Levná půjčka? Bez doložení příjmů to nejde

Levná půjčka Express Cash přináší řešení nenadálých finančních potíží vaší domácnosti. Půjčte si peníze na ruku od 5 000 Kč až do 70 000 Kč za předem jasných podmínek, bez jakéhokoliv poplatku předem a bez sankcí za předčasné splacení. 

Levné půjčky bez doložení příjmu hravě strčí do kapsy bezpečná a transparentní půjčka od společnosti EC Financial Services, a. s.

Jen s jedním dokladem a nulovým rizikem 

Do akutní finanční tísně se v životě dostane většina lidí. Můžou to být nenadále výdaje za bydlení nebo i třeba úmrtí osoby, která se svým příjmem podílela na chodu domácnosti. Nebo i spousta dalších věcí, život umí být složitý. Pokud už se nějaká nepříjemnost přihodí, je ideální mít na to odloženou tzv. železnou rezervu. Ale někdy je těžké si nějakou rezervu na nečekané události vytvořit, někdy se také může stát, že se těch potíží vyskytne více za sebou a rezerva se vyčerpá.

Právě pro takové případy je určená hotovostní půjčka s rychlým vyřízením. Společnost EC Finacial Services, a. s., má licenci od ČNB a její Express Cash půjčka úspěšně funguje na trhu už více než 8 let. Její velkou výhodou je to, že vám bude stačit jen platný OP, abyste mohli o půjčku zažádat. K prokázání vaší úvěruschopnosti pak postačí doklady o vašich příjmech.

Chci půjčku

levné půjčky bez doložení příjmu legálně nezískáte – máme však individuální řešení pro každou ženu i muže do 79 let

Levné půjčky bez administrativních komplikací – snadný přístup
k penězům vždy a všude

 

Seriózní společnost si klientovu bonitu vždy prověří, ale žádá jen nejnutnější doklady. I postup v souladu se zákonem může být nadmíru jednoduchý.

Osobní doklady k uzavření půjčky:

 • občané ČR doloží jen platný občanský průkaz,
 • cizí státní příslušníci doloží k identifikaci jen platný průkaz totožnosti a platné povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu v ČR. 

Váš příjem prokážete jedním z následujících způsobů:

 • pracovní smlouvou, potvrzením o vašich příjmech vystaveným od zaměstnavatele, dále je příjmy možno doložit výplatními páskami nebo výpisem z bankovního účtu – dokládat budete příjmy za poslední tři měsíce;
 • důchodovým výměrem, který nemůže být starší než 12 měsíců, nebo dokladem, který potvrzuje přiznání rodičovského příspěvku + složenky či výpis z bankovního účtu prokazující příjem důchodu / rodičovského příspěvku za období posledních 3 měsíců;
 • kopií daňového přiznání za poslední uzavřené období a dále výpisem z účtu, který by dokládal vaše příjmy z oblasti podnikání;
 • jinými doklady o příjmech.

Levné půjčky se tak od nás mohou dočkat i důchodci a maminky na mateřské dovolené nebo s pobíráním rodičovského příspěvku. Důležité je doložit vaše příjmy.

Levné půjčky na účet, nebo na ruku?

Tady je jednoznačná odpověď – způsob by měl vyhovovat žadateli. Pokud ale například nemáte účet, nedává smysl zřizovat si ho jen kvůli půjčce. Stejně tak, pokud potřebujete hotovost, proč si rovnou nepůjčit peníze v hotovosti, je to jednodušší než chodit si je pak stejně vybírat do bankomatu. Tak jako tak, trh finančních produktů je poměrně pestrý, takže si každý vybere to, co je pro něj nejvýhodnější. Ve všech případech je nutné pečlivě vybírat vhodného poskytovatele. Musí se zohlednit všechny parametry a není radno situaci podceňovat. Renomované a licencované společnosti budou mít vždy větší váhu než poloanonymní soukromé nabídky. Levná půjčka od soukromé osoby bez podvodu se najít dá, ale opatrnosti u těchto případů není nikdy nazbyt.

Když se rozhodnete pro hotovostní půjčku, kromě jiných parametrů se soustřeďte i na to, zda vám peníze dovezou až domů na ruku, nebo si budete muset pro peníze někam jezdit vy. Stejně tak splátky – vyzvedne si je pokaždé vám známý zástupce u vás doma, nebo budete každou splátku přinášet vy jemu? Pokud byste peníze vyzvedávali i odevzdávali v nějaké vzdálenější lokaci, nebude to zrovna úsporné ani komfortní.

Proč jsou v kurzu levné půjčky?

levné půjčky pro problémové klienty vlastně neexistují – je třeba definovat vše individuálně jako pro muže na fotografiiPůjčkou hodláme především řešit aktuální nedostatek financí, proto je tak velká poptávka po levných produktech. Pokud zapůjčený obnos draze přeplatíme, vytrácí se smysl brát si půjčku na pomoc v nouzi, když nás nakonec dostane do daleko větší nouze. Klienti hledají jak levné bankovní půjčky, tak nebankovní úvěry. S půjčkou vždy zaplatíte více než jen konkrétní zapůjčený obnos, vše ale má své hranice.

 

Levná půjčka se vyplatí nejvíc

 

Levně pořízenou půjčkou se rozumí taková, u které po sečtení všech úroků, RPSN i poplatků pořád vychází měsíční splátka tak, aby se vám vyplatila. Jistě se nesmí jednat o takový úvěr, který se nedá rozumně splatit a je potřeba si vzít další půjčku na jeho splacení. Zní to možná absurdně, ale i to se mnoha klientům stalo. Protože u některých půjček jsou laciné jen ty sliby. Spolehněte se na přední hráče na nebankovním poli a určitě vás nic tak nepříjemného nepotká.

Levná půjčka 70000 nebo méně Kč je na dosah ruky

Stačí vám jen občanka a potvrzení o příjmu a veškeré detaily můžete probrat s odborníky z EC Financial Services. S půjčkou Express Cash tak můžete rychle a snadno vyřešit menší finanční trable nebo nákup vysněných či potřebných spotřebičů či doplňků do domácnosti.

Levné půjčky na účet i v hotovosti

Levná půjčka na účet může být stejně dobrá jako ta v hotovosti. Pro formu předání úvěru existují různé osobní důvody a nehraje v tom roli serióznost půjčky. Nemáte účet? Tak si ho přece nebudete zřizovat jen kvůli úvěru, když jsou výhodné možnosti mezi hotovostními půjčkami. Ať už nemáte účet, nebo na něj nechcete obdržet větší obnos peněz, nebo máte jakékoliv jiné důvody, pro tyto situace je tu pro vás Express Cash.

I pro ty cenově nejvýhodnější produkty je nejlepší obrátit se na velké společnosti s letitými zkušenostmi. Banky i nebankovní sektor mají nastavená pravidla, která umožňují eliminovat riziko jejich ztrát z nedostatečně posouzených žádostí. A při jednání se seriózní společností nehrozí ani vám, že se stanete obětí nekalých praktik. Naproti tomu levná půjčka od soukromé osoby bez podvodu bude velmi těžko k sehnání. Pokud tím „soukromníkem“ samozřejmě není někdo důvěryhodný z vaší rodiny apod.

Levné půjčky v hotovosti umožňují snadné řešení finančních problémů

Levné půjčky v hotovosti, abyste mohli odhodit finanční starosti a užívat si jeden druhého

Vaše finance musí být vždy v bezpečí – i ty půjčené

Solidnost úvěru jde jednoduše zabezpečit tak, že si půjčíte u renomované společnosti, která je na trhu už mnoho let. Jedním z hlavních kritérií pro vás má být i to, že postupuje v souladu s platnou legislativou. Když někdo inzeruje levné půjčky bez registru, tak už je to jasným znamením, že zákonný postup nedodržuje. Schvalovací proces s kontrolou všech náležitostí není žádným zdržením, je to propracovaný proces úkonů, který má kvalitní společnost vyřízené velmi rychle. Vše z důvodu bezpečného půjčování – jak na straně klienta, tak i věřitele. Rychlá levná půjčka bez registru bude vždy z ranku těch nejvíce nevýhodných z hlediska úroků, poplatků či sankcí.  

Expres půjčka bez doložení příjmu není tím správným řešením

Expres půjčky nemusí být vysoce rizikové. Stačí, když se obrátíte na důvěryhodnou společnost, která dělá vše podle pravidel a zákona. Expresně lze získat dokonce i půjčky v hotovosti. S půjčkou Express Cash můžete mít doma peníze do 24 hodin od schválení.

Express Cash nabízí:

 • částku 5 000 až 70 000 Kč;
 • splátky rozložené na 14, 17 nebo 20 měsíců;
 • použití úvěru na cokoliv.

I rychlé peníze můžete získat bezpečně a v maximálním pohodlí vaší domácnosti. Připravíte si jen OP a doklady o vašich příjmech a schválený úvěr lze použít dle vašich představ.

Chci půjčku

Levná nebankovní půjčka

Nebankovních společností je na trhu mnoho, mezi nimi několik velmi solidních, někteří méně a bohužel i pár pochybných subjektů. Ať už si půjčujeme od kohokoliv, chceme to za co nejlepších podmínek, to je jasné. Skutečně levná nebankovní půjčka se dá také najít, pokud máte trochu času, tak čtěte recenze, využijte srovnávače a nebojte se zeptat i známých, zda mají nějaké dobré zkušenosti a s kým konkrétně.

Může být levná půjčka na auto zároveň spolehlivá? 

Rychle, kvalitně a hlavně levně, takto pořizovat věci a služby by chtěl asi každý. Otázkou je, zda to lze vždy a za jakých podmínek. V oblasti finanční výpomoci je na trhu spousta nabídek, stačí si jen vybrat tu správnou pro vás. Zajímá-li vás např. levná půjčka na auto a stačí vám finanční obnos do 70 000 Kč, zkuste Express cash hotovostní půjčku od nebankovní společnosti ECFS, a. s. Jsme na trhu již od roku 2012, na nás se můžete spolehnout.

Levná nebankovní půjčka není žádná chiméra. Stačí si jen vyhradit chvíli času, projít nabídku více společností a spočítat si konečnou splátku včetně všech úroků a RPSN. Pak vás to opravdu může vyjít levně.

Levné půjčky s kontrolou registru vycházejí vždy lépe. Jsou pro klienty celkově bezpečnější.

Levná nebankovní půjčka vás přiblíží třeba i k malé rodinné dovolené

Jak najít levnou půjčku

Levné nebankovní půjčky najdete s trochou vlastního výzkumu. Projděte si srovnávače půjček, přečtěte recenze a diskuze a nakonec si výši splátek včetně všech úroků spočítejte v úvěrové kalkulačce. Pak budete vědět, jestli je půjčka dostatečně levná.

Levná půjčka nemůže být jen levná, musí splňovat všechna kritéria bezrizikové půjčky. To znamená, že je společnost transparentní – že si můžete všechny detaily o úvěrové politice společnosti najít předem na jejím webu. Samozřejmě je ideální mít možnost úvěrové kalkulačky, abyste dopředu věděli, o jaké měsíční splátky se bude jednat. A to ještě předtím, než pošlete žádost o úvěr.

Levná nebankovní půjčka může zachránit řadu klientů

Ve finanční tísni se často ocitají i ti, kteří nedosáhnou na úvěr u své banky. V takovém případě není důvod k panice, pokuste se oslovit i nebankovní společnosti. S levnou nebankovní půjčkou se vám nejspíše podaří finanční krizi zažehnat. Jen si zjistěte všechny podmínky předem, ať víte, že je pro vás půjčka skutečně záchranou.

Express Cash – levná půjčka bez účtu
Žádané benefity úvěrůHotovostní půjčka Express Cash
Rychlost a pohodlíS hotovostní půjčkou Express Cash až do domu si v případě schválení počkáte pouhých 24 hodin, než dorazí obchodní zástupce s úvěrem k vám.
JednoduchostJednoduchá online žádost o úvěr, při podepisování úvěru z osobních dokladů předkládáte pouze OP.
Známé podmínkyVšechny podmínky včetně smlouvy o úvěru najdete na našich webových stránkách a můžete si je prostudovat předem.
Doba spláceníU naší hotovostní půjčky můžete splácet 14, 17 nebo 20 měsíců. 
Úvěrová částkaMůžete si požádat o úvěr ve výši od 5 000 do 70 000 Kč. Zkrátka částka na většinu běžných výdajů.

 

Levné půjčky, které se neprodraží

Leckterá půjčka se tváří levně, ale po podpisu smlouvy „vystrčí drahé růžky“. Na co si tedy dát hlavně pozor?

 1. Celkovou cenu půjčky tvoří všechny úroky včetně RPSN a poplatky dohromady. Vychází vám cena i konkurence lépe? A jste si jistí, že tam je započteno opravdu vše? Celkovou splátku u Express Cash znáte vždy předem a sami si ji propočítáte i na online půjčkové kalkulačce.
 2. Z levné půjčky drahou mohou udělat i sankce. Za každé prodlení nebo předčasné splacení. Raději volte půjčku bez sankcí, jako třeba Express Cash, kde sankce za předčasné splacení nejsou. Případné sankce se u Express Cash uplatňují pouze pokud klient nekomunikuje a situaci neřeší.
 3. Úvěr se vám prodraží i v případě, že si půjčíte u společnosti, která neprověřuje vaše příjmy. Sami si možná nemusíte dobře představit, jak půjde s vašimi příjmy splácet, a požadovaný úvěr nadhodnotíte. U Express Cash dokládáte příjmy, pokud byste je neměli, nebo ne dostatečné na maximální částky, probereme s vámi alternativní možnosti.

Jak poznat levnou půjčku mezi všemi typy úvěrů

Levnou půjčku dělá několik parametrů, ale určitě jsou také rozdíly mezi tím, jestli jde o spotřebitelský úvěr, speciální úvěr na auto, nebo hypotéku. V tom, jaké jsou druhy úvěrů a jaké jsou nejčastější parametry úvěrů, hodně pomůže průvodce půjčkami.

Půjčka levně – to je to, co každý žadatel o finanční injekci chce. Právě proto se vyplatí orientovat alespoň základně v aktuální nabídce půjček. Pak je i nebankovní půjčka levně zcela reálná.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?