Mobil půjčka

Mobil půjčka nebo také sms půjčka může být řešením vašeho nenadálého finančního nedostatku třeba v případě, kdy vám nedošla včas výplata a trvalé příkazy na přísun peněz nepočkají. Půjčování přes sms sice vypadá jednoduše a lákavě, ale dobře si zvažte, zda je toto řešení pro vás to pravé.

Co nabízí půjčka přes mobil?

Naprostá většina poskytovatelů klasických půjček přes sms nabízí půjčení peněz pouze do výše 10 000 Kč. Jedná se tedy spíše o pokrytí nejnutnějších výdajů v krátké době. Sms půjčkou určitě nevyřešíte větší nedostatek peněz. Je také třeba splatit ji nejčastěji do 30 dnů. Nevýhodou je, že první půjčka vám zpravidla přijde až do 2–3 dnů, jelikož se posílá složenkou. Další půjčky se vám připíší rovnou na účet nejpozději do 24 h. 

Na co si dát pozor u klasické mobil půjčky? 

Doporučujeme vám přečíst si důkladně podmínky splácení. Zjistěte si výši poplatků, RPSN a také, co se stane, když nebudete moci splácet. Pravidla jsou přísná. Většinou se u těchto rychlých krátkodobých půjček přes mobil potkáte s vysokými úroky a obrovskými RPSN (narazíte i na několika tisícové procento!). Dále hrozí extrémní poplatky za nesplacení půjčené částky včas, či dokonce exekuce. Je tedy otázkou, zda vám stojí za to půjčit si v podstatě velmi nízkou částku a později za ni tak draze zaplatit.

U nás si půjčíte rozumně

Naše hotovostní půjčka Express Cash vaši nenadálou situaci vyřeší mnohem efektivněji a bez přehnaných poplatků. U nás si můžete půjčit od 5–70 000 Kč a splatit je nejpozději do 20 měsíců. Nespěcháme tedy tolik, a tím pádem máte více času našetřit na vrácení. Ať se jedná o první nebo desátou půjčku, vždy peníze dovezeme až k vám domů nejpozději do druhého dne. Nemusíte tedy čekat na složenku několik dní.

Mobil půjčka je rychlá – zažádáte o půjčku přes mobil nebo PC a hotovost vám přineseme až domů

Půjčka přes mobil – stačí jen zavolat a my přijedeme k vám

Chci půjčku

Jak získám půjčku Express Cash?

Jednoduše online a klidně i přes mobil s internetovým připojením:

  • na stránkách www.expresscash.cz si v kalkulačce zvolte dobu splatnosti a částku, kterou chcete zapůjčit,
  • vyplňte své kontaktní údaje
  • a klikněte na „Odeslat žádost“.

Vy nikam nemusíte, my přijedeme za vámi

Očekávejte telefonát od nás, během něhož se vás doptáme na pár doplňujících informací týkajících se také vaší bonity a sjednáme si s vámi schůzku pro předání peněz přímo na ruku. Po schválení půjčky sami zajistíme, aby se k vám peníze dostaly nejpozději do 24 h. Náš obchodní zástupce pak na místě zkontroluje vaše osobní údaje a platnost dokladů, podepíšete s ním smlouvu a převezmete si peníze v hotovosti.

U půjčky přes mobil si hlídejte výši úroků a RPSN!

U nás vždy víte, co a kolik platíte, žádné nečekané předražené poplatky. Naopak máme jeden z nejlevnějších úroků v rámci nebankovních produktů. Jeho výše se v průběhu vaší smlouvy nemění. RPSN máme také rozumně nastaveno, tisícová procenta u nás nečekejte. S námi se navíc výborně komunikuje a v případě, že nám dáte dopředu vědět o vaší dočasné neschopnosti splatit svůj závazek včas, můžeme najít společné řešení a splátku na příklad rozvolnit. 

Jednáme seriózně a dodržujeme pravidla půjčování stanovená ČNB. Neposkytujeme tedy naši hotovostní půjčku přes mobil bez registru. Zákon to již neumožňuje. Každý, kdo poskytuje finanční půjčky, má povinnost ověřit si schopnost splácet závazky u svých klientů. Možná se vám to nezdá, ale tento zákon má chránit zejména žadatele o půjčku, aby nepřišli do dluhové pasti nerozumným sjednávání sice drobných půjček, avšak s vysokými úroky splácení.

Mobil půjčku přes sms ano, či ne?

Je mobil půjčka přes sms ihned nabízená různými zapůjčiteli na internetu tak dobrá, kvalitní a bezpečná, abyste mohli klidně spát? Pokud přemýšlíte o vyřízení půjčky tohoto typu, určitě příliš nespěchejte a zjistěte si dostatek informací o tomto produktu. Nezapomeňte také na recenze. 

Chtějte vědět:

  • zda požaduje zapůjčitel poplatky předem,
  • jaké jsou úroky a RPSN,
  • jaká je doba splácení,
  • zda lze splátky prodloužit a za jakých podmínek, 
  • jaké jsou sankce, když nesplatíte půjčku včas.

Jak se přihlásit o mobil půjčky? Bez registru to úplně nepůjde, ale nikam chodit nemusíte – stačí přes mobilJe totiž dost možné, že se vám tahle snadno sjednatelná půjčka přes mobil několikrát prodraží. Proto u nás nabízíme bezpečnější formu půjčování s možností splácení až 20 měsíců. Oproti klasické půjčce přes sms vám můžeme půjčit mnohem vyšší částku a s nižším úrokem včetně RPSN. Vyřídíte ji velice snadno přes naše webové stránky www.expresscash.cz.

 

Přihlaste se rychle o hotovostní půjčku – snadné vyřízení půjčky přes mobil, telefonicky 844 13 14 15 nebo online na počítači

 

Mobil půjčka bez bankovního účtu na složenku

Pokud žádáte o první sms půjčku, zpravidla to jinak než složenkou nejde. Pokud účet nevlastníte, bude vám to možná i vyhovovat. Horší je to v situaci, kdy chcete, aby dorazila půjčka přes mobil hned na účet. V takovém případě raději volte jiné formy zápůjčky (jak v hotovosti, tak na účet), kde vám budou schopni peníze garantovat během pár hodin. Ale i v situacích, kdy účet nemáte, popřípadě jen chcete obdržet hotovost, existují jiné hotovostní půjčky, které řeší situaci rychleji, levněji a pohodlněji.

Pro mnoho lidí je mobil půjčka do výplaty zdánlivě snadným řešením, které využívají takřka každý měsíc. Určitě stojí za to zhodnotit svou finanční situaci a vyřešit ji třeba jednou pro vždy sjednáním úvěru na vyšší částku a s delší dobou splácení – např. Express Cash můžete splácet až 20 měsíců a půjčit si až 70 000 Kč, to už by vám mohlo pomoci s vyřešením dluhového kolotoče.

Hodila by se vám mobil půjčka ihned? 

Tak to je možná ta situace, kdy se vrhnete do úvěru, aniž byste zhodnotili všechny jeho aspekty. Nadarmo se neříká: Práce kvapná, málo platná. Platí to ve všech oblastech života. I když úvěr potřebujeme opravdu rychle, měli bychom si najít čas co možná nejpečlivěji prostudovat všechny podmínky zápůjčky. Nebo si alespoň vybrat opravdu prověřený úvěr, jako je třeba hotovostní půjčka Express Cash – nejdéle fungující hotovostní úvěr v ČR.

Jde zneužít půjčka přes mobil?

Smutným faktem je, že zneužít jde všechno. Vždycky si musíte být jistí, že jednáte se seriózní a prověřenou společností. Měli byste se vyvarovat anonymních subjektů, o kterých nemáte šanci zjistit informace. Pokud někomu sdělujete citlivé informace nebo přeposíláte nějaké kódy přes sms, musíte mít jistotu, že nejde o podvodníka. Místo půjčky byste mohli mít jen dluh.

Každý, kdo chce hotovostní půjčku, zná Express Cash

Mobil půjčka ihned na účet, nebo raději rychlá půjčka v hotovosti? Nejraději prověřený úvěr s kvalitními podmínkami a rozumně rozloženými splátkami

Je mobilní půjčka snadná k vyřízení?

Tyto sms půjčky bývají často při první žádosti řešeny formou složenky. Pro vracející se klienty bývá už možnost i zaslání na účet. Aby mohl být schvalovací proces dokončen, vyžaduje mobil půjčka přihlášení na váš účet a zaslání třeba symbolického obnosu 1 Kč, popř. jiné dohodnuté částky. Tím si společnost ověří pravost účtu a vyřizování úvěru může pokračovat. Vzhledem k poněkud zastaralým principům u tohoto druhu úvěru je určitě lepší poohlédnout se po nějakém modernějším produktu. Obzvláště s přihlédnutím k tomu, že starší typy úvěru mívají také nejvyšší úrokové sazby a navíc složitější proces žádosti o zapůjčení peněz.

Jde vyřídit kvalitní půjčka z mobilu?

Dnešní doba je rychlá a je z velké většiny online. Dokonce už i státní úřady pomalu přizpůsobují svoje procesy tomuto trendu. Soukromé společnosti jsou však dalece napřed. I finanční společnosti nabízejí velmi pohodlné řešení, které vyřídíte přímo z vašeho počítače či mobilu. Zkrátka vám stačí jen připojení k internetu a můžete zaslat žádost o úvěr, vyčkat na schválení a pak využívat finance. 
Kdo chce hotovostní půjčku, měl by si určitě všimnout produktu Express Cash. Kvalitní a prověřený úvěr vám v případě schválení dorazí přímo domů a doma budete odevzdávat i pravidelné splátky.

Chci půjčku

Má i mobil půjčka recenze?

Určitě, každý produkt, který uživatelé využívají, má někde nějaké hodnocení. Vlastně je vždycky dobré si zjišťovat informace o všem, co se týká financí. Ale platí to i pro pořizování jiného zboží. Vždy je lepší si zjistit nějaké informace předem, abyste se nespálili.

Dobře se o všem informujte

Jak již uvádíme výše, je dobré být opravdu obezřetný při zřizování mobil půjček. Chtějte vědět konkrétní čísla, kolik budete měsíčně splácet celkem vč. úroků a RPSN, dokdy nejpozději musíte vše splatit a zda vám hrozí penále při zpoždění platby. Další otázka zní, zda nabízí mobil půjčka prodloužení splátek, když by bylo potřeba. U nás v ECFS, a. s., máme pochopení pro nenadálé situace, a pokud s námi klient zavčasu komunikuje, lze najít řešení ke spokojenosti obou stran.

V dnešní době je spíše výhodná půjčka bez mobilu. Jak se modernizují zákony a také procesy úvěrových společností, zastaralé produkty už ztrácí dech. Pro všechny potřeby hotovosti je tu například Express Cash: až 70 000 Kč za výhodných podmínek.

Půjčka z mobilu – vyhledejte si stránky Express Cash a žádejte odkudkoliv.Půjčka z mobilu – s internetem si zažádáte o úvěr online odkudkoliv

Dá se vyřídit půjčka na mobil?

Mobil půjčky jsou starým typem úvěru. Dnes také běžně vyřídíte půjčku z mobilu. Buď si zavoláte s žádostí, nebo online přes mobil vyplníte žádost. Je to jednoduchý proces, po kterém jen počkáte na další instrukce. Brzy se dozvíte, jestli vám byl úvěr schválen.

Půjčky na mobil jsou tedy už překonané modernějšími produkty, ale technologické vymoženosti nám se sjednáním úvěru pomůžou. Poslat si online žádost o úvěr z mobilu celý proces hodně zrychluje.


 

Zažádejte si o úvěr třeba z mobilu, zkrátka odkudkoliv

Výhodou internetu v mobilu je snadná možnost vyřídit cokoliv, odkudkoliv a ihned. Půjčky přes mobil se dnes vyřizují běžně. Pokud má poskytovatel veškeré důležité informace na webu a zároveň u něj lze zaslat žádost online, je to hned.

 

Mobil půjčka je starý produkt, hledejte moderní nebankovní úvěry – jako Express Cash
 Express Cash předčí úvěry typu mobil půjčka v mnohém
Vyřídíte ji rychleJednoduchá a rychlá online žádost. Když vám bude úvěr schválen, peníze obdržíte – a to až domů – do 24 hodin.
Široké věkové rozpětíZažádat si o úvěr můžete od 18 let, žádat o půjčku můžete dokonce i v 79 letech.
Minimum sankcíSankcím se vyhýbáme. Snaha najít řešení a domluva s klientem jsou na prvním místě. Pokud klient aktivně komunikuje a hledá řešení, jde to i bez sankcí. Půjčka Express Cash je rovněž bez sankce za předčasné splacení.
Nezdůvodňujete účelPůjčka je bezúčelová, při splnění podmínek úvěru si použijte peníze, na co potřebuje.
TransparentnostSnažíme se eliminovat jakákoliv rizika. Transparentní proces založený na našem etickém kodexu je toho důkazem. Klientům doporučujeme rady pro zodpovědné půjčování. Express Cash má mnoho spokojených klientů, ti potvrzují, že půjčování s ohledem na hodnoty má smysl.
Jednoduché spláceníSplátky si u vás po předchozí domluvě vždy vyzvedává náš obchodní poradce. Dobu splácení si můžete zvolit 14, 17 či 20 měsíců.
Minimum byrokracieZ osobních dokladů si přichystejte jen OP. Dále je potřeba doložit pouze vaše příjmy k potvrzení, že máte půjčku z čeho splácet.

Půjčka přes mobil – jak na to

Půjčku přes mobil vyřídíte snadno. Buď zavoláte do vybrané společnosti a domluvíte se na postupu, nebo z internetu v mobilu odešlete online žádost. Samozřejmě to vyžaduje, aby společnost měla infolinku nebo online poptávkový formulář. To by ale v dnešní době měla být samozřejmost.

Starší typ úvěru – tzv. mobil půjčka – kdy se řešil úvěr přes sms, v určité podobě stále funguje. Výhodnější je ale jít s dobou a hlavně moderními úvěrovými produkty. Taková mobil půjčka bez bankovního účtu je vlastně půjčka v hotovosti. Zkuste v takovém případě půjčku Express Cash. Zažádat o ni můžete online, popřípadě si k nám zavolat nebo napsat.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?