Půjčka bez potvrzení příjmů u nás není možná

Potřebujete půjčit na ruku od 5 000 Kč do 70 000 Kč? Zažádejte si online z pohodlí domova, pak jen vyčkejte, až vám obchodní zástupce peníze přiveze. Express Cash vám pomůže vyřešit jakékoliv nečekané výdaje s minimem administrativy a maximálním pohodlím. Splácet můžete klidně až 20 měsíců a samozřejmostí je pochopení vašich individuálních potřeb a vstřícné jednání za všech okolností.

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmů

Když už se člověku přihodí něco nemilého, s čím nepočítal, a potřebuje pokrýt extra výdaje, téměř ve všech případech potřebuje chybějící peníze opatřit co nejrychleji. To je naprosto legitimní požadavek a každá dobrá půjčka by si na rychlém vyřízení včetně schvalovacího procesu měla zakládat. Ale určitě nikdy nikomu nepomohlo, když si opatřil peníze a nehleděl u toho, jak se říká, napravo ani nalevo. Jakákoliv žádost o úvěr je vážná věc a je potřeba ji řešit s rozvahou. Slibuje někdo (mimo okruh vašich nejbližších známých), že vám půjčí na cokoliv, ale od vás nepotřebuje žádný doklad, že si půjčku můžete dovolit splácet? S až takovými „dobrodějci“ se v úvěrové branži nesetkáte, co by půjčovali lidem bez zajištění návratnosti.

Pokud si tedy půjčující strana ani orientačně neprověří, zda domluvený úvěr vůbec máte z čeho pokrýt, je to tím, že má vaši případnou platební neschopnost smluvně ošetřenu jiným způsobem. A bohužel pro vás velmi riskantním. Zástavy nahrazující doložený příjem většinou dalece převyšují hodnotu úvěru a spousta individuí na vaše problémy se splácením vyloženě čeká. Že někdo přišel kvůli pár tisícům třeba i o střechu nad hlavou, jste již nejspíš slyšeli.

Půjčka bez potvrzení o příjmu vás před zákony ani exekucí neuchrání – společně se hledá řešení lépe, ruce na to

Jsme v tom společně s vámi, rizikové půjčky bez potvrzení o příjmu už nemají šanci
 

Zákon půjčky bez potvrzení příjmu výslovně zakazuje, ale vždy se najdou jedinci, kteří se dokáží pohybovat v šedé zóně a pro vlastní zisk balancují na hraně legislativních opatření. Pamatujte si, že pro vaše dobro slouží jen takové produkty, které jsou podmíněny čestným a poctivým přístupem od začátku až do konce.

Chci půjčku

Půjčky bez potvrzení o příjmu? Raději půjčky s jasně definovanými pravidly

Pokud tedy nejsem zaměstnaný, tak na půjčku u žádné solidní společnosti nedosáhnu? Ale ano, příjmy plynoucí ze zaměstnaneckého poměru nejsou jedinou možností. Obzvláště nebankovní společnosti se specializují na široké portfolio klientů, příjmy tak mohou pocházet z mnoha jiných zdrojů.

Co je možno považovat za příjem:

 • může to být standardní výplata, kdy vám peníze pravidelně vyplácí váš zaměstnavatel;
 • příjmem je i váš důchod (starobní i invalidní);
 • rodičovský příspěvek i peněžitá pomoc v mateřství;
 • příjmy z podnikání;
 • případně i jiné další příjmy.

Úvěrová společnost si na základě doložených dokladů udělá představu o vaší možnosti splácení. Podle toho si pak společně nastavíte nejen výši úvěru, ale i délku splácení.

Neupisujte se ukvapeně k něčemu nestandardnímu – u rychlé půjčky bez potvrzení příjmů zbystřete

Když nebudete dostatečně bdělí, mohli byste snadno zjistit, že jediná rychlost je u nestandardní půjčky v tom, že vám věřitel nedá pořádný čas seznámit se se smlouvou o úvěru. Jste velmi rychle tlačeni k podpisu s informací, že ve smlouvě není nic překvapivého. Pokud si berete půjčku, měli byste si být jisti, že ji též zvládnete splácet. Ovšem pro nečekané problémy, kdy vám hrozí nedodržení splátkového kalendáře, musíte mít jistotu, že se takové situace dají s věřitelem rozumně řešit. Pakliže podepíšete ve smlouvě velké sankce za byť jediný den zpoždění se splátkou a na vstřícnost poskytovatele se spolehnout nemůžete, hrozí vám ještě horší finanční situace než ta, ve které jste byli v době žádosti o úvěr.

Opravdu kvalitní a seriózní společnosti mají k potvrzení o půjčce vzor na svých webových stránkách. Můžete se tak dopředu podívat, co budete podepisovat, tedy co vše smluvní dokumentace obsahuje, a nebudete nemile překvapeni v případě, že se třeba dočasně dostanete do jakýchkoliv potíží se splátkou.

Krédo půjčky Express Cash: do potíží se může dostat každý, s poctivými a proaktivními klienty se však vždy snažíme najít nějaké řešení místo nelítostných sankcí.

Co vše je bráno jako příjem?

Půjčka bez potvrzení příjmu není v solidních kruzích možná, proto vás určitě zajímá, jakými způsoby je možno pravidelný příjem prokázat. Různí poskytovatelé mohou mít různá pravidla pro to, co se dá dokladovat jako příjem. Ale nemusíte se bát, že by to vždy měla být pouze mzda od zaměstnavatele. Je řada jiných příjmů, kterými můžete doložit svou bonitu. Půjčka bez potvrzení o příjmu tak vůbec nemusí přijít na stůl.

Například u půjčky Express cash je těch variant několik:

 • klasická mzda vyplácená zaměstnavatelem,
 • starobní nebo invalidní důchod,
 • příspěvek při rodičovské/mateřské dovolené,
 • příjmy z vašeho podnikání,
 • případně další pravidelné příjmy.

Půjčka bez potvrzení příjmu vás neochrání před zákony ani exekucí – zeptejte se odborníků s Express Cash na schůzce jako na fotografii, nebo po telefonu

Půjčky bez potvrzení příjmů proberte s odborníky z EC Financial Services, a. s.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu ihned – nelegální a riskantní volba!

Rychlé půjčky jsou u zavedených společností standard, ale bez doložení příjmu se neobejdete, pakliže nechcete riskovat lichvářskou variantu. Pokud jste toho času bez příjmu, zvažte raději, jak se uskromnit, případně odprodej věcí, které nutně nepotřebujete. Bez příjmu (příjmem se rozumí nejen plat, ale i důchod, peněžitá pomoc v mateřství atd.) vám solidní společnost nepůjčí a ta nesolidní vás může přivést na úplnou mizinu.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu se občas lidem jeví jako jediná možnost, ale vždycky je dobré se zamyslet, jestli přece jenom nejde situace vyřešit jinak. Pokud jste bez příjmu a nutně potřebujete peníze, tak se v první řadě obraťte na rodinu či známé, nebo se alespoň snažte pečlivě vybrat subjekt, od kterého si půjčíte, a prostudujte si podmínky a sankce.

„Čeho bych se měl bát u půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku?“

Všeho! Takovýto druh půjček si můžou lidi dovolit pouze v rodinném či přátelském vztahu. Od subjektů, o kterých nic nevíte, jistě nemůžete očekávat charitu. Riziko, které na sebe tyto společnosti či soukromé osoby berou tím, že vám půjčí na první pohled bez zajištění, mají ve skutečnosti velmi dobře ošetřeno. Ale jen pro ně, vám to přinese mnoho nevýhod i starostí. Chtějte vždy jen půjčky od prověřených společností. Kontrola registru a vašich příjmů je základ.

Nehledejte nebankoví půjčky bez registru, když to jde i za výhodnějších podmínek a d bezpečnějším průběhem

Chcete se opět bavit a žít pohodový život? Vyřešte své finanční problémy bez rizika, tzn. žádné půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku!

Ve finanční tísni volte jen prověřené možnosti

Potíže s rozpočtem má čas od času téměř každý. A občas je nutné to řešit zápůjčkou. Na trhu je dnes mnoho subjektů, od kterých si lze půjčit určitý finanční obnos. Někteří mají půjčování jako jednu ze svých činností, někteří se na to přímo specializují. Každopádně celý obor půjčování peněz podléhá určitým regulím, například dnes zákon ukládá povinnost prověřit si žadatele o půjčku. Tím také zákon chrání dlužníky, aby se nepromyšleně nedostali do neřešitelných problémů s předlužeností. Hlavními kritérii, jak posoudit žadatele, jsou kontrola registru a doložení příjmů. Tím se ověří, že potenciální klient není dlouhodobě neschopen splácet a také, že má z čeho splácet. Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu tak zkrátka nejsou zákonnou ani správnou variantou, kterou byste měli zvolit.

Půjčka bez potvrzení příjmu a registru ihned je opravdu jen zoufalý pokus o řešení situace. Zkuste se jen na chvíli zastavit a popřemýšlet, jestli by nešly finanční potíže řešit jinak. Solidnějším úvěrovým produktem, výpomocí od rodiny či přátel apod. 
Každá půjčka je závazek, vždy zaplatíte více, než si půjčíte, ale v konečném výsledku vám má pomoci vyřešit finanční trable. Účelem půjčky není to, aby se vaše situace zhoršila. Půjčka má pomoci stabilizovat vaši situaci. V případě potřeby dalších financí tu pak jsou konsolidační úvěry či podobné možnosti. Ale určitě ne lichvářské úvěry a rizikové půjčky.

Chci půjčku

Když tedy půjčky ihned na ruku bez potvrzení příjmu nejsou bezpečné, jaký úvěr zvolit? Až si ujasníte, jestli potřebujete půjčku v hotovosti, nebo na účet, přicházejí na řadu srovnávače půjček a recenze úvěrů. Tam, kde si ověřují registr, transparentně zveřejňují úroky, kontrolují žadatelovy příjmy a „nechrastí“ sankcemi, bude určitě poměrně vysoká šance na férový přístup.

Raději dvakrát počítat, než se jednou dívat exekutorovi do tváře

Někdy se může zdát, že na malý půjčený obnos peněz není třeba dokládat své příjmy. Opak je však pravdou. Právě tyto rádoby „drobné“ finance se mohou stát cestou do dlužníkovy pasti. Říkáte si: „Nechci přece milion, ale půjčku 50 000 bez potvrzení příjmu.“ Jenomže peníze se rády kutálejí do všech stran a člověk, který si opravdu dobře nespočítá, zda své dluhy zvládne splácet, může být ve výsledku dosti nemile překvapený, třeba exekutorem ve dveřích. Půjčka 20 000 bez potvrzení příjmu sice vypadá na první pohled bezpečněji vzhledem k ještě nižší částce, ale je to to stejné jako výše. Zkrátka doložit vaše příjmy je pro bezpečí obou stran nutnost.

U kvalitních půjček chce věřitel znát vaše příjmy – zda tedy máte z čeho splácet.

Chcete zůstat vysmátí? Nehoňte se za nebankovními půjčkami bez doložení příjmů. Volte prověřené a bezpečné úvěry

Transparentní poskytovatelé půjček

Poznáte je celkem snadno podle toho, že nemusíte posílat žádost předem, než se dozvíte jakékoliv informace. Mají online kalkulačku, takže výši konečné splátky vidíte hned bez doprošování. Na webu často mají k potvrzení o půjčce vzor. Dopředu tedy víte, co budete podepisovat, bude-li vám úvěr schválen. A neslibují půjčku každému, protože to ani není legálně možné.

Transparentní poskytovatel samozřejmě dodržuje zákon. Vše může proběhnout celkem rychle, ale i u levné a rychlé půjčky doložíte příjem. Za příjem se například u nebankovních společností považuje spousta věcí. Není to jen mzda, ale i rodičovský příspěvek nebo třeba důchod.

Jak na bezpečnou půjčku? Rizikovým úvěrům se dá předejít

Rizikovým úvěrům se při troše snahy snadno vyhnete
Co byste měli vědět předtím, než podepíšete smlouvuPopis půjčky Express Cash
Jestli postupuje společnost dle zákonaVše je naprosto legální a všechny podmínky dopředu známé. Kontroluje se i registr a dokládají příjmy.
Zda úvěr obsahuje sankceSankce za předčasné splacení úvěru tady nejsou. Jiné sankce pouze v krajních případech, kdy klient nesplácí a vyhýbá se řešení.
Podmínky úvěruÚvěrový proces je transparentní. Na našich webových stránkách vše zjistíte předem a na online kalkulačce si vypočítáte předběžné parametry úvěru.
Jaká je splatnost úvěruLze nastavit na 14, 17 nebo 20 měsíců.
Jaké jsou potřeba dokladyZ osobních dokladů předkládáte jen OP.
Kdy peníze obdržíteJe-li vám úvěr schválen, obdržíte peníze do 24 hodin.
Jak vysoké částky společnost půjčujeÚvěry jsou v rozmezí od 5 do 70 tisíc Kč.

 

Važte si svých peněz – včetně těch půjčených

V tabulce jste se mohli přehledně podívat na příklad jedné z bezpečných půjček – Express Cash. V EC Finacial Services, a. s. se řídíme etickým kodexem a rovněž našim klientům doporučujeme rozmysl při sjednávání úvěru. Jednoduché zásady bezpečného půjčování vám mohou ušetřit spoustu potíží do budoucna. Rádi u nás uvítáme každého klienta, ale samozřejmě i my musíme jednat obezřetně. Klientů si vážíme, ale přece jenom je potřeba, aby také splňovali nějaké podmínky pro poskytnutí půjčky.

Příjem dokládáte u každé bezpečné půjčky

V případě Express Cash jsou podmínky dokládání jednoduché:

Potřebné doklady k půjčce:

 • občan ČR doloží platný občanský průkaz,
 • cizí státní příslušník doloží platné povolení k trvalému pobytu v ČR či doklad o dlouhodobém pobytu v ČR a průkaz totožnosti

Prokázání příjmu za účelem sjednání půjčky:

 • potvrzení o výši příjmů vám může vystavit zaměstnavatel, popřípadě předložíte výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu, které prokážou příjem mzdy za poslední 3 měsíce + pracovní smlouvu,
 • důchodový výměr (maximálně 12 měsíců starý), popř. doklad o přiznání rodičovského příspěvku a k tomu současně složenky/výpis z bankovního účtu, které prokazují příjem důchodu/příspěvku za poslední 3 měsíce,
 • kopii daňového přiznání za poslední uzavřené období + výpis z bankovního účtu k prokázání příjmu z podnikání,
 • popřípadě další doklady, které prokazují příjem žadatele či jeho domácnosti.

Jak doložit příjmy už víte, zbývá si jen spočítat rozumnou výši splátky. K tomu je nejlepší a nejrychlejší nástroj online kalkulačka pro výpočet hotovostního úvěru.

Kolik chcete půjčit? 

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?