Okamžité peníze ihned na ruku

Dostali jste se do opravdu tíživé finanční situace, potřebujete půjčit peníze ihned a hledáte nejsnadnější řešení? Možná přemýšlíte o rychlé půjčce od soukromých osob. Jaké to je půjčit si peníze ihned na směnku a co vše se může stát, vám odhalíme v následujícím článku.

Dnešní doba se tváří jako opravdový zlatý důl, co se týče půjčování peněz. Zdá se to být tak snadné – jen podepsat směnku a zajít si pro peníze do banky. Jenže nebezpečná ruleta se roztáčí...

Jak si půjčit peníze ihned na směnku od lichváře?

Tato soukromá osoba, kterou lichvář většinou bývá, vám klidně půjčí částku, kterou potřebujete, ale za nemorálně vysoký úrok. Nenavádíme vás k těmto nezákonným praktikám, jen chceme upozornit, že vám dnes peníze může nabídnout kdekdo, jde o to si v takových situacích umět poradit a nenaletět.

Nejčastěji se setkáte s tím, že vám lichvář vystaví směnku s částkou k proplacení a datem, kdy je třeba směnku splatit. Tento věřitel neřeší, zda a jaké máte příjmy či dluhy. Půjčit si na směnku může kdokoliv nad 18 let. Ať jste třeba student, matka na MD či důchodce. Tím, že směnku podepíšete, se zavazujete ji v uvedeném datu uhradit. 

Jaké jsou nevýhody a rizika?

Půjčování si na směnku je velmi rizikové, protože kromě žádané částky na směnce není uvedeno, jak vysoký je úrok a kolik celkem máte splatit. V případě, že nebudete moci dluh uhradit včas, nečekejte vysoké poplatky z prodlení, ale rovnou exekuci majetku. Držitel směnky má právo takto své peníze vymáhat. Z toho tedy vyplývá další nevýhoda a tou je ručení svým majetkem. Velkým rizikem je také to, že směnky lze prodávat a vy se o tom ani nemusíte dovědět. Co to pro vás znamená? Ten, kdo vám peníze půjčil, nakonec nemusí být ten, komu peníze splácíte. Nevíte, o koho se přesně jedná a zda je solidní či ne.

Na co si dát ještě pozor? 

Dle vzoru férových zapůjčitelů si tato soukromá osoba nechá vyrobit webové stránky, které působí důvěryhodně a profesionálně, tudíž vás třeba ani nenapadne, že si půjčujete peníze od lichváře. Spoustu věcí se dá slovně hezky zaobalit, schovat a běžný neinformovaný občan nemusí ani kolikrát tušit, že se jedná o podvodníka. Pošle vám sice peníze ihned na účet, ale poté je bude chtít mnohonásobně vrátit zpět.

Jak nenaletět podvodníkům?

Je zcela v pořádku chtít předem znát zásadní informace ohledně úroků, výsledné celkové částky, způsobu a době splácení. Dále si zjistěte, jaké jsou poplatky v případě neschopnosti splácet včas. Chtějte získat písemnou smlouvu, kde bude toto všechno uvedeno, a dožadujte se podepsání oběma stranami. Pakliže vám nic takového nebude dodáno, s největší pravděpodobností se jedná o nezákonné půjčování peněz. Nedoporučujeme tedy půjčit si peníze od lichváře ihned, jelikož se jedná o velmi nebezpečné zapůjčení s nejistým koncem.

Jak tedy poznám solidního zapůjčitele?

Takový zapůjčitel s vámi bude jednat na rovinu. Budete hned vědět, jaká je celková částka, kterou máte uhradit, včetně úroků a RPSN. V mnoha případech vám předem zašle návrh smlouvy, který si doma v klidu můžete pročíst, a teprve pak se rozhodnete, zda si chcete od daného poskytovatele peníze půjčit či nikoliv. Zapůjčitel si bude chtít prověřit vaši bonitu a vědět, zda jste či nejste zapsáni v registru dlužníků. Na internetu si můžete dohledat recenze na tohoto poskytovatele finanční pomoci. A ve většině případů bude tento poskytovatel držitelem licence od ČNB.

Je Express Cash solidní půjčka? 

Ano. Hotovostní půjčka Express Cash je produktem naší společnosti EC Financial Services, a. s., která poskytuje půjčky již od roku 2012. Půjčit si můžete od 5–70 000 Kč. Jakmile vám půjčka bude schválena, peníze vám osobně doručíme do 24 h. Naše úroky jsou mezi nejnižšími na nebankovním trhu. Vybrat si můžete i dobu splácení, v nabídce je 14, 17 anebo 20 měsíců. Od nás máte peníze také ihned a na ruku. Navíc vám u nás půjčíme bez ručitele a zástavy nemovitosti s tím, že zároveň respektujeme veškeré zákonné předpisy a zodpovědně prověřujeme žádosti klientů o půjčky.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?