SMS půjčka po telefonu – u nás žádáte online i přes telefon

Potřebujete půjčit pár tisíc, ale nejste zrovna u počítače? Pro vyřízení žádosti o půjčku vám dnes stačí mobilní telefon. Říkáte si: „Je to opravdu tak snadné?“ Řeč bude o sms půjčkách, jaká úskalí vás s nimi mohou potkat a jak si půjčit bezpečně.

V dnešní době, kdy je možné být online téměř kdekoliv, je i sjednávání půjček tak jednoduché. Pokud jste byli dříve zvyklí na sms půjčky, budete mile překvapení, jak snadné je půjčit si peníze online po telefonu s internetovým připojením.

Je výhodné půjčování přes sms?

Poskytovatelé sms půjček většinou neřeší, zda má žadatel obrovské dluhy či majetek v exekuci. Slibují zaslání peněz ihned na účet a lákavá je také první půjčka, která bývá často bez úroků. Když ale přijde na věc a klient má zaplatit své závazky, mnohdy se nestačí divit, kolikrát žádanou částku přeplatí. A v případě neschopnosti splácet půjčku se žadateli protočí panenky hned několikrát. Zpoplatněné bývají zpožděné platby, ale také sjednání či prodloužení půjčky. Díky extrémně vysokým úrokům a RPSN se může tato služba velice prodražit.

U nás se potkáte jen s férovým jednáním

Sms půjčka: ihned úplně každému se podaří přes mobil vyplnit formulář nebo zavolat, rychlá sms půjčka dorazí až k vám domů v hotovosti na ruku

Rychlá půjčka po telefonu – zavolejte si pro Express Cash nebo vyplňte online formulář kdykoliv a kdekoliv z vašeho mobilu
 

V EC Financial Services si zakládáme na tom, že půjčujeme čestně, transparentně a bez jakýchkoliv nejasností. Rádi našim klientům pomáháme vyřešit jejich finanční situaci, jednáme korektně a férově. Chápeme, že mohou nastat nenadálé situace, a v případě, že s námi budete včas komunikovat, je možné vám snížit splátky či splátky dokonce odložit. 

Potřebujeme ale vaši spolupráci a proaktivní přístup. Prověřujeme si vaši schopnost splatit úvěr, proto vám nemůžeme poskytnout sms půjčku bez registru. Při posuzování vaší bonity také potřebujeme znát, zda jsou vaše příjmy pro poskytnutí půjčky dostatečné.

Chci půjčku

Sms půjčka ihned úplně každému

Zní to velmi lákavě. Jste ve finanční tísni, potřebujete něco ihned zaplatit, sáhnete po mobilu, pošlete sms a za pár minut máte peníze na účtu, v případě, že nežádáte o první půjčku. Jenže to je pouze ta jedna stránka věci. Kdo si pořádně neprostuduje výhody a nevýhody této půjčky, může jej nabízený produkt nazvaný sms půjčka ihned úplně každému dostat do pěkné šlamastiky. 

V případě neschopnosti splatit půjčku vám ihned naskáčou vyšší úroky. O procentu RPSN nemluvě, většinou se pohybuje kolem 500 % a výše. Kdo si myslí, že půjčku, kterou nemůže splácet, uhradí další sms půjčkou, ten většinou končí osobním bankrotem. Nechceme vás strašit, pouze víme, jak to chodí, a místo toho nabízíme peníze jen těm klientům, u kterých si ověříme, že mají dostatečnou finanční rezervu, aby zvládali své závazky uhradit.

Jak si tedy bezpečně půjčit?

Rychlá sms půjčka není v naší nabídce jednoduše proto, že naše hotovostní půjčka ji v mnohém předčí. Nabídneme vám peníze s velmi nízkým úrokem v rámci nebankovního trhu. Peníze neposíláme složenkou, nemusíte na poštu. Jakmile vám bude půjčka schválena, do 24 hodin máte peníze doma. Přiveze vám je náš obchodní zástupce a ihned s nimi můžete disponovat. Půjčíme vám od 5–70 000 Kč a splatit nám je můžete od 14–20 měsíců.

Express Cash aneb férová půjčka

Chtějte víc než jen půjčku. Chtějte pohodlný servis, nízký úrok, flexibilitu, rychlost, půjčku bez ručitele. To vše vám nabízíme v naší hotovostní půjčce Express Cash. Navíc známe zákony a řídíme se jimi. Máme rádi jasnou komunikaci a neslibujeme vám hory doly. Seznámíme vás se všemi pravidly zodpovědného půjčování. Budete vědět ihned, kolik nám máte zaplatit celkem. Když nebudete moci splácet, komunikujte s námi a najdeme společné řešení. Posuďte sami, že v tomhle nám sms půjčka prostě nemůže konkurovat.

Rychlá půjčka po telefonu

I taková může být Express Cash. Nefandíte-li digitálním technologiím a raději si vše vyřídíte s živou osobou, kontaktujte nás telefonicky. Celou dobu nemusíte pohnout kusem těla – všechny informace získáte i předáte telefonicky, peníze dostanete na ruku také přímo u vás doma. Když nám zatelefonujete v pracovní dny v čase 8 až 16 hodin na číslo 844 13 14 15, budete mít doma peníze do 24 hodin od schválení úvěru. A nebojte se, není to žádná pochybná půjčka po telefonu bez registru, vše je řešeno v souladu se zákonem i s ohledem na blaho klientů.

sms půjčky po telefonu jsou dávno překonané – online se dá vyplnit rychlá mobil půjčka – sms ihned smažte, počkejte na hotovost na ruku doma nebov kavárně

SMS půjčka je pasé, zažádejte si online o hotovostní půjčku třeba z vaší oblíbené kavárny

Stručné proklamace typu „mobil půjčka sms ihned“ bez uvedení podrobností většinou svádějí potenciální žadatele k unáhleným rozhodnutím sjednat si úvěr, o kterém mnoho nevědí. Takoví poskytovatelé vám k němu ani mnoho neřeknou, protože byste si snadno spočítali, že je to pro vás krajně nevýhodné, až nebezpečné. Rychlá půjčka, kterou vyřídíte přes mobil nebo online není chiméra, ale ten, kdo vás nechce „natáhnout“, uvede více informací a nabídne i úvěrovou kalkulačku či jiné „pomocníky“.

Vyřízení půjčky Express Cash po telefonu

Možná vás zajímá, jestli se dá se hotovostní půjčka po telefonu ihned vyřídit, nebo musíte projít schvalovacím procesem. Schvalovací fáze probíhá i u Express Cash, ale vše je nastaveno tak, aby to probíhalo bleskově a peníze byly do 24 hodin u vás doma. Mezitím si v klidu stihnete připravit OP a potvrzení o příjmu, abyste si mohli peníze od obchodního poradce převzít do vlastních rukou.

I nebankovní půjčka po telefonu však musí probíhat v souladu se zákonem. U společnosti EC Financial Services, a. s., vám žádné obcházení registrů nehrozí. Vše probíhá opravdu velmi seriózně, i když se naše společnost snaží být ke klientům maximálně vstřícná. Nesnažíme se nabízet sms půjčky pro problémové klienty, ani nenabízíme jiné produkty neplatičům. Jsme zde pro lidi, kteří potřebují pomoc v nelehké finanční situaci, a věříme, že s naší hotovostní půjčkou vše zvládnou – zákonně a bez rizika pro nás či pro ně.

Půjčky přes sms jsou už velmi zastaralé, chtějte modernější úvěry.

Dá se vyřídit kvalitní hotovostní půjčka po telefonu? Solidní společnost nabízí více kanálů, jak ji kontaktovat – sjednejte úvěr online, ale klidně i zavolejte

„Je kontrola registru vážně nutná?“

Je nejen nutná, ale i povinná ze zákona. Nebankovní subjekty vám občas mohou půjčit za určitých okolností i se zápisem v registru. Dá se dokonce sehnat i sms půjčka s exekucí, ale míra rizika převyšuje jakékoliv benefity. Smyslem zákonné úpravy s povinností nahlížet do registru je to, aby nedocházelo k neřešitelnému předlužení klientů. Pokud tedy někdo půjčuje i s vědomím toho, že je žadatel už ve finanční pasti, toto riziko si sám pro sebe pojistí vysokými úroky i přísnými sankcemi – na úkor klienta. Kontrola registru a řádné posouzení žádosti o úvěr tedy není obstrukce, ale správná volba.

Půjčky přes sms, nebo raději modernější produkty?

Samozřejmě není potřeba být za všech okolností moderní, ale finanční produkty se přizpůsobují potřebám klientům a novější verze úvěrů jsou nejen mnohem pohodlnější, ale většinou mají i příznivější úrokovou sazbu.
Vyřídit půjčku přes sms zní sice lákavě, ale takto to nakonec nefunguje. Jedná se o starší typ úvěru, takže většinou je první kontakt pomocí sms, ale první úvěr dostanete na složenku, takže pak složitě řešíte něco na poště a podobně. Chcete-li hotovost, potěší vás úvěr Express Cash. Půjčit si můžete od 5 000 do 70 000 Kč a máte vždy záruku seriózního jednání.

Chci půjčku

Někomu přijde, že sms půjčka s exekucí na krku je jediné řešení. Téměř vždycky se dá ale situace řešit lépe než dalšími úvěry, nadto těmi s nejvyššími úroky. Jste-li v exekuci, solidní půjčky jsou samozřejmě nedostupné, ale zkuste v takové situaci spíše hledat odbornou radu, jak postupovat.

Chtějte bezpečné finanční produkty

Sms půjčka o víkendu, žádné nahlížení do registru, vyzvedávání hotovosti na poště, a dokonce žádné ověření poskytovatele finančních služeb. To už se dnes prostě „nenosí“. Sms půjčka je zastaralý způsob poskytování finanční pomoci a hlavně dosti riskantní. Informací o půjčce získáte minimum, ale poplatků hory. Zkuste raději bezpečnou Express Cash hotovostní půjčku s žádostí online.

SMS půjčka na ruku už je dlouho překonaný úvěrový produkt. Moderních hotovostních úvěrů je povícero, určitě se podívejte i na Express Cash. Třeba vás více zaujme jiný produkt, každopádně si nezapomeňte pečlivě prostudovat podmínky.

Půjčky se dne vyřizují daleko moderněji a bezpečněji než přes sms.

Půjčky přes sms už netáhnou: online si dnes požádáte o modernější nebankovní půjčky. Hleďte vstříc budoucnosti – Express Cash hotovostní půjčku vyřídíte klidně z mobilu a se vší bezpečností

Moderní typy půjček

Moderní půjčování, ať už v hotovosti, nebo online, se vyznačuje jednoduchým a transparentním procesem. Dřívější mobil půjčky už mizí z trhu, ani sms půjčka před výplatou, která se dříve používala, už se v podstatě nenabízí. Dnešní úvěry jsou spolehlivé, s dopředu jasnými podmínkami a často pro klienty i levnější. Pokud si samozřejmě vyberete spolehlivého poskytovatele.

U některých poskytovatelů se sms půjčka nonstop poskytuje už několik let. Většinou jde ale jen o tradiční pojmenování, protože tento produkt některé lidi stále láká. Přitom průběh půjčky už je modernější, než bývala klasická sms půjčka v minulosti.

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše

Přebujelou byrokracii, haldy formulářů a všemožné doklady nikdo při půjčce řešit nechce, to je jasné. Sms půjčka na OP tak sice může znít jako terno, ale s jediným dokladem si vystačí i jiní poskytovatelé. Rozhodně to tak je u Express Cash. Ověření příjmů a registru pak všichni musí dělat, protože jim to ukládá zákon. Tomu se nevyhne žádná seriózní společnost s důvěryhodnou půjčkou. 

 

Půjčka Express Cash předčí staré typy úvěrů
Důležité parametry úvěruS moderní půjčkou Express Cash
Vše předem jasnéVeškeré podmínky včetně smlouvy o úvěru najdete přehledně na našich webových stránkách.
Jednoduchý procesNa začátek stačí vyplnit jednoduchou online žádost o úvěr, při předání hotovosti se z osobních dokladů předkládá pouze OP.
Výhodná výše půjčkyExpress Cash nabízí úvěr v rozmezí od 5 do 70 000 Kč.
Rozumné splátkyU naší hotovostní půjčky až do domu si nastavíte dobu splácení na 14, 17 nebo 20 měsíců.
Rychlé i pohodlnéPo schválení obdržíte úvěr do 24 hodin – v klidu a teple vašeho domova.

 

Půjčky na splátky v minulosti a dnes

Splácet půjčku bylo normální vždy, jen se lišilo to, zda splatíte po určité době najednou, nebo bude rozložena do více splátek. Dříve byla poměrně populární sms půjčka na splátky, dnes jsou vyhledávané klasické úvěry. Zákazníci mají rozlišné představy o formě vyplacení úvěru, někdo preferuje účet, jiný hotovost. Ale pravidelné splátky v rozumné výši chtějí všichni.

Kontaktujte nás pro půjčku Express Cash a uvidíte, že ať už budete žádat úvěr po telefonu, nebo online, je to rychlé, transparentní a výhodné.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?