Okamžité půjčky pro dlužníky jedině s kontrolou registru

Půjčte si 5 000 až 70 000 Kč v hotovosti – bez udávání účelu, bez ručitele, zástavy, bez poplatku předem. Zaskočilo vás něco nenadálého? Pro takové situace má společnost EC Financial Services, a. s., řešení v podobě rychlé půjčky Express Cash.

Okamžité vyřízení – peníze po schválení do 24 hodin

Je při poskytování půjčky nutná kontrola registru?

Ano, rozhodně. Všem licencovaným poskytovatelům to ukládá zákon. A seriózní společnosti to tak dělaly i před uložením zákonné povinnosti – jedině tak je možné chránit jak závazky věřitele, tak finanční bezpečí klientů. Půjčky pro lidi se záznamem v registru dlužníků nejsou u nebankovních společností nemožné. Určitě si některý z registrů zkontrolují, záleží na více okolnostech, zda na půjčku i se záznamem dosáhnete. Jakékoliv prověřování ze strany budoucího věřitele není žádným otravným či byrokratickým krokem, jde o projev zodpovědnosti. Když se zásadami zodpovědného půjčování řídí jak věřitelé, tak dlužníci, probíhá celý úvěrový proces bez problému.

Okamžité půjčky pro dlužníky jednoznačně trumfne hotovostní půjčky Express Cash do 24 h až do domuExpress Cash? To je přece víc než jen půjčka pro dlužníky, kterou vyřídíte ihned

Je okamžitá půjčka pro dlužníky jediným řešením?

Okamžitě zpracovaná žádost o úvěr je u dobré společnosti samozřejmostí ruku v ruce s rychlým schvalovacím procesem. Určitě ale není rozumné podepsat nějaký druh okamžité půjčky, kde nejste dobře seznámen se všemi podmínkami. Často se jedná o půjčky od soukromníků, kteří nejvíce vydělají, když jejich drobnou zápůjčku nebudete schopni splatit a přijde tak řada na sankce a zástavy.

Není tedy lepší vždy oslovit renomovanou společnost? Pokud jste jedněmi z těch, kteří už jsou opravdu v tak zoufalé dluhové pasti, že jim kromě lichvářů nepůjčí vůbec nikdo, určitě je na místě zkusit situaci účinně vyřešit. Účinným řešením není půjčka pro dlužníky v exekuci ani nelegální či kriminální činnost. Pokud si sami nevíte rady, existuje dnes už několik neziskových organizací, které se specializují na pomoc dlužníkům v kritické situaci. Určitě společně najdete řešení, které vám do budoucna přinese kýženou finanční svobodu.

Půjčka ihned i pro dlužníky

Dlužíte už jiné společnosti, ale potřebujete další úvěr? I to se stává, někdy je však lepší požádat nového věřitele o možnost refinancování, řešením je zapůjčení vyšší částky, ze které doplatíte předchozí úvěr. Téměř vždy je lepší splácet jeden větší úvěr než dva menší. K takové situaci může dojít i v případech, kdy jste v minulosti sjednali půjčku na počkání bez předchozího zjišťování, jestli někde nedostanete lepší úrokové a jiné podmínky. Další půjčka pro dlužníky není vhodná v případě, že mají dlouhodobé problémy se splácením a zápisy v registrech.

Vyřešte své problémy s půjčkou Express Cash:

 • o půjčku si můžete zažádat online, e-mailem nebo telefonicky;
 • úvěrová částka může být od 5 000 Kč do 70 000 Kč;
 • splátky si rozložíte do období od 14 do 20 měsíců;
 • nezaplatíte nic předem;
 • nedokládáte účel, je na cokoliv;
 • dokládáte jen vaše příjmy a OP;
 • s obchodním zástupcem si domluvíte čas návštěvy k předání hotovosti i každou další návštěvu k předání pravidelné splátky;
 • bez sankcí a poplatků za předčasné splacení.

Chci půjčku

Nebankovní úvěry – mohu jim věřit?

Pokud dáte na recenze nebo dobré zkušenosti blízkých, určitě se obrátíte na správnou společnost. Rizikové jsou některé soukromé osoby či pochybné společnosti, o kterých ani nemůžete dopátrat kloudné informace.

Když využijete k půjčce peněz nějakou tradiční a etablovanou společnost, jako je například ECFS, a. s., nemusíte mít obavy z případných nekalých praktik nebo lichvářských úroků. Pokud se někomu úvěr v minulosti vymstil, velmi pravděpodobně stála na počátku rychlá půjčka pro dlužníky, kteří již měli v minulosti potíže se splácením – poskytnutá záměrně bez prověření bonity a s cílem „vytřískat“ z dlužníka i poslední drobné.

Od věřitele chtějte:

 • licenci u ČNB,
 • transparentní podmínky,
 • vstřícný přístup v případě nenadálých potíží se splácením,
 • dlouholetou a recenzemi potvrzenou úspěšnou praxi.

riskantní půjčky pro dlužníky raději nahraďte jistotou, s Express Cash vám žádná podstatná informace neulítneProč riskantní půjčky pro dlužníky s penězi ihned? Zkuste raději Express Cash. Tam nikomu nenaletíte…

Již máte nějaké dluhy a potřebujete další půjčku? 

Z hlediska zodpovědného půjčování to není úplně ideální řešení. Doporučujeme raději třikrát zvážit, jestli je další zadlužení opravdu tak nutné, než vzít první nabídku a prohloubit své zadlužení. Jde totiž o to, že u seriózních poskytovatelů půjček se vám může stát, že vaše žádost o půjčku nebude schválena. Tím pádem vám zbudou už jen takové nabídky půjček pro dlužníky, kde vám sice pošlou peníze ihned, ale s několikanásobným úrokem a nerovnými podmínkami „smlouvy“, pokud vůbec nějakou získáte.

Půjčka pro dlužníky ihned vyřízená se tedy nemusí vždy vyplatit. Zní to velice lákavě, že je vše odbaveno během pár minut, jelikož po vás nikdo nechce dokládat příjmy. Jenže riskujete to, že nevíte, komu vlastně peníze dlužíte, na okamžitý úvěr nedohledáte žádné recenze, nehledě na to, že tento postup je zcela nezákonný. Zkuste oslovit ověřenou instituci, která řeší každou žádost individuálně a snaží se klientovi pomoci a zároveń jej chránit. Zkuste Express Cash hotovostní půjčku.

„Je možná půjčka i pro zadlužené?“

Ano, často se takto řeší série menších úvěrů, které nám začínají přerůstat přes hlavu. V takovém případě je okamžitá půjčka pro zadlužené, kterou tzv. konsolidujeme menší půjčky v jednu větší, rozumnou volbou, a získáme tak v důsledku výhodnější úrok i přívětivější výši splátky. Jiná věc ovšem je, pokud jste měli v minulosti výrazné problémy se splácením, v takovém případě bude úvěr u seriózní společnosti problematický.

Okamžitá půjčka v hotovosti pro osoby v insolvenci 

U osob v insolvenci je obecně problém získat legální úvěr. I tak je vždy lepší se v první řadě obrátit na renomovanou společnost a ověřit si své možnosti, nebo ideálně zkusit nějaké bezplatné poradenství pro osoby v tíživé finanční situaci. Ať už vás ale zajímá okamžitá půjčka ihned na účet, nebo okamžitá půjčka v hotovosti, projděte si alespoň v rychlosti podmínky a parametry, abyste se vyhnuli nepříjemnostem během splácení. Pomocí různých online srovnávačů je to jen okamžik.

Půjčka pro dlužníky ihned na účtu – nepřipadá vám to podezřelé?

Inzeráty, které nabízejí dlužníkům okamžité převedení peněz na účet, byste rovnou měli ignorovat. Solidní společnost vždy prověří registr a nechá si doložit potvrzení o vašich příjmech. Pokud máte příjmy v pořádku a registr neodhalí nežádoucí platební morálku, pak je samozřejmě možné, že vám úvěr, například konsolidační, bude schválen.

Půjčky pro dlužníky v registru nejsou správnou volbou. Vždycky máte i lepší možnosti, stačí projít srovnávače půjček a recenze

Půjčka pro dlužníky musí být opravdovým řešením, jak z finanční krize ven. Neobracejte se na pochybné subjekty, to by ani vaše kočka neschválila

Půjčky pro dlužníky v registru – ano, či ne?

Zápis v registru je obecně problém pro získání půjčky. Ze zákona si každá úvěrová společnost registr musí prohlédnout. Zápis v registru nemusí automaticky znamenat konec s možností půjčky, někdy se nebankovní společnosti mohou rozhodnout úvěr poskytnout, ale většinou to problém je. Určitě by každý jako první věc měl zkusit oslovit solidní společnosti, a ne reagovat na nabídky typu okamžitá půjčka na ruku, pokud je tam navíc slib, že půjčí každému. To znamená jediné – specializace na vysoce rizikové půjčky, které jsou tím pádem provázeny neúměrně vysokými úroky i drastickými sankcemi.

Chci půjčku

Jak nejlépe vyřešit finanční tíseň?

Dnes je velmi snadné spadnout do dluhové pasti a někdy trvá dlouho, než si klienti uvědomí, že už v ní jsou. Navíc je na trhu tolik poskytovatelů finanční pomoci, kteří vám půjčí. Buďte obezřetní třeba tam, kde nabízejí okamžitou půjčku bez příjmu. Právě tady začíná kolotoč nekonečných půjček. Poptávejte tam, kde s vámi vše projednají a půjčí bezpečně. Zkuste Express Cash.

Hledejte ty správné informace o půjčkách

Pokud hledáte okamžitou půjčku, recenze by vám měly napovědět, zda se jedná o solidní půjčku, či nikoliv. Určitě se nespoléhejte jen na svůj první dojem z nabídky. Hledejte dostatek informací o společnosti, o daném produktu, jaké jsou podmínky splácení atd. Rozhodně nedoporučujeme půjčovat si od soukromých osob a tam, kde nabízejí okamžitou půjčku bez dokládání příjmů či nahlížení do registru. Takovéto půjčování je nezodpovědné a nezákonné. Ptejte se v internetových diskuzích či známých a kamarádů, jaké jsou jejich zkušenosti s půjčováním peněz. 
 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?