínek, 
  • jaké jsou sankce, když nesplatíte půjčku včas.

Jak se přihlásit o mobil půjčky? Bez registru to úplně nepůjde, ale nikam chodit nemusíte – stačí přes mobilJe totiž dost možné, že se vám tahle snadno sjednatelná půjčka přes mobil několikrát prodraží. Proto u nás nabízíme bezpečnější formu půjčování s možností splácení až 20 měsíců. Oproti klasické půjčce přes sms vám můžeme půjčit mnohem vyšší částku a s nižším úrokem včetně RPSN. Vyřídíte ji velice snadno přes naše webové stránky www.expresscash.cz.

 

Přihlaste se rychle o hotovostní půjčku – snadné vyřízení půjčky přes mobil, telefonicky 844 13 14 15 nebo online na počítači

 

Mobil půjčka bez bankovního účtu na složenku

Pokud žádáte o první sms půjčku, zpravidla to jinak než složenkou nejde. Pokud účet nevlastníte, bude vám to možná i vyhovovat. Horší je to v situaci, kdy chcete, aby dorazila půjčka přes mobil hned na účet. V takovém případě raději volte jiné formy zápůjčky (jak v hotovosti, tak na účet), kde vám budou schopni peníze garantovat během pár hodin. Ale i v situacích, kdy účet nemáte, popřípadě jen chcete obdržet hotovost, existují jiné hotovostní půjčky, které řeší situaci rychleji, levněji a pohodlněji.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?