Nebankovní půjčky ihned

Zvolíte-li si půjčku Express Cash, budete mít peníze expresně v hotovosti a bez rizika. V mnoha situacích je potřeba půjčka ihned a není prostor pro zdlouhavé schvalovací procesy a dokládání všech možných i nemožných dokumentů. Jednoduchý a rychlý proces je v takovém případě nezbytností, proto s klidným srdcem vsaďte na úvěr od licencované společnosti EC Financial Services.

U této nebankovní půjčky dostanete peníze do 24 hodin a doložíte jen nezbytné doklady k prokázání příjmu a dále už jen váš OP.

Je rychlá nebankovní půjčka zároveň bezpečná?

Proč by nemohla být? Renomované společnosti s dlouholetou tradicí mají už plně zaběhnutý systém a zkušené obchodní zástupce, proto jsou schopny jednat stejně rychle nebo i rychleji než soukromí věřitelé. Navíc jednají vždy v souladu s platnými zákony ČR, což není jen příjemný bonus, je to přímo základní požadavek, jaký byste na poskytovatele úvěrů měli mít.

Někteří lidé při potřebě nebankovní půjčky ihned nehledí na možná rizika a nesnaží se potenciálního věřitele dostatečně prověřit. Na trhu je dnes spousta subjektů podnikajících v oblasti úvěrů. Vzhledem k různým zákonným opatřením se trh již částečně pročistil od vyloženě lichvářských a nespolehlivých společností a soukromníků, nicméně lehkovážnost není na místě. Stále můžete narazit na věřitele, který vám k hladkému vyřešení finančních problémů rozhodně nepomůže.

Nebankovní půjčka – bez registru a bez doložení příjmu to úplně nepůjde, řešíme ale vše individuálně

Nebankovní půjčka vám vytrhne trn z paty

Jak postupovat u nebankovní půjčky na splátky a nespálit se v 5 bodech

1.    Hledejte, porovnávejte, zužitkujte online strávený čas na maximum. 

Neváhejte si poskytovatele „proklepnout“ na internetu, využijte klidně i různé porovnávače nebankovních úvěrů a proklikejte si webové stránky společnosti. Pokud společnost žádné nemá, nebo na nich nejsou žádné kloudné informace – ani např. online kalkulačka, zkuste raději hledat nebankovní půjčky online dál. Určitě by vás mělo zajímat i to, zda má společnost licenci k poskytování služeb od ČNB. To je dobrý ukazatel toho, že se jedná o kvalitního poskytovatele úvěrů. Není od věci ujistit se, že má společnost uvedeny i kontakty, na které se můžete v případě potřeby obrátit.

2.    Věnujte čas recenzím a dalším zkušenostem jiných dlužníků.

Našli jste si už dobře vypadající půjčku a společnost vypadá solidně? Zkuste ještě „obětovat“ trochu času a přečíst si recenze současných i bývalých dlužníků. Pokud i z recenzí vyplyne, že byli klienti s poskytnutým úvěrem spokojeni, je to další vodítko k tomu, že je tato půjčka vhodná pro finanční závazek. Skvělou možností jsou i osobní zkušenosti vašich rodinných příslušníků a známých, ovšem ne každý se chce okolí svěřovat se svými finančními problémy, pak to mohou suplovat právě zkušenosti dohledané na internetu.

3.    Prostudujte si kromě úroků i další náklady a poplatky.

Půjčka zdarma ihned zní natolik lákavě, že můžete být v pokušení sjednat ji co nejdříve a bez ptaní na podrobnosti. Samotné úroky si většina lidí zjistí, ale pozapomenou např. na RPSN (což je roční procentuální sazba a zahrnuje celkové náklady, které se vážou k úvěru). Je důležité prostudovat všechny aspekty půjčky, nezapomeňte se seznámit i s případnými sankcemi za předčasné splacení či drobné opoždění se splátkou.  

4.    Buďte obezřetní při jakémkoliv nestandardním chování poskytovatele.

Standardem je, že vás poskytovatel půjčky seznámí se všemi podmínkami a poplatky a splácet začnete až po vyinkasování domluvené částky. Pokud po vás chce někdo poplatek předem pod nedůvěryhodnou záminkou, raději se vyhněte ukvapenému zasílání peněz. Výjimkou může být poplatek 1 Kč, který slouží k ověření bankovního účtu žadatele. To vás může potkat, žádáte-li o půjčku ihned na účet, v případě hotovostní půjčky k žádnému poplatku předem není důvod.

5.    Vracejte se tam, kde s vámi dobře jednali.

Většina dobrých společností vám ráda poskytne úvěr znovu, obzvláště v případě pozitivní zkušenosti z minulosti. Rovněž může být možnost refinancovat váš úvěr ve společnosti, kde již půjčku čerpáte. Možná se vám až zázračně naskytla možnost levného úvěru jinde, ale vlastní dobrá zkušenost je k nezaplacení, a proto pečlivě zvažte, zda riskovat s neznámým subjektem, nebo se raději vracet tam, kde už jste bezproblémově čerpali peníze dříve. Ale samozřejmě úvěrový trh se mění a výhodná půjčka od renomovaného poskytovatele obnáší jen minimum rizik.

Chci půjčku

Je u nebankovních půjček důvod k obavám?

Nebankovní půjčka je standardní půjčkou poskytovanou s potřebným oprávněním. Zbystřit je nutné pouze tehdy, když narazíte na nějaké nebankovní půjčky bez registru, protože tam se určitě nemůže jednat o licencovaného a solidního poskytovatele. Pro bankovní i nebankovní společnosti platí nutnost kontroly registru daná zákonem.

Rychlá nebankovní půjčka dokáže potěšit vás i vaše blízké, i když nebankovní rychlá půjčka i pro problémové klienty? Poradíme!Nebankovní věřitelé bývají často benevolentnější než úředníci v bance, mají totiž větší prostor pro individuální posouzení. Nicméně do registru nahlédnout musí a také to dělají. Na rozdíl od bank se však může stát, že poskytnou úvěr i lidem s nějakým druhem negativního zápisu v rejstříku. Optimální způsob, jak zjistit, na co máte nárok, je vyplnit online kalkulačku na webu nějaké úvěrové společnosti. Taková společnost nejlépe ví, jak žadatele posoudit. 

Zkuste to třeba rovnou teď s půjčkou Express Cash – velmi rychle zjistíte, zda vám můžeme půjčit, kolik a za jakých přesně podmínek.

Rychlá nebankovní půjčka vám spraví náladu i finanční rozpočet

Nebankovní půjčka online ihned

Dostali jste se do životní situace, která si vyžaduje neodkladné půjčení peněz? Zkuste nebankovní půjčku online u Express Cash. Za rozumné úroky a RPSN vám poskytneme půjčku ve výši od 5 000 do 70 000 Kč. Budeme po vás vyžadovat pár nejdůležitějších dokumentů včetně OP. Při hladkém vyřízení a kladném posouzení vaší bonity vám peníze doručíme osobně do 24 hodin.

Může být nebankovní půjčka férová?

Byla vám nabídnuta nebankovní půjčka 50000 Kč a jste na vážkách, zdali bude bezpečná? Nebankovní sektor je již na stejné úrovni jako ten bankovní, co se týče kvality služeb. V lecčems jej může dokonce i předčit. Chtějte vědět všechny důležité informace o půjčce předem vč. výše úroků či RPSN. Chtějte čestné jednání, nezáludné smlouvy a v případě nutnosti žádejte o snížení výše splátek. Chtějte půjčku Express Cash!

Nabízíme půjčky i pro OSVČ

Podnikáte či pracujete na živnostenský list a zjišťujete si informace, zda je pro vás vhodná nebankovní půjčka? Podmínky půjčování jsou stejné pro všechny zájemce. Je třeba prokázat svou totožnost a doložit příjem. Ve vašem případě tedy budeme potřebovat:

 • kopii daňového přiznání a
 • výpis z bankovního účtu.

Nebankovní půjčky pro OSVČPodrobné informace získáte u našeho obchodního zástupce, který se vám bude věnovat od začátku až do konce. Od posuzování vaší žádosti až k osobnímu předání hotovosti. Pokud vás tedy zajímá nebankovní půjčka pro OSVČ, neváhejte a kontaktujte nás.

 

 

Získat nebankovní půjčku pro OSVČ nebylo nikdy jednodušší

 

 

 

 

Nebankovní půjčky na malé i střední částky s Express Cash

Hledáte spíše malé nebankovní půjčky, protože vysokou částku nepotřebujete? Pokud vám vyhovuje hotovostní půjčka, tak skvělým řešením může být úvěr Express Cash. Vyznačuje se velkým pohodlím pro klienty – hotovost přiveze obchodní zástupce až k vám domů, rovněž tam vyzvedává i pravidelné splátky. Půjčit si můžete už od 5 000 Kč, takže na menší nečekané výdaje je Express Cash jako stvořená.

Chci půjčku

Nehledejte kompromisy, hledejte férovou půjčku!

Pokud hledáte menší či větší nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí a kde je to zároveň bezpečné, pak zkuste naši Express Cash hotovostní půjčku. Netvrdíme, že půjčíme úplně všem, ale za to můžeme slíbit přímé, seriózní jednání a nadstandardní přístup ke klientům. Nemusíte zjišťovat cestu, jak a čím se k nám dostanete. Náš obchodní zástupce přijede s penězi a smlouvou až k vám a vše s vámi na místě vyřídí.

I když nejsou ve finále nebankovní půjčky pro všechny, většina lidí na úvěr s kvalitními podmínkami dosáhne. Chroničtí neplatiči sítem u solidní společnosti neprojdou, ale neplatící zákazník není klientem, kterého by byla škoda. A případné drobné pochybení ve splácení z minulosti se často dá řešit. Určitě nic neztratíte, když se alespoň informujete na své možnosti u nějaké seriózní nebankovní společnosti.

A jak tedy poznám seriózní nebankovní společnost?

Třeba tak, že po vás bude společnost chtít základní doklady k prověření vaší totožnosti a potvrzení příjmů. Jedině tak může poskytovatel zjistit, zda je ve vašich finančních možnostech splácet peněžní půjčku. U EC Financial Services, a. s., stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a poté vám zavolá náš obchodní zástupce, který s vámi vše již vyřídí. Půjčku ihned bez hovoru tedy u nás nehledejte, zato se dočkáte férového a vstřícného jednání s pravidly etického půjčování.

Nové nebankovní půjčky můžou být terno, ale taky jen nová možnost, jak vyzkoušet staré triky některých nepoctivých poskytovatelů úvěrů. Léty prověřené půjčky, jako je třeba Express Cash, se nakonec vždy ukážou jako nejrozumnější volba.

Nové nebankovní půjčky, nebo raději ty prověřené?Malé nebankovní půjčky můžou být paprskem světla ve stížené finanční situaci

Nebankovní půjčky bývají vypláceny online, nebo v hotovosti. Mezi hotovostními úvěry velmi dobře vychází půjčka Express Cash. Pokud potřebujete částku v rozmezí 5–70 000 Kč s rozumně nastavenou dobou splácení, určitě se Express Cash podívejte.

Nebankovní půjčka Express Cash je v dnešní době velmi vyhledávaná. Výši splátky včetně úroků si spočítáte dopředu, proces schvalování je rychle a seriózně vyřízen. Pokud je vám žádost schválena, obdržíte hotovost až do domu do 24 hodin od schválení.

 

Nebankovní půjčka, která je téměř ihned k dispozici
 Nebankovní půjčka, která nezklame
Půjčce je potřeba věřitProto je Express Cash založená na transparentnosti od začátku až do konce. Vše důležité je uvedeno na našich webových stránkách a hned zkraje si můžete spočíst i předběžné parametry úvěru.
Pokud možno bez sankcíK sankcím téměř nesaháme, je to pro nás nejzazší řešení v případech, kdy klient nespolupracuje a nekomunikuje. Například sankce za předčasné splacení úvěru u nás nejsou.
S minimem dokladů a byrokracieK půjčce Express Cash dokládáte pouze OP + své příjmy, tzn. informaci pro nás, že máte z čeho půjčku splácet.
Rychlost vyřízení je samozřejmostíŽádost o půjčku provedete bleskově přes online kalkulačku. Když je vám úvěr schválen, dorazí půjčený obnos až k vám domů do 24 hodin.
Široké věkové rozpětíNejmladší žadatelé musí splňovat minimální věkovou hranici 18 let. Půjčíme vám až do úctyhodného věku 79 let.
Bez nepříjemného zdůvodňováníÚčel půjčky nám nezdůvodňujete, je to prostě půjčka na cokoliv. Zodpovědně rozhodnout se musíte sami, my pouze posoudíme vaše příjmy, registr a doklady.
Celý úvěrový proces v hotovostiÚvěr vám předá obchodní poradce v hotovosti a splátky si rovněž vyzvedne u vás doma každý měsíc.

 

Nebankovní půjčky na splátky v hotovosti

Chcete-li mít úvěr vyplacen v hotovosti a stejně tak splátky odevzdávat obchodnímu zástupci na ruku, bude se vám líbit půjčka Express Cash. S nebankovní půjčkou na splátky si bude rozumět každý, kdo nemá účet. Využije ji i ten, kdo účet má, ale úvěr přes něj řešit nechce. 

U Express Cash půjčky:

 • obchodní zástupce přiveze úvěr v hotovosti k vám domů,
 • u vás doma si vyzvedává pravidelné měsíční splátky,
 • dobu splácení si vyberete na 14, 17 nebo 20 měsíců.

Nebankovní půjčka – online žádost, nebo i celý proces

Ať už je nebankovní půjčka online celá, nebo je online žádost a následně výplata v hotovosti, pozor si musíte dát na stejné věci:

 • Poskytovatel musí být spolehlivý, registrovaný u ČNB.
 • Přesnou výši splátky včetně úroků a poplatků musíte znát ještě před podpise smlouvy.
 • Musíte vědět, jaké jsou sankce a za co.

U Express Cash si zažádáte o úvěr online, peníze vám v případě schválení doveze obchodní zástupce v hotovosti. Všechny podmínky úvěru znáte samozřejmě předem. K podpisu pak potřebujete jen OP a doložení příjmů.

Nebankovní půjčky mohou být ihned vyřízené, stačí jen vědět, jak to na poli úvěrů chodí. Orientujte se ve světě půjček a zvolení správného úvěru bude snadné.

Nebankovní půjčky pro všechny žadatele, kteří splňují jednoduché podmínky, nabízí společnost EC Financial Services, a. s. Půjčka Express Cash má nejdelší tradici nebankovních hotovostních úvěrů na českém trhu s desetitisíci spokojenými klienty. Co společnost EC Financial Services, a. s., odlišuje od jiných nebankovních subjektů? Především lidský přístup ke klientům a transparentní úvěrový proces od začátku až do konce. A díky rychlému a dobře zvládnutému procesu se u nás v podstatě dokčáte nebankovní půjčky ihned. Po schválení ji máte do 24 hodin doma.

Chci půjčku

Nejlepší nebankovní půjčka s jasnými pravidly

Jasná pravidla, za kterých půjčku obdržíte a za kterých je potřeba ji splácet, dělají z úvěru ten nejlepší. Úrokům a splácení se nevyhnete nikdy, ale vždy to jde dělat seriózně a transparentně.

Express Cash půjčka vám:

 • sdělí konečnou měsíční splátku včetně všech úroků a poplatků,
 • poradí, co dělat v případě potíží,
 • dopředu umožňuje prostudovat smlouvu i všechny podmínky online.

Rychlá nebankovní půjčka Express Cash je stálicí na českém finančním trhu. Pyšní se mnoha spokojenými klienty a pozitivními recenzemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?