Nevýhodnější půjčka: kalkulačka

Dobře nastavená půjčka splňuje i ty nejnáročnější požadavky klientů – vsaďte na řešení finančních problémů pomocí hotovostní půjčky Express Cash stejně jako už více než 50 000 klientů před vámi. Hotovostní úvěr od společnosti EC Financial Services poskytovaný již od roku 2012 je dlouhodobě vnímán jako nejvýhodnější půjčka pro široký okruh zákazníků.

Od 5 000 Kč až do 70 000 Kč s dobou splácení od 14 do 20 měsíců nabízí tento produkt nepřekonatelné výhody v porovnání s konkurencí.

Nabídka výhod s dlouholetou tradicí

Společnost EC Financial Services, a. s., je etablovaným poskytovatelem nebankovních půjček v České republice a kontinuálně dále expanduje do dalších regionů. Vždy se snaží o nabízení kvalitních služeb a produktů – např. Express Cash je v mnoha ohledech nejvýhodnější bezúčelová půjčka, kterou můžete obdržet v hotovosti. Kromě samotného poskytování úvěrů, kde si drží několik let vysokou úroveň, si společnost EC Financial Services rovněž zakládá na morálních zásadách a poctivému přístupu ke klientům.

3 hlavní zásady:

1.    Přehlednost a transparentnost.

Věříme na férový přístup, který musí být vždy přehledný a transparentní. Týká se to všech našich kroků včetně smluvní dokumentace. Naše idea je, že každý klient přesně ví, jaké jsou podmínky úvěru, kolik přesně bude splácet, jak bude splácení probíhat a co má dělat v případě jakýchkoliv problémů. A protože se problém může vyskytnout, nesnažíme se v takovém případě uplatňovat pokuty a výhružky. S poctivým klientem, který se snaží situaci řešit, se totiž vždy dá vstřícně a poctivě domluvit. Můžeme nabídnout alternativu, jako je snížení splátek či jejich dočasný odklad

2.    Profesionální síť obchodních zástupců.

Dobře fungující systém hotovostních půjček vyžaduje kvalitní, profesionálně proškolené obchodní zástupce. Ti jsou pak v přímém kontaktu s klientem, řeší s ním poskytnutí úvěru včetně prověření jeho bonity vzhledem k představám o výši úvěru atd. Poté, co už je úvěr schválen a vyplacen, tento obchodní zástupce vyřizuje rovněž výběr splátek – pro každou takovou splátku si osobně přijede, tudíž je zajištěno klientovo maximální pohodlí. 

3.    Čestnost.

Chceme čestné klienty, kteří se na nás obracejí s čistými úmysly pro pomoc v nepříznivé finanční situaci. Naprostou samozřejmostí je taktéž čestný přístup ke klientům z naší strany. Férový přístup je nutný z obou stran, aby si parametry půjčky nadále zachovaly všechny své výhody. Vážíme si klientů, kteří se k nám za ta léta opakovaně vracejí vždy, když finance domácnosti nevycházejí podle jejich představ a potřeb. Rovněž si vážíme i klientů, kteří se na nás s důvěrou obrátí poprvé, protože víme, jak nesnadné může být v dnešní době věřit poskytovatelům finančních produktů. Díky čestnému jednání věříme, že vás nezklameme.

Půjčková kalkulačka – nejvýhodnější půjčka: kalkulačka ukáže výši úroků i splátekPůjčková kalkulačka je moderní způsob, jak si chytře proklepnout parametry úvěru ještě před jeho sjednáním

 

Chci půjčku

 

Nejvýhodnější půjčka na cokoliv

Se statutem nejvýhodnější půjčky se nutně pojí právě řada výhod, které vám Express Cash může nabídnout:

  • velké rozpětí částky úvěru, které pokryje naprostou většinu potřeb domácnosti, a to od 5 000 Kč až do 70 000 Kč;
  • rozložení splátek do 14 až 20 měsíců;
  • žádné poplatky předem;
  • bez dokládání účelů, tato půjčka je opravdu na cokoliv;
  • férové jednání v případě, že se dostanete do dočasných platebních problémů;
  • minimum dokladů k identifikaci a prokázání příjmů.

Vždy vám doporučujeme srovnání nejvýhodnější půjčky pomocí online webů nebo úvěrové online kalkulačky. Ať už si přejete půjčit na cokoliv, vždy si to alespoň trochu promyslete, abyste si byli jistí, že je úvěr skutečně potřeba. Jakmile jste si jistí a máte i vybraný vhodný produkt, promyslete i výši požadované částky – zda není potřeba částku změnit směrem dolů, nebo i nahoru. Pokud si zvolíte zbytečně vysoký úvěr, přeplatíte na úrocích. Pokud zvolíte menší částku, než nakonec budete potřebovat, mohlo by to vést k další půjčce a úroky by se zbytečně zdvojnásobily – ptejte se poskytovatele, zda je v takovém případě možno úvěr u něj refinancovat.

Nejvýhodnější konsolidace půjček

Více menších úvěrů je vždy lepší vyřešit jedním úvěrem. Pokud máte možnost konsolidovat si vše do jednoho produktu, kde budete platit jen jednu splátku, pomůže vám to vyřešit finanční problémy. Samozřejmě je důležité vybrat si vhodný úvěr u seriózní společnosti a tímto úvěrem pak úspěšně vyřešit sérii splátek a poplatků na menších půjčkách. Abyste se dobrali k tomu správnému konsolidačnímu úvěru, je velmi užitečným pomocníkem půjčková kalkulačka. Pomocí té si rozumně vše spočítáte. Také vám výrazně pomůže, pokud vaše půjčky nemají ve smlouvě sankce za předčasné splacení, to by úsporu za konsolidaci trochu ponížilo. Půjčka Express Cash žádné takové sankce nemá, protože je tu hlavně pro pomoc klientům, ne pro jejich trestání za zdárné vyřešení finančních potíží.

Nejvýhodnější půjčka 2020 na auto nebo na cokoliv – poradí vám náš poradce a rovnou přinese peníze na ruku

Nejvýhodnější konsolidace půjček s úvěrem Express Cash – sjednejte si schůzku s kvalifikovaným obchodním zástupcem

Nejvýhodnější půjčka na auto

Na trhu je spousta výhodných půjček na nákup auta, ale která bude ušitá přímo vám na míru, je otázka podmínek, za jakých jsou půjčky k mání. U nás vám můžeme zaručit půjčku bez skrytých poplatků. Dopředu budete seznámeni se všemi podmínkami a navíc za vámi osobně dojede náš obchodní zástupce a vše na místě vyřídí, včetně předání finanční hotovosti. Pokud vám to takto vyhovuje, dá se říci, že nejvýhodnější půjčka na nové auto bude právě u Express Cash.

Hypotéku či nejvýhodnější bezúčelovou půjčku Express Cash?

Ve 21. století existuje snad jen hrstka šťastlivců, kteří na pořízení nemovitosti nepotřebují půjčku či rovnou hypotéku. Pokud sníte o vlastním bydlení určitě budete do vyhledávačů na internetu zadávat „bankovní půjčky nejvýhodnější půjčky“. Vyskočí na vás spousta internetových adres, které nabízejí srovnání takovýchto půjček od různých poskytovatelů. Doporučujeme procházet zejména seriózní a aktuální srovnávače či je dobré poptat se mezi známými, zda byli spokojeni s podmínkami své půjčky.

Dalším krokem při průzkumu vhodných půjček bývá úvěrová či hypoteční kalkulačka u nejvýhodnější půjčky. Snadno si tak vypočítáte výši úroků a měsíčních splátek a zjistíte dobu splácení. U většiny bankovních půjček a hypoték se ale setkáte s požadavkem zástavy majetku. To u EC Financial Services, a. s. není třeba. Půjčíme vám na cokoliv v rozmezí od 5–70 000 na základě dokladů vaší totožnosti a doložení příjmů.

Chci půjčku

Řešíte půjčku na bydlení či na rekonstrukci?

Máte krátce po škole či chcete změnu po letech a potřebujete půjčit na bydlení? V tom případě by vás mohla zajímat nebankovní půjčka na bydlení. Pokud nepotřebujete zrovna hypotéku a chybí vám třeba jen vratná kauce k podnájmu, je možné si zažádat o Express Cash hotovostní půjčku. Půjčíme vám od 5 do 70 000 Kč se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců. Stejně tak lze žádat nebankovní půjčku na rekonstrukci, pakliže chcete své bydlení přestavovat. V případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat EC Financial Services, a. s.

Nebankovní půjčky na rekonstrukci
Chybí vám pár desítek tisíc na zvelebení vašeho bydlení? Nebankovní půjčka na bydlení či rekonstrukci tohle zařídí

Kde dostanu nejvýhodnější půjčku?

Každý chce jít tam, kde je nejvýhodnější půjčka. Ale kde to vlastně je? Bohužel neexistuje jednotný návod pro všechny. Záleží na mnoha okolnostech na straně žadatele, nehledě na to, že podmínky půjček se neustále mění i na samotném úvěrovém trhu. Tam, kde jste si půjčovali dva roky zpátky, protože to vycházelo nejlíp, letos už tak dobře pořídit nemusíte. Ideální tak je použít úvěrovou kalkulačku před každou žádostí o půjčku a vše si propočítat. Rovněž pomůžou internetové srovnávače půjček.

Jaká je nejvýhodnější půjčka 2021?

Jistě nejjednodušší by bylo, kdyby stačilo do vyhledávače zadat nejvýhodnější půjčka 2021 a ve výsledcích vyhledávání by se zobrazil jeden jediný produkt a tam bychom si všichni půjčovali. Jenže tak to není a ani být nemůže, protože každý, kdo shání půjčku, má úplně jiné představy o tom, kolik by chtěl půjčit, na jak dlouho či za jakých podmínek. Nejvýhodnější půjčka tedy může být pro každého jiná. Pokud se vám líbí naše nabídka, vyplňte základní kontaktní údaje a my vás sami oslovíme a domluvíme vše podstatné.

Pokud už výhodné úvěry máte, ale je jich více, takže v součtu to až taková výhoda není, možná pro vás bude nakonec nejvýhodnější refinancování. Abyste si zlepšili situaci s výší splátek včetně úroků, potřebujete si zvolit nejvýhodnější refinancování půjčky na míru. Takže ideálně se poptejte na více místech, nastudujte recenze a spočítejte si to na úvěrové kalkulačce. Taky si zjistěte podmínky předčasného splacení u stávajících úvěrů. Ideální je, když za to není žádná sankce, jako to má třeba půjčka Express Cash.

Když chcete důvěru v daný produkt

Pokud patříte mezi klienty, kteří se rádi nechají inspirovat od ostatních či se chtějí předem informovat o poskytovatelích finanční pomoci, pak hledejte nejvýhodnější půjčku s recenzemi. Ty jsou v podstatě jedním z nejstarších způsobů šíření informací, ať už o produktech, či službách. Recenze bývají dnes už samozřejmou součástí u spolehlivých společností a fungují velice dobře. Tam, kde můžete důvěřovat, je půjčování bezpečné.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?