Krátkodobá půjčka

Peníze na dobu v řádu měsíců, tedy bez nutnosti úvazku na několik let a bez sankcí za předčasné splacení. Přesto s rozumným úročením i RPSN. To je výhodné řešení mezi standardními půjčkami s dlouhodobým závazkem a rychlopůjčkami s přemrštěnými úroky.

Express Cash je perfektně vyvážená půjčka zohledňující nejvýhodnější parametry výše částky i doby splácení:

  • rozsah požadované částky si navolíte v rozmezí od 5 000 Kč až do 70 000 Kč;
  • dobu splácení si vyberete od 14 do 20 měsíců;
  • dostupná je pro lidi ve věku od 18 do 79 let;
  • nehrozí vám sankce za předčasné splacení ani poplatky předem.

Krátkodobá půjčka na ruku – nebankovní půjčky dokážou potěšit celou rodinu zvláště před Vánoci

Krátkodobá půjčka – pro potřeby malých i velkých

Co se přesně skrývá pod označením krátkodobá půjčka?

Někdy se hranice mezi půjčkami, kterým se říká krátkodobé, stírají. Často jsou jimi označovány půjčky s dobou splácení pod 3 roky, i když se ve své striktní podobě jedná o úvěr, který by měl být označen specifičtějším označením. Standardně tímto označením ale definujeme úvěry s minimální dobou splatnosti a nízkými částkami.

Krátkodobé půjčky se dají v několika bodech shrnout takto:

  • většinou by mělo jít o půjčky na minimální částky v řádech stokorun, max. do 5 000 Kč;
  • mají velmi vysoké úroky a RPSN – znatelně vyšší než u jiných nebankovních úvěrů;
  • často se nemusí dokládat příjem, věřitel si to kompenzuje nezřídka nějakou zástavou (v mnohem vyšší hodnotě, než je částka úvěru);
  • splatnost bývá několik dní, takže pokud se nějakou shodou okolností nedostanete k penězům, se kterými jste počítali (výplata, výpomoc od rodiny aj.), nebudete schopni půjčku v šibeničním termínu splatit a přijdete o zástavu, nebo se vám připočtou velmi vysoké sankce (popřípadě si sjednáte jinou krátkodobou půjčku na uhrazení té první a roztáčí se kolotoč vysokých úroků, z čehož pak plyne předluženost a těžký návrat k finanční stabilitě).

Chci půjčku

Zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček

Úvěry s krátkou dobou splatnosti nejsou doménou bank, většinou ani nebankovních společností, spíše se jimi zabývají soukromníci. Často poskytují krátkodobé půjčky nonstop, protože potřebují nahnat co nejvíce lidí, aby i při menších částkách poskytovaných na krátkou dobu měli zajištěn příjem z vysokých úroků. Nebo můžete narazit na subjekty, které nabízejí zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček.

Velmi často lidé žádají o krátkodobé půjčky před výplatou. Chtějí tak jen překlenout pár dní do doby, než jim přijde výplata. Je to buď v případě nenadálých výdajů, nebo v případě, že se jedná o první zaměstnání nebo o zaměstnání po delší době, kdy se zdá čas první výplaty nekonečně daleko. 

Přesto i krátkodobá půjčka má své místo na poli úvěrových produktů. Jsou situace, kdy opravdu jednorázové krátkodobé zapůjčení peněz vyřeší vaši situaci. Nicméně v tomto případě se pohybujete ve velmi rizikové oblasti a je potřeba opravdu pečlivě zvážit, zda vám tento typ půjčky definitivně pomůže, a rovněž musíte pečlivě vybírat, abyste si zvolili mezi poskytovateli nějakého poctivého. I takoví rozhodně jsou. 

Záleží tedy jen na tom, jaké finanční trable nyní řešíte a podle toho si zvažte, jaký produkt by vám je nejlépe pomohl odstranit. Možná se najdete v recenzi od Milana Š., který popsal, jak se rozhodoval mezi půjčkou na velmi krátkou dobu a variantou, která by vyřešila více problémů:

„S půjčkou Express Cash jsem udělal správné rozhodnutí, zatím stále splácím, ale vše probíhá naprosto v pořádku. Původně jsem zvažoval jen krátkou půjčku na 5 000 Kč, tuto částku jsem potřeboval dost akutně. Ale když jsem si to přebral, věděl jsem, že v mé situaci budu potřebovat postupně více peněz a asi bych se jen točil v sérii krátkodobých půjček a enormních úroků. Nakonec jsem si rovnou půjčil 15 000 Kč na 15 měsíců a konkrétně mně to vyhovuje mnohem lépe, co jsem potřeboval, to jsem tou půjčkou vyřešil.“

Bezpečné zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček – důvěřujte jen licencované společnosti od ČNB

Krátkodobé půjčky mohou přijít vhod: vše vyřídíte pohodlně, bez rizika a s tím nejlepším pocitem

Jak si zvolit délku splatnosti úvěru?

Zde neexistuje jediná správná odpověď. Vždy je potřeba zohlednit vaše finanční možnosti, nejlépe s určitou rezervou, abyste při splácení nejeli tzv. na krev. Jsou rady, které jsou jednoznačné: vždy volte licencované poskytovatele; když má přijít krátkodobá půjčka na účet ihned, musí to být poskytovatel, který odesílá peníze v řádech minut od schválení; když potřebujete úvěr v hotovosti, společnost by měla disponovat sítí obchodních zástupců, kteří jsou schopni hotovost v krátkém čase doručit přímo vám… Ale zda je lepší splácet úvěr jen pár měsíců, nebo spíše déle než rok, to záleží jak na výši půjčené částky, tak na tom, kolik si můžete dovolit bezpečně splácet každý měsíc.

Obecně se dá říci, že na velmi krátkou dobu se půjčují většinou maximálně částky do 5 000 Kč, cokoliv nad to je pro většinu lidí lepší rozložit na delší období. Krátkodobá půjčka by měla spojovat maximální efekt s minimálním rizikem.

Půjčte si u nás a bez sms

Možná vám již někdo nabízel krátkodobé sms půjčky do 5000 Kč a možná jste již takovou půjčku zažili na vlastní kůži. Pak jistě víte, že za snadnost a rychlost doručení peněz na účet klient zaplatí nemalou částku na úrocích. A je otázka, zda to za tak nízkou půjčku stojí. U Express Cash Vám půjčíme od 5 000 do 70 000 v podstatě do druhého dne. A jde to i bez sms.

Rychle půjčit a pomalu vracet

Myslíme si, že lepší než krátkodobá rychlá půjčka do 30 dnů je naše půjčka do 24 hodin od schválení žádosti s penězi na ruku a splatností od 14 do 20 měsíců. S vyřízením žádosti zbytečně neotálíme i přesto, že dodržujeme zákon. Jednoduše shrnuto – půjčíme ihned a na vrácení máte dost času, což se podle nás vyplatí.

A co půjčky bez registru?

Přemýšlíte zda, je krátkodobá půjčka bez registru dobrý nápad? My v EC Financial Services, a. s. vám takovéto půjčky rozhodně nemůžeme doporučit. Dnes již každý důvěryhodný poskytovatel finanční pomoci prověřuje své klienty tím, že nahlíží do registru. V opačném případě jedná protizákonně. Krátkodobé půjčky bez registru tedy u nás nenajdete, ale za to se u nás setkáte jen s férovým a seriózním jednáním.

Půjčujeme i podnikatelům

Pracujete na „volné noze“ či potřebujete ke své práci živnostenský list a momentálně přemýšlíte, zda bude pro vás výhodná krátkodobá půjčka? Záleží, co vše od ní očekáváte. Jestli potřebujete půjčit částku v rozmezí od 5 do 70 000 Kč a je v pořádku, že vám půjčku dovezeme osobně do 24 hodin od schválení vaší žádosti, pak lepší než krátkodobá půjčka pro OSVČ bude naše Express Cash hotovostní půjčka. Nepotřebujeme peníze vrátit do 30 dnů, ale můžete si zvolit dobu splácení od 14 do 20 měsíců. Jestli s vámi nabídka rezonuje, určitě nás kontaktujte a domluvíme spolu vše potřebné.

Krátkodobé půjčky bezpečně

Krátkodobé půjčky bez registru nenabízíme, zato se na nás můžete spolehnout

Co dělat v akutní finanční nouzi?

To se může přihodit každému – z čista jasna zjistíte, že potřebujete velmi rychle určitý finanční obnos, abyste zvládli nenadálou situaci. A co nyní dělat? Určitě není vhodné ani nutné vrhnout se pro půjčku k nějakému anonymnímu soukromému subjektu. Srovnání půjček ve srovnávači či na online kalkulačce nezabere mnoho času a pomůže vám to vyselektovat ty nejlepší nabídky. Akutní půjčka už dnes bude vyřízena velmi rychle u většiny společností. V případě zájmu o hotovostní úvěr doporučujeme Express Cash – peníze dostanete do 24 h od schválení přímo domů.

Chci půjčku

Je nejlepší krátkodobá půjčka, nebo ta rozložená až na několik let?

To záleží na konkrétní situaci, na okolnostech, na výši částky, … Splácet třeba půjčku ve výši několika stokorun dva roky nedává moc smysl. V takovém případě je určitě výhodnější zvolit půjčku na kratší období. Takovým typickým produktem je třeba rychlá krátkodobá půjčka před výplatou. V případě vyšší půjčované částky je naopak často výhodnější rozložit splátky na delší období. Pro někoho tak budou vždy nejlepší krátkodobé půjčky a podobné produkty, jiní lidé budou preferovat splatnost v řádu měsíců a let. Obě varianty spojuje ale to, že by se mělo jednat o spolehlivý úvěr a důvěryhodnou bankovní či nebankovní společnost.

Je Express Cash krátkodobá půjčka?

Základní definice říká, že krátkodobé půjčky jsou zpravidla do 10 000 Kč, které je třeba vrátit do 30 dnů. U nás vám ale půjčíme mnohem více, a to od 5 000 do 70 000 Kč. Na vrácení máte také více času. Dokonce si můžete vybrat mezi 14, 17 nebo 20 měsíci. Krátkodobá půjčka ihned tedy nemusí být tím nejlepším řešením pro vaše účely. Zkuste raději Express Cash.

Vyplatí se krátkodobé půjčky?

Pokud potřebujete více informací o tom, co jsou krátkodobé půjčky ihned, nabízíme pár řádků ke čtení. Jedná se o bankovní produkt pro ty, kteří potřebují najednou určitou sumu peněz, zhruba do 10 000 Kč, s tím, že ale vědí, že ji také budou moci zhruba do měsíce vrátit. Samozřejmě navýšenou o úroky. Pokud tedy u vás vyvstane větší potřeba peněz, nabízíme naši Express Cash hotovostní půjčku až do 70 000 Kč a vrátit ji můžete až do 20 měsíců. Nemusíte tedy být ve stresu z toho, zda vše zvládnete včas splatit.
 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?