Půjčka na OP

Nejjednodušší a nejžádanější půjčka je taková, kterou si sami snadno kdykoliv vypočítáte online, peníze vám přiveze odborně proškolený poradce až domů a nebudete muset štrachat ve skříních a hledat doklady pomalu od dětství. K opravdu jednoduché a rychlé půjčce totiž potřebujete k identifikaci jen váš občanský průkaz. Půjčka v hotovosti na OP od 18 let s kvalitním servisem – taková je rozhodně Express Cash.

Půjčka na OP s jednoduchými pravidly

Získat úvěr až do 70 000 Kč může být opravdu velmi snadné. Stačí mít jen trochu reálná očekávání. Pokud si například plánujete, že získáte půjčku ještě dnes jen na OP bez doložení příjmu, musíme vás trochu poopravit. Nejste sice zcela mimo realitu, řada půjček, mezi nimi i Express Cash, vykazuje vlastnosti, které požadujete. Až na jednu drobnost a tou je doložení příjmu. Tedy není to až taková drobnost, je to vlastně záruka pro vás i pro věřitele, že jste schopen úvěr splácet, a to jak obecně – zda jste tzv. úvěruschopný, tak i vzhledem k požadované částce.

Občas se stane, že není problém vám úvěr poskytnout, jen si poskytovatel zhodnotí, že třeba ve vašem případě je s ohledem na vaše příjmy nutné ponížit výši úvěru. Ale může se naopak i stát, že v případě vašeho zájmu nebude problém poskytnout úvěr vyšší.

Jaké příjemné výhody můžete u půjčky pouze na OP očekávat?

  • Půjčka není vázaná na konkrétní účel.

Je jenom vaše věc, na co peníze hodláte použít. Určitě je vždy žádoucí úvěr pečlivě zvážit, ale my vám jej po proběhlém schválení rádi poskytneme na cokoliv bez dalších otázek.

  • Zažádat si o půjčku můžete jednoduše online, ale i telefonicky.

Záleží jen na vás, co vám lépe vyhovuje. Buď si všechny základní parametry vyplníte online na přehledné kalkulačce, nebo nás můžete kontaktovat na infolince 844 13 14 15 – dostupná v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Pak už jen vyčkáte, až vás bude kontaktovat váš poradce a společně si domluvíte osobní schůzku.

  • K identifikaci stačí pouze platný OP.

Nepotřebujete kvanta dokladů. Máte-li platný OP, jiné osobní doklady nejsou potřeba. Pokud máte jen dočasný/náhradní OP, můžete o půjčku zažádat poté, co vám bude vystaven řádný průkaz.

  • Možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí.

Vaše finanční situace se pohnula směrem k lepšímu a rádi byste se zbavili všech závazků? Pak samozřejmě není problém půjčku splatit předčasně. Nebudeme vám účtovat ani žádný poplatek, ani vám za předčasné splacení nehrozí žádné sankce.

  • Bez nutnosti zástavy či ručitele až do výše 70 000 Kč.

Nepožadujeme od vás žádné jištění půjčky. Stačí, když jen předložíte platný občanský průkaz a doložíte vaše příjmy. Žádné další zástavy či ručitel nejsou potřeba.

  • V případě problémů se setkáte se vstřícným přístupem a snahou vše zdárně vyřešit.

Každému se může přihodit něco nečekaného, ač si úvěr předem dobře rozvážil. Takové situace chápeme a snažíme se vám pomoci s řešením. Pokud klient jeví snahu splácet, jen má dočasné potíže, rádi se domluvíme na možnostech, které by tuto situaci pro obě strany uspokojivě vyřešily. Proto nás nikdy neváhejte kontaktovat, pokud se objeví nějaký problém.

Nejrychlejší půjčka na OP bez poplatku předem

Nechceme po vás předem žádný poplatek, v případě kladného posouzení je vše rozloženo v pravidelných splátkách. Náš obchodní zástupce vám před podpisem vše pečlivě vysvětlí a až budete seznámen se vším důležitým, stačí jen podepsat smlouvu a čerpat úvěr. Po vyřízení všech smluvních záležitostí je vám tak půjčka na OP ihned k dispozici

S dlouhodobou hotovostní půjčkou Express Cash bez problémů a bez rizika vyřešíte řadu svých finančních problémů:

  • peníze obdržíte do 24 hodin,
  • splatnost si nastavíte od 14 do 20 měsíců,
  • půjčit si můžete od 5 000 Kč do 70 000 Kč,
  • obchodní zástupce od vás osobně vybere každý měsíc řádnou splátku.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?