Rychlá půjčka bez registru

Půjčte si menší obnos od 5 000 Kč až do 70 000 Kč a nechte si jej vyplatit v hotovosti u vás doma. Zažádejte si online a rozšiřte naše řady spokojených klientů, kteří již využili rychlé a spolehlivé služby s Express Cash půjčkou. Žádné záludnosti, peníze bez poplatku předem a bez ručitele. Ručit budeme jen my vám, a to tím, že naše služby jsou nepřekonatelně kvalitní, rychlé a maximálně vstřícné.

Nezákonné půjčky bez registru překonáváme individuálním posouzením, pochopením potřeb našich klientů a vždy zodpovědným a zákonným jednáním.

Proč není možné legální cestou obejít registr?

Veškeré činnosti v oblasti finančnictví podléhají státnímu dohledu a regulaci prostřednictvím k tomu určenému orgánu, kterým je Česká národní banka (zkráceně ČNB). ČNB vydává povolení k činnosti (můžete znát též pod označením licence) pro většinu subjektů fungujících v oboru finančních služeb (ať už jsou to banky, jiné platební instituce, investiční společnosti, nebankovní společnosti, pojišťovny atd.). ČNB tím zajišťuje úroveň finanční stability a bezpečné prosperity pro celou Českou republiku.

Společnosti, které chtějí fungovat v rámci zákonů ČR, musí mít licenci a řídit se pravidly pro fungování finančního trhu. Jedním z pravidel je i zjišťování úvěruschopnosti klientů, přičemž je nutné ověřit si jeho platební minulost kontrolou nějakého registru dlužníků. Rychlé půjčky tak jsou sice samozřejmostí, ale rovněž je samozřejmostí nahlédnutí do registru.

Běžné registry pro evidenci dlužníků:

    Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům (SOLUS)
Jedná se o zájmové sdružení právnických osob, patří sem různé bankovní i nebankovní společnosti, telekomunikační operátoři, poskytovatelé energií a různé další subjekty.
Informace se zde evidují 3 roky po skončení úvěru.

•    Bankovní registr klientských informací (BRKI)
V tomto registru jsou evidováni lidé, kteří uzavřeli smlouvu o půjčce s nějakou bankovní společností. Informace se zde evidují další 4 roky po skončení úvěru.

•    Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
Do tohoto registru jsou zaneseni lidé, kteří uzavírali půjčku s některou z nebankovních společností. Informace se zde evidují další 4 roky po skončení úvěru.

•    Centrální registr úvěrů (CRÚ)
Tento systém provozuje ČNB a dohlíží na něj státní správa. Sleduje informace o klientech neplnících své závazky, s možností napojení i na registry EU a USA. Informace se zde evidují 3 roky po skončení úvěru.

•    Oficiální exekuční databáze
Zde jsou vedeni lidé v exekucích, databáze je spravována Exekutorskou komorou ČR. Z této databáze budete vymazání do 15 dní po ukončení exekučního řízení. 

Jsou různé způsoby, jak výpisy z registrů získat, u každého je to jinak. Bývá to osobní návštěva, písemná žádost poštou, někde lze požádat i formou SMS. Žádosti o výpis ze všech registrů jsou zpoplatněny.

Jak se ocitnete v nějakém z registrů?

Do klasického bankovního a nebankovního registru se evidují všechny úvěry, naleznete tam tedy nejen negativní záznamy, ale i pozitivní informace o proběhlých půjčkách a jejich řádném splácení. Např. v systému Solus se ale evidují pouze negativní záznamy.

Půjčka bez registrů a bez Solusu tedy není zákonná, ale rovněž nemusí být důvod k panice. V registru nemusí být jen informace, které by vám úvěr znemožnily, naopak se tam dají nalézt i informace, že splácíte včas (případně to, že jste měli v minulosti menší problém). I když se ani nebankovní půjčky bez registru neobejdou, neznamená to automaticky zásadní problém s poskytnutím úvěru. Přenechte zhodnocení vaší úvěruschopnosti na odbornících.

Správným řešením tedy není půjčka bez registru, naopak je nejlepší obrátit se na důvěryhodnou společnost, která s vámi bude jednat ve vašem nejlepším zájmu. A rychlá půjčka na splátky vás tak neuvrhne do zbytečného rizika.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?