Nejlevnější půjčka

Půjčte si až 70 000 Kč v hotovosti teď hned. Žádost o půjčku si jednoduše vyřídíte online, popřípadě můžete telefonicky kontaktovat naši infolinku či obchodního zástupce pro váš region. Nejlevnější půjčka se dá pořídit snadno, rychle a s ohledem na vaše trvalé finanční bezpečí.

Hotovostní půjčka Express Cash je pilířem společnosti EC Financial Services již od roku 2012 a za tu dobu se pyšní více než 50 000 spokojených klientů, jejichž řady se stále rozrůstají.

Jaké nejlevnější půjčky jsou zároveň ty nejlepší?

Kdo si potřebuje půjčit, na drahé půjčky nemá chuť. Ale ani v nabídce levných půjček není vše zlato, co se třpytí. Vždy je velmi důležité, spočítat si u nejlevnější půjčky RPSN. Znát pouze výšku úroků nestačí, obzvlášť pokud vás skutečně zajímá nejlevnější půjčka na trhu, nebo aspoň jedna z těch nejlevnějších. Jak už to ale bývá, nejlevnější vždy neznamená nejlepší a nejrozumnější. Někdy je vhodnější zaplatit celkově o trochu více u společnosti, kde máte záruku solidního jednání, kvalitních služeb a dobrých zkušeností současných i bývalých klientů. Ideální je samozřejmě levná půjčka s propracovaným servisem a solidním jednáním poskytovatele.

nejlevnější půjčka na trhu – na cokoliv bez udání účelu až 70 tisíc překvapí nejen dívku za PC na fotce, která málem rozkousne tužku

U nejlevnější půjčky Express Cash vše vyřídíte online a s hotovostí pak můžete naložit, jak je vám libo
 

Z dlouhodobých průzkumů spokojenosti klientů vyplývají následující parametry pro nejlepší úvěry:

 • bezúčelovost

Málokdo chce zdůvodňovat, jestli mu má sloužit nejlevnější půjčka na auto, nebo jen nevychází s výplatou. Řada úvěrů je vázána na konkrétní účel, ale díky tomu nepatří mezi dvakrát oblíbené. Zdůvodňování účelů klienti s pochopením akceptují snad jen u hypoték a leasingů na auto.

 • solidní jednání

Setkat se s férovým a solidním přístupem poskytovatele by při sjednávání půjčky mělo být samozřejmostí. Bohužel tomu tak vždy není. Hodně o budoucím přístupu věřitele napoví recenze a případně i to, zda má na svých webových stránkách zveřejněn etický kodex. Pokud takový kodex firma má a recenze potvrzují, že se jím i řídí, je to určitě bezpečná volba pro uzavření půjčky.

 • rychlost

Subjekty bez profesionálního zázemí mají spousty reklam a nabídek, jenže ve výsledku nejsou schopny dostát svým zveřejněným závazkům. Můžete tak čekat dlouho nejen na první kontakt po zpracování vaší žádosti, ale i po případném schválení úvěru budete trávit čas netrpělivým vyhlížením domluvené částky. Kvalitní poskytovatel vám zajistí vyplacení částky na účet do několika minut a hotovosti do 24 hodin.

 • nejlevnější půjčka

Pro tento účel je nutné sledovat jak výši úroků, tak výši RPSN (roční procentuální sazby nákladů). Ale ani při honbě za nízkou cenou úvěru nelze opomenout další parametry, jako jsou např. rychlost a férové jednání.

Chci půjčku

Jak pořídit kvalitní úvěr skutečně levně?

Výborným pomocníkem je pro hledání nejlevnější půjčky kalkulačka. Tedy ne ta, na které si sčítáme vše, co je složité spočítat zpaměti, ale profesionální úvěrová online kalkulačka, kterou by měl každý solidní poskytovatel mít nepřehlédnutelně zobrazenou na svém webu. Na ní si můžete předběžně propočíst všechny parametry úvěru, o který byste rádi zažádali. Na takové kalkulačce si rovnou omrknete úrokovou sazbu, RPSN, vidíte výši měsíční splátky, to vše v platební periodě, kterou si tam též můžete sami nastavit.

To vše jsou totiž informace, díky kterým si nakonec vyberete tu nejlepší půjčku. Při uzavírání smlouvy už pak řešíte jen případné detaily a dokládáte nejnutnější dokumenty, nicméně dopředu víte, do čeho jdete. Na rozdíl od nabídek, kdy vám rovnou sdělují, že se vše důležité dozvíte až při podpisu smlouvy.

Dobrá online kalkulačka, která vám pomůže správně vybrat nejlevnější půjčku, ukazuje:

 • výši úroků,
 • RPSN,
 • výši měsíční splátky,
 • nastavitelnou délku splácení podle vašich preferencí,
 • rovnou tam máme tlačítko, kterým můžete zažádat o úvěr.

nejlevnější půjčka na auto každému až do 79 let – pomůže vám na cokoliv stejně jako mladíkovi na fotografii

Potřebuje váš miláček trochu vytunit? Nejlevnější půjčka na auto vám s tím pomůže

Levně, nebo ještě levněji?

Každý se snaží promýšlet, zda jsou nejlevnější půjčky z bank, nebo z jiných finančních zdrojů. Podle ceny totiž vybíráme úvěr velmi často. Nejlevněji vás vyjde taková půjčka, kde si dobře nastavíte všechny parametry přesně podle vašich představ a finančních možností. Když zvolíte krátkou dobu splatnosti, ušetříte na úrocích, ale pokud je splátka příliš vysoká, hrozí, že pak na chybějící finance použijete další půjčku, a to pak rozhodně levně nevyjde.

Pro plnohodnotné zvážení ceny potřebujete jak srovnávač nejlevnější bankovní půjčky, tak půjček u nebankovních společností. Je-li celková cena úvěru stěžejním faktorem, vyplatí se investovat více času a „proklepnout si“ všechny bezhotovostní i hotovostní půjčky na trhu.

Nejlevnější nebankovní rychlá půjčka ihned… může to být Express Cash?

Půjčka s dlouholetou tradicí, která se pořád drží na špici oblíbenosti mezi nebankovními produkty a můžete ji mít do 24 hodin, to je ve zkratce hotovostní úvěr od EC Financial Services, a. s. Držíme se etického kodexu, který nás v nebankovní sféře dělá výjimečnými. Vždy dbáme jak na spokojenost klientů, tak na jejich finanční bezpečí.

Levnější půjčka bude vždy výhodnější. Prostudujte si úvěr Express Cash a sami uvidíte

Nejlevnější půjčky z bank, nebo z nebankovních společností? Chtějte to nejlevnější a zároveň nejlepší a budete si užívat

Kde je nejlevnější půjčka? 

Levnější půjčka přináší řadu výhod, pokud už se tedy musíte zadlužit. Levnější by měla být v celkovém souhrnu všech poplatků, úroků včetně RPSN a také včetně případných sankcí. To vše je potřeba by při žádosti o úvěr zohlednit. Když vám tedy na půjčkové kalkulačce vyjde konečná cena, ještě si zjistěte případné sankce za předčasné splacení – pro případ, že by se vaše finanční situace zlepšila, nebo pro případ, že byste potřebovali konsolidaci úvěrů. Kdybyste chtěli další úvěr, kterým byste zaplatili stávající, mohl by se vám vysoký poplatek za předčasné splacení velice nevyplatit. Levná půjčka Express Cash sankce za předčasné splacení neobsahuje, úroky si můžete spočítat na online kalkulačce.

Získejte půjčku levně, přesto bezpečně

Ať už je vaše nejlevnější půjčka na cokoliv, před podepsáním úvěrové smlouvy byste měli mít vše promyšlené. Je potřeba vybrat seriózního poskytovatele, u kterého máte jistotu, že vy budete jen splácet domluvené splátky a nebudete řešit žádné záludnosti okolo. 
Chcete-li kompletní pohodlí a potřebujete hotovost, prohlídněte si podrobnosti půjčky Express Cash. S tímto hotovostním úvěrem můžete žádat o částku v rozmezí 5 000 až 70 000 Kč. Splátkové období si můžete zvolit buď 14, 17, nebo 20 měsíců. V případě schválení úvěru můžete mít peníze do 24 h, doveze vám je až k vám domů obchodní zástupce. 

Potřebuje nejlevnější půjčka srovnání?

Vždycky si o půjčce zjistěte alespoň základní informace. Poskytoval se sice klidně může pojmenovat nejlevnější půjčky cz, ale to neznamená, že jeho produkty vycházejí opravdu nejlépe. 

Levná půjčka = bezpečná půjčka:

 • Vždycky použijte srovnávače a čtěte recenze.
 • Neupisujte se ke zbytečným sankcím za sebemenší prohřešek.
 • Zvolte si dobu splácení raději o chlup delší, aby se vám pohodlně splácely pravidelné splátky.
 • Nezapomínejte, že půjčka vám má pomoci, ne uškodit.

Chci půjčku

Když hledáte nejlevnější nebankovní půjčky, trochu pátrat mezi více úvěry se zkrátka vyplatí. Když si vyberete ty nejlevnější, je dobré porovnat ještě jiné parametry, jako např. dobu splácení, případné sankce, u hotovostní půjčky i to, zda je komfortní a peníze přiveze někdo až k vám, kde je i vyzvedne, atd. Pokud investujete trochu času, určitě vyberete produkt, který pro vás bude ten nejvhodnější.

Jednoduše, vstřícně a bez účelu – to je Express Cash 

Chcete dělat drobné změny ve vašem bytě či domě a hodila by se vám ta nejlevnější půjčka na bydlení? Pokud hledáte půjčku mezi klasickými bankovními poskytovateli, většinou tedy musíte dokládat, za jakým účelem peníze požadujete. V nebankovním sektoru už to tak nutně být nemusí a v případě, že vám stačí půjčit si mezi 5 000 až 70 000 Kč, obraťte se na naše obchodní zástupce či klikněte na tlačítko „Chci půjčku“, vyplňte krátký kontaktní formulář a my se vám už ozveme sami.

Nejlevnější půjčka online – sjednejte si Express Cash po internetu a předem si spočítejte, zda vás vyjde tak levně, jak byste si přáli. Když budete spokojeni, pošlete online žádost. Když vám bude úvěr schválen, máte peníze do 24 hodin doma.

Nejlevnější půjčka je taková, u které se výše splátek včetně úroků vyplatí.

Nejlevnější nebankovní půjčky můžete poptávat klidně i na vysněnou dovolenou

Nejlevnější půjčka je označení, kterým se honosí každý úvěr na trhu. Vy si  můžete nastavit parametry úvěru tak, aby pro vás byl skutečně levný. Popřípadě v kombinaci se všemi dalšími bonusy celkově výhodný.

Když je úvěr bezúčelový, tak si sami zvolíte, zda bude použita nejlevnější půjčka na auto nebo cokoliv jiného. Bezúčelový úvěr není nic špatného. Naopak je to skvělá věc, kdy u úvěru vše probíhá transparentně a bezpečně, jen nikdo nekontroluje, na co peníze použijete. Kuchyň nebo dovolená… když je vám úvěr schválen, účel použití peněz volíte jen vy.

Nejlevnější půjčku tvoří více faktorů

Zmapovat výslednou cenu půjčky není úplně jednoduché, i když hodně pomáhají třeba internetové srovnávače. Každopádně se nejde zaměřit na jeden faktor. Jedna půjčka může mít nejlevnější poplatky, ale zase vysoké úroky. U další půjčky budou úroky mírné, ale různé poplatky výrazné. Je potřeba spočítat oboje. Dále byste si měli třeba zjistit, jaké mají nejlevnější půjčky rpsn. Zkrátka je těch parametrů několik a až jejich sečtením získáte přesnější informaci o tom, jak moc je půjčka levná, nebo není. Velmi výrazně s tím pomůže úvěrová kalkulačka, která vypočítá stěžejní údaje za vás. Solidní kalkulačka vám pak ukáže výslednou měsíční splátku i vše, co je v ní zahrnuto.

Co je dobré pro jednoho, není až tak výhodné pro jiného

Kromě zjištění samotných parametrů, jak vypočítat výslednou cenu úvěru, hraje roli i individualita. Ani nejlevnější půjčka na trhu nemusí být ta pravá zrovna pro vás. Někomu na poklidné splácení stačí půl roku, jiný potřebuje o rok déle. Jeden preferuje zaslání peněz na účet, další naopak půjčku jedině v hotovosti. A tak by se dalo pokračovat. Jednoznačně je vždy potřeba znát celkovou měsíční splátku včetně všech poplatků i úroků – ale pokud jiná půjčka splňuje všechny vaše ostatní požadavky lépe, možná bude celkově lepší.

Každý by chtěl vědět, kde se dá pořídit nejlevnější nebankovní rychlá půjčka ihned, jak už to bývá, jedno univerzální řešení pro všechny neexistuje. Někdo totiž třeba nebude chtít předčasně splatit úvěr, proto se mu půjčka neprodraží sankcemi za předčasné splacení. Ten, kdo předčasně splatí úvěr u společnosti, která za to účtuje sankce, už ten úvěr mít tak levný nebude. Proto je potřeba vybírat poskytovatele podle vašich individuálních potřeb. Nicméně půjčka bez sankcí za předčasné splacení, jako je třeba Express Cash, bude pro většinu lidí výhodnější.

Nejlevnější půjčku ovšem také potřebujete spočítat předem. Právě k tomu slouží online kalkulačka hotovostní půjčky. I levné finanční produkty mohou být výhodné a seriózní, jen je vždy potřeba trochu nastudovat informace a vědět přesně, jaký úvěr uzavíráte.

Levný úvěr Express Cash snadno ověří online kalkulačka.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?