Okamžité půjčky pro dlužníky

Půjčte si 5 000 až 70 000 Kč v hotovosti – bez udávání účelu, bez ručitele, zástavy, bez poplatku předem. Zaskočilo vás něco nenadálého? Pro takové situace má společnost EC Financial Services, a. s., řešení v podobě rychlé půjčky Express Cash.

Okamžité vyřízení – peníze po schválení do 24 hodin

Je při poskytování půjčky nutná kontrola registru?

Ano, rozhodně. Všem licencovaným poskytovatelům to ukládá zákon. A seriózní společnosti to tak dělaly i před uložením zákonné povinnosti – jedině tak je možné chránit jak závazky věřitele, tak finanční bezpečí klientů. Půjčky pro lidi se záznamem v registru dlužníků nejsou u nebankovních společností nemožné. Určitě si některý z registrů zkontrolují, záleží na více okolnostech, zda na půjčku i se záznamem dosáhnete. Jakékoliv prověřování ze strany budoucího věřitele není žádným otravným či byrokratickým krokem, jde o projev zodpovědnosti. Když se zásadami zodpovědného půjčování řídí jak věřitelé, tak dlužníci, probíhá celý úvěrový proces bez problému.


Je okamžitá půjčka pro dlužníky jediným řešením?

Okamžitě zpracovaná žádost o úvěr je u dobré společnosti samozřejmostí ruku v ruce s rychlým schvalovacím procesem. Určitě ale není rozumné podepsat nějaký druh okamžité půjčky, kde nejste dobře seznámen se všemi podmínkami. Často se jedná o půjčky od soukromníků, kteří nejvíce vydělají, když jejich drobnou zápůjčku nebudete schopni splatit a přijde tak řada na sankce a zástavy.

Není tedy lepší vždy oslovit renomovanou společnost? Pokud jste jedněmi z těch, kteří už jsou opravdu v tak zoufalé dluhové pasti, že jim kromě lichvářů nepůjčí vůbec nikdo, určitě je na místě zkusit situaci účinně vyřešit. Účinným řešením není půjčka pro dlužníky v exekuci ani nelegální či kriminální činnost. Pokud si sami nevíte rady, existuje dnes už několik neziskových organizací, které se specializují na pomoc dlužníkům v kritické situaci. Určitě společně najdete řešení, které vám do budoucna přinese kýženou finanční svobodu.

Půjčka ihned i pro dlužníky

Dlužíte už jiné společnosti, ale potřebujete další úvěr? I to se stává, někdy je však lepší požádat nového věřitele o možnost refinancování, řešením je zapůjčení vyšší částky, ze které doplatíte předchozí úvěr. Téměř vždy je lepší splácet jeden větší úvěr než dva menší. K takové situaci může dojít i v případech, kdy jste v minulosti sjednali půjčku na počkání bez předchozího zjišťování, jestli někde nedostanete lepší úrokové a jiné podmínky. Další půjčka pro dlužníky není vhodná v případě, že mají dlouhodobé problémy se splácením a zápisy v registrech.

Vyřešte své problémy s půjčkou Express Cash:

 • o půjčku si můžete zažádat online, e-mailem nebo telefonicky;
 • úvěrová částka může být od 5 000 Kč do 70 000 Kč;
 • splátky si rozložíte do období od 14 do 20 měsíců;
 • nezaplatíte nic předem;
 • nedokládáte účel, je na cokoliv;
 • dokládáte jen vaše příjmy a OP;
 • s obchodním zástupcem si domluvíte čas návštěvy k předání hotovosti i každou další návštěvu k předání pravidelné splátky;
 • bez sankcí a poplatků za předčasné splacení.

Nebankovní úvěry – mohu jim věřit?

Pokud dáte na recenze nebo dobré zkušenosti blízkých, určitě se obrátíte na správnou společnost. Rizikové jsou některé soukromé osoby či pochybné společnosti, o kterých ani nemůžete dopátrat kloudné informace.

Když využijete k půjčce peněz nějakou tradiční a etablovanou společnost, jako je například ECFS, a. s., nemusíte mít obavy z případných nekalých praktik nebo lichvářských úroků. Pokud se někomu úvěr v minulosti vymstil, velmi pravděpodobně stála na počátku rychlá půjčka pro dlužníky, kteří již měli v minulosti potíže se splácením – poskytnutá záměrně bez prověření bonity a s cílem „vytřískat“ z dlužníka i poslední drobné.

Od věřitele chtějte:

 • licenci u ČNB,
 • transparentní podmínky,
 • vstřícný přístup v případě nenadálých potíží se splácením,
 • dlouholetou a recenzemi potvrzenou úspěšnou praxi.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?