Online půjčka peněz – žádost online, hotovost na ruku

Zažádejte si o úvěr kdykoli online, vaše žádost bude bezodkladně zpracována a v případě kladného posouzení obdržíte domluvenou hotovost do 24 hodin, a to až do výše 70 000 Kč. Propočtěte si předběžně parametry úvěru na online úvěrové kalkulačce a jednoduše to zkuste.

Sedíte si jen tak doma v křesle, odkud pohodlně vyřídíte žádost o úvěr a počkáte, až vám jej někdo přinese až „pod nos“.

smlouva o půjčce peněz na ruku se sjedná s obchodním zástupcem, jinak žádáte online půjčku peněz na pár kliků z křesla domovaDobrá půjčka peněz, dobrá smlouva a vzor smlouvy na webu, to je Express Cash půjčka

Půjčka online, peníze cash

Návštěvy poboček už delší dobu ustupují požadavkům vzneseným online. Většina společností, nejen těch finančních, postupně ruší své pobočky a soustředí se více na online prostředí, popřípadě budování call center s informační službou. Tzv. doba koronavirová tento trend ještě více uspíšila. Kdo tedy nenabízí možnost požádat o službu online, jako by nebyl. Pro úvěrové společnosti to platí dvojnásob, k rozhodnutí, zda je půjčka peněz u daného subjektu opravdu dobrá, potřebuje většina lidí klid a srovnání více možností. Na internetu si klienti občas také zažádají o více půjček najednou, aby měli větší šanci, že budou nějakým poskytovatelem vybráni jako vhodní zájemci. Při obíhání poboček by to bylo velmi neefektivní.

Rozhodující jsou i lhůty společností, v jakých jsou schopny celý proces vyřídit. Nejlepší je samozřejmě nebankovní online půjčka ihned, na dlouhé vyřizování a čekání většinou není čas. Jen málo dlužníků je v situaci, že si plánují půjčku na dny či týdny dopředu, většinou jde o akutní potřebu finanční výpomoci. S půjčkou Express Cash vše vyřídíte v domovském zázemí a v případě kladného posouzení vaší žádosti obdržíte hotovost rovněž až do domu.

Chci půjčku

Stačí jen připojení k internetu a úvěr poptáte kdykoliv a odkudkoliv

V jakékoliv situaci, kdy máte přístup k internetu, můžete vyplnit online formulář s žádostí o úvěr. Klidně i z mobilu, pokud se právě pohybujete venku a zjistili jste nějaké nepříjemné informace vyžadující finanční zápůjčku. Zanedlouho vás budeme kontaktovat a společně se domluvíme na podrobnostech. S hotovostní půjčkou Express Cash se můžete spolehnout jak na pohodlné vyřízení, tak velmi komfortní podmínky. Žádné šibeniční lhůty, doplacení částky v řádech dnů či týdnů, ale velmi proklientské období splácení s navolením délky od 14 až do 20 měsíců. Výše úvěru může být od 5 000 Kč do 70 000 Kč, což je ideální rozpětí pro půjčky peněz v hotovosti. V našem vychytaném systému je půjčka online ihned předána ke schvalovacímu procesu, a když je vše kladně vyřízeno, můžete mít peníze klidně i za několik hodin.

„Vím, že jsem schopen splácet, ale jaké jiné požadavky má věřitel?“

Dobrý a konkurenceschopný věřitel nemá požadavky v pravém slova smyslu. Nechce ručitele, nechce zástavy, nechce kvanta dokumentů nebo několik dokladů. Vyzkoušejte si úvěry od společnosti ECFS, a. s., a poznáte, jak má vypadat jednoduchý a rychlý postup. Půjčit si u nás mohou i maminky na mateřské, studenti, důchodci a podnikatelé. Stačí splnit jen pouhé nezbytné minimum „povinností“: Občanům ČR nebo osobám s trvalým pobytem ve věku od 18 do 79 let stačí jen OP a potvrzení o příjmech. Po prověření vaší úvěruschopnosti a případném schválení úvěru vše proběhne podle vašich představ. 

Sjednejte si půjčku online:

  • otevřete si notebook, počítač, tablet, … a klikněte na „Chci půjčku“;
  • v maximálně jednoduchém a přehledném formuláři vyplňte základní údaje;
  • vyčkejte, až se s vámi spojí náš obchodní zástupce, se kterým si domluvíte všechny podrobnosti a čas jeho návštěvy;
  • obchodní zástupce zkontroluje váš osobní doklad, potvrzení o příjmech, předá vám smlouvu k podpisu a hlavně finanční hotovost ve smluvené výši;
  • každý měsíc si pak v dopředu domluveném termínu přijede pro pravidelnou splátku.

Online půjčka peněz – online žádost o půjčku, půjčka peněz v hotovosti na ruku až do domu

Máte rádi jistotu a chcete vědět, do čeho jdete? 

To je naprosto v pořádku a tento přístup vám schvalujeme a všem ostatním doporučujeme. Snad nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, a proto je velmi vhodné si předem prostudovat smlouvu o půjčce peněz. Nic před našimi klienty neskrýváme a sami je dokonce nabádáme, aby si v klidu doma prošli všechny body smlouvy. Případné nejasnosti je možné osobně probrat a vy následně přesně víte, co podepisujete.

 

Víte, jak by měla vypadat smlouva o půjčce peněz?

„Najdu někde na webu vzor smlouvy o půjčce?“ 

Ano, přímo na našich stránkách v záložce „O společnosti“ najdete vzor naší smlouvy. Jedná se o smlouvu na hotovostní půjčku Express Cash, díky které si můžete půjčit od 5 do 70 000 Kč se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců. Je to skvělá půjčka peněz, výhodná smlouva a její vzor najdete zveřejněný na stránkách www.expresscash.cz. 

Tak jednoduché a pohodlné to celé je.

Je půjčka online bez registru výhodná?

Přemýšlíte, zda může být půjčka online na webu bez registru vhodná pro vaše záměry? Určitě doporučujeme nejprve si přečíst informace z více zdrojů na internetu, abyste si o daných produktech udělali vlastní úsudek. Je dobré si najít i dostatečné množství referencí o žádaných půjčkách.
Všeobecně se ale dá říct, že půjčka online ihned bez registru není příliš dobrá volba. Dnes již zákon ukládá jako povinnost všem poskytovatelům finančních výpomocí nahlížet do registru dlužníků. V opačném případě se jedná o nezákonné jednání a většinou tito věřitelé půjčují své prostředky za velmi nevýhodných podmínek.

Víte, jak se pozná spolehlivá půjčka?

Jednoduše. Hledejte seriózní jednání, kde dodržují zákon o spotřebitelském úvěru, který všem poskytovatelům půjček nařizuje posoudit klientovu schopnost splácet úvěr. Zkuste se zamyslet nad těmito body ještě předtím, než uzavřete online půjčku bez registru:

  • Obchází-li poskytovatel zákon a pravidla ČNB, proč by měl být férovým vůči vám jako klientovi?
  • Znáte všechny poplatky a sankce, které vám hrozí, když například nebudete moci splácet půjčku?
  • A hlavně půjčka bez registru online neznamená rychlejší půjčení peněz.

Proč tedy riskovat s neférovými poskytovateli, když můžete mít zcela spolehlivou a transparentní půjčku do druhého dne u nás?

Spolehlivě, jednoduše a online

Pokud jste již jen krůček od rozhodnutí vzít si půjčku, vyzkoušejte také formulář na půjčku peněz. Zvolte si zde částku, kterou chcete půjčit, a jak dlouho chcete splácet. Ihned uvidíte, jaká bude vaše měsíční splátka a kolik zaplatíte celkem včetně úroků a RPSN. Když kliknete na tlačítko „chci půjčku“, dostanete se už přímo k žádosti, kde stačí vyplnit vaše kontaktní údaje a odeslat žádost. Poté vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, který s vámi dořeší vše ostatní.

Online půjčka podle pravidel

Chtějte raději férové jednání než online půjčku bez registru

Půjčka online s doložením příjmu

Online vyřízení půjčky je skvělý výdobytek moderní doby. Vše si stihnete předem v klidu nastudovat a naklikat žádost klidně doma z postele. Kdo si zvolí hotovostní půjčku, také nemusí vytáhnout paty z domu – půjčka dorazí až za ním. Své příjmy spolu s OP doložíte doma obchodnímu zástupci a vše může proběhnout hladce. Půjčka peněz bez doložení příjmů není možná u žádné solidní společnosti, a to z dobrého důvodu, proto se po takové ani neohlížejte.

Lze peníze z úvěru dát jiné osobě?

Chcete si vzít úvěr na své jméno, ale peníze z úvěru použít pro někoho jiného? Tedy pomoci rodinnému příslušníkovi či známému? Teoreticky to u řady produktů lze, pokud jde o neúčelovou půjčku. Pokud je vám taková půjčka bez uvedení účelu schválena, nikdo už nekontroluje, co s penězi nakonec uděláte. Ale půjčka peněz kamarádovi, jakkoliv je to hezká věc, nemusí končit šťastně. I když peníze z úvěru použije váš kamarád, půjčka je vedená na vaše jméno a splácet ji budete muset vy. S tím musíte vždy počítat, tedy i s tím, že pokud vám kamarád peníze nevrátí, vy je věřiteli vrátit musíte, jinak se samozřejmě dostanete do problémů. 
U každého úvěru je potřeba rozmyslet si, zda budu schopen splácet pravidelné splátky za všech okolností. V případě, že si bereme půjčku pro jinou osobu, je dobré zvážit, proč si ta osoba nepůjčí sama. Je předlužená? Má negativní záznam v registru z důvodu předchozího nesplácení? Pak je ovšem otázka, zda bude bez problému dávat peníze na splacení úvěru vám. I kdyby totiž ne, musíte mít ve svém rozpočtu možnost doplatit to za něj. A tak stále platí: každou půjčku si je potřeba dobře promyslet, a pokud jde o půjčku pro někoho jiného, tak dvojnásob.

Chci půjčku

Jak je to s půjčováním pro cizince?

U nás si vždy ověřujeme totožnost každého žadatele. Půjčujeme za podmínek, že jste občanem ČR, a je-li požadována půjčka peněz pro cizince, vyžadujeme platné povolení k trvalému pobytu v ČR nebo doklad o dlouhodobém pobytu v ČR. Kontrolujeme i průkaz totožnosti. Pakliže tyto podmínky splňujete, stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a my už se vám ozveme s nabídkou.

„Je lepší si půjčit ihned, nebo do 24 hodin?“

Nač riskovat s rychlou půjčkou peněz, když můžete mít bezpečnou půjčku do 24 h od vyřízení žádosti? Vždy je to něco za něco. Určitě zvažte, zda je lepší si půjčit rychle a pak splácet ohromné úroky, nebo nechat poskytovatele ověřit vaše doklady a příjmy, a tím vše zvládnout bez nepříjemných stresů. S Express Cash hotovostní půjčkou získáte nejen peníze, ale také výbornou službu a pohodlný servis, který zajistí náš obchodní zástupce z vašeho okolí.

Dá se pořídit rychlá půjčka online a za výhodných podmínek?

Určitě ano. Online žádost o půjčku je ideální řešení. Vy si můžete v klidu promyslet, kolik a na jak dlouho potřebujete. Také si můžete bez časového omezení procházet informace o společnosti. Zkrátka žádný nátlak a netrpělivé poklepávání prsty od obchodního poradce. Vše je jen ve vašich rukou.

Rychlá půjčka online, peníze v hotovosti
Žádost o půjčku online – bezpečná půjčka vrátí kus štěstí do vašeho života

Hotovostní půjčky můžou být částečně online produkty

Potřebujete peníze v hotovosti? Ale přece jenom je lepší, když můžete žádost o úvěr odeslat odkudkoli z počítače nebo mobilu. Ideálně, když má půjčka online schválení. Vy už pak osobně jen podepíšete úvěrovou smlouvu a převezmete peníze. Například s půjčkou Express Cash toto vše není problém.

Online půjčka o víkendu nebo ve státní svátky bývá často nedostupná, ale hned následující pracovní den se obvykle začne vyřizovat. Online tedy můžete společnost oslovit kdykoliv prostřednictvím poptávkového formuláře a jen počkat na vyřízení žádosti. Většinou brzy dostanete informaci, zda vám byl úvěr schválen.

Stále váháte, jestli je pro vás lepší rychlá online půjčka na účet, nebo v hotovosti?
 Výhody hotovostní půjčky Express Cash
Když chci půjčit jen na chvíliPůjčování na krátkou dobu, třeba jen do výplaty, je start do opakovaných dluhů, když se to opakuje každý měsíc. Hotovostní úvěr si můžete v klidu splácet z domova a splátky rozumně rozložit. 
Když nechci doložit nic než OPU Express Cash je to standard – z osobních dokladů předložíte při sjednávání úvěru pouze OP. K tomu už jen příjmy ze zaměstnání či důchodu nebo mateřské.
Když nechci řešit sankceSankce uplatňujeme jen v případě, že klient nekomunikuje a nesnaží se případné problémy řešit. Sankce za předčasné splacení nemáme.
Když nechci říkat účel půjčkyU úvěru Express Cash nikomu účel nevysvětlujete – půjčka je bezúčelová.
Když nechci dokládat příjmyTaková půjčka by byla proti pravidlům. Přitom doložení příjmů je jednoduché a je to pro bezpečí vás i věřitele.
Když nechci dlouho čekatU Express Cash obdržíte úvěr do 24 hodin od schválení.

 

Online půjčka – bez účtu, úvěr vyplacen v hotovosti

Celý proces zjišťování parametrů úvěru, zažádání o úvěr i schválení úvěru se obejde bez nutnosti někam chodit. Pokud vám úvěr bude schválen, ani pak nemusíte nikam chodit, i když nechcete peníze na účet. Vyberte si půjčku Express Cash a úvěr v hotovosti vám doveze náš obchodní zástupce přímo k vám domů.

Smlouvu o půjčce je ideální nastudovat před podpisem

Každý úvěr bývá smluvně ošetřen a zde se u některých poskytovatelů skrývá riziko. Hodinu pročítat smlouvu před obchodním zástupcem nebudete, a i kdyby, třeba vás nenapadnou tak hned dotazy k bodům smlouvy, které potřebujete vyjasnit. Jak vlastně vypadá taková smlouva o půjčce peněz? Seriózní společnost ji nijak nezatajuje. Například každý zájemce o půjčku Express Cash může vidět vzor smlouvy o úvěr na webových stránkách. Zákazníci Express Cash jsou tak připraveni na to, co budou podepisovat.

Pokud jste se rozhodli, že chcete zažádat o úvěr online, Express Cash má velmi jednoduchý online půjčkový formulář, který s radostí využijete. Celou žádost i získávání informací o půjčce zjistitíte online. Na webu je rovněž  vzor smlouvy o půjčce peněz, kterou pak budete podepisovat, když vám bude úvěr schválen. Všechno důležité tedy vyřídíte online a jen si doma počkáte na peníze v hotovosti. Půjčky peněz se nemusíte bát, když předem víte, do čeho jdete – kolik budete splácet, jak dlouho a za jakých podmínek.

Rychlá online půjčka

Lze vše vyřídit online, i když samotné vyplacení úvěru byste raději v hotovosti? Existují i půjčky, o které zažádate online, všechny podklady naleznete online a osobně už jen podepíšete v případě schválení úvěru smlouvu a převezmete hotovost. U takových úvěrů nikam nechodíte, nic zdlouhavě nevysvětlujete, neběháte na pobočku s doplňujícími dokumenty. Vše zásadní proběhne online. Mezi všemi takovými pohodlnými produkty jmenujme třeba půjčku Express Cash. To, že proces půjčky peněz v hotovosti může z větší části proběhnout online, je nesporná výhoda.

Chci půjčku