Půjčka před výplatou

Výplatní termín ještě nenastal, ale rychlá půjčka před výplatou by vám vytrhla trn z paty? Vyplňte jednoduše vámi požadované parametry v naší online kalkulačce a ihned uvidíte, jak by vše vycházelo. Pak stačí jen poptávku odeslat stisknutím jednoho tlačítka a máte vystaráno.

Náš obchodní zástupce vás bude obratem kontaktovat, domluvíte se na všem důležitém včetně ověření vaší bonity a peníze vám pak přiveze spolu se smlouvou až k vám domů.

půjčka před výplatou se může hodit – musím to sdělit svému páníčkovi, rozhodl se pes na obrázkuPůjčka před výplatou snad každému od Express Cash? Musím to říct páníčkovi…

Nic neriskujte

Ani v případech, kdy nemáte zcela „čistou“ úvěrovou minulost není hned potřeba vrhat se do neuvážených akcí. Záleží i na okolnostech vašeho případného přešlapu v minulosti a jak dlouho už to je. Možná už ani negativní záznam v registru nemáte, protože uplynula dlouhá doba. Nicméně prověřit si vás musíme, protože nám to tak ukládá zákon. A taky proto, že se řídíme principy zodpovědného přístupu k hladkému řešení finančních potíží klientů jak pro teď, tak pro jejich budoucnost. Nuže, půjčka před výplatou bez registru není tím, co vám chceme naslibovat, abyste se na nás obrátili. My vám slíbíme zodpovědné a rychlé jednání v souladu se zákonem

Rychlé půjčky před výplatou 

Na takové půjčky jsme experti. Seriózní jednání a rychlé zpracování vaší žádosti je naší doménou. Půjčka Express Cash má jasně stanovená pravidla a peníze na ruku obdržíte dostatečně rychle, abyste mohli pokrýt své závazky, na které aktuálně nemáte dost vlastní finanční hotovosti. Tak se dostane půjčka před výplatou každému, kdo splňuje jednoduché požadavky na poskytnutí úvěru.

Chci půjčku

Co potřebujete, abyste měli peníze doma co nejdříve?

Jen základní dokumenty nutné pro vaši identifikaci:

  1. platný občanský průkaz (pokud máte zrovna náhradní doklad o OP, musíte s žádostí o úvěr počkat, až vám bude vydán platný průkaz);
  2. potvrzení o trvalém pobytu, pokud jste cizinec.

Potvrzení o vašich příjmech, a tedy i vaší schopnosti úvěr splatit:

  • jste-li zaměstnaný, tak potvrzení o výši příjmů od vašeho zaměstnavatele anebo výplatní pásky, případně výpis z vašeho bankovního účtu k prokázání mzdy za poslední 3 měsíce a rovněž vaši pracovní smlouvu;
  • jste-li důchodce či čerpáte mateřskou/rodičovskou dovolenou, tak důchodový výměr (ne starší než 12 měsíců) nebo doklad o přiznání rodičovského příspěvku a zároveň výpis z bankovního účtu prokazující příjem důchodu nebo rodičovského příspěvku za období posledních 3 měsíců;
  • jste-li podnikatel, tak doložíte kopii vašeho daňového přiznání za poslední uzavřené období + výpis z bankovního účtu k prokázání příjmu z podnikání;
  • případně jiné doklady, které prokáží váš příjem.

Je nutné uvádět účel požadované půjčky?

Hotovostní půjčka Express Cash je bezúčelová, je tedy čistě na vás, k čemu hodláte poskytnutou hotovost použít. My tedy vaše záměry lustrovat nebudeme, ale vy byste si určitě měli promyslet, zda jde o takovou věc, na kterou je nutné si brát úvěr, nebo se bez toho obejdete. Samozřejmě je naprosto v pořádku, když něco chcete, ačkoliv to nutně nepotřebujete. Jen je potřeba zvážit celkově vaši finanční situaci a zamýšlený závazek v podobě splácení půjčky následujících několik měsíců. Jsou zkrátka věci, které do výplaty počkají, a pak jsou takové, kdy se to odkládat nedá. Pokud nejde o opravdu akutní peněžní tíseň, chvilka času na rozmyšlení je tím nejlepším, co pro sebe můžete udělat.

A vždy se hodí prověřit si, zda je poskytovatel půjčky licencovaný, má dobré recenze a nebude po vás chtít například nějaké poplatky předem. Rovněž se ujistěte, že se jedná o subjekt, který je skutečně schopen vaši žádost o půjčku zpracovat a celou záležitost vyřídit v rychlém tempu. Pokud potřebujete finanční injekci co nejdříve, nebylo by vám k ničemu, pokud byste obdrželi výplatu nakonec dříve než úvěr.   

Tak a teď když jste to pečlivě zvážili, víte, že nejednáte nezodpovědně či zbrkle a o úvěr chcete požádat, stačí jen vyplnit online kalkulačku a celý proces může začít. V případě kladného posouzení proběhne vše velmi jednoduše a rychle.

půjčky před výplatou ihned a každému – na to se napil a zůstal v bazénu, protože hotovostní půjčku donese až domů obchodní zástupcePůjčka před výplatou ihned na účet, nebo raději rovnou v hotovosti až do bazénu?

 

„Mohu si půjčit i na provozní záležitosti v domácnosti?“

Klidně i na suchary pro pejska. U nás nemusíte uvádět důvod vašeho zapůjčení. Pokud jste tedy měli nečekaný výdaj, se kterým se dopředu nepočítalo, a už vám nezbývá dost peněz na běžný provoz, můžete zažádat o naši Express Cash hotovostní půjčku. Půjčka před výplatou se hodí každému, kdo má momentální finanční nouzi, ale zároveň si spočítal, že ji bude schopen splácet.

 

„Jak rychle po schválení půjčky mohu s penězi disponovat?“

Pokud půjde vše dobře, prokážete se osobními doklady, doložíte výši vašich příjmů a neprokáže se žádný zádrhel, jsme schopni vám po schválení půjčky peníze doručit do 24 hodin až k vám domů. Nemusíte tedy nikam jezdit, abyste podepsali smlouvu a pak ještě hledali bankomat či přepážku pro hotovostní výběr. Vše uděláme za vás. Smlouvu a peníze doručíme až do místa vašeho bydliště. Je tedy na zvážení, zda je pro vás lepší půjčka před výplatou doručená takzvaně ihned na účet nebo přímo v hotovosti od nás. 

Ve světě úvěrových produktů už existuje řada nabídek na různé druhy produktů. Oblíbené jsou třeba krátkodobé půjčky před výplatou, kdy se klienti snaží pomocí zápůjčky peněz překlenout jen krátké období, než jim přijde výplata. U tohoto typu úvěru jsou však většinou ty nejvyšší úroky, takže by se neměl využívat opakovaně – raději pak volte půjčku s dobou splácení v řádu měsíců, ušetříte.

Zajímají vás novinky na poli úvěrů?

To je dobře, pokud už nejste nadosmrti finančně za vodou, vyplatí se udržovat přehled v úvěrových produktech. Nové rychlé půjčky před výplatou můžou být výhodnější, ale také nemusí – při tak důležitém kroku, jako je úvazek u půjčky, je nutné, abyste mohli dohledat o produktu nějaké informace a třeba i recenze spokojených zákazníků.

Hotovostní půjčky bez poplatku předem

Nové i letité půjčky do výplaty se dají z jednoho hlediska dělit i podle toho, zda k ověření vašeho účtu potřebujete hradit nějaký poplatek. Pokud nějaký takový poplatek společnost požaduje, musí se jednat pouze o symbolickou částku, standardem je 1 Kč. Půjčka před výplatou bez 1 Kč by pak byla například v hotovosti, kde potvrzení vašeho účtu není potřeba, nebo když to má věřitel ošetřeno jinak.
 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?