Půjčka do výplaty

Zaskočily vás nečekané okolnosti a výdaje se zvýšily o tolik, že vám nezbude nic na přečkání do výplaty? To se občas stane skoro každému, naštěstí to může snadno vyřešit rychlá půjčka do výplaty. Když si správně vyberete poskytovatele, obdržíte peníze rychle a navíc minimalizujete riziko následných nepříjemností.

Stačí se jen trochu zorientovat v úvěrových produktech, zvážit nejlepší možnosti a vaše starosti brzy pominou.

Půjčky do výplaty pro kohokoliv a na počkání?

Zní to krásně, hodilo by se to všem, ale je taková i realita? Ze zákona nelze automaticky poskytnout půjčku každému, kdo si o ni požádá. Poté, co vy projevíte o úvěr zájem, nastává fáze schvalování úvěru. V této schvalovací fázi musí potenciální věřitel prověřit záznamy v dostupných registrech a orientačně prozkoumat vaši platební morálku a ověřit vaši tzv. bonitu (schopnost splácet požadovaný úvěr).

Nejste v tom sami – pomocnou ruku v podobě rychlé půjčky do výplaty bez registru občas hledá každý

Rychlá půjčka do výplaty – je to fajn mít se na koho obrátit

Zaběhnuté společnosti už jsou schopny poskytnout úvěr i při některých typech negativních záznamů v registru. Díky dlouholetým zkušenostem umí lépe rozpoznat, které minulé prohřešky naznačují klienta s neuspokojivou platební morálkou a které pouze upozorňují na ojedinělé přešlapy. Půjčka do výplaty bez registru tedy nebude ze zákona možná, ale za určitých opatření se dá vyřešit i legální úvěr s nahlédnutím do registru. 

Určitě vás zde nechceme ukolébat přísliby, že i s negativním záznamem v registru dostanete bez problémů půjčku u licencovaného poskytovatele. Rozhodně ne automaticky, určitě ne vždy a u každého, ale stále je lepší zkusit podat žádost tam, kde se vyhnete až lichvářským úrokům a nestandardním smluvním podmínkám. Poskytovatel vám úvěr buď schválí i přes nějaké nepříznivé okolnosti ve vaší úvěrové minulosti, nebo vám nabídne individuální podmínky, nebo vám také úvěr zamítne. Pokud dojde na poslední případ, jedná tak nejen ve svém zájmu, nýbrž i ve vašem vlastním zájmu. Je pak dobré se zamyslet nad vaší úvěruschopností, tedy i nad tím, zda není lepší řešit situaci jinak než hromaděním úvěrových produktů od soukromých osob.

Chci půjčku

Existuje vůbec půjčka do výplaty bez poplatků?

Poplatky k většině úvěrů patří. Některé společnosti oprostí svůj úvěr o jeden poplatek, jiné zas o jiný, je to standardní projev fungování v konkurenčním prostředí. Ale obecně se dá říci, že byste si měli dát velký pozor na poplatky předem, ještě než je vám skutečně úvěr vyplacen.

Někomu přijde podezřelý jakýkoliv poplatek, a tak jej zajímá jen půjčka do výplaty bez 1 Kč. Zrovna v případě částky ve výši 1 haléř nebo 1 Kč se jedná o celkem bezpečnou záležitost, tímto poplatkem si poskytovatel běžně ověřuje váš účet v případech, kdy vám má být úvěr vyplacen právě na tento účet. Rozhodně byste se však neměli zavazovat k poplatkům předem v případě hotovostní půjčky. Solidní společnost v případě hotovosti žádné poplatky dopředu nevyžaduje. 

Ať už vámi vybraný úvěr ve finále obsahuje jakékoliv poplatky, se všemi byste měli být seznámeni co nejdříve a samozřejmě určitě ještě před podpisem smlouvy. Musí být zcela zřetelné, jakou konečnou výši měsíční splátky budete splácet včetně všech úroků a poplatků dohromady.

Na úvěr jděte chytře

Už v dávné historii pronesl Publius Ovidius Naso: „Když má někdo peníze, může být hloupý, jak chce.“ Nuže, to asi občas platit může, ale týká se to jen lidí, kteří mají velkou spoustu vlastních peněz. Ten, kdo potřebuje peníze půjčené, ten si nemůže dovolit být hloupý. Chytře si zvolíte správný úvěr při dodržení základních principů:

  • neplatíte poplatek předem,
  • zajímáte se o recenze klientů, porovnáváte v online srovnávačích,
  • znáte hned od počátku výši měsíční částky, kterou byste byli povinni splácet,
  • nesjednáváte úvěr se sankcemi (leckdy přemrštěnými) za každou maličkost,
  • půjčky do výplaty nesjednáváte zbrkle bez ohledu na podmínky daného úvěru.

Jak vyřešit rychlou potřebu peněz?

Rychlé půjčky do výplaty se dají částečně považovat za jeden z indikátorů, že se člověk časem dostane do dluhové pasti. Půjčíte si malou částku na několik dní s uklidňující myšlenkou, že z výplaty to splatíte a budete mít klid. Jenže vám pak ta částka navýšená o úroky chybí i další měsíc. Do toho je potřeba ještě něco zásadního, na co nemáte rezervu, a půjčky se sčítají a hromadí. V podstatě každý, kdo žádá o běžný úvěr, potřebuje peníze rychle. Ale asi nikdy nejde o minuty, proto je vždycky možné situaci zvážit. Ideální je, když pomůže rychlá online půjčka do výplaty, ale zároveň nenaruší váš rozpočet na další měsíce.

rychlá půjčka do výplaty i o víkendu – palce nahoru pro půjčku 70 000 Express Cash dává i mladý muž na fotografii

Půjčka do výplaty bez poplatků předem – půjčte si až 70 000 Kč s transparentními podmínkami a rychlým vyřízením

Leckdy je možná půjčka do výplaty i o víkendu, některé společnosti pracují nonstop, nebo už třeba máte dobré kontakty na obchodního poradce, který nemá problém přinést vám smlouvu o úvěru a hotovost i během soboty či neděle. To je samozřejmě úplně v pořádku, důležité je vyhnout se ukvapeným rozhodnutím a pochybným úvěrovým produktům.

Půjčka online do výplaty? Zkuste Express Cash

K dispozici vám je online kalkulačka i online podání žádosti o úvěr. Také si můžete v klidu online nastudovat na webu smlouvu o úvěru, a pokud vám bude půjčka schválena, přesně budete vědět, co podepisujete, až k vám dorazí obchodní zástupce s hotovostí. Když je půjčka do výplaty ihned k dispozici, vyřeší to spoustu starostí a Express Cash nesplácíte do výplaty, ale máte delší časové období, aby se splátky rozumně rozložily.

Leckdy se dá vyřídit půjčka do výplaty ihned i o víkendu, mnoho společností dnes sází na nepřetržitý režim. Měli byste si jen ověřit, že jde o bezpečný proces, při kterém věřitel zváží i vaši schopnost splácet, rovněž si pečlivě projděte podmínky úvěru. Nevýhodné podmínky vám za to nestojí, raději počkejte do pondělka.

Půjčky do výplaty jsou někdy nezbytné, ale co takhle delší doba splatnosti s větší klid?

Půjčky do výplaty překonává Express cash s rozumně nastavenými parametry i pravidly

Srozumitelně, transparentně, bezpečně – hotovostní půjčka od nás!

Express Cash hotovostní půjčka, to je férová půjčka na cokoliv. Půjčíme vám od 5 000 do 70 000 Kč se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců. Zakládáme si na tom, aby klienti předem znali veškeré informace ohledně smlouvy a všemu správně porozuměli. Doporučujeme vždy klientům, aby se se všemi podmínkami věřitele seznámili včas. Vzor naší smlouvy je navíc uveden přímo na našich stránkách, můžete si jej tedy v klidu přes víkend prostudovat, případně zadat žádost o půjčku online a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat v nejbližší pracovní den. Dostanete takovéto informace předem i tam, kde vám bude nabídnuta půjčka do výplaty nonstop? U nás dodržujeme etický kodex, který nám zakazuje cokoliv zamlčet a nedodat tak úplné informace. Není lepší zjistit si všechna důležitá fakta s předstihem, než později litovat svého unáhleného jednání bez informací?

Mohu si půjčit, i když už splácím úvěr jinde?

Jelikož jednáme čestně, dle pravidel hospodářské soutěže a půjčujeme bezpečně, potřebujeme vědět také důležitá fakta o našich klientech. Určitě nedoporučujeme sjednávat si více úvěrů najednou. Zajímá nás tedy, zda nejste např. v insolvenčním řízení a nejste již dlužníkem u jiné společnosti. Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru tedy u nás není možná. Tím, že při schvalování žádostí kontrolujeme registr dlužníků, nechráníme jen sebe, ale také své klienty, aby zbytečně neupadali do dluhové pasti. Proto doporučujeme klientům, aby vše předem důkladně propočítali a věděli, jaké jsou jejich rezervy před podpisem úvěrové smlouvy.

Nechtějte jen peníze, chtějte také dobrou službu!

Jsme poskytovatelem finanční pomoci již od roku 2012, jednáme dle zákona a disponujeme profesionální sítí obchodních zástupců. Nabízíme jeden z nejnižších úroků na nebankovním trhu, po prověření vašich dokladů totožnosti a dokladů potvrzujících váš příjem jsme schopni rychle do 24 h vaši žádost vyřídit a doručit peníze osobně až k vám domů. Naše půjčka do výplaty pro každého, kdo se prokáže dobrou bonitou, je k dispozici dle pravidel půjčování EC Financial Services, a. s. Nebudeme vám mazat med kolem úst, ani vás všemožně lanařit k něčemu, o čem sami nebudeme přesvědčeni, že je v pořádku. U nás se potkáte jen s rovným jednáním a spravedlivými podmínkami smluvního vztahu.

Rychle a bezpečně – rychlá půjčka do výplaty

Zákon o spotřebitelském úvěru dává povinnost poskytovateli finanční pomoci ověřit si informace od svých klientů. My tuto povinnost plníme vždy a rychlá půjčka do výplaty bez registru tedy není tím, co bychom vám chtěli nabídnout. Opravdu nám nejde o to, dostat naše klienty do nepříjemných životních situací a zatížit je exekucí v případě neschopnosti splácet. To se právě většinou stává, když už má klient více půjček a půjčuje si dál, aby mohl splatit ty předešlé. Věřte nám, tohle je cesta do pekel. Proto do registru nahlížíme, abychom si byli jisti, že tyto situace nenastanou třeba zrovna u vás.

„Musím vždy dokládat své příjmy?“

Pokud vám byla nabídnuta půjčka do výplaty bez doložení příjmů, určitě je to námět k zamyšlení. Proč to daný finanční poskytovatel dělá? Co se za tím snadno dostupným produktem skrývá? Rozhodně vám doporučujeme přečíst si smlouvu dříve, než ji podepíšete, a také si zjistěte, co vás čeká, když nebudete moci splácet včas. Někdy stačí i jedna zpožděná splátka a mohou vám naskákat enormní penále z prodlení. Chcete si splátky rozvolnit a snížit tak měsíční částku, je to vůbec možné a za jakých podmínek? Nic není jen tak samo sebou. Vždy je třeba být obezřetný a raději příjmy doložit a vědět, na čem jste, než být později nemile překvapen. Zkuste naši nejrychlejší hotovostní půjčku Express Cash, kde vás žádné skryté pokuty nečekají.

Chci půjčku

Půjčte si rychle, výhodně a v hotovosti!

Čas dovolených je tu a všichni už se těšíme, kam vyrazíme. I přesto, že „doba covidová“ je jaká je, odpočinout si potřebuje každý. Našli jste výhodnou nabídku na nákup letního pobytu a zrovna by se vám hodila půjčka do výplaty ihned na účet? U nás si můžete zažádat o úvěr od 5 000 do 70 000 Kč na základě vašich dokladů totožnosti a potvrzení o příjmech. Pakliže víte, že další měsíční výdaj váš rodinný rozpočet příliš nezatíží, je půjčka určitě na místě. U nás prověřujeme bonitu klientů, ale komunikujeme rychle, věcně a jasně. Navíc vám peníze dovezeme v hotovosti do 24 h od schválení žádosti až domů, takže pak už nemusíte do bankomatu. Express Cash hotovostní půjčka je skvělá půjčka bez nutnosti zřizovat si účet.

Nové půjčky ještě dnes!

Kolik může v životě nastat situací, kdy si člověk potřebuje půjčit peníze? Zamýšlíme se nad tím, ale určitě nevymyslíme všechny. Splácíte pořízení auta a k tomu se vám pokazila pračka? Sotva jste splatili novou pračku, tak vám dcera oznámila, že se bude vdávat? Pracujete na IČO, včera jste si zlomili ruku a tím pádem nemáte na zaplacení podnájmu? Život píše příběhy sám a nikoho se na nic neptá. Pokud se tedy nacházíte v podobné situaci, splatili jste stávající závazky a hledáte nové půjčky do výplaty, zažádejte si o finanční pomoc u nás! U EC Financial Services, a. s., najdete jen bezpečné úvěry a férové jednání jako příjemný bonus.

Když je do výplaty ještě daleko

Pokud se tedy nacházíte v situaci, kdy by se vám hodil drobný obnos ještě před výplatou, je možné si zažádat o Express Cash hotovostní půjčku. Půjčíme vám až 70 000 Kč a splátky si můžete rozložit až do 20 měsíců. Tudíž není třeba spěchat s vrácením peněz do příštího měsíce, jak tomu bývá třeba u produktu nazvaného půjčka do výplaty první zdarma. Ne vždy se opravdu vyplatí to, co je zdarma.
 

Každý úvěr je potřeba promyslet – třeba tipy z tabulky pomohou i vám
 Jak to vidíme my
Chci si půjčit jen do výplatySnaha půjčit si jen do výplaty je většinou na začátku každého kolotoče opakovaných půjček a neustálých dluhů. Krátkodobý úvěr na pár dní je na malé částky a za vysoké úroky. Je to opravdu jen pro jednou: Pokud je finanční situace vážnější, zvolte raději úvěr na více měsíců. 
Sankce neřešímJste si možná jistí, že se splácením problém mít nebudete – ale stát se může vždy cokoliv. A je tu i opačná možnost – budete chtít splatit předčasně. Někteří věřitelé ukládají sankce i za toto. 
Nechci dokládat příjmyDoložit příjmy je jednoduché, když je máte. Poskytuje to jistotu a oporu vám i věřiteli.
Chci úvěr rychleA to je v pořádku. Například Express Cash můžete mít doma do 24 h od schválení.
Chci co nejvíc informací předemNejlepší poskytovatelé úvěrů mají všechny nutné informace včetně smlouvy o úvěru na svých webových stránkách. Plus nesmí chybět online úvěrová kalkulačka.
Nechci sdělovat účel půjčkyPak vybírejte mezi bezzúčelovými půjčkami. U úvěru Express Cash nám účel nesdělujete – půjčka je na cokoliv.
Chci dokládat jen OPPár takových produktů existuje. Například u Express Cash z osobních dokladů ukážete jen OP. 

 

Nač půjčka jen do výplaty? Lépe si částku promyslet a splácení vhodně rozložit.Určitě vám stačí půjčka do výplaty? Někdy lépe pochodíte s vyšší částkou a rozumně rozloženými splátkami

 

 

Rychlá půjčka do výplaty se nemusí vždy vyplatit

Aby bylo půjčování skutečně nápomocné, potřebujete: 

  • vybrat dostatečně dlouhou dobu splácení,
  • efektivně zvážit částku – ani málo, ani moc,
  • nejednat zbrkle a prověřit si solidnost poskytovatele.

 

Rychlé půjčky do výplaty dávají celkem smysl, protože pokud chceme peníze jen na pár dní, potřebujeme je opravdu rychle. V tom bývá ovšem ten háček – není čas pořádně prostudovat podmínky, natož studovat recenze a diskuze na webu.

Zvládáte to do výplaty bez půjčky?

Pro mnoho lidí je rychlá online půjčka do výplaty častým řešením krátké lhůty, než dorazí výplata. Odborníci však doporučují řešit nedostatek financí extra krátkodobým úvěrem jen v nejzazších případech. Neočekávané trable potkají kdekoho, ale každý měsíc to nebývá. Pokud řešíte nedostatek peněz měsíc co měsíc pár dní do výplaty, je načase rozumně rozvrhnout výdaje a z kolotoče opakujících se dluhů a vysokých úroků vystoupit. Pokud se nedaří, je vhodné zvážit úvěr s delší dobou splatnosti, který vám pomůže finance ukočírovat na dlouho. Nejlépe navždy.

Bezpečné a přehledné půjčování

S půjčkami na pár dní jde vždy o jisté riziko. Lepší je promyslet půjčování trochu rozumněji. Na druhou stranu se zas není potřeba bát všeho. Poplatky předem u úvěrů by klienty měly většinou odradit. Minimální poplatek (bývá jedna koruna) k ověření účtu, když jde o vyplacení na účet, vás ale děsit nemusí. Půjčka do výplaty bez 1 Kč je sice ještě lepší, ale záleží, jaký úvěr si chcete sjednat.

Výplatní termín se sice blíží, ale pomalu? Pomohla by rychlá půjčka do výplaty? Vyplňte jednoduše vámi požadované parametry v naší online kalkulačce a ihned uvidíte, jak by vše vycházelo. Pak stačí jen poptávku odeslat stisknutím jednoho tlačítka a máte vystaráno. Půjčka je rozložena do několika měsíčních splátek, abyste nemuseli řešit nové úvěry zas a znova.

Spočítejte si, který úvěr vyjde výhodněji

Peníze do výplaty, nebo spí rozložené splátky? Spočítejte si úvěr Express Cash na online půjčkové kalkulačce a možná budete mít jasno.


Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?