Půjčky do 24 h na cokoliv

Neúčelová rychlá půjčka na cokoliv vyřízená do 24 hodin, bez poplatků předem, bez ručitele a zástavy. Stačí podat si žádost online prostřednictvím jednoduchého online formuláře nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky. Hotovost vám pak přiveze obchodní zástupce, který vás samozřejmě dopředu seznámí s podmínkami, výší úvěru i splátek a všemi informacemi, jak určuje zákon.

Ať už chcete menší částku 5 000 Kč, nebo vyšší úvěr až do 70 000 Kč, můžete počítat s rychlým a profesionálním jednáním za všech okolností.

půjčka do 24 hodin na cokoliv – peníze okamžitě v hotovosti doneseme kamkoliv – je to důvod k radosti

Půjčka na cokoliv je opravdový důvod k radosti

Jak postupovat pro získání půjčky na cokoliv

Zvažte realisticky své finanční příjmy i výdaje, abyste došli k sumě, kterou aktuálně potřebujete, ale zároveň jste schopni i splácet. Ujistěte se, že máte platný OP a nějaký doklad prokazující vaše příjmy (potvrzení vystavené zaměstnavatelem, výplatní pásky, důchodový výměr, doklad o pobírání rodičovského příspěvku nebo jiné dokumenty). Více toho nyní nebudete potřebovat.

Jak nás přesně můžete kontaktovat pro schválení půjčky na cokoliv? Několika jednoduchými způsoby:

 • vyplňte žádost o půjčku prostřednictvím tlačítka „Chci půjčku“ níže;
 • v sekci Kontakty vyplňte město, kde bydlíte, a vyhledejte nejbližšího obchodního zástupce pro váš region;
 • v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou nás kontaktujte na infolince 844 13 14 15;
 • pošlete nám e-mail na adresu pujcka@exca.cz.

Máme propracovaný režim schvalování úvěrů, díky čemuž poskytujeme půjčky 24/7. Pokud vás zajímá půjčka na cokoliv bez registru, vězte, že společnost EC Financial Services je spolehlivá a vždy postupuje v souladu se zákonem. Proto je vázaná povinností zkontrolovat si vaši bonitu a platební morálku. Ale neznamená to, že jste s jakýmkoliv negativním záznamem v registru bez šance.

Express Cash půjčka je i pro lidi, kteří neměli vždy jednoduché životní podmínky. Na druhou stranu se však musíme přesvědčit, že budete schopni půjčku splácet, předluženým a nesolidním klientům úvěry z pochopitelných důvodů poskytovat nechceme.  

Rychlá půjčka 24 h denně

Rozsáhlá síť zkušených obchodních zástupců garantuje rychlost řešení. Pokrytí úvěrovými službami nabízíme v rámci celé ČR, navíc naši komunitu obchodních zástupců stále posilujeme o kvalitní zaměstnance. Tím je možné zajistit rychlý průběh od převzetí žádosti, přes její schválení až po vyplacení peněz v hotovosti klientovi přímo u něj doma.

Nonstop výhody:

 • půjčku můžete rychle čerpat, účel nám nijak nedokládáte;
 • půjčku lze získat po doložení platného OP a nějakého dokladu o příjmech;
 • nemusíte na schválení žádosti dlouho čekat, vyřizujeme vše obratem;
 • vyberete si délku splácení od 14 do 20 měsíců;
 • obchodní zástupce vám požadovaný obnos přiveze a každý měsíc od vás též vyzvedne předem domluvenou splátku.

Chci půjčku

Na přehlednosti a transparentnosti si zakládáme

Naše společnost EC Financial Services si zakládá na tom, aby byli její klienti poctivě informováni o všech podmínkách, aby přesně věděli, co je v průběhu splácení čeká a aby nedocházelo k žádným záludnostem. Celý proces Express cash půjčky je tak maximálně transparentní a přizpůsobený i žadatelům, kteří často nemají tolik zkušeností s úvěrovými produkty.

Nabízíme vám fér přístup od začátku až do konce. Smluvní dokumentace je přehledná. Věříme na oboustranné poctivé jednání, a to i v případě, že vám splácení nepůjde vždy podle ideálních představ. Jsme tu pro vás v průběhu trvání úvěru celou dobu k dispozici i pro nečekané a nepříjemné události. V případě, že se u vás vyskytnou jakékoliv problémy, obraťte se na nás proto co nejdříve. Klienty, kteří se aktuální nepřízeň snaží aktivně řešit, se i my snažíme všemožně podpořit. Namísto okamžitých sankcí se spoléháme na alternativní možnosti a řešení vzájemnou domluvou.

rychlá půjčka do 24 h – peníze v hotovosti až do domu donese obchodní zástupce, vy nemusíte ani vylézt z postele

Při sjednávání úvěru nemusíte ani vylézt z postele, půjčka do 24 h dorazí přímo k vám
 

Půjčka do 24 h, nebo raději pomalejší a bezpečnější půjčka?

No, ideálně půjčka do 24 h a zároveň naprosto bez rizika. Rychlost i bezpečný proces jsou dnes doménou mnoha nebankovních společností. A ještě by to měla být půjčka na cokoliv, abyste se nemuseli nikomu svěřovat s tím, na co že to vlastně zrovna nemáte dost peněz. Všechno toto splňuje unikátní, tradicí prověřená půjčka Express Cash. Poptat kýženou částku můžete přes jednoduchý online formulář, a pokud nejste notorickým dlužníkem, určitě se bez nějakých prodlev na vhodném úvěru domluvíte.

Úvěr pro překlenutí těžkostí v nestandardních podmínkách

Letos se spousta věcí změnila, hodně lidí potřebuje finanční pomoc, i když doteď s penězi vycházeli. I vy tak možná budete potřebovat výpomoc s běžnými výdaji nebo při koupi nezbytných spotřebičů či u oprav v domácnosti. V takové chvíli je dobré spolehnout se na ověřený úvěr a „zalátat“ své finance pomocí Express Cash – nové půjčky 2021 na cokoli.

Express Cash je půjčka do 24 hodin, schvalování je rychlé, a když je vám úvěr schválen, přichystáte si jen OP a potvrzení o příjmech, aby vám mohl obchodní zástupce hotovost předat. Výši splátek předem znáte a s člověkem z EC Financial Services se vždy domluvíte na jejich měsíčním uhrazení.

Půjčky od 5 000 do 70 000 Kč s rozumnou dobou splácení od EC Financial Services, a. s.

Půjčka na ruku do 24 hodin není jen sen

Společnost EC Financial Services, a. s., je specialista na nebankovní půjčky do 24 hodin na ruku. To vše při zachování naprosté transparentnosti celého procesu, a hlavně všech zákonných postupů. Málokde pořídíte úvěr tak rychle, bezpečně, bez zbytečných sankcí a za rozumnou celkovou cenu.

 

Neschovávejte se před finančními problémy, zkuste Express Cash a s půjčkou na cokoliv pohlédněte do světlé budoucnosti

 

Jaké částky se obvykle půjčují?

Nejběžnější jsou rozpětí půjček v zhruba čtyřech rozmezích. Hodně záleží, zda jde jen o to, aby klienti přečkali do výplaty, nebo si půjčují na dovolenou či menší rekonstrukci v bytě, popřípadě zda jde o koupi nového auta. Půjčky do 5000 jsou velmi často žádány před výplatou, když se stane něco nenadálého a do výplaty ještě zbývá pár dní. Pokud klient nemá žádné úspory, tak mu obnos v řádu stokorun či menších tisícikorun pomůže přečkat těch pár dní. V takovém případě je samozřejmě lepší volit co nejmenší částku, ale úroky jsou zde vysoké. Proto by se takový úvěr měl čerpat pouze výjimečně, rozhodně ne každý měsíc. Pak by bylo těžké z takto rozjetého kolotoče úvěrů a splátek vyskočit.

Půjčky do 50000 se obvykle čerpají na letní rodinnou dovolenou či na zimní zájezdy na lyže. Dále když je potřeba vyřešit něco v bytě – rekonstrukce kvůli dětem apod. Občas také tato částka stačí na koupi staršího ojetého auta.
 

Půjčky do 100000 slouží na rozsáhlejší rekonstrukce v bytě nebo jako konsolidační úvěr pro případy, kdy klient uzavřel řadu menších půjček a poplatky s úroky se mu neúnosně kupí. Nesnažte se hledat půjčky do 200000 ihned, v tomto případě se už jedná o dost vysokou částku, takže je potřeba to promyslet a srovnat si více nabídek. Přemýšlet se má samozřejmě před každou půjčkou peněz, ale určitě je velký rozdíl, pokud si trochu neuváženě půjčíte 5000, nebo 200000 Kč. V případě neúčelového úvěru si samozřejmě klienti půjčují, na co chtějí, a nikdo je nekontroluje. Výčet častých důvodů je tak orientační. Pro všechny případy od 5 do 70000 Kč je tu spolehlivá půjčka Express Cash, se kterou si opravdu můžete půjčit na cokoliv.

Chci půjčku

Půjčka 24/7 by měla znamenat, že můžete kamkoliv zavolat třeba o půlnoci o víkendu a hned vám vyřídí úvěr. Ale takto to nemůže solidně fungovat. Je potřeba prověřit registr a vaše doklady. Jiná věc je žádost o půjčku v režimu 24/7 – když má poskytovatel online žádost o úvěr, tak si ji můžete vyplnit a odeslat kdykoliv a v nejbližší době to s vámi vyřídí zodpovědný pracovník. Většinou to bývá během denních hodin v pracovní dny.

Kdy tedy mohu žádat o půjčku?

U nás můžete žádat o půjčku kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu. Lze to díky online žádosti o úvěr na našich webových stránkách. Jedná se v podstatě o krátký formulář, kde vyplníte zejména vaše kontaktní údaje a náš obchodní zástupce vám bude co nejdříve volat. Děje se tak zpravidla v pracovní dny v časech od 8 do 16 hodin. Vy tedy můžete žádat půjčky do 24 *7, my je zpracujeme v pracovní době. Půjčky 247 se dají získat bezpečně, stačí jen trochu hledat a nejlépe dopředu něco nastudovat.

Půjčka na cokoliv do 24 hodin, to je Express Cash.

Málokdo sedí doma na hromadě peněz a někdy je prostě potřebujete, a to rychle. Nebankovní půjčky do 24 hodin na ruku to vyřeší – podívejte se na Express Cash

Express Cash je rychlá a pohodlná půjčka

U půjčky do 24 h na cokoliv si klidně můžete dosadit Express Cash. Schválení je rychlé a úvěr se poskytuje zcela bez uvedení účelu.
Půjčky do 24 h jsou opravdovým pomocníkem ve finanční nouzi. Vše probíhá bezpečně, podle zákona, přitom opravdu rychle. Schvalovací proces nikdo nezdržuje, profíci z EC Financial Services, a. s. mají léty prověřený postup. Půjčka Express Cash je totiž nejdéle fungující půjčkou na trhu v ČR.

Je v pořádku chtít úvěr, který vám bude vyplacen co nejdříve

Málokdy fungují půjčky 24/7, ale ve výsledku to nevadí. U nejlepších společností budete mít úvěr vyplacený do 24 hodin od schválení a zažádat si můžete třeba nonstop online. Přesně takto funguje Express Cash a v hodnocení rychlosti patří mezi naprosté favority.

Půjčka do 24 hodin od Express Cash může být vaše:

 • pokud máte minimálně 18 a maximálně 79 let,
 • jestli máte jak doložit vaše příjmy (mzda, důchod, mateřská, příjmy z podnikání apod.),
 • když se vám hodí částka mezi 5 a 70 000 Kč,
 • doložíte-li platný OP,
 • pokud nejste osobou s opakovanými problémy se splácením atd.

Samozřejmě doporučujeme prostudovat si kompletní podmínky pro poskytnutí půjčky Express Cash.

Půjčka na cokoliv vám pokryje spotřební zboží, dovolenou, zkrátka nákup čehokoliv. 

K usnadnění orientace v parametrech a podmínkách Express Cash:

Rychlou hotovostní půjčku do 24 hodin můžete mít i u seriózní společnosti. Zajímá vás celková výše splátky včetně úroků a poplatků? Velmi jednoduše získáte představu, pokud si hotovostní půjčku spočítáte na kalkulačce. Protože rychle může znamenat i spolehlivě a transparentně.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?