Studentská půjčka

Pro studenty, kteří potřebují dočasnou peněžní výpomoc na studia nebo na cestování ve zkouškovém období, existuje několik různých finančních produktů. Už v době studií je však dobré prohlubovat finanční gramotnost a vybrat si ten správný úvěr, který je jak flexibilní, tak od poctivé společnosti.

Finanční rozvážnost už od dob bezstarostného mládí – základ spokojeného života

Studentská půjčka na auto třeba i pro dámy – půjčka pro studenty – bez příjmů to ale zcela nepůjdeStudentská půjčka na auto? … Proč ne?

Studentská půjčka pouze pro studenty?

Přívlastek studentská u půjčky nemusí vždy znamenat jen to, že je to speciální půjčka pro studující. Může to být i standardní půjčka, kdy poskytovatel netrvá na příjmech z hlavního pracovního poměru, ale akceptuje i příjmy z brigádních a podobných činností, které můžete vykonávat právě při studiu.

Důležité vždy je, abyste si zkontrolovali parametry úvěru, zjistili si o společnosti, jak přistupuje k případným potížím se splácením a jakým způsobem požaduje dokladovat příjem.

Měli by si studenti brát půjčky?

Samozřejmě ne lehkomyslně a bez rozvážení schopnosti danou částku splácet. Máte teď brigádu, ale ve vaší lokalitě se jedná o vzácnost a nějaký přivýdělek jste hledali několik měsíců? Je jasné, že vaše finanční situace určitě není růžová, ale když si vezmete půjčku, máte jistotu, že ji budete schopni splácet několik měsíců v řadě? Popřípadě máte alespoň zázemí v rodině pro případ, kdyby se vám s prací nedařilo, a přesto bylo potřeba doplatit úvěr? Pokud vám nehrozí výrazné potíže se splácením a máte potřebu si při studiu přilepšit, pak je určitě někdy příjemnější zvolit úvěr a splnit si své potřeby ihned místo dlouhého čekání, až se vám podaří našetřit. Obzvlášť když mládí tak rádo spěchá a je nedočkavé…

Chci půjčku

Půjčka při studiu – kdo ji poskytne?

Úvěrové společnosti naštěstí už před časem pochopily, že i studenti mají své potřeby, které jsou nad rámec jejich aktuálních možností. Zároveň si studenti velmi často přivydělávají, nezřídka mají při studiu stabilní zaměstnání. Je tak nasnadě, že když je klient schopen splácet, flexibilní společnost se takovému trendu věnuje a přizpůsobí tomu své produkty.

Můžete si prostudovat třeba půjčku Express Cash a její výhody:

  • Společnost EC Financial Services, a. s., patří k nejstálejším a nejkladněji hodnoceným nebankovním společnostem v ČR.
  • S půjčkou Express Cash si můžete nastavit dobu splácení na 14 nebo až 20 měsíců.
  • Jednoduchým online procesem zažádat o částku od 5 000 Kč do 70 000 Kč.
  • Peníze obdržíte po schválení do 24 hodin.
  • Úvěr Express Cash můžete získat, i když jste student, pokud vám již bylo 18 let.
  • Nedokládáte účel úvěru – ať už se potřebné peníze vážou přímo ke studiu, nebo je to na něco více světského, je to jen vaše věc.
  • Jediné, co dokládáte, jsou vaše příjmy za poslední 3 měsíce a OP.

studentská půjčka USA nebo studentská půjčka Anglie – ať je to kamkoli, půjčte si 70 tisíc korun jako týpek na obrázkuStudentská půjčka bez hlavního příjmu? Jde to!

 

Studentské půjčky do USA

V rámci různých studijních programů, např. Erasmu, bývají studenti vysíláni na dočasný studijní pobyt do jiných zemí. Pokud jsou to okolní či blízké země v Evropě, často to rozpočet nijak vážně nerozhodí, jiná je ovšem situace u vzdálenějších destinací. Typickou lokalitou, kam studenti rádi směřují (ať už v rámci studijního programu nebo „na zkušenou“ v období studijního volna), jsou USA. Tam už se to prodraží, i když třeba letenku dostanete proplacenou od školy nebo od rodičů. Spojené státy jsou rozlehlá a rozmanitá země a většina lidí se snaží poznat z ní co nejvíce. Naskakují pak náklady například za půjčení auta. Rovněž i v rámci měst oblíbená doprava na kole něco stojí, pokud si to kolo potřebujete pořídit. Když k tomu přičtete vstupy do různých atrakcí, je dost možné, že bez úvěru na cestu se neobejdete. Když si správně promyslíte pro vás nejvhodnější úvěr, tak si vše užijete a zároveň neohrozíte svůj finanční status do budoucna.

„Jsem student a nemám hlavní příjem, mohu si i tak vzít půjčku?“ 

Ano, pokud máte alespoň nějaký příjem, ze kterého budete schopni splácet, je možné si u nás v EC Financial Services, a. s., půjčit na cokoliv. Je ovšem otázkou, zda je rozumné se zadlužit, když je člověk stále ještě na startovní čáře života. Určitě je dobré vše zvážit a propočítat, aby nedošlo k finanční tísni či jiným problémům. V opačném případě je možná i studentská půjčka bez hlavního příjmu.

„Mohu si jako student půjčit na auto?“

Tohle by studenta ještě možná před 15 lety ani nenapadlo. Dnes je to jiné. Doba je stále rychlejší, studenti agilnější, samostatnější, sebevědomější a ne jeden má brigádu, o které by se těm dříve narozeným tenkrát ani nesnilo. Proč tedy nevzít studentskou půjčku na auto, když není problém se splácením půjčky každý měsíc? Navíc mnozí studenti již dnes vědí, kde budou pracovat po škole, a když bude auto k budoucí práci nezbytností, je tedy nákup určitě na místě.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?