Online půjčka peněz

Zažádejte si o úvěr kdykoli online, vaše žádost bude bezodkladně zpracována a v případě kladného posouzení obdržíte domluvenou hotovost do 24 hodin, a to až do výše 70 000 Kč. Propočtěte si předběžně parametry úvěru na online úvěrové kalkulačce a jednoduše to zkuste.

Sedíte si jen tak doma v křesle, odkud pohodlně vyřídíte žádost o úvěr a počkáte, až vám jej někdo přinese až „pod nos“.

Půjčka online, peníze cash

Návštěvy poboček už delší dobu ustupují požadavkům vzneseným online. Většina společností, nejen těch finančních, postupně ruší své pobočky a soustředí se více na online prostředí, popřípadě budování call center s informační službou. Tzv. doba koronavirová tento trend ještě více uspíšila. Kdo tedy nenabízí možnost požádat o službu online, jako by nebyl. Pro úvěrové společnosti to platí dvojnásob, k rozhodnutí, zda je půjčka peněz u daného subjektu opravdu dobrá, potřebuje většina lidí klid a srovnání více možností. Na internetu si klienti občas také zažádají o více půjček najednou, aby měli větší šanci, že budou nějakým poskytovatelem vybráni jako vhodní zájemci. Při obíhání poboček by to bylo velmi neefektivní.

Rozhodující jsou i lhůty společností, v jakých jsou schopny celý proces vyřídit. Nejlepší je samozřejmě nebankovní online půjčka ihned, na dlouhé vyřizování a čekání většinou není čas. Jen málo dlužníků je v situaci, že si plánují půjčku na dny či týdny dopředu, většinou jde o akutní potřebu finanční výpomoci. S půjčkou Express Cash vše vyřídíte v domovském zázemí a v případě kladného posouzení vaší žádosti obdržíte hotovost rovněž až do domu.

Stačí jen připojení k internetu a úvěr poptáte kdykoliv a odkudkoliv

V jakékoliv situaci, kdy máte přístup k internetu, můžete vyplnit online formulář s žádostí o úvěr. Klidně i z mobilu, pokud se právě pohybujete venku a zjistili jste nějaké nepříjemné informace vyžadující finanční zápůjčku. Zanedlouho vás budeme kontaktovat a společně se domluvíme na podrobnostech. S hotovostní půjčkou Express Cash se můžete spolehnout jak na pohodlné vyřízení, tak velmi komfortní podmínky. Žádné šibeniční lhůty, doplacení částky v řádech dnů či týdnů, ale velmi proklientské období splácení s navolením délky od 14 až do 20 měsíců. Výše úvěru může být od 5 000 Kč do 70 000 Kč, což je ideální rozpětí pro půjčky peněz v hotovosti. V našem vychytaném systému je půjčka online ihned předána ke schvalovacímu procesu, a když je vše kladně vyřízeno, můžete mít peníze klidně i za několik hodin.

Vím, že jsem schopen splácet, ale jaké jiné požadavky má věřitel?

Dobrý a konkurenceschopný věřitel nemá požadavky v pravém slova smyslu. Nechce ručitele, nechce zástavy, nechce kvanta dokumentů nebo několik dokladů. Vyzkoušejte si úvěry od společnosti ECFS, a. s., a poznáte, jak má vypadat jednoduchý a rychlý postup. Půjčit si u nás mohou i maminky na mateřské, studenti, důchodci a podnikatelé. Stačí splnit jen pouhé nezbytné minimum „povinností“: Občanům ČR nebo osobám s trvalým pobytem ve věku od 18 do 79 let stačí jen OP a potvrzení o příjmech. Po prověření vaší úvěruschopnosti a případném schválení úvěru vše proběhne podle vašich představ. 

Sjednejte si půjčku online:

  • otevřete si notebook, počítač, tablet, … a klikněte na „Chci půjčku“;
  • v maximálně jednoduchém a přehledném formuláři vyplňte základní údaje;
  • vyčkejte, až se s vámi spojí náš obchodní zástupce, se kterým si domluvíte všechny podrobnosti a čas jeho návštěvy;
  • obchodní zástupce zkontroluje váš osobní doklad, potvrzení o příjmech, předá vám smlouvu k podpisu a hlavně finanční hotovost ve smluvené výši;
  • každý měsíc si pak v dopředu domluveném termínu přijede pro pravidelnou splátku.

Tak jednoduché a pohodlné to celé je.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?