Rychlá půjčka – bez registru to nejde

Půjčte si menší obnos od 5 000 Kč až do 70 000 Kč a nechte si jej vyplatit v hotovosti u vás doma. Zažádejte si online a rozšiřte naše řady spokojených klientů, kteří již využili rychlé a spolehlivé služby s Express Cash půjčkou. Žádné záludnosti, peníze bez poplatku předem a bez ručitele. Ručit budeme jen my vám, a to tím, že naše služby jsou nepřekonatelně kvalitní, rychlé a maximálně vstřícné.

Nezákonné půjčky bez registru překonáváme individuálním posouzením, pochopením potřeb našich klientů a vždy zodpovědným a zákonným jednáním.

Proč není možné legální cestou obejít registr?

Veškeré činnosti v oblasti finančnictví podléhají státnímu dohledu a regulaci prostřednictvím k tomu určenému orgánu, kterým je Česká národní banka (zkráceně ČNB). ČNB vydává povolení k činnosti (můžete znát též pod označením licence) pro většinu subjektů fungujících v oboru finančních služeb (ať už jsou to banky, jiné platební instituce, investiční společnosti, nebankovní společnosti, pojišťovny atd.). ČNB tím zajišťuje úroveň finanční stability a bezpečné prosperity pro celou Českou republiku.

Rychlá půjčka bez registru a bez doložení příjmů vás neochrání před exekucí – solidní Express Cash na ruku jsou rychlé nebankovní půjčky v souladu se zákonem

Nebankovní půjčky bez registru – půjčte si u solidní společnosti na cokoliv a zůstaňte v pohodě
 

Společnosti, které chtějí fungovat v rámci zákonů ČR, musí mít licenci a řídit se pravidly pro fungování finančního trhu. Jedním z pravidel je i zjišťování úvěruschopnosti klientů, přičemž je nutné ověřit si jeho platební minulost kontrolou nějakého registru dlužníků. Rychlé půjčky tak jsou sice samozřejmostí, ale rovněž je samozřejmostí nahlédnutí do registru.

Běžné registry pro evidenci dlužníků:

    Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům (SOLUS)
Jedná se o zájmové sdružení právnických osob, patří sem různé bankovní i nebankovní společnosti, telekomunikační operátoři, poskytovatelé energií a různé další subjekty.
Informace se zde evidují 3 roky po skončení úvěru.

•    Bankovní registr klientských informací (BRKI)
V tomto registru jsou evidováni lidé, kteří uzavřeli smlouvu o půjčce s nějakou bankovní společností. Informace se zde evidují další 4 roky po skončení úvěru.

•    Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
Do tohoto registru jsou zaneseni lidé, kteří uzavírali půjčku s některou z nebankovních společností. Informace se zde evidují další 4 roky po skončení úvěru.

•    Centrální registr úvěrů (CRÚ)
Tento systém provozuje ČNB a dohlíží na něj státní správa. Sleduje informace o klientech neplnících své závazky, s možností napojení i na registry EU a USA. Informace se zde evidují 3 roky po skončení úvěru.

•    Oficiální exekuční databáze
Zde jsou vedeni lidé v exekucích, databáze je spravována Exekutorskou komorou ČR. Z této databáze budete vymazání do 15 dní po ukončení exekučního řízení. 

Jsou různé způsoby, jak výpisy z registrů získat, u každého je to jinak. Bývá to osobní návštěva, písemná žádost poštou, někde lze požádat i formou SMS. Žádosti o výpis ze všech registrů jsou zpoplatněny.

Chci půjčku

Jak se ocitnete v nějakém z registrů?

Do klasického bankovního a nebankovního registru se evidují všechny úvěry, naleznete tam tedy nejen negativní záznamy, ale i pozitivní informace o proběhlých půjčkách a jejich řádném splácení. Např. v systému Solus se ale evidují pouze negativní záznamy.

Půjčka bez registrů a bez Solusu tedy není zákonná, ale rovněž nemusí být důvod k panice. V registru nemusí být jen informace, které by vám úvěr znemožnily, naopak se tam dají nalézt i informace, že splácíte včas (případně to, že jste měli v minulosti menší problém). I když se ani nebankovní půjčky bez registru neobejdou, neznamená to automaticky zásadní problém s poskytnutím úvěru. Přenechte zhodnocení vaší úvěruschopnosti na odbornících.

Správným řešením tedy není půjčka bez registru, naopak je nejlepší obrátit se na důvěryhodnou společnost, která s vámi bude jednat ve vašem nejlepším zájmu. A rychlá půjčka na splátky vás tak neuvrhne do zbytečného rizika.

Rychlá půjčka

Z mnoha průzkumů vyplývá, že žadatelé o úvěr mají často dojem, že solidní poskytovatelé by zdlouhavě řešili doklady a úvěrovou minulost, proto by to dlouho trvalo. A samozřejmě ve většině případů, kdy se jedná o půjčku v řádech tisíců korun, je nutné mít tento obnos co nejdříve. To je všechno jasné a samozřejmě licencovaný provozovatel úvěrů má vše zmáknuté do nejmenšího detailu. Od zadání žádosti klientem, přes posouzení žádosti, až po doručení financí. Kontrolou základních zákonných parametrů rovněž k žádnému zdržení nedojde, proto vždy volte spolehlivé společnosti.

Těm, kteří slibují peníze bez jakéhokoliv zkoumání rejstříku, nikdy nevěřte. Nebankovní půjčky bez registru nemusí být ani rychlejší, protože takový věřitel nemá vybudovanou precizní síť. Většinou mu jde jen o to, aby z lidí nakonec dostal co nejvíce peněz z poplatků, úroků či zabavených zástav.

Rychlé půjčky pro okamžitá řešení vašich přání – stačí málo a budete ležet na pláži, rychlá půjčka 24

Rychlá půjčka je to pravé, co vám umožní užívat si života a relaxovat

Rychle, pohodlně a bezpečně – Express Cash půjčka

Zajímáte se o rychlé půjčky do 10000? Tak to jste na správné adrese. Express Cash je nejrychlejší hotovostní půjčka na českém trhu. Peníze vám doručíme osobně a do 24 h od schválení žádosti. Půjčíme vám od 5000 až do 70000. Naše úroky patří k nejnižším na nebankovním trhu a nepotřebujete ani ručitele.

Unáhlené půjčky bez registru se nevyplácí

Myslíte, že ten, kdo nabízí rychlé půjčky bez registru do 5000 vás nakonec „nevezme na hůl“? Tyto nabídky většinou skrývají obrovské poplatky či úroky. Nehledě na to, že půjčování bez nahlížení do registru není úplně v souladu se zákonem, jak jsme již uvedli výše v tomto článku. Půjčíte si 5000, ale vrátíte mnohonásobně více. Takovýto finanční poskytovatel vůbec neřeší, zda jste schopni nakonec peníze uhradit, takže snižování splátek spíše nečekejte. U nás máte naopak jistotu čestného půjčování. Před schválením žádosti vám společně nastavíme takovou výši půjčky, abyste ji zvládli splatit a neupadli tak do dluhové pasti.

Jak moc rychlá je rychlá hotovostní půjčka Express Cash?

Rychlé půjčky v hotovostiDnešní rychlá doba si žádá rychlé jednání napříč obory, profesemi, takže už nikoho nepřekvapí, že stále častěji lidé žádají rychlé půjčky v hotovosti. I přesto, že takto „zrychleně“ funguje většina společností, je dobré nejednat unáhleně a bez rozvahy. Ne vždy se totiž rychlá půjčka vyplácí. Záleží vždy na podmínkách, které je dobré znát dopředu, a vědět, co se stane, když např. nebudete moci splácet půjčku. Je velmi lákavé mít žádané peníze za pár minut na účtě nebo v kapse, ale velmi často se stává, že jsou dosti draze zaplaceny. Proto chtějte raději ověřenou a bezpečnou Express Cash hotovostní půjčku do 24 h od schválení žádosti. U nás najdete jen férové a čestné jednání.

Říkáte rychlé půjčky bez registru do 5000? Raději si nechám i kousek na svou domácí pohodu…

 

Ani malé půjčky se neobejdou bez pravidel

Říkáte si, že malá půjčka bez registru přece nemůže být problém? Ale ano, právě že může. Kontrola registru je zákonnou podmínkou, tudíž poskytovatelé obcházející právní úpravu nebudou mít problém ani s jinými nekalostmi. Navíc budou své zájmy chránit tím, že dají do podmínek úvěru nadměrné poplatky i sankce za případné prodlení se splácením. I částky od 5 000 Kč se dají poskytovat v rychlém procesu za dodržení všech zákonných postupů – důkazem toho je hotovostní půjčka Express Cash.
 

Půjčka bez registru SOLUS či jiného obdobného registru je zbytečně riskantní. Bezpečné bankovní či nebankovní úvěry se vyznačují nahlédnutím do registru. Případné nalezené záznamy se pak dají řešit s klienty individuálně, ale záměrné obcházení registru ze strany věřitele nevěstí nic dobrého.

Je vždy bezpečnější půjčka s registrem?

Obecně se dá říci, že ano. Je to první signál, že úvěrová společnost má na zřeteli jak blaho klienta, tak své. Takováto symbióza by měla vždy fungovat. Mini půjčka bez registru se zdá bezpečná, ale co když si takto někdo napůjčuje po pár stovkách, ale má pak problémy to splácet? Při zběžné kontrole registru by to potenciální věřitel odhalil, čímž by ochránil svou investici. V neposlední řadě by tím chránil i klienta, který by se hromaděním minipůjček a s tím souvisejících úroků nepropadal do bezedné dluhové propasti.

Takže půjčky bez registru na ruku jsou špatnou cestou, ať už jsou v jakékoliv výši. Když potřebujete tři stovky, velmi pravděpodobně vám je půjčí někdo z blízkých a bez úroku, tak to nemá cenu riskovat u nějakého subjektu nedodržujícího zákonné postupy. A pokud potřebujete částku v řádu tisíců, kterou vám už nikdo z blízkých nepůjčí, tak je to o to větší risk, když si nepůjčíte u prověřené společnosti.

Express Cash hotovostní půjčka bez zástavy

Pokud hledáte půjčku bez zástavy či ručitele, tak jste u nás správně. Nepožadujeme žádné větší krytí, zajistíme se tím, že prověřujeme příjmy našich klientů a nahlížíme do registru dlužníků. Víc nepotřebujeme. Sháníte-li však nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy, s prvním požadavkem bohužel nemůžeme sloužit. Pokud však nemáte žádný velký dluh jinde, rádi vaši žádost projednáme a vyřídíme v co nejkratším čase.

Dlouhodobá půjčka bez registru se pravděpodobně nikomu nevyplatí, protože to vypadá tak, že si věřitel moc neláme hlavu s nejvhodnějším postupem pro klienty. Raději si půjčte tam, kde mají všechno správně vychytané.

Chci půjčku

Rychlé půjčky nemusí být jen ty bez registru, jde to i bezpečně.

Rychlé půjčky v hotovosti: vašim problémům s penězi se brzy budete jen smát

Hledáte malou nejrychlejší půjčku? 

Malé půjčky  v řádech tisíců nebo menších desetitisíců bývají vyřízeny rychle téměř vždy. Možná je nějaký poskytovatel o půl hodiny rychlejší, jiný zase pomalejší… Drobné časové rozdíly ve vyřízení by ale při výběru půjčky neměly hrát roli. Důležité je, zda jde o prověřenou a spolehlivou společnost a zda splátku včetně úroků zvládnete bez problémů splácet.

Nejrychlejší půjčky do výplaty nemusí být vždy od neseriózní společnosti. Rizikem je brát si půjčky v řádu dní na velké částky. Vyplatí se to v případě opravdu nízkých částek při jistotě, že do termínu splacení peníze mít budete. Ovšem větší částka s delší dobou splácení bývá z hlediska bezpečnosti výhodnější.

Rychlá půjčka musí být stále výhodná
 Úvěr Express CashBěžný úvěr
Penále a pokutyVýjimečně, když klient nekomunikuje a neřeší situaci při prodlení se splátkou. Nejsou zde sankce za předčasné splacení.Za předčasné splacení i za prodlení se splátkou.
Splatnost půjčkyZvolíte si 14, 17 nebo 20 měsíců.Splatnost často určuje věřitel podle výše úvěru.
PřehlednostDíky online úvěrové kalkulačce máte přehled od samého začátku,Podmínky zjistíte až po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře.
Účel úvěruBezúčelový, úvěr můžete využít na cokoliv.Může být bezúčelový, občas  se ale účel úvěru ověřuje.
Osobní dokladyKe sjednání stačí pouze OP.Dva doklady totožnosti.
Rychlost vyplaceníExpress Cash je rychlá půjčka  – úvěr obdržíte do 24 hodin od schváleníDo 24 až 48 hodin od schválení.
Věk žadateleOd 18 do 79 let.18 (někdy 21) až 75 let.
Splatnost půjčkyVolíte si sami 14, 17 nebo 20 měsíců.Splatnost je často dána věřitelem podle výše úvěru.

Rychlé půjčky v hotovosti řeší efektivně finanční trable

Půjčky v hotovosti jsou poměrně oblíbenou formou úvěru, ale někdy mají klienti pocit, že to bude určitě trvat dlouho, než se všechno vyřídí – než někam dojdou žádat, podepsat, pak vyzvednout. Existují i rychlé půjčky v hotovosti a mezi nimi je Express Cash. Žádost vyplníte online a hotovost obdržíte do 24 hodin od schválení.

Rychlé půjčky přehledně v 5 bodech

  1. Měly by být vyplaceny do 24 hodin.
  2. Rychlost by neměla být na úkor transparentního procesu.
  3. Rychlá půjčka by neměla přesahovat limit několika desítek tisíc korun, přece jenom se velké částky musí dobře vyřešit jak na straně věřitele, tak dlužníka.
  4. I když věřitel půjčuje rychle, vám by měl dát na splácení potřebný čas. Pokud nejde jen o stokoruny, jistě oceníte splatnost v řádu měsíců místo dní.
  5. I rychlá půjčka musí „šlapat“ podle zákona. Věřitel si vždy musí ověřit vaše příjmy a nahlédnout do registru.

Půjčka, která zaručeně splňuje všechny tyto body, je Express Cash.

U Express Cash si totiž ještě  navíc spočítáte parametry úvěru na přehledné online půjčkové kalkulačce. Rychle tak víte, jestli půjčka odpovídá vašim představám, nebo potřebujete něco jiného. Rychlá půjčka na splátky je reálná i u nebankovních společností a se zodpovědným přístupem.

Rychlé půjčky do 10000

Stačí vám jen menší obnos v řádu tisíců, abyste „polepili“ nenadálou finanční nouzi? I pro takové případy je zde půjčka Express Cash. Minimální výše úvěru je 5 000 Kč, ale půjčit si můžete i 10 000 Kč, 35 000 Kč... zkrátka částku až do výše 70 000 Kč. Splácet úvěr pak můžete 14, 17 nebo 20 měsíců, podle toho, jak vám to dobře vychází.

Chci půjčku

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?