Nevýhodnější půjčka: kalkulačka

Dobře nastavená půjčka splňuje i ty nejnáročnější požadavky klientů – vsaďte na řešení finančních problémů pomocí hotovostní půjčky Express Cash stejně jako už více než 50 000 klientů před vámi. Hotovostní úvěr od společnosti EC Financial Services poskytovaný již od roku 2012 je dlouhodobě vnímán jako nejvýhodnější půjčka pro široký okruh zákazníků.

Od 5 000 Kč až do 70 000 Kč s dobou splácení od 14 do 20 měsíců nabízí tento produkt nepřekonatelné výhody v porovnání s konkurencí.

Nabídka výhod s dlouholetou tradicí

Společnost EC Financial Services, a. s., je etablovaným poskytovatelem nebankovních půjček v České republice a kontinuálně dále expanduje do dalších regionů. Vždy se snaží o nabízení kvalitních služeb a produktů – např. Express Cash je v mnoha ohledech nejvýhodnější bezúčelová půjčka, kterou můžete obdržet v hotovosti. Kromě samotného poskytování úvěrů, kde si drží několik let vysokou úroveň, si společnost EC Financial Services rovněž zakládá na morálních zásadách a poctivému přístupu ke klientům.

3 hlavní zásady:

1.    Přehlednost a transparentnost.

Věříme na férový přístup, který musí být vždy přehledný a transparentní. Týká se to všech našich kroků včetně smluvní dokumentace. Naše idea je, že každý klient přesně ví, jaké jsou podmínky úvěru, kolik přesně bude splácet, jak bude splácení probíhat a co má dělat v případě jakýchkoliv problémů. A protože se problém může vyskytnout, nesnažíme se v takovém případě uplatňovat pokuty a výhružky. S poctivým klientem, který se snaží situaci řešit, se totiž vždy dá vstřícně a poctivě domluvit. Můžeme nabídnout alternativu, jako je snížení splátek či jejich dočasný odklad

2.    Profesionální síť obchodních zástupců.

Dobře fungující systém hotovostních půjček vyžaduje kvalitní, profesionálně proškolené obchodní zástupce. Ti jsou pak v přímém kontaktu s klientem, řeší s ním poskytnutí úvěru včetně prověření jeho bonity vzhledem k představám o výši úvěru atd. Poté, co už je úvěr schválen a vyplacen, tento obchodní zástupce vyřizuje rovněž výběr splátek – pro každou takovou splátku si osobně přijede, tudíž je zajištěno klientovo maximální pohodlí. 

3.    Čestnost.

Chceme čestné klienty, kteří se na nás obracejí s čistými úmysly pro pomoc v nepříznivé finanční situaci. Naprostou samozřejmostí je taktéž čestný přístup ke klientům z naší strany. Férový přístup je nutný z obou stran, aby si parametry půjčky nadále zachovaly všechny své výhody. Vážíme si klientů, kteří se k nám za ta léta opakovaně vracejí vždy, když finance domácnosti nevycházejí podle jejich představ a potřeb. Rovněž si vážíme i klientů, kteří se na nás s důvěrou obrátí poprvé, protože víme, jak nesnadné může být v dnešní době věřit poskytovatelům finančních produktů. Díky čestnému jednání věříme, že vás nezklameme.

Půjčková kalkulačka – nejvýhodnější půjčka: kalkulačka ukáže výši úroků i splátekPůjčková kalkulačka je moderní způsob, jak si chytře proklepnout parametry úvěru ještě před jeho sjednáním

 

Chci půjčku

 

Nejvýhodnější půjčka na cokoliv

Se statutem nejvýhodnější půjčky se nutně pojí právě řada výhod, které vám Express Cash může nabídnout:

  • velké rozpětí částky úvěru, které pokryje naprostou většinu potřeb domácnosti, a to od 5 000 Kč až do 70 000 Kč;
  • rozložení splátek do 14 až 20 měsíců;
  • žádné poplatky předem;
  • bez dokládání účelů, tato půjčka je opravdu na cokoliv;
  • férové jednání v případě, že se dostanete do dočasných platebních problémů;
  • minimum dokladů k identifikaci a prokázání příjmů.

Vždy vám doporučujeme srovnání nejvýhodnější půjčky pomocí online webů nebo úvěrové online kalkulačky. Ať už si přejete půjčit na cokoliv, vždy si to alespoň trochu promyslete, abyste si byli jistí, že je úvěr skutečně potřeba. Jakmile jste si jistí a máte i vybraný vhodný produkt, promyslete i výši požadované částky – zda není potřeba částku změnit směrem dolů, nebo i nahoru. Pokud si zvolíte zbytečně vysoký úvěr, přeplatíte na úrocích. Pokud zvolíte menší částku, než nakonec budete potřebovat, mohlo by to vést k další půjčce a úroky by se zbytečně zdvojnásobily – ptejte se poskytovatele, zda je v takovém případě možno úvěr u něj refinancovat.

Nejvýhodnější konsolidace půjček

Více menších úvěrů je vždy lepší vyřešit jedním úvěrem. Pokud máte možnost konsolidovat si vše do jednoho produktu, kde budete platit jen jednu splátku, pomůže vám to vyřešit finanční problémy. Samozřejmě je důležité vybrat si vhodný úvěr u seriózní společnosti a tímto úvěrem pak úspěšně vyřešit sérii splátek a poplatků na menších půjčkách. Abyste se dobrali k tomu správnému konsolidačnímu úvěru, je velmi užitečným pomocníkem půjčková kalkulačka. Pomocí té si rozumně vše spočítáte. Také vám výrazně pomůže, pokud vaše půjčky nemají ve smlouvě sankce za předčasné splacení, to by úsporu za konsolidaci trochu ponížilo. Půjčka Express Cash žádné takové sankce nemá, protože je tu hlavně pro pomoc klientům, ne pro jejich trestání za zdárné vyřešení finančních potíží.

Nejvýhodnější půjčka 2020 na auto nebo na cokoliv – poradí vám náš poradce a rovnou přinese peníze na ruku

Nejvýhodnější konsolidace půjček s úvěrem Express Cash – sjednejte si schůzku s kvalifikovaným obchodním zástupcem

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?