SMS půjčka po telefonu

Potřebujete půjčit pár tisíc, ale nejste zrovna u počítače? Pro vyřízení žádosti o půjčku vám dnes stačí mobilní telefon. Říkáte si: „Je to opravdu tak snadné?“ Řeč bude o sms půjčkách, jaká úskalí vás s nimi mohou potkat a jak si půjčit bezpečně.

V dnešní době, kdy je možné být online téměř kdekoliv, je i sjednávání půjček tak jednoduché. Pokud jste byli dříve zvyklí na sms půjčky, budete mile překvapení, jak snadné je půjčit si peníze online po telefonu s internetovým připojením.

Je výhodné půjčování přes sms?

Poskytovatelé sms půjček většinou neřeší, zda má žadatel obrovské dluhy či majetek v exekuci. Slibují zaslání peněz ihned na účet a lákavá je také první půjčka, která bývá často bez úroků. Když ale přijde na věc a klient má zaplatit své závazky, mnohdy se nestačí divit, kolikrát žádanou částku přeplatí. A v případě neschopnosti splácet půjčku se žadateli protočí panenky hned několikrát. Zpoplatněné bývají zpožděné platby, ale také sjednání či prodloužení půjčky. Díky extrémně vysokým úrokům a RPSN se může tato služba velice prodražit.

U nás se potkáte jen s férovým jednáním

V EC Financial Services si zakládáme na tom, že půjčujeme čestně, transparentně a bez jakýchkoliv nejasností. Rádi našim klientům pomáháme vyřešit jejich finanční situaci, jednáme korektně a férově. Chápeme, že mohou nastat nenadálé situace, a v případě, že s námi budete včas komunikovat, je možné vám snížit splátky či splátky dokonce odložit. 

Potřebujeme ale vaši spolupráci a proaktivní přístup. Prověřujeme si vaši schopnost splatit úvěr, proto vám nemůžeme poskytnout sms půjčku bez registru. Při posuzování vaší bonity také potřebujeme znát, zda jsou vaše příjmy pro poskytnutí půjčky dostatečné.

Sms půjčka ihned úplně každému

Zní to velmi lákavě. Jste ve finanční tísni, potřebujete něco ihned zaplatit, sáhnete po mobilu, pošlete sms a za pár minut máte peníze na účtu, v případě, že nežádáte o první půjčku. Jenže to je pouze ta jedna stránka věci. Kdo si pořádně neprostuduje výhody a nevýhody této půjčky, může jej nabízený produkt nazvaný sms půjčka ihned úplně každému dostat do pěkné šlamastiky. 

V případě neschopnosti splatit půjčku vám ihned naskáčou vyšší úroky. O procentu RPSN nemluvě, většinou se pohybuje kolem 500 % a výše. Kdo si myslí, že půjčku, kterou nemůže splácet, uhradí další sms půjčkou, ten většinou končí osobním bankrotem. Nechceme vás strašit, pouze víme, jak to chodí, a místo toho nabízíme peníze jen těm klientům, u kterých si ověříme, že mají dostatečnou finanční rezervu, aby zvládali své závazky uhradit.

Jak si tedy bezpečně půjčit?

Rychlá sms půjčka není v naší nabídce jednoduše proto, že naše hotovostní půjčka ji v mnohém předčí. Nabídneme vám peníze s velmi nízkým úrokem v rámci nebankovního trhu. Peníze neposíláme složenkou, nemusíte na poštu. Jakmile vám bude půjčka schválena, do 24 hodin máte peníze doma. Přiveze vám je náš obchodní zástupce a ihned s nimi můžete disponovat. Půjčíme vám od 5–70 000 Kč a splatit nám je můžete od 14–20 měsíců.

Express Cash aneb férová půjčka

Chtějte víc než jen půjčku. Chtějte pohodlný servis, nízký úrok, flexibilitu, rychlost, půjčku bez ručitele. To vše vám nabízíme v naší hotovostní půjčce Express Cash. Navíc známe zákony a řídíme se jimi. Máme rádi jasnou komunikaci a neslibujeme vám hory doly. Seznámíme vás se všemi pravidly zodpovědného půjčování. Budete vědět ihned, kolik nám máte zaplatit celkem. Když nebudete moci splácet, komunikujte s námi a najdeme společné řešení. Posuďte sami, že v tomhle nám sms půjčka prostě nemůže konkurovat.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?