Půjčky do 24 h na cokoliv

Neúčelová rychlá půjčka na cokoliv vyřízená do 24 hodin, bez poplatků předem, bez ručitele a zástavy. Stačí podat si žádost online prostřednictvím jednoduchého online formuláře nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky. Hotovost vám pak přiveze obchodní zástupce, který vás samozřejmě dopředu seznámí s podmínkami, výší úvěru i splátek a všemi informacemi, jak určuje zákon.

Ať už chcete menší částku 5 000 Kč, nebo vyšší úvěr až do 70 000 Kč, můžete počítat s rychlým a profesionálním jednáním za všech okolností.

půjčka do 24 hodin na cokoliv – peníze okamžitě v hotovosti doneseme kamkoliv – je to důvod k radosti

Půjčka na cokoliv je opravdový důvod k radosti

Jak postupovat pro získání půjčky na cokoliv

Zvažte realisticky své finanční příjmy i výdaje, abyste došli k sumě, kterou aktuálně potřebujete, ale zároveň jste schopni i splácet. Ujistěte se, že máte platný OP a nějaký doklad prokazující vaše příjmy (potvrzení vystavené zaměstnavatelem, výplatní pásky, důchodový výměr, doklad o pobírání rodičovského příspěvku nebo jiné dokumenty). Více toho nyní nebudete potřebovat.

Jak nás přesně můžete kontaktovat pro schválení půjčky na cokoliv? Několika jednoduchými způsoby:

  • vyplňte žádost o půjčku prostřednictvím tlačítka „Chci půjčku“ níže;
  • v sekci Kontakty vyplňte město, kde bydlíte, a vyhledejte nejbližšího obchodního zástupce pro váš region;
  • v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou nás kontaktujte na infolince 844 13 14 15;
  • pošlete nám e-mail na adresu pujcka@exca.cz.

Máme propracovaný režim schvalování úvěrů, díky čemuž poskytujeme půjčky 24/7. Pokud vás zajímá půjčka na cokoliv bez registru, vězte, že společnost EC Financial Services je spolehlivá a vždy postupuje v souladu se zákonem. Proto je vázaná povinností zkontrolovat si vaši bonitu a platební morálku. Ale neznamená to, že jste s jakýmkoliv negativním záznamem v registru bez šance.

Express Cash půjčka je i pro lidi, kteří neměli vždy jednoduché životní podmínky. Na druhou stranu se však musíme přesvědčit, že budete schopni půjčku splácet, předluženým a nesolidním klientům úvěry z pochopitelných důvodů poskytovat nechceme.  

Rychlá půjčka 24 h denně

Rozsáhlá síť zkušených obchodních zástupců garantuje rychlost řešení. Pokrytí úvěrovými službami nabízíme v rámci celé ČR, navíc naši komunitu obchodních zástupců stále posilujeme o kvalitní zaměstnance. Tím je možné zajistit rychlý průběh od převzetí žádosti, přes její schválení až po vyplacení peněz v hotovosti klientovi přímo u něj doma.

Nonstop výhody:

  • půjčku můžete rychle čerpat, účel nám nijak nedokládáte;
  • půjčku lze získat po doložení platného OP a nějakého dokladu o příjmech;
  • nemusíte na schválení žádosti dlouho čekat, vyřizujeme vše obratem;
  • vyberete si délku splácení od 14 do 20 měsíců;
  • obchodní zástupce vám požadovaný obnos přiveze a každý měsíc od vás též vyzvedne předem domluvenou splátku.

Chci půjčku

Na přehlednosti a transparentnosti si zakládáme

Naše společnost EC Financial Services si zakládá na tom, aby byli její klienti poctivě informováni o všech podmínkách, aby přesně věděli, co je v průběhu splácení čeká a aby nedocházelo k žádným záludnostem. Celý proces Express cash půjčky je tak maximálně transparentní a přizpůsobený i žadatelům, kteří často nemají tolik zkušeností s úvěrovými produkty.

Nabízíme vám fér přístup od začátku až do konce. Smluvní dokumentace je přehledná. Věříme na oboustranné poctivé jednání, a to i v případě, že vám splácení nepůjde vždy podle ideálních představ. Jsme tu pro vás v průběhu trvání úvěru celou dobu k dispozici i pro nečekané a nepříjemné události. V případě, že se u vás vyskytnou jakékoliv problémy, obraťte se na nás proto co nejdříve. Klienty, kteří se aktuální nepřízeň snaží aktivně řešit, se i my snažíme všemožně podpořit. Namísto okamžitých sankcí se spoléháme na alternativní možnosti a řešení vzájemnou domluvou.

rychlá půjčka do 24 h – peníze v hotovosti až do domu donese obchodní zástupce, vy nemusíte ani vylézt z postele

Při sjednávání úvěru nemusíte ani vylézt z postele, půjčka do 24 h dorazí přímo k vám
 

Půjčka do 24 h, nebo raději pomalejší a bezpečnější půjčka?

No, ideálně půjčka do 24 h a zároveň naprosto bez rizika. Rychlost i bezpečný proces jsou dnes doménou mnoha nebankovních společností. A ještě by to měla být půjčka na cokoliv, abyste se nemuseli nikomu svěřovat s tím, na co že to vlastně zrovna nemáte dost peněz. Všechno toto splňuje unikátní, tradicí prověřená půjčka Express Cash. Poptat kýženou částku můžete přes jednoduchý online formulář, a pokud nejste notorickým dlužníkem, určitě se bez nějakých prodlev na vhodném úvěru domluvíte.

Úvěr pro překlenutí těžkostí v nestandardních podmínkách

Letos se spousta věcí změnila, hodně lidí potřebuje finanční pomoc, i když doteď s penězi vycházeli. I vy tak možná budete potřebovat výpomoc s běžnými výdaji nebo při koupi nezbytných spotřebičů či u oprav v domácnosti. V takové chvíli je dobré spolehnout se na ověřený úvěr a „zalátat“ své finance pomocí Express Cash – nové půjčky 2021 na cokoli.

Express Cash je půjčka do 24 hodin, schvalování je rychlé, a když je vám úvěr schválen, přichystáte si jen OP a potvrzení o příjmech, aby vám mohl obchodní zástupce hotovost předat. Výši splátek předem znáte a s člověkem z EC Financial Services se vždy domluvíte na jejich měsíčním uhrazení.

Půjčka na ruku do 24 hodin není jen sen

Společnost EC Financial Services, a. s., je specialista na nebankovní půjčky do 24 hodin na ruku. To vše při zachování naprosté transparentnosti celého procesu, a hlavně všech zákonných postupů. Málokde pořídíte úvěr tak rychle, bezpečně, bez zbytečných sankcí a za rozumnou celkovou cenu.
 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?