Studentská půjčka

Pro studenty, kteří potřebují dočasnou peněžní výpomoc na studia nebo na cestování ve zkouškovém období, existuje několik různých finančních produktů. Už v době studií je však dobré prohlubovat finanční gramotnost a vybrat si ten správný úvěr, který je jak flexibilní, tak od poctivé společnosti.

Finanční rozvážnost už od dob bezstarostného mládí – základ spokojeného života

Studentská půjčka na auto třeba i pro dámy – půjčka pro studenty – bez příjmů to ale zcela nepůjdeStudentská půjčka na auto? … Proč ne?

Studentská půjčka pouze pro studenty?

Přívlastek studentská u půjčky nemusí vždy znamenat jen to, že je to speciální půjčka pro studující. Může to být i standardní půjčka, kdy poskytovatel netrvá na příjmech z hlavního pracovního poměru, ale akceptuje i příjmy z brigádních a podobných činností, které můžete vykonávat právě při studiu.

Důležité vždy je, abyste si zkontrolovali parametry úvěru, zjistili si o společnosti, jak přistupuje k případným potížím se splácením a jakým způsobem požaduje dokladovat příjem.

Měli by si studenti brát půjčky?

Samozřejmě ne lehkomyslně a bez rozvážení schopnosti danou částku splácet. Máte teď brigádu, ale ve vaší lokalitě se jedná o vzácnost a nějaký přivýdělek jste hledali několik měsíců? Je jasné, že vaše finanční situace určitě není růžová, ale když si vezmete půjčku, máte jistotu, že ji budete schopni splácet několik měsíců v řadě? Popřípadě máte alespoň zázemí v rodině pro případ, kdyby se vám s prací nedařilo, a přesto bylo potřeba doplatit úvěr? Pokud vám nehrozí výrazné potíže se splácením a máte potřebu si při studiu přilepšit, pak je určitě někdy příjemnější zvolit úvěr a splnit si své potřeby ihned místo dlouhého čekání, až se vám podaří našetřit. Obzvlášť když mládí tak rádo spěchá a je nedočkavé…

Chci půjčku

Půjčka při studiu – kdo ji poskytne?

Úvěrové společnosti naštěstí už před časem pochopily, že i studenti mají své potřeby, které jsou nad rámec jejich aktuálních možností. Zároveň si studenti velmi často přivydělávají, nezřídka mají při studiu stabilní zaměstnání. Je tak nasnadě, že když je klient schopen splácet, flexibilní společnost se takovému trendu věnuje a přizpůsobí tomu své produkty.

Můžete si prostudovat třeba půjčku Express Cash a její výhody:

  • Společnost EC Financial Services, a. s., patří k nejstálejším a nejkladněji hodnoceným nebankovním společnostem v ČR.
  • S půjčkou Express Cash si můžete nastavit dobu splácení na 14 nebo až 20 měsíců.
  • Jednoduchým online procesem zažádat o částku od 5 000 Kč do 70 000 Kč.
  • Peníze obdržíte po schválení do 24 hodin.
  • Úvěr Express Cash můžete získat, i když jste student, pokud vám již bylo 18 let.
  • Nedokládáte účel úvěru – ať už se potřebné peníze vážou přímo ke studiu, nebo je to na něco více světského, je to jen vaše věc.
  • Jediné, co dokládáte, jsou vaše příjmy za poslední 3 měsíce a OP.

studentská půjčka USA nebo studentská půjčka Anglie – ať je to kamkoli, půjčte si 70 tisíc korun jako týpek na obrázkuStudentská půjčka bez hlavního příjmu? Jde to!

 

Studentské půjčky do USA

V rámci různých studijních programů, např. Erasmu, bývají studenti vysíláni na dočasný studijní pobyt do jiných zemí. Pokud jsou to okolní či blízké země v Evropě, často to rozpočet nijak vážně nerozhodí, jiná je ovšem situace u vzdálenějších destinací. Typickou lokalitou, kam studenti rádi směřují (ať už v rámci studijního programu nebo „na zkušenou“ v období studijního volna), jsou USA. Tam už se to prodraží, i když třeba letenku dostanete proplacenou od školy nebo od rodičů. Spojené státy jsou rozlehlá a rozmanitá země a většina lidí se snaží poznat z ní co nejvíce. Naskakují pak náklady například za půjčení auta. Rovněž i v rámci měst oblíbená doprava na kole něco stojí, pokud si to kolo potřebujete pořídit. Když k tomu přičtete vstupy do různých atrakcí, je dost možné, že bez úvěru na cestu se neobejdete. Když si správně promyslíte pro vás nejvhodnější úvěr, tak si vše užijete a zároveň neohrozíte svůj finanční status do budoucna.

„Jsem student a nemám hlavní příjem, mohu si i tak vzít půjčku?“ 

Ano, pokud máte alespoň nějaký příjem, ze kterého budete schopni splácet, je možné si u nás v EC Financial Services, a. s., půjčit na cokoliv. Je ovšem otázkou, zda je rozumné se zadlužit, když je člověk stále ještě na startovní čáře života. Určitě je dobré vše zvážit a propočítat, aby nedošlo k finanční tísni či jiným problémům. V opačném případě je možná i studentská půjčka bez hlavního příjmu.

„Mohu si jako student půjčit na auto?“

Tohle by studenta ještě možná před 15 lety ani nenapadlo. Dnes je to jiné. Doba je stále rychlejší, studenti agilnější, samostatnější, sebevědomější a ne jeden má brigádu, o které by se těm dříve narozeným tenkrát ani nesnilo. Proč tedy nevzít studentskou půjčku na auto, když není problém se splácením půjčky každý měsíc? Navíc mnozí studenti již dnes vědí, kde budou pracovat po škole, a když bude auto k budoucí práci nezbytností, je tedy nákup určitě na místě.

Online půjčky pro studenty

Dnes již poskytují studentské půjčky online banky i nebankovní společnosti, pro studenty je tak mnohem více možností, jak získat chybějící finance na cokoliv. Pokud takzvaně neprojdou sítem u jedné společnosti, stále se můžou obrátit na jinou. Ale samozřejmě je u toho potřeba myslet vždy na to, že úvěr je nejen pomoc, ale i závazek, proto musí být výše splátky vždy v našich možnostech.

V případě, kdy je nutná studentská půjčka ihned a vy nemáte příliš času na zkoumání a porovnávání různých parametrů, stejně byste měli mít na zřeteli hlavní pravidlo: musí to být důvěryhodná a certifikovaná společnost. Proto se obraťte buď na některou z bank, nebo třeba na nebankovní společnost EC Financial Services, s. r. o.

Zadlužit se při studiu?

Někdy vyvolává studentská půjčka diskuze, zda je vhodné se už v raném mládí zadlužit. Myslíme si, že v každém věku je potřeba závazek v podobě úvěru promyslet. Pokud se nejedná o akutní finanční tíseň nebo potřebu nutného vybavení, je nanejvýš žádoucí zvážit jak výši půjčky, tak i svou možnost úvěr splácet. A druhé zhodnocení vaší kredibility by pak mělo přijít od finanční společnosti. Zodpovědným přístupem k poskytování úvěrů chrání věřitel sebe i vás.

Studentská půjčka, se kterou vše půjde líp

Studentská půjčka, která vám dovolí konečně volně dýchat 

Jak na půjčku při studiu?

Chytře, stejně jako to platí pro všechny. V případě potřeby extra financí musíte vždy hledat seriózního poskytovatele. Pro osoby s pravidelným příjmem a bez záznamu v registru je půjčka většinou dosažitelná poměrně jednoduše. Dostupná je i půjčka pro studenty s minimálním příjmem, jen se tomu musí přizpůsobit půjčovaná částka a případně doba splácení. Hotovostní půjčka Express Cash je zde i pro studenty, pokud máte příjem, neváhejte si vyplnit online žádost. Pokud vám bude úvěr schválen, peníze vám dovezeme na ruku do 24 hodin.

Extra peníze při studiu

Během studií většinou pokrývají nutné životní potřeby studentů jejich rodiče. Ne vždy je to samozřejmě takto a také občas studenti potřebují nějaké extra finance, které jim rodiče nemohou či nechtějí dát. Půjčky pro studenty vysokých škol jsou běžné, poskytuje je řada společností za různých podmínek. Trochu složitější je získání půjčky pro studenty středních škol, podmínkou úvěru bývá věk 18 let, někde dokonce 21 let. Pokud tedy studujete střední školu a je vám 18 či více let, máte pravidelné příjmy, nemusí být problém úvěr získat. Studentská půjčka od 15 let ale v oficiálních institucích v nabídce nebývá. Podmínkou je totiž nejen vlastnictví občanského průkazu, ale i věk nad 18 let.

18letí studenti mohou bez obav žádat o úvěr Express Cash, s touto půjčkou vám stačí věk 18 let, OP a pravidelné příjmy. Samozřejmě je nezbytná také opatrnost a reálné zvážení částky, kterou potřebujete. Půjčka je neúčelová, takže ji můžete využít přesně tak, jak potřebujete. Ale vzhledem k úrokům, které ke každému úvěru patří, je vždy lepší konečnou částku zvážit a nebrat si zbytečně velkou částku. I v mládí lze k financím přistupovat zodpovědně.

Chci půjčku

Půjčují nebankovní společnosti i studentům?

Většina určitě ano, jde jen o to, zda máte nějaký doložitelný příjem. Když narazíte na nabídky typu nebankovní půjčky pro studenty ihned, tak je možné, že jde o neseriózní společnost. Protože osobám bez jakýchkoliv příjmů půjčovat nelze bez nějaké záruky, takže se to musí nejdříve ověřit. Což není zrovna ihned, trochu času to zabere.

I studenti by si měli půjčovat zodpovědně

Jelikož ověřujeme příjmy našich klientů, půjčka pro studenty bez doložení příjmu se v naší nabídce finančních produktů nenachází. Navíc to zní nelogicky, aby si člověk půjčoval peníze, když nemá žádné stálé příjmy. Z čeho by pak každý měsíc splácel své závazky? Pokud vám však každý měsíc na účtu přibude částka z vašeho zaměstnání či brigády, je určitě možné si u nás o půjčku zažádat. Rozhodně je lepší se neunáhlit a raději si úvěr nechat schválit, abyste měli jistotu, že vás měsíční splácení nijak vážně finančně neohrozí.

Existují i půjčky pro studenty ihned na účet, většinou jsou to produkty z banky, kde máte veden účet. Nabízejí je ale i nebankovní společnosti. Pro případy potřeby hotovosti je pro studenty skvělá půjčka Express Cash – částky v rozmezí 5 až 70 tisíc korun pokryjí většiny studentských potřeb, navíc je to bezpečné. Když je studentovi úvěr schválen, obdrží peníze do 24 hodin.

Nebankovní studentské půjčky jsou dostupné, pokud máte pravidelné příjmy.Půjčky pro studenty vysokých škol nejsou chimérou, stačí mít pravidelný příjem při studiu. Klidně se podívejte i na Express Cash

Na co si můžou studenti půjčovat? 

V případě půjčky Express Cash na cokoliv. Úvěr je totiž neúčelový. Obecně se používá studentská půjčka na bydlení, na splátky studia, ale i na radovánky, na které už si student nestačí vydělat.

Kdo rychle dává, dvakrát dává. V případě mladých lidí je rychlá půjčka pro studenty často nutná, mít finanční rezervu bez úvěru není při studiu příliš obvyklé. Když si projdete recenze a informace, rozhodně se dá půjčka pořídit rychle i bezpečně zároveň.

Jděte na úvěr systematicky

Chytré tipy k půjčkám
Co chtítJak to má vypadat
Online půjčková kalkulačkaKdyž narazíte na společnost, která má přímo na stránkách půjčkovou kalkulačku,máte vyhráno. Přesně tak si totiž nejlépe spočítáte splátky předem a víte, do čeho jdete.
Online žádostZaslat si nezávaznou žádost o úvěr online je velká výhoda a úspora času.
Čtěte podmínky předemKdyž si hned přečtete podmínky poskytnutí půjčky, neztrácíte čas tam, kde nejste vhodným žadatelem. Dobrá společnost tyto podmínky zveřejňuje.
Rychlost půjčkyU zavedených společností můžete mít úvěr do 24 hodin od schválení.
Splátky vhodně rozložteNezavazujte se k příliš krátké době splatnosti. Splácet úvěr pomaleji je pro „zdraví“ vašich financí často výhodnější.

Nebankovní půjčky pro studenty za výhodných podmínek

Výhodné podmínky musí každého zajímat u půjčky především. Samozřejmě, že je důležité hledat i  nebankovní půjčky pro studenty ihned dostupné, snadno vyřízené a transparentní. Je ale potřeba zvažovat i úroky, dobu splácení, možnost předčasného splacení a formu úvěru. V případě úvěru bez účtu mohou studenti žádat o půjčku Express Cash.

Ke studentské půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let,
  • schopnost doložit příjmy za poslední tři měsíce,
  • mít platný OP.

Půjčky pro studenty vysokých škol jsou běžnou záležitostí

Půjčky pro studenty vysokých škol poskytují nebankovní společnosti i banky už dlouhá léta. Někdy si studenti půjčují ne z finanční tísně, ale z lehkomyslnosti. Na nutné výdaje třeba mají, ale nezbývá na zábavu. Půjčka se samozřejmě musí vždy zodpovědně promyslet, na druhou stranu, kdy jindy než za studií si můžete pořádně užít. Pokud víte, že máte  jak půjčku splatit, trocha zábavy jistě přijde vhod. Pokud hledáte bezpečnou nebankovní půjčku pro studenty, vsaďte na Express Cash.

Studenti počítají každou korunu, měli by si proto spočítat také úvěr. Na úvěrové online kalkulačce to každý zvládne v okamžiku. Studentská půjčka se rozhodně musí uzavírat u důvěryhodné společnosti. Bylo by velmi nepříjemné na startu dospělého života začínat s pohledávkami od lichvářů. 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?