Půjčka bez potvrzení příjmů

Potřebujete půjčit na ruku od 5 000 Kč do 70 000 Kč? Zažádejte si online z pohodlí domova, pak jen vyčkejte, až vám obchodní zástupce peníze přiveze. Express Cash vám pomůže vyřešit jakékoliv nečekané výdaje s minimem administrativy a maximálním pohodlím. Splácet můžete klidně až 20 měsíců a samozřejmostí je pochopení vašich individuálních potřeb a vstřícné jednání za všech okolností.

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmů

Když už se člověku přihodí něco nemilého, s čím nepočítal, a potřebuje pokrýt extra výdaje, téměř ve všech případech potřebuje chybějící peníze opatřit co nejrychleji. To je naprosto legitimní požadavek a každá dobrá půjčka by si na rychlém vyřízení včetně schvalovacího procesu měla zakládat. Ale určitě nikdy nikomu nepomohlo, když si opatřil peníze a nehleděl u toho, jak se říká, napravo ani nalevo. Jakákoliv žádost o úvěr je vážná věc a je potřeba ji řešit s rozvahou. Slibuje někdo (mimo okruh vašich nejbližších známých), že vám půjčí na cokoliv, ale od vás nepotřebuje žádný doklad, že si půjčku můžete dovolit splácet? S až takovými „dobrodějci“ se v úvěrové branži nesetkáte, co by půjčovali lidem bez zajištění návratnosti.

Pokud si tedy půjčující strana ani orientačně neprověří, zda domluvený úvěr vůbec máte z čeho pokrýt, je to tím, že má vaši případnou platební neschopnost smluvně ošetřenu jiným způsobem. A bohužel pro vás velmi riskantním. Zástavy nahrazující doložený příjem většinou dalece převyšují hodnotu úvěru a spousta individuí na vaše problémy se splácením vyloženě čeká. Že někdo přišel kvůli pár tisícům třeba i o střechu nad hlavou, jste již nejspíš slyšeli.

Zákon půjčky bez potvrzení příjmu výslovně zakazuje, ale vždy se najdou jedinci, kteří se dokáží pohybovat v šedé zóně a pro vlastní zisk balancují na hraně legislativních opatření. Pamatujte si, že pro vaše dobro slouží jen takové produkty, které jsou podmíněny čestným a poctivým přístupem od začátku až do konce.

Půjčky bez potvrzení o příjmu? Raději půjčky s jasně definovanými pravidly

Pokud tedy nejsem zaměstnaný, tak na půjčku u žádné solidní společnosti nedosáhnu? Ale ano, příjmy plynoucí ze zaměstnaneckého poměru nejsou jedinou možností. Obzvláště nebankovní společnosti se specializují na široké portfolio klientů, příjmy tak mohou pocházet z mnoha jiných zdrojů.

Co je možno považovat za příjem:

  • může to být standardní výplata, kdy vám peníze pravidelně vyplácí váš zaměstnavatel;
  • příjmem je i váš důchod (starobní i invalidní);
  • rodičovský příspěvek i peněžitá pomoc v mateřství;
  • příjmy z podnikání;
  • případně i jiné další příjmy.

Úvěrová společnost si na základě doložených dokladů udělá představu o vaší možnosti splácení. Podle toho si pak společně nastavíte nejen výši úvěru, ale i délku splácení.

Neupisujte se ukvapeně k něčemu nestandardnímu – u rychlé půjčky bez potvrzení příjmů zbystřete

Když nebudete dostatečně bdělí, mohli byste snadno zjistit, že jediná rychlost je u nestandardní půjčky v tom, že vám věřitel nedá pořádný čas seznámit se se smlouvou o úvěru. Jste velmi rychle tlačeni k podpisu s informací, že ve smlouvě není nic překvapivého. Pokud si berete půjčku, měli byste si být jisti, že ji též zvládnete splácet. Ovšem pro nečekané problémy, kdy vám hrozí nedodržení splátkového kalendáře, musíte mít jistotu, že se takové situace dají s věřitelem rozumně řešit. Pakliže podepíšete ve smlouvě velké sankce za byť jediný den zpoždění se splátkou a na vstřícnost poskytovatele se spolehnout nemůžete, hrozí vám ještě horší finanční situace než ta, ve které jste byli v době žádosti o úvěr.

Opravdu kvalitní a seriózní společnosti mají k potvrzení o půjčce vzor na svých webových stránkách. Můžete se tak dopředu podívat, co budete podepisovat, tedy co vše smluvní dokumentace obsahuje, a nebudete nemile překvapeni v případě, že se třeba dočasně dostanete do jakýchkoliv potíží se splátkou.

Krédo půjčky Express Cash: do potíží se může dostat každý, s poctivými a proaktivními klienty se však vždy snažíme najít nějaké řešení místo nelítostných sankcí.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?