Nejlevnější půjčka

Půjčte si až 70 000 Kč v hotovosti teď hned. Žádost o půjčku si jednoduše vyřídíte online, popřípadě můžete telefonicky kontaktovat naši infolinku či obchodního zástupce pro váš region. Nejlevnější půjčka se dá pořídit snadno, rychle a s ohledem na vaše trvalé finanční bezpečí.

Hotovostní půjčka Express Cash je pilířem společnosti EC Financial Services již od roku 2012 a za tu dobu se pyšní více než 50 000 spokojených klientů, jejichž řady se stále rozrůstají.

Jaké nejlevnější půjčky jsou zároveň ty nejlepší?

Kdo si potřebuje půjčit, na drahé půjčky nemá chuť. Ale ani v nabídce levných půjček není vše zlato, co se třpytí. Vždy je velmi důležité, spočítat si u nejlevnější půjčky RPSN. Znát pouze výšku úroků nestačí, obzvlášť pokud vás skutečně zajímá nejlevnější půjčka na trhu, nebo aspoň jedna z těch nejlevnějších. Jak už to ale bývá, nejlevnější vždy neznamená nejlepší a nejrozumnější. Někdy je vhodnější zaplatit celkově o trochu více u společnosti, kde máte záruku solidního jednání, kvalitních služeb a dobrých zkušeností současných i bývalých klientů. Ideální je samozřejmě levná půjčka s propracovaným servisem a solidním jednáním poskytovatele.

Z dlouhodobých průzkumů spokojenosti klientů vyplývají následující parametry pro nejlepší úvěry:

  • bezúčelovost

Málokdo chce zdůvodňovat, jestli mu má sloužit nejlevnější půjčka na auto, nebo jen nevychází s výplatou. Řada úvěrů je vázána na konkrétní účel, ale díky tomu nepatří mezi dvakrát oblíbené. Zdůvodňování účelů klienti s pochopením akceptují snad jen u hypoték a leasingů na auto.

  • solidní jednání

Setkat se s férovým a solidním přístupem poskytovatele by při sjednávání půjčky mělo být samozřejmostí. Bohužel tomu tak vždy není. Hodně o budoucím přístupu věřitele napoví recenze a případně i to, zda má na svých webových stránkách zveřejněn etický kodex. Pokud takový kodex firma má a recenze potvrzují, že se jím i řídí, je to určitě bezpečná volba pro uzavření půjčky.

  • rychlost

Subjekty bez profesionálního zázemí mají spousty reklam a nabídek, jenže ve výsledku nejsou schopny dostát svým zveřejněným závazkům. Můžete tak čekat dlouho nejen na první kontakt po zpracování vaší žádosti, ale i po případném schválení úvěru budete trávit čas netrpělivým vyhlížením domluvené částky. Kvalitní poskytovatel vám zajistí vyplacení částky na účet do několika minut a hotovosti do 24 hodin.

  • nejlevnější půjčka

Pro tento účel je nutné sledovat jak výši úroků, tak výši RPSN (roční procentuální sazby nákladů). Ale ani při honbě za nízkou cenou úvěru nelze opomenout další parametry, jako jsou např. rychlost a férové jednání.

Jak pořídit kvalitní úvěr skutečně levně?

Výborným pomocníkem je pro hledání nejlevnější půjčky kalkulačka. Tedy ne ta, na které si sčítáme vše, co je složité spočítat zpaměti, ale profesionální úvěrová online kalkulačka, kterou by měl každý solidní poskytovatel mít nepřehlédnutelně zobrazenou na svém webu. Na ní si můžete předběžně propočíst všechny parametry úvěru, o který byste rádi zažádali. Na takové kalkulačce si rovnou omrknete úrokovou sazbu, RPSN, vidíte výši měsíční splátky, to vše v platební periodě, kterou si tam též můžete sami nastavit.

To vše jsou totiž informace, díky kterým si nakonec vyberete tu nejlepší půjčku. Při uzavírání smlouvy už pak řešíte jen případné detaily a dokládáte nejnutnější dokumenty, nicméně dopředu víte, do čeho jdete. Na rozdíl od nabídek, kdy vám rovnou sdělují, že se vše důležité dozvíte až při podpisu smlouvy.

Dobrá online kalkulačka, která vám pomůže správně vybrat nejlevnější půjčku, ukazuje:

  • výši úroků,
  • RPSN,
  • výši měsíční splátky,
  • nastavitelnou délku splácení podle vašich preferencí,
  • rovnou tam máme tlačítko, kterým můžete zažádat o úvěr.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?