Okamžité peníze ihned na ruku

Dostali jste se do opravdu tíživé finanční situace, potřebujete půjčit peníze ihned a hledáte nejsnadnější řešení? Možná přemýšlíte o rychlé půjčce od soukromých osob. Jaké to je půjčit si peníze ihned na směnku a co vše se může stát, vám odhalíme v následujícím článku.

Dnešní doba se tváří jako opravdový zlatý důl, co se týče půjčování peněz. Zdá se to být tak snadné – jen podepsat směnku a zajít si pro peníze do banky. Jenže nebezpečná ruleta se roztáčí...

Jak si půjčit peníze ihned na směnku od lichváře?

Tato soukromá osoba, kterou lichvář většinou bývá, vám klidně půjčí částku, kterou potřebujete, ale za nemorálně vysoký úrok. Nenavádíme vás k těmto nezákonným praktikám, jen chceme upozornit, že vám dnes peníze může nabídnout kdekdo, jde o to si v takových situacích umět poradit a nenaletět.

Nejčastěji se setkáte s tím, že vám lichvář vystaví směnku s částkou k proplacení a datem, kdy je třeba směnku splatit. Tento věřitel neřeší, zda a jaké máte příjmy či dluhy. Půjčit si na směnku může kdokoliv nad 18 let. Ať jste třeba student, matka na MD či důchodce. Tím, že směnku podepíšete, se zavazujete ji v uvedeném datu uhradit. 

Jaké jsou nevýhody a rizika?

Půjčování si na směnku je velmi rizikové, protože kromě žádané částky na směnce není uvedeno, jak vysoký je úrok a kolik celkem máte splatit. V případě, že nebudete moci dluh uhradit včas, nečekejte vysoké poplatky z prodlení, ale rovnou exekuci majetku. Držitel směnky má právo takto své peníze vymáhat. Z toho tedy vyplývá další nevýhoda a tou je ručení svým majetkem. Velkým rizikem je také to, že směnky lze prodávat a vy se o tom ani nemusíte dovědět. Co to pro vás znamená? Ten, kdo vám peníze půjčil, nakonec nemusí být ten, komu peníze splácíte. Nevíte, o koho se přesně jedná a zda je solidní či ne.

Půjčka – peníze na ruku hned můžete získat i od solidní společnosti a bezpečně

Nenaletěli jste na půjčky na směnku od lichváře? S bezpečnou půjčkou na ruku máte důvod k oslavám

Na co si dát ještě pozor? 

Dle vzoru férových zapůjčitelů si tato soukromá osoba nechá vyrobit webové stránky, které působí důvěryhodně a profesionálně, tudíž vás třeba ani nenapadne, že si půjčujete peníze od lichváře. Spoustu věcí se dá slovně hezky zaobalit, schovat a běžný neinformovaný občan nemusí ani kolikrát tušit, že se jedná o podvodníka. Pošle vám sice peníze ihned na účet, ale poté je bude chtít mnohonásobně vrátit zpět.

Jak nenaletět podvodníkům?

Je zcela v pořádku chtít předem znát zásadní informace ohledně úroků, výsledné celkové částky, způsobu a době splácení. Dále si zjistěte, jaké jsou poplatky v případě neschopnosti splácet včas. Chtějte získat písemnou smlouvu, kde bude toto všechno uvedeno, a dožadujte se podepsání oběma stranami. Pakliže vám nic takového nebude dodáno, s největší pravděpodobností se jedná o nezákonné půjčování peněz. Nedoporučujeme tedy půjčit si peníze od lichváře ihned, jelikož se jedná o velmi nebezpečné zapůjčení s nejistým koncem.

Jak tedy poznám solidního zapůjčitele?

Takový zapůjčitel s vámi bude jednat na rovinu. Budete hned vědět, jaká je celková částka, kterou máte uhradit, včetně úroků a RPSN. V mnoha případech vám předem zašle návrh smlouvy, který si doma v klidu můžete pročíst, a teprve pak se rozhodnete, zda si chcete od daného poskytovatele peníze půjčit či nikoliv. Zapůjčitel si bude chtít prověřit vaši bonitu a vědět, zda jste či nejste zapsáni v registru dlužníků. Na internetu si můžete dohledat recenze na tohoto poskytovatele finanční pomoci. A ve většině případů bude tento poskytovatel držitelem licence od ČNB.

Je Express Cash solidní půjčka? 

Ano. Hotovostní půjčka Express Cash je produktem naší společnosti EC Financial Services, a. s., která poskytuje půjčky již od roku 2012. Půjčit si můžete od 5–70 000 Kč. Jakmile vám půjčka bude schválena, peníze vám osobně doručíme do 24 h. Naše úroky jsou mezi nejnižšími na nebankovním trhu. Vybrat si můžete i dobu splácení, v nabídce je 14, 17 anebo 20 měsíců. Od nás máte peníze také ihned a na ruku. Navíc vám u nás půjčíme bez ručitele a zástavy nemovitosti s tím, že zároveň respektujeme veškeré zákonné předpisy a zodpovědně prověřujeme žádosti klientů o půjčky.

okamžité peníze ihned na ruku vám donese osobní poradce – stačí jen zavolat, vyplnit žádost na telefonu či PC a počkat v teple domova či v kavárně

Schůzku si domluvíte telefonicky a pak už jen můžete z pohodlí domova vyhlížet, až vám obchodní zástupce přinese peníze na ruku

 

Chci půjčku

„Mohu poznat pochybný úvěr už z inzerátu?“

Ve většině případů je možné odhalit nelicencované či jinak pochybné věřitele už tzv. na první dobrou. Vídáte inzeráty s podobnými hesly: půjčím peníze ihned na op? To, že jde o rychlé peníze a s minimem dokladů by ještě bylo v pořádku, ale z použitého slova „půjčím“ je zřejmé, že se jedná o jednotlivce, který zřejmě nespadá pod žádnou důvěryhodnou společnost. Složitější je to v případech, kdy například slibuje půjčka ihned peníze i v sobotu. Dnes už je řada poskytovatelů, kteří poskytují půjčky nonstop, popřípadě se lze domluvit s konkrétním obchodním zástupcem společnosti. Pak je určitě vhodné projít webové stránky a v případě nějakých nesrovnalostí raději hledat dále.

Je bezpečné půjčit si tam, kde nekontrolují registr dlužníků?

Rozhodně vám to nemůžeme doporučit, jelikož se jedná o nezákonnou praktiku. Navíc tahle kontrola nezabere tolik času, aby ohrozila rychlost vyřízení. U nás vyžadujeme jen ty nejdůležitější dokumenty a po schválení žádosti máte peníze do 24 h. Nač tedy chtít peníze ihned bez registru, když je můžete mít od nás a bezpečně?

Mohu si půjčit peníze, i když nejsem zaměstnanec?

Jste na mateřské či rodičovské dovolené, důchodce či student a ptáte se, zda je možné získat peníze ihned bez příjmu? Pokud nemáte hlavní příjem, ale přesto každý měsíc obdržíte rodičovský příspěvek, starobní důchod či máte stabilní brigádu je možné si zažádat o půjčku. Vzhledem k výši vašich příjmů se může stát, že vám bude poskytnuta nižší částka, než o kterou jste žádali. Pro schválení vaší žádosti ale potřebujeme znát vaše pravidelné příjmy, abychom věděli, zda půjčku zvládnete splácet.

Ptáte se, odkud za vámi dojíždíme?

Peníze na ruku bez lichvářeDisponujeme hustou sítí obchodních zástupců po celé ČR, a proto si od nás peníze můžete půjčit, ať už bydlíte kdekoliv. Zajímá-li vás Express Cash půjčka neboli peníze ihned na ruku, Praha na příklad disponuje hned třemi obchodními zástupci naší společnosti ECFS, a. s. Stačí jen zadat v záložce „Kontakty“ na našich webových stránkách vaše město a ihned se dozvíte, kdo s vámi vaši půjčku vyřídí a kdy jej můžete kontaktovat. Nebo jen vyplňte žádost o půjčku a my se vám ozveme sami.

 

Chcete peníze ihned bez příjmu? Někdy postačí i pravidelná brigáda jako doložený příjem…

 

Půjčka pro kohokoliv?

Znáte také inzeráty typu: „Půjčím své peníze ihned a každému!“? Říkáte si, že z nich úplně dýchá altruismus a touha pomoci bližnímu? No, to asi ne. Za takovou nabídkou se vždy skrývá subjekt, který se pohybuje na hraně zákona a všechny své půjčky má ošetřeny nadměrnými poplatky a nelítostnými sankcemi. Ano, každý úvěr zahrnuje poplatky a úroky, zadarmo nikdo nikomu nepůjčí. Ovšem i ty poplatky a úroky musí být nastaveny alespoň v nějaké rozumné míře a sankce by také měly být tím posledním, po čem věřitel sáhne. Například u Express Cash nejsou žádné sankce za předčasné splacení a i v případě ojedinělého opoždění se splátkou se vždy snažíme situaci řešit. Stačí jen, když s námi budete vždy komunikovat a zavčas začnete řešit případný problém. Také si u nás půjčíte bezpečně, protože dodržujeme pravidla ČNB – vždy tak víte, na čem jste.

Jak získat peníze ihned?

Vlastně to není tak těžké. Ihned je samozřejmě trochu vágní pojem, během pár vteřin se k penězům asi těžko dostanete. Nicméně rychlý proces, který proběhne bez zbytečné byrokracie, problémem není. Vzhledem k tomu, že dobrý úvěrový produkt můžete dnes snadno poptat online, odpadává čas strávený návštěvou pobočky. Pak už jen záleží na tom, zda hledáte peníze hned na účet, nebo v hotovosti na ruku. Pro všechny poptávky hotovostních půjček je zde Express Cash. Proběhne rychlé prověření žadatele včetně kontroly registru a peníze můžete mít po schválení v ruce do 24 hodin. 

Express Cash nabízí příjemné výhody:

 • částka od 5 000 do 70 000 Kč;
 • doba splácení 14, 17 či 20 měsíců;
 • z dokladů stačí jen OP;
 • bezpečný proces včetně kontroly registru i vašich příjmů;
 • bez sankcí za předčasné splacení.

Krátkodobá okamžitá půjčka 2021

Pokud potřebujete využít úvěr co nejdříve, doporučujeme projít srovnávače půjček a také třeba přečíst recenze. Parametry úvěru si můžete předběžně propočítat na úvěrové kalkulačce, abyste alespoň orientačně věděli, jaké splátky můžete očekávat.
Okamžitá půjčka bez registru většinou nevyřeší problémy, spíše zadělává na další. Od každé kvalitní půjčky byste měli chtít:

 • bezpečný proces včetně kontroly registru a dokládání příjmů;
 • solidní jednání a vstřícný přístup ke klientům;
 • co nejméně zbytečných sankcí.
   

Chci půjčku

Okamžité peníze ihned na ruku jsou trochu zavádějící pojem, nejde jen tak někam přijít a myslet si, že vám okamžitě „vysolí“ peníze, aniž by si cokoliv prověřili. I když by to asi na jednu stranu bylo pěkné a jednoduché, na druhou stranu by to přineslo neúměrný počet předlužených lidí, kteří by nebyli schopni splácet, ale stále by dostávali nové půjčky. Z toho by se už málokdo vyhrabal. Proto je vlastně dobře, že nějaké regulace a pravidla existují.

Co když přijde nečekané překvapení?

Znáte to, chodíte do práce, platíte nájem, školy, školky a najednou vás překvapí neočekávaný výdaj. Navíc je větší, než máte finanční rezervu na účtu, a na mysli vám vyvstane myšlenka: „Potřebuji peníze ihned!“ Co s tím? Rozhodně nemůžeme doporučit, abyste neuváženě riskovali s půjčkami, kde není potřeba dokládat příjmy. Zkuste raději Express Cash hotovostní půjčku, kterou vyřídíme do 24 h od jejího schválení a peníze dovezeme až k vám domů. Vše bezpečně, s jasnými pravidly a žádnými skrytými poplatky.

Žádáte-li o peníze ihned online, zpravidla je potřeba k tomu přičíst nějaký čas na vyřízení vašeho požadavku. U velkých a dlouhodobě fungujících společností to netrvá dlouho, ale v řádech sekund nebo minut to také nebude. Alespoň ne u důvěryhodných nebankovních společností.

Hledáte peníze ihned online? Zažádejte si online a do 24 od schválení máte peníze v hotovosti doma.

Zažádejte si o peníze ihned online a do 24 hodin po schválení je máte doma

Když potřebujeme peníze ihned

Potřebujete finanční pomoc na co nejdřívější termín, nejlépe „peníze na ihned“? Určitou dobu zabere hledání solidního úvěru, proto není od věci mít přehled v úvěrech, i když zrovna půjčit nepotřebujete. Kdo není takzvaně za vodou, se může vždy ocitnout ve finanční tísni lusknutím prstu. Hodně času ušetříte tím, že kliknete na vytipovaného poskytovatele najisto a rovnou si online o peníze zažádáte. Schvalovací proces včetně vyplacení částky už pak proběhne většinou do druhého dne.

Peníze ihned i o víkendu bývají problematické. Ovšem zažádat si o půjčku i o víkendu je u dobrých společností běžné. I u Express Cash můžete zažádat online kdykoliv včetně víkendu. Hned v nejbližší pracovní den se vašemu požadavku začneme věnovat.

I v případě hotovostní půjčky je pohodlnější zažádat si o ni online

Žádejte o okamžité peníze online, uspořený čas s telefonováním či obcházením společností můžete věnovat studiu informací o úvěru. Vždycky je lepší vědět, co vás čeká, když se zavážete k dluhu. V případě Express Cash si zažádáte online na počkání a bez omezení. Podmínky půjčky si projdete také velmi rychle. Rovněž si dopředu můžete přečíst, co budete podepisovat, když vám bude úvěr schválen. Smlouva o úvěru je také zveřejněna na našich stránkách. Při jednání s klienty během celého procesu dbáme na transparentnost a řídíme se etickým kodexem.

Express Cash vám dá peníze na ruku

Peníze ihned na ruku jsou tak trochu marketingový pojem, těžko věřit, že byste někam přišli a tam vám hned „vysolili“ peníze na ruku a vyřízeno. Ale peníze na ruku dostat můžete a jde to i rychle a od prověřeného poskytovatele. Express Cash je nejdéle fungující hotovostní půjčkou na českém trhu. Její systém je za tu dobu značně propracovaný a řady spokojených klientů široké.

Express Cash má kromě rychlosti a vyplacení na ruku následující výhody:

 • Z dokladů potřebujete jen OP + dokládáte příjmy.
 • Půjčit si můžete od 5 do 70 tisíc Kč.
 • Splácíte 14, 17 či 20 měsíců.

Jak získat peníze ihned?

Obraťte se na velké a zkušené hráče, jako je třeba společnost EC Finacial Services, a. s. Propracovaný a rychlý proces umožňuje dodat hotovost z úvěru klientovi až domů do 24 hodin od schválení půjčky.

Okamžité peníze vyžadují spolehlivou společnost. Rychlý úvěr musí být bezpečný. Vždy to něco stojí, ať už jde o úroky, nebo poplatky, ale na to se lze připravit s předběžným propočítáním úvěru na kalkulačce. Horší jsou nevýhodná ujednání ve smlouvě, těm je potřeba se vyhnout.

Okamžité peníze ihned na ruku – jde to?

Každému je asi jasné, že nějaký proces ověřování probíhá, ale kromě toho – jde získat peníze rychle? Na poli seriózních společností si určitě vybírejte ty větší, s delší dobou působení na trhu. Tam je proces dost zvládnutý na to, abyste měli peníze po nezbytných formalitách opravdu rychle.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?