Půjčka před výplatou

Výplatní termín ještě nenastal, ale rychlá půjčka před výplatou by vám vytrhla trn z paty? Vyplňte jednoduše vámi požadované parametry v naší online kalkulačce a ihned uvidíte, jak by vše vycházelo. Pak stačí jen poptávku odeslat stisknutím jednoho tlačítka a máte vystaráno.

Náš obchodní zástupce vás bude obratem kontaktovat, domluvíte se na všem důležitém včetně ověření vaší bonity a peníze vám pak přiveze spolu se smlouvou až k vám domů.

půjčka před výplatou se může hodit – musím to sdělit svému páníčkovi, rozhodl se pes na obrázkuPůjčka před výplatou snad každému od Express Cash? Musím to říct páníčkovi…

Nic neriskujte

Ani v případech, kdy nemáte zcela „čistou“ úvěrovou minulost není hned potřeba vrhat se do neuvážených akcí. Záleží i na okolnostech vašeho případného přešlapu v minulosti a jak dlouho už to je. Možná už ani negativní záznam v registru nemáte, protože uplynula dlouhá doba. Nicméně prověřit si vás musíme, protože nám to tak ukládá zákon. A taky proto, že se řídíme principy zodpovědného přístupu k hladkému řešení finančních potíží klientů jak pro teď, tak pro jejich budoucnost. Nuže, půjčka před výplatou bez registru není tím, co vám chceme naslibovat, abyste se na nás obrátili. My vám slíbíme zodpovědné a rychlé jednání v souladu se zákonem

Rychlé půjčky před výplatou 

Na takové půjčky jsme experti. Seriózní jednání a rychlé zpracování vaší žádosti je naší doménou. Půjčka Express Cash má jasně stanovená pravidla a peníze na ruku obdržíte dostatečně rychle, abyste mohli pokrýt své závazky, na které aktuálně nemáte dost vlastní finanční hotovosti. Tak se dostane půjčka před výplatou každému, kdo splňuje jednoduché požadavky na poskytnutí úvěru.

Chci půjčku

Co potřebujete, abyste měli peníze doma co nejdříve?

Jen základní dokumenty nutné pro vaši identifikaci:

  1. platný občanský průkaz (pokud máte zrovna náhradní doklad o OP, musíte s žádostí o úvěr počkat, až vám bude vydán platný průkaz);
  2. potvrzení o trvalém pobytu, pokud jste cizinec.

Potvrzení o vašich příjmech, a tedy i vaší schopnosti úvěr splatit:

  • jste-li zaměstnaný, tak potvrzení o výši příjmů od vašeho zaměstnavatele anebo výplatní pásky, případně výpis z vašeho bankovního účtu k prokázání mzdy za poslední 3 měsíce a rovněž vaši pracovní smlouvu;
  • jste-li důchodce či čerpáte mateřskou/rodičovskou dovolenou, tak důchodový výměr (ne starší než 12 měsíců) nebo doklad o přiznání rodičovského příspěvku a zároveň výpis z bankovního účtu prokazující příjem důchodu nebo rodičovského příspěvku za období posledních 3 měsíců;
  • jste-li podnikatel, tak doložíte kopii vašeho daňového přiznání za poslední uzavřené období + výpis z bankovního účtu k prokázání příjmu z podnikání;
  • případně jiné doklady, které prokáží váš příjem.

Je nutné uvádět účel požadované půjčky?

Hotovostní půjčka Express Cash je bezúčelová, je tedy čistě na vás, k čemu hodláte poskytnutou hotovost použít. My tedy vaše záměry lustrovat nebudeme, ale vy byste si určitě měli promyslet, zda jde o takovou věc, na kterou je nutné si brát úvěr, nebo se bez toho obejdete. Samozřejmě je naprosto v pořádku, když něco chcete, ačkoliv to nutně nepotřebujete. Jen je potřeba zvážit celkově vaši finanční situaci a zamýšlený závazek v podobě splácení půjčky následujících několik měsíců. Jsou zkrátka věci, které do výplaty počkají, a pak jsou takové, kdy se to odkládat nedá. Pokud nejde o opravdu akutní peněžní tíseň, chvilka času na rozmyšlení je tím nejlepším, co pro sebe můžete udělat.

A vždy se hodí prověřit si, zda je poskytovatel půjčky licencovaný, má dobré recenze a nebude po vás chtít například nějaké poplatky předem. Rovněž se ujistěte, že se jedná o subjekt, který je skutečně schopen vaši žádost o půjčku zpracovat a celou záležitost vyřídit v rychlém tempu. Pokud potřebujete finanční injekci co nejdříve, nebylo by vám k ničemu, pokud byste obdrželi výplatu nakonec dříve než úvěr.   

Tak a teď když jste to pečlivě zvážili, víte, že nejednáte nezodpovědně či zbrkle a o úvěr chcete požádat, stačí jen vyplnit online kalkulačku a celý proces může začít. V případě kladného posouzení proběhne vše velmi jednoduše a rychle.

půjčky před výplatou ihned a každému – na to se napil a zůstal v bazénu, protože hotovostní půjčku donese až domů obchodní zástupcePůjčka před výplatou ihned na účet, nebo raději rovnou v hotovosti až do bazénu?

 

„Mohu si půjčit i na provozní záležitosti v domácnosti?“

Klidně i na suchary pro pejska. U nás nemusíte uvádět důvod vašeho zapůjčení. Pokud jste tedy měli nečekaný výdaj, se kterým se dopředu nepočítalo, a už vám nezbývá dost peněz na běžný provoz, můžete zažádat o naši Express Cash hotovostní půjčku. Půjčka před výplatou se hodí každému, kdo má momentální finanční nouzi, ale zároveň si spočítal, že ji bude schopen splácet.

 

„Jak rychle po schválení půjčky mohu s penězi disponovat?“

Pokud půjde vše dobře, prokážete se osobními doklady, doložíte výši vašich příjmů a neprokáže se žádný zádrhel, jsme schopni vám po schválení půjčky peníze doručit do 24 hodin až k vám domů. Nemusíte tedy nikam jezdit, abyste podepsali smlouvu a pak ještě hledali bankomat či přepážku pro hotovostní výběr. Vše uděláme za vás. Smlouvu a peníze doručíme až do místa vašeho bydliště. Je tedy na zvážení, zda je pro vás lepší půjčka před výplatou doručená takzvaně ihned na účet nebo přímo v hotovosti od nás. 

Ve světě úvěrových produktů už existuje řada nabídek na různé druhy produktů. Oblíbené jsou třeba krátkodobé půjčky před výplatou, kdy se klienti snaží pomocí zápůjčky peněz překlenout jen krátké období, než jim přijde výplata. U tohoto typu úvěru jsou však většinou ty nejvyšší úroky, takže by se neměl využívat opakovaně – raději pak volte půjčku s dobou splácení v řádu měsíců, ušetříte.

Zajímají vás novinky na poli úvěrů?

To je dobře, pokud už nejste nadosmrti finančně za vodou, vyplatí se udržovat přehled v úvěrových produktech. Nové rychlé půjčky před výplatou můžou být výhodnější, ale také nemusí – při tak důležitém kroku, jako je úvazek u půjčky, je nutné, abyste mohli dohledat o produktu nějaké informace a třeba i recenze spokojených zákazníků.

Hotovostní půjčky bez poplatku předem

Nové i letité půjčky do výplaty se dají z jednoho hlediska dělit i podle toho, zda k ověření vašeho účtu potřebujete hradit nějaký poplatek. Pokud nějaký takový poplatek společnost požaduje, musí se jednat pouze o symbolickou částku, standardem je 1 Kč. Půjčka před výplatou bez 1 Kč by pak byla například v hotovosti, kde potvrzení vašeho účtu není potřeba, nebo když to má věřitel ošetřeno jinak.

Krátkodobé půjčky před výplatou už vás nebaví? Tak si rychle skočte omrknout podmínky úvěru Express Cash. Třeba je to konečně to pravé rozmezí splácení, které vám bude vyhovovat

Půjčte si u nás ještě před výplatou!

Máte nečekaný výdaj a hodila by se vám půjčka před výplatou ihned na účet? V dnešní uspěchané době to není nic zvláštního a momentální nedostatek se dá hravě vyřešit u bankovních či nebankovních věřitelů. Je samozřejmé důležité si celou vaši situaci dobře promyslet, jak již bylo zmíněno výše, abyste se nedostali do dluhové pasti. To znamená, že jste si spočítali, jakou částku jste schopni měsíčně splácet, tak aby vás existenčně neohrozila. U EC Financial Services, a. s., není třeba disponovat vlastním účtem, jelikož vám peníze půjčíme v hotovosti. Doložíte doklad totožnosti a potvrzení o příjmech a pakliže vám bude půjčka schválena, peníze v hotovosti vám doručíme osobně do druhého dne.

Půjčíme vám rychle a zároveň v mezích zákona

Váš zaměstnavatel se opozdil s vyplacením vaší mzdy, a je tedy nasnadě, že by rychlá krátkodobá půjčka před výplatou přišla vhod. Chápeme, že jste se ocitli v nelehké životní situaci a jako tonoucí se stébla chytáte. I přesto doporučujeme nejednat zkratkovitě a zbrkle. Ne všechny rychlé půjčky jsou fér a je spousta poskytovatelů, kteří hřeší právě na tyto těžké chvíle svých klientů. Jejich úroky či další poplatky šplhají do enormních výšin, a to vše za několikaminutové vyřízení vaší půjčky. U nás vám nabídneme jeden z nejnižších úroků na nebankovním trhu, a jelikož jsme držiteli licence ČNB, jednáme podle zákona. Nejsme zastánci zbytečného papírování, proto po vás budeme vyžadovat pouze nejnutnější doklady. Vaše žádost o půjčku bude podrobena schvalovacímu procesu. Po kladném vyřízení vám do 24 h náš obchodní zástupce peníze doručí až k vám domů.

A co půjčky přes sms?

Naprostá většina poskytovatelů finanční výpomoci má své webové stránky s kontaktním formulářem, který je třeba vyplnit pro první kontakt s věřitelem. Pouze zaslání sms tedy většinou nestačí. Ani u nás již tedy klasická rychlá sms půjčka před výplatou není naším produktem. Nicméně v dnešní době chytrých telefonů, kdy má snad už každý možnost internetového připojení, by tohle nemělo být překážkou. Zažádat si o půjčku z mobilu tedy můžete, ať už jste kdekoliv. Stačí vyplnit formulář s vašimi údaji a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat v pracovní dny, jak nejrychleji to jen půjde.

Půjčka před výplatou bez 1 koruny – je výhodná?

Je mnoho způsobů, jak si v dnešní době zažádat o úvěr, a také existuje mnoho cest, jak vám finanční instituce požadovaný obnos vyřídí. Rozhodně se mějte na pozoru tam, kde po vás budou chtít uhradit jakékoliv poplatky předem. Většina seriózních poskytovatelů má své režijní náklady zahrnuty v úrocích a RPSN. U některých věřitelů budou prověřovat, zda jste opravdu majiteli uvedeného účtu tím, že jim zašlete 1 Kč na jejich účet. Pro spoustu poskytovatelů běžná praxe. Výhodou je, že Express Cash hotovostní půjčka nic takového nevyžaduje. Půjčka před výplatou bez 1 koruny vás tedy nemusí trápit. Stačí vyplnit žádost o půjčku, my vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat a vše spolu jednoduše vyřídíme.
 

Online půjčka před výplatou – jednoduše z domova

Víte, že spousta rychlých půjček má splatnost třeba jen 30 dní? Poskytovatelé těchto půjček většinou argumentují tím, že si jejich klienti půjčují nízký obnos, třeba jen 5 000 Kč, tudíž pro ně není problém tyto peníze rychle vrátit. U nás si nejsme jisti, zda to tak vždy musí nutně být, a proto vám nabízíme online půjčku před výplatou za přívětivějších podmínek. Půjčíme vám od 5 000 do 70 000 Kč a na vrácení máte mnohem více času než jen 1 měsíc. Splatnost si můžete sami zvolit mezi 14, 17 nebo 20 měsíci. Přesně tak, abyste pohodlně a bez šimrání v břiše vše snadno splatili.

 

Chci půjčku

Express Cash – to je půjčka bez poplatků předem

Na trhu existuje spousta poskytovatelů, kteří požadují zaslání 1 Kč na svůj účet, aby si ověřili, že jste opravdu majiteli účtu, na který si přejete poslat půjčku. Pokud však hledáte půjčku před výplatou bez 1 Kč, tedy bez nutnosti posílat tento poplatek předem na účet, tak jste u nás správně. U EC Financial Services, a. s., nic předem neplatíte.

Když je třeba hasit oheň, hledejte schůdné řešení

Jste v situaci, že vám nečekaně vypadl jeden příjem do rodiny, např. kvůli nemoci jednoho z vás, ale pravidelné platby na uzdravení člena rodiny nepočkají? Pak žádejte půjčky před výplatou ještě dnes! Express Cash hotovostní půjčka, to je bezpečná půjčka v rozmezí od 5 000 do 70 000 Kč se splácením až do 20 měsíců. Stačí předložit jen OP a potvrzení o příjmech. Navíc peníze přivezeme až k vám domů.


Na půjčování jdu chytře a splátky si správně rozložím – lepší než rychlé půjčky před výplatou

 

Půjčka před výplatou versus rozložené splátky – příklady typických modelových produktů

Půjčka před výplatouRozložené splátky u klasického úvěru
Časový press na splacení půjčené částky.Předem známá doba splácení, rozložená do měsíců či let – splácení bez stresu.
Vysoké sankce za byť denní zpoždění se splátkou.Na úhradu splátky máte více času + u rozumných poskytovatelů jde výjimečné zpoždění řešit i bez sankcí.
Splacením úvěru s vysokými úroky jednorázově z nejbližší výplaty často vyvstává nutnost další půjčky před příští výplatou.Splátky rozložené na delší dobu pokryjí jednorázovou finanční potřebu a nezasáhnou výrazně do vašich pravidelných příjmů. Jedna půjčka řeší vše.
Může se vyskytnout požadavek na záruku, kromě splátky s úroky tak ručíte i dalším majetkem.Po kontrole příjmů si věřitelé vystačí pouze se splátkami, neručíte dalším majetkem.
Úvěr bývá zastropován na menších částkách, nestačí-li vám stokoruny nebo menší tisíce, jste nuceni oslovit více společností. A úroky neúměrně naskáčou. Úvěrové částky až v desítkách tisíc korun, pokryjete veškeré potřeby jedním úvěrem, tzn. platíte menší úroky.

Rychlá půjčka před výplatou – vyplatí se?

Pokud jde o úvěr v řádech stokorun a o jednorázovou výpomoc, může se vyplatit. Pokud potřebujete několik tisíc, je určitě vhodné zvolit splatnost delší než pár dnů. Spíše volte úvěry se splatností v měsících.

Rychlé půjčky před výplatou se možná vyplatí od známých spíše než od společností, které neznáme. Ale někdy to samozřejmě od blízkých nejde. Ovšem je téměř jisté, že aspoň nějaký čas na promyšlení úvěru najdete. Vyberte si společnost, kterou znáte, u které jste si už půjčovali a kde vše proběhlo bez problému. Popřípadě se poptejte důvěryhodných známých. Není od věci projít si recenze. Dobrou nápovědou je fungující web společnosti, kde najdete veškeré důležité informace o půjčce.

Půjčujete si před výplatou? A jak často?

Občas se hodí  půjčka před výplatou každému, ale není radno z toho dělat pravidelný zvyk každý měsíc. Velká spousta lidí sice čeká na výplatu jako na smilování, ale v podstatě vždy přečká bez půjčování. Pokud se například nestane něco nenadálého. Jakmile vyplňujete žádost o krátký úvěr každý měsíc, přejděte raději na půjčku s delší dobou splatnosti.

Střednědobé půjčky jsou někdy nejlepší řešením. S půjčkou Express Cash:

  • Můžete zapomenout na rychlý sled žádostí o úvěr a okamžitého splacení. Splatnost úvěru je od 14 do 20 měsíců.
  • S rychlostí procesu můžete počítat, takže i když máte před výplatou, vyplňte online žádost. Po schválení úvěru dostanete peníze do 24 hodin.
  • Pokud se vám zadaří během splácení zkrotit vaši finanční situaci, nemusíte se obávat sankcí za předčasné splacení.

Jak řešit situaci před výplatou

Naléhavá finanční tíseň je nejhorším rádcem při sjednávání úvěru. Rychlé půjčky před výplatou samy o sobě rizikem nejsou, ale musí jít o spolehlivého poskytovatele. Zároveň vy si musíte být jisti, že to hravě po výplatě dorovnáte. V opačném případě raději zvolte úvěr s menšími splátkami na více měsíců. Půjčovat si každý měsíc dokola vás ve finále připraví o dost peněz.

Zaskočily vás neočekávané okolnosti a zvýšily se vám výdaje o tolik, že vám před výplatou nezbývá nic? I to se stává, ale naštěstí to může vyřešit rychlá půjčka před výplatou. Vyberte si správného poskytovatele, pak obdržíte peníze rychle, přičemž minimalizujete riziko následných nepříjemností.

Půjčujte si před výplatou výhodně. Vždycky si vybírejte takový produkt, který znáte, nebo takový, kde si můžete spočítat a zobrazit podmínky kdykoliv online. Půjčková kalkulačka na webu společnosti je přesně tím pomocníkem, který vás v akutní finanční tísni navede správným směrem.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?