Nebankovní půjčky ihned

Zvolíte-li si půjčku Express Cash, budete mít peníze expresně v hotovosti a bez rizika. V mnoha situacích je potřeba půjčka ihned a není prostor pro zdlouhavé schvalovací procesy a dokládání všech možných i nemožných dokumentů. Jednoduchý a rychlý proces je v takovém případě nezbytností, proto s klidným srdcem vsaďte na úvěr od licencované společnosti EC Financial Services.

U této nebankovní půjčky dostanete peníze do 24 hodin a doložíte jen nezbytné doklady k prokázání příjmu a dále už jen váš OP.

Je rychlá půjčka zároveň bezpečná?

Proč by nemohla být? Renomované společnosti s dlouholetou tradicí mají už plně zaběhnutý systém a zkušené obchodní zástupce, proto jsou schopny jednat stejně rychle nebo i rychleji než soukromí věřitelé. Navíc jednají vždy v souladu s platnými zákony ČR, což není jen příjemný bonus, je to přímo základní požadavek, jaký byste na poskytovatele úvěrů měli mít.

Někteří lidé při potřebě nebankovní půjčky ihned nehledí na možná rizika a nesnaží se potenciálního věřitele dostatečně prověřit. Na trhu je dnes spousta subjektů podnikajících v oblasti úvěrů. Vzhledem k různým zákonným opatřením se trh již částečně pročistil od vyloženě lichvářských a nespolehlivých společností a soukromníků, nicméně lehkovážnost není na místě. Stále můžete narazit na věřitele, který vám k hladkému vyřešení finančních problémů rozhodně nepomůže.

Nebankovní půjčka – bez registru a bez doložení příjmu to úplně nepůjde, řešíme ale vše individuálně

Nebankovní půjčka vám vytrhne trn z paty

Jak postupovat u nebankovní půjčky na splátky a nespálit se v 5 bodech

1.    Hledejte, porovnávejte, zužitkujte online strávený čas na maximum. 

Neváhejte si poskytovatele „proklepnout“ na internetu, využijte klidně i různé porovnávače nebankovních úvěrů a proklikejte si webové stránky společnosti. Pokud společnost žádné nemá, nebo na nich nejsou žádné kloudné informace – ani např. online kalkulačka, zkuste raději hledat nebankovní půjčky online dál. Určitě by vás mělo zajímat i to, zda má společnost licenci k poskytování služeb od ČNB. To je dobrý ukazatel toho, že se jedná o kvalitního poskytovatele úvěrů. Není od věci ujistit se, že má společnost uvedeny i kontakty, na které se můžete v případě potřeby obrátit.

2.    Věnujte čas recenzím a dalším zkušenostem jiných dlužníků.

Našli jste si už dobře vypadající půjčku a společnost vypadá solidně? Zkuste ještě „obětovat“ trochu času a přečíst si recenze současných i bývalých dlužníků. Pokud i z recenzí vyplyne, že byli klienti s poskytnutým úvěrem spokojeni, je to další vodítko k tomu, že je tato půjčka vhodná pro finanční závazek. Skvělou možností jsou i osobní zkušenosti vašich rodinných příslušníků a známých, ovšem ne každý se chce okolí svěřovat se svými finančními problémy, pak to mohou suplovat právě zkušenosti dohledané na internetu.

3.    Prostudujte si kromě úroků i další náklady a poplatky.

Půjčka zdarma ihned zní natolik lákavě, že můžete být v pokušení sjednat ji co nejdříve a bez ptaní na podrobnosti. Samotné úroky si většina lidí zjistí, ale pozapomenou např. na RPSN (což je roční procentuální sazba a zahrnuje celkové náklady, které se vážou k úvěru). Je důležité prostudovat všechny aspekty půjčky, nezapomeňte se seznámit i s případnými sankcemi za předčasné splacení či drobné opoždění se splátkou.  

4.    Buďte obezřetní při jakémkoliv nestandardním chování poskytovatele.

Standardem je, že vás poskytovatel půjčky seznámí se všemi podmínkami a poplatky a splácet začnete až po vyinkasování domluvené částky. Pokud po vás chce někdo poplatek předem pod nedůvěryhodnou záminkou, raději se vyhněte ukvapenému zasílání peněz. Výjimkou může být poplatek 1 Kč, který slouží k ověření bankovního účtu žadatele. To vás může potkat, žádáte-li o půjčku ihned na účet, v případě hotovostní půjčky k žádnému poplatku předem není důvod.

5.    Vracejte se tam, kde s vámi dobře jednali.

Většina dobrých společností vám ráda poskytne úvěr znovu, obzvláště v případě pozitivní zkušenosti z minulosti. Rovněž může být možnost refinancovat váš úvěr ve společnosti, kde již půjčku čerpáte. Možná se vám až zázračně naskytla možnost levného úvěru jinde, ale vlastní dobrá zkušenost je k nezaplacení, a proto pečlivě zvažte, zda riskovat s neznámým subjektem, nebo se raději vracet tam, kde už jste bezproblémově čerpali peníze dříve. Ale samozřejmě úvěrový trh se mění a výhodná půjčka od renomovaného poskytovatele obnáší jen minimum rizik.

Chci půjčku

Je u nebankovních půjček důvod k obavám?

Nebankovní půjčka je standardní půjčkou poskytovanou s potřebným oprávněním. Zbystřit je nutné pouze tehdy, když narazíte na nějaké nebankovní půjčky bez registru, protože tam se určitě nemůže jednat o licencovaného a solidního poskytovatele. Pro bankovní i nebankovní společnosti platí nutnost kontroly registru daná zákonem.

Rychlá nebankovní půjčka dokáže potěšit vás i vaše blízké, i když nebankovní rychlá půjčka i pro problémové klienty? Poradíme!Nebankovní věřitelé bývají často benevolentnější než úředníci v bance, mají totiž větší prostor pro individuální posouzení. Nicméně do registru nahlédnout musí a také to dělají. Na rozdíl od bank se však může stát, že poskytnou úvěr i lidem s nějakým druhem negativního zápisu v rejstříku. Optimální způsob, jak zjistit, na co máte nárok, je vyplnit online kalkulačku na webu nějaké úvěrové společnosti. Taková společnost nejlépe ví, jak žadatele posoudit. 

Zkuste to třeba rovnou teď s půjčkou Express Cash – velmi rychle zjistíte, zda vám můžeme půjčit, kolik a za jakých přesně podmínek.

Rychlá půjčka vám spraví náladu i finanční rozpočet

 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?