Nejlevnější půjčka

Půjčte si až 70 000 Kč v hotovosti teď hned. Žádost o půjčku si jednoduše vyřídíte online, popřípadě můžete telefonicky kontaktovat naši infolinku či obchodního zástupce pro váš region. Nejlevnější půjčka se dá pořídit snadno, rychle a s ohledem na vaše trvalé finanční bezpečí.

Hotovostní půjčka Express Cash je pilířem společnosti EC Financial Services již od roku 2012 a za tu dobu se pyšní více než 50 000 spokojených klientů, jejichž řady se stále rozrůstají.

Jaké nejlevnější půjčky jsou zároveň ty nejlepší?

Kdo si potřebuje půjčit, na drahé půjčky nemá chuť. Ale ani v nabídce levných půjček není vše zlato, co se třpytí. Vždy je velmi důležité, spočítat si u nejlevnější půjčky RPSN. Znát pouze výšku úroků nestačí, obzvlášť pokud vás skutečně zajímá nejlevnější půjčka na trhu, nebo aspoň jedna z těch nejlevnějších. Jak už to ale bývá, nejlevnější vždy neznamená nejlepší a nejrozumnější. Někdy je vhodnější zaplatit celkově o trochu více u společnosti, kde máte záruku solidního jednání, kvalitních služeb a dobrých zkušeností současných i bývalých klientů. Ideální je samozřejmě levná půjčka s propracovaným servisem a solidním jednáním poskytovatele.

nejlevnější půjčka na trhu – na cokoliv bez udání účelu až 70 tisíc překvapí nejen dívku za PC na fotce, která málem rozkousne tužku

U nejlevnější půjčky Express Cash vše vyřídíte online a s hotovostí pak můžete naložit, jak je vám libo
 

Z dlouhodobých průzkumů spokojenosti klientů vyplývají následující parametry pro nejlepší úvěry:

 • bezúčelovost

Málokdo chce zdůvodňovat, jestli mu má sloužit nejlevnější půjčka na auto, nebo jen nevychází s výplatou. Řada úvěrů je vázána na konkrétní účel, ale díky tomu nepatří mezi dvakrát oblíbené. Zdůvodňování účelů klienti s pochopením akceptují snad jen u hypoték a leasingů na auto.

 • solidní jednání

Setkat se s férovým a solidním přístupem poskytovatele by při sjednávání půjčky mělo být samozřejmostí. Bohužel tomu tak vždy není. Hodně o budoucím přístupu věřitele napoví recenze a případně i to, zda má na svých webových stránkách zveřejněn etický kodex. Pokud takový kodex firma má a recenze potvrzují, že se jím i řídí, je to určitě bezpečná volba pro uzavření půjčky.

 • rychlost

Subjekty bez profesionálního zázemí mají spousty reklam a nabídek, jenže ve výsledku nejsou schopny dostát svým zveřejněným závazkům. Můžete tak čekat dlouho nejen na první kontakt po zpracování vaší žádosti, ale i po případném schválení úvěru budete trávit čas netrpělivým vyhlížením domluvené částky. Kvalitní poskytovatel vám zajistí vyplacení částky na účet do několika minut a hotovosti do 24 hodin.

 • nejlevnější půjčka

Pro tento účel je nutné sledovat jak výši úroků, tak výši RPSN (roční procentuální sazby nákladů). Ale ani při honbě za nízkou cenou úvěru nelze opomenout další parametry, jako jsou např. rychlost a férové jednání.

Chci půjčku

Jak pořídit kvalitní úvěr skutečně levně?

Výborným pomocníkem je pro hledání nejlevnější půjčky kalkulačka. Tedy ne ta, na které si sčítáme vše, co je složité spočítat zpaměti, ale profesionální úvěrová online kalkulačka, kterou by měl každý solidní poskytovatel mít nepřehlédnutelně zobrazenou na svém webu. Na ní si můžete předběžně propočíst všechny parametry úvěru, o který byste rádi zažádali. Na takové kalkulačce si rovnou omrknete úrokovou sazbu, RPSN, vidíte výši měsíční splátky, to vše v platební periodě, kterou si tam též můžete sami nastavit.

To vše jsou totiž informace, díky kterým si nakonec vyberete tu nejlepší půjčku. Při uzavírání smlouvy už pak řešíte jen případné detaily a dokládáte nejnutnější dokumenty, nicméně dopředu víte, do čeho jdete. Na rozdíl od nabídek, kdy vám rovnou sdělují, že se vše důležité dozvíte až při podpisu smlouvy.

Dobrá online kalkulačka, která vám pomůže správně vybrat nejlevnější půjčku, ukazuje:

 • výši úroků,
 • RPSN,
 • výši měsíční splátky,
 • nastavitelnou délku splácení podle vašich preferencí,
 • rovnou tam máme tlačítko, kterým můžete zažádat o úvěr.

nejlevnější půjčka na auto každému až do 79 let – pomůže vám na cokoliv stejně jako mladíkovi na fotografii

Potřebuje váš miláček trochu vytunit? Nejlevnější půjčka na auto vám s tím pomůže

Levně, nebo ještě levněji?

Každý se snaží promýšlet, zda jsou nejlevnější půjčky z bank, nebo z jiných finančních zdrojů. Podle ceny totiž vybíráme úvěr velmi často. Nejlevněji vás vyjde taková půjčka, kde si dobře nastavíte všechny parametry přesně podle vašich představ a finančních možností. Když zvolíte krátkou dobu splatnosti, ušetříte na úrocích, ale pokud je splátka příliš vysoká, hrozí, že pak na chybějící finance použijete další půjčku, a to pak rozhodně levně nevyjde.

Pro plnohodnotné zvážení ceny potřebujete jak srovnávač nejlevnější bankovní půjčky, tak půjček u nebankovních společností. Je-li celková cena úvěru stěžejním faktorem, vyplatí se investovat více času a „proklepnout si“ všechny bezhotovostní i hotovostní půjčky na trhu.

Nejlevnější nebankovní rychlá půjčka ihned… může to být Express Cash?

Půjčka s dlouholetou tradicí, která se pořád drží na špici oblíbenosti mezi nebankovními produkty a můžete ji mít do 24 hodin, to je ve zkratce hotovostní úvěr od EC Financial Services, a. s. Držíme se etického kodexu, který nás v nebankovní sféře dělá výjimečnými. Vždy dbáme jak na spokojenost klientů, tak na jejich finanční bezpečí.

Levnější půjčka bude vždy výhodnější. Prostudujte si úvěr Express Cash a sami uvidíte

Nejlevnější půjčky z bank, nebo z nebankovních společností? Chtějte to nejlevnější a zároveň nejlepší a budete si užívat

Kde je nejlevnější půjčka? 

Levnější půjčka přináší řadu výhod, pokud už se tedy musíte zadlužit. Levnější by měla být v celkovém souhrnu všech poplatků, úroků včetně RPSN a také včetně případných sankcí. To vše je potřeba by při žádosti o úvěr zohlednit. Když vám tedy na půjčkové kalkulačce vyjde konečná cena, ještě si zjistěte případné sankce za předčasné splacení – pro případ, že by se vaše finanční situace zlepšila, nebo pro případ, že byste potřebovali konsolidaci úvěrů. Kdybyste chtěli další úvěr, kterým byste zaplatili stávající, mohl by se vám vysoký poplatek za předčasné splacení velice nevyplatit. Levná půjčka Express Cash sankce za předčasné splacení neobsahuje, úroky si můžete spočítat na online kalkulačce.

Získejte půjčku levně, přesto bezpečně

Ať už je vaše nejlevnější půjčka na cokoliv, před podepsáním úvěrové smlouvy byste měli mít vše promyšlené. Je potřeba vybrat seriózního poskytovatele, u kterého máte jistotu, že vy budete jen splácet domluvené splátky a nebudete řešit žádné záludnosti okolo. 
Chcete-li kompletní pohodlí a potřebujete hotovost, prohlídněte si podrobnosti půjčky Express Cash. S tímto hotovostním úvěrem můžete žádat o částku v rozmezí 5 000 až 70 000 Kč. Splátkové období si můžete zvolit buď 14, 17, nebo 20 měsíců. V případě schválení úvěru můžete mít peníze do 24 h, doveze vám je až k vám domů obchodní zástupce. 

Potřebuje nejlevnější půjčka srovnání?

Vždycky si o půjčce zjistěte alespoň základní informace. Poskytoval se sice klidně může pojmenovat nejlevnější půjčky cz, ale to neznamená, že jeho produkty vycházejí opravdu nejlépe. 

Levná půjčka = bezpečná půjčka:

 • Vždycky použijte srovnávače a čtěte recenze.
 • Neupisujte se ke zbytečným sankcím za sebemenší prohřešek.
 • Zvolte si dobu splácení raději o chlup delší, aby se vám pohodlně splácely pravidelné splátky.
 • Nezapomínejte, že půjčka vám má pomoci, ne uškodit.

Chci půjčku

Když hledáte nejlevnější nebankovní půjčky, trochu pátrat mezi více úvěry se zkrátka vyplatí. Když si vyberete ty nejlevnější, je dobré porovnat ještě jiné parametry, jako např. dobu splácení, případné sankce, u hotovostní půjčky i to, zda je komfortní a peníze přiveze někdo až k vám, kde je i vyzvedne, atd. Pokud investujete trochu času, určitě vyberete produkt, který pro vás bude ten nejvhodnější.

Jednoduše, vstřícně a bez účelu – to je Express Cash 

Chcete dělat drobné změny ve vašem bytě či domě a hodila by se vám ta nejlevnější půjčka na bydlení? Pokud hledáte půjčku mezi klasickými bankovními poskytovateli, většinou tedy musíte dokládat, za jakým účelem peníze požadujete. V nebankovním sektoru už to tak nutně být nemusí a v případě, že vám stačí půjčit si mezi 5 000 až 70 000 Kč, obraťte se na naše obchodní zástupce či klikněte na tlačítko „Chci půjčku“, vyplňte krátký kontaktní formulář a my se vám už ozveme sami.
 

 

Levný úvěr Express Cash snadno ověří online kalkulačka.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?