Půjčky do 24 h na cokoliv

Neúčelová rychlá půjčka na cokoliv vyřízená do 24 hodin, bez poplatků předem, bez ručitele a zástavy. Stačí podat si žádost online prostřednictvím jednoduchého online formuláře nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky. Hotovost vám pak přiveze obchodní zástupce, který vás samozřejmě dopředu seznámí s podmínkami, výší úvěru i splátek a všemi informacemi, jak určuje zákon.

Ať už chcete menší částku 5 000 Kč, nebo vyšší úvěr až do 70 000 Kč, můžete počítat s rychlým a profesionálním jednáním za všech okolností.

půjčka do 24 hodin na cokoliv – peníze okamžitě v hotovosti doneseme kamkoliv – je to důvod k radosti

Půjčka na cokoliv je opravdový důvod k radosti

Jak postupovat pro získání půjčky na cokoliv

Zvažte realisticky své finanční příjmy i výdaje, abyste došli k sumě, kterou aktuálně potřebujete, ale zároveň jste schopni i splácet. Ujistěte se, že máte platný OP a nějaký doklad prokazující vaše příjmy (potvrzení vystavené zaměstnavatelem, výplatní pásky, důchodový výměr, doklad o pobírání rodičovského příspěvku nebo jiné dokumenty). Více toho nyní nebudete potřebovat.

Jak nás přesně můžete kontaktovat pro schválení půjčky na cokoliv? Několika jednoduchými způsoby:

  • vyplňte žádost o půjčku prostřednictvím tlačítka „Chci půjčku“ níže;
  • v sekci Kontakty vyplňte město, kde bydlíte, a vyhledejte nejbližšího obchodního zástupce pro váš region;
  • v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou nás kontaktujte na infolince 844 13 14 15;
  • pošlete nám e-mail na adresu pujcka@exca.cz.

Máme propracovaný režim schvalování úvěrů, díky čemuž poskytujeme půjčky 24/7. Pokud vás zajímá půjčka na cokoliv bez registru, vězte, že společnost EC Financial Services je spolehlivá a vždy postupuje v souladu se zákonem. Proto je vázaná povinností zkontrolovat si vaši bonitu a platební morálku. Ale neznamená to, že jste s jakýmkoliv negativním záznamem v registru bez šance.

Express Cash půjčka je i pro lidi, kteří neměli vždy jednoduché životní podmínky. Na druhou stranu se však musíme přesvědčit, že budete schopni půjčku splácet, předluženým a nesolidním klientům úvěry z pochopitelných důvodů poskytovat nechceme.  

Rychlá půjčka 24 h denně

Rozsáhlá síť zkušených obchodních zástupců garantuje rychlost řešení. Pokrytí úvěrovými službami nabízíme v rámci celé ČR, navíc naši komunitu obchodních zástupců stále posilujeme o kvalitní zaměstnance. Tím je možné zajistit rychlý průběh od převzetí žádosti, přes její schválení až po vyplacení peněz v hotovosti klientovi přímo u něj doma.

Nonstop výhody:

  • půjčku můžete rychle čerpat, účel nám nijak nedokládáte;
  • půjčku lze získat po doložení platného OP a nějakého dokladu o příjmech;
  • nemusíte na schválení žádosti dlouho čekat, vyřizujeme vše obratem;
  • vyberete si délku splácení od 14 do 20 měsíců;
  • obchodní zástupce vám požadovaný obnos přiveze a každý měsíc od vás též vyzvedne předem domluvenou splátku.

Chci půjčku

Na přehlednosti a transparentnosti si zakládáme

Naše společnost EC Financial Services si zakládá na tom, aby byli její klienti poctivě informováni o všech podmínkách, aby přesně věděli, co je v průběhu splácení čeká a aby nedocházelo k žádným záludnostem. Celý proces Express cash půjčky je tak maximálně transparentní a přizpůsobený i žadatelům, kteří často nemají tolik zkušeností s úvěrovými produkty.

Nabízíme vám fér přístup od začátku až do konce. Smluvní dokumentace je přehledná. Věříme na oboustranné poctivé jednání, a to i v případě, že vám splácení nepůjde vždy podle ideálních představ. Jsme tu pro vás v průběhu trvání úvěru celou dobu k dispozici i pro nečekané a nepříjemné události. V případě, že se u vás vyskytnou jakékoliv problémy, obraťte se na nás proto co nejdříve. Klienty, kteří se aktuální nepřízeň snaží aktivně řešit, se i my snažíme všemožně podpořit. Namísto okamžitých sankcí se spoléháme na alternativní možnosti a řešení vzájemnou domluvou.

rychlá půjčka do 24 h – peníze v hotovosti až do domu donese obchodní zástupce, vy nemusíte ani vylézt z postele

Při sjednávání úvěru nemusíte ani vylézt z postele, půjčka do 24 h dorazí přímo k vám
 

Půjčka do 24 h, nebo raději pomalejší a bezpečnější půjčka?

No, ideálně půjčka do 24 h a zároveň naprosto bez rizika. Rychlost i bezpečný proces jsou dnes doménou mnoha nebankovních společností. A ještě by to měla být půjčka na cokoliv, abyste se nemuseli nikomu svěřovat s tím, na co že to vlastně zrovna nemáte dost peněz. Všechno toto splňuje unikátní, tradicí prověřená půjčka Express Cash. Poptat kýženou částku můžete přes jednoduchý online formulář, a pokud nejste notorickým dlužníkem, určitě se bez nějakých prodlev na vhodném úvěru domluvíte.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?