Levná půjčka bez doložení příjmů

Levná půjčka Express Cash přináší řešení nenadálých finančních potíží vaší domácnosti. Půjčte si peníze na ruku od 5 000 Kč až do 70 000 Kč za předem jasných podmínek, bez jakéhokoliv poplatku předem a bez sankcí za předčasné splacení. 

Levné půjčky bez doložení příjmu hravě strčí do kapsy bezpečná a transparentní půjčka od společnosti EC Financial Services, a. s.

Jen s jedním dokladem a nulovým rizikem 

Do akutní finanční tísně se v životě dostane většina lidí. Můžou to být nenadále výdaje za bydlení nebo i třeba úmrtí osoby, která se svým příjmem podílela na chodu domácnosti. Nebo i spousta dalších věcí, život umí být složitý. Pokud už se nějaká nepříjemnost přihodí, je ideální mít na to odloženou tzv. železnou rezervu. Ale někdy je těžké si nějakou rezervu na nečekané události vytvořit, někdy se také může stát, že se těch potíží vyskytne více za sebou a rezerva se vyčerpá.

Právě pro takové případy je určená hotovostní půjčka s rychlým vyřízením. Společnost EC Finacial Services, a. s., má licenci od ČNB a její Express Cash půjčka úspěšně funguje na trhu už více než 8 let. Její velkou výhodou je to, že vám bude stačit jen platný OP, abyste mohli o půjčku zažádat. K prokázání vaší úvěruschopnosti pak postačí doklady o vašich příjmech.

Seriózní společnost si klientovu bonitu vždy prověří, ale žádá jen nejnutnější doklady. I postup v souladu se zákonem může být nadmíru jednoduchý.

Osobní doklady k uzavření půjčky:

  • občané ČR doloží jen platný občanský průkaz,
  • cizí státní příslušníci doloží k identifikaci jen platný průkaz totožnosti a platné povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu v ČR. 

Váš příjem prokážete jedním z následujících způsobů:

  • pracovní smlouvou, potvrzením o vašich příjmech vystaveným od zaměstnavatele, dále je příjmy možno doložit výplatními páskami nebo výpisem z bankovního účtu – dokládat budete příjmy za poslední tři měsíce;
  • důchodovým výměrem, který nemůže být starší než 12 měsíců, nebo dokladem, který potvrzuje přiznání rodičovského příspěvku + složenky či výpis z bankovního účtu prokazující příjem důchodu / rodičovského příspěvku za období posledních 3 měsíců;
  • kopií daňového přiznání za poslední uzavřené období a dále výpisem z účtu, který by dokládal vaše příjmy z oblasti podnikání;
  • jinými doklady o příjmech.

Levné půjčky se tak od nás mohou dočkat i důchodci a maminky na mateřské dovolené nebo s pobíráním rodičovského příspěvku. Důležité je doložit vaše příjmy.

Levné půjčky na účet, nebo na ruku?

Tady je jednoznačná odpověď – způsob by měl vyhovovat žadateli. Pokud ale například nemáte účet, nedává smysl zřizovat si ho jen kvůli půjčce. Stejně tak, pokud potřebujete hotovost, proč si rovnou nepůjčit peníze v hotovosti, je to jednodušší než chodit si je pak stejně vybírat do bankomatu. Tak jako tak, trh finančních produktů je poměrně pestrý, takže si každý vybere to, co je pro něj nejvýhodnější. Ve všech případech je nutné pečlivě vybírat vhodného poskytovatele. Musí se zohlednit všechny parametry a není radno situaci podceňovat. Renomované a licencované společnosti budou mít vždy větší váhu než poloanonymní soukromé nabídky. Levná půjčka od soukromé osoby bez podvodu se najít dá, ale opatrnosti u těchto případů není nikdy nazbyt.

Když se rozhodnete pro hotovostní půjčku, kromě jiných parametrů se soustřeďte i na to, zda vám peníze dovezou až domů na ruku, nebo si budete muset pro peníze někam jezdit vy. Stejně tak splátky – vyzvedne si je pokaždé vám známý zástupce u vás doma, nebo budete každou splátku přinášet vy jemu? Pokud byste peníze vyzvedávali i odevzdávali v nějaké vzdálenější lokaci, nebude to zrovna úsporné ani komfortní.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?