Nejlepší půjčka na splátky

Nejlepší půjčka od společnosti EC Financial Services, a. s., s několikaletou tradicí a více než 50 000 spokojenými klienty. Hotovost až do domu, částka od 5 000 Kč do 70 000 Kč, splátky od 14 do 20 měsíců a bezchybný servis. Půjčte si kdykoliv a na cokoliv s výhodami, které nabízí jen Express Cash.

Nejlepší hotovostní půjčka – jedině ta mnoha lety a klienty prověřená

rychlá půjčka na splátky umí vyřešit i otevření nového salonu na kadeřnictví, které vám bude vydělávat na splátkyI tohle umí vyřešit naše rychlá půjčka na splátky

Úvěry jsou běžná, každodenní záležitost

Půjčovat si peníze je pro mnohé lidi stigma, je to bráno jako znak sociálního úpadku. Ale to je jen subjektivní pohled, bez půjčování se neobejdou ani ti nejbohatší z nás. Každý máme nějaké potřeby, nároky a sny, realizace toho všeho vždy něco stojí. Možná váš soused nepotřebuje úvěr na pračku jako vy, ale bez hypotéky by bydlel v nájmu a auto má na leasing. Někdo se, pravda, obejde i bez hypotéky, protože byt zdědil, ale to není žádná jeho osobní zásluha, díky které by na vás měl pohlížet skrz prsty. To, že někdo potřebuje řešit zápůjčkou i levnější věci, není nic, za co by se kdokoliv musel stydět. Jediné podstatné je jen to, abyste se vždy obrátili na důvěryhodného partnera. Vyhnete se tím riziku a pořídíte si v klidu ihned to, co je potřeba.

Na potřeby méně bonitních klientů se specializuje společnost EC Finacial Services, a. s., se svými osvědčenými a oblíbenými finančními zápůjčkami. Právě pro ně se snaží nabízet ty nejlepší půjčky, které jim bezpečně pomohou překlenout špatné období nebo pořídit si vysněnou věc. Potřebujete částku mezi 5 000 Kč a 70 000 Kč v hotovosti a nechcete dokládat účel úvěru? Půjčka na splátky Express Cash určitě stojí za povšimnutí.

Nebankovní půjčka na splátky – řešení dluhového kolotoče

Pokud se nechcete dále motat ve spirále půjček od výplaty k výplatě s krátkodobou splatností a vysokým úrokem, pak je pro vás nejlepší půjčka na splátky, které jsou rozdělené do rozumného období v řádech měsíců nebo let. Pravděpodobně se vám tím podaří stabilizovat váš rozpočet. 

Express Cash vám nabízí:

 • možnost úvěru od 5 000 Kč až do 70 000 Kč,
 • splátkový kalendář v délce 14 až 20 měsíců,
 • přehledné, férové a neměnné podmínky po celou dobu trvání úvěru,
 • bezúčelovost půjčky – je-li vám úvěr schválen, naložte s ním dle potřeby,
 • jednoduchou administrativu s minimem dokladů ke sjednání půjčky.

Velmi jednoduché doložení příjmů:

 • pracovní smlouvou, zaměstnavatelem vydaným potvrzením o příjmech, výplatními páskami nebo výpisem z bankovního účtu (příjmy se dokládají za období předešlých třech měsíců);
 • důchodovým výměrem nebo dokladem o nároku na rodičovský příspěvek, výpisem z účtu nebo složenkami s potvrzením o příjmu důchodu / rodičovského příspěvku (jedná se o příspěvky v posledních třech měsících);
 • kopií daňového přiznání a výpisem z účtu s doloženými příjmy z podnikání;
 • případně i jinými doklady o příjmech, na kterých se s obchodním zástupcem domluvíte.

Taky vám z toho vychází Express Cash jako ta nejlepší nebankovní půjčka na trhu?

Chci půjčku

Místo skateboardu raději auto? Tak proč ne nejlepší půjčky na splátky na auto?Není už čas popřemýšlet o nejlepší půjčce na auto?

Chtějte vždy jen to, co je pro vás nejlepší

Jste komunikativní a společenský typ? To by pro vás neměl být problém zavést řeč s přáteli na jejich zkušenosti s nebankovními úvěry. Pokud si raději vše řešíte sám a o úvěrech se s nikým bavit nechcete, ze všeho nejméně s vašimi blízkými, vsaďte na recenze, diskuze a hodnocení na internetu.

Není pochyb o tom, že dlouholetí a kladně hodnocení hráči na poli úvěrů vyřeší finanční situaci klientů nejrychleji a nejbezpečněji. Stabilní a prověřené společnosti často nabízejí více produktů, aby pokryli zájmy co nejvíce zájemců o úvěr. Ve své nabídce mívají jak čistě online půjčky, tak hotovostní úvěry – samozřejmě s možností zažádat si o poskytnutí hotovosti online.

Nejlepší půjčka je ta, která vám pomůže vyřešit finanční trable, ale nijak neohrozí placení vašich dalších výdajů.

Potřebujete peníze rychle, ale splácet je chcete postupně? 

Pak může být řešením naše rychlá půjčka na splátky aneb hotovostní půjčka Express Cash. Nechceme po vás zbytečně moc dokumentů, jen ty nejdůležitější. Zejména se jedná o doklad totožnosti a potvrzení o vašich příjmech. Toto jsme schopni odbavit do několika minut a po schválení vaší žádosti vám požadované peníze dodáme osobně v hotovosti přímo do vašich rukou. Peníze tedy obdržíte do 24 h od schválení žádosti a splácet nám je můžete v rozmezí od 14, 17 nebo 20 měsíců.

Jaká je nejlepší půjčka na auto?

Taková, která vám bude sedět takzvaně na míru. Máte rádi čestné chování, profesionální přístup ke klientovi a spravedlivé podmínky půjčování k tomu? Chcete si půjčit od 5 do 70000 Kč s možností splátek? Pak neváhejte a zažádejte si o půjčku právě u EC Financial Services, a. s. Jsme na trhu již 8 let a jsme také držitelem licence ČNB. U nás je tedy půjčování snadné a zároveň bezpečné. Přesvědčte se sami.

Nejlevnější půjčka – kalkulačka nebo srovnávač vám pomůžou

Celková cena půjčky je důležitým kritériem při zvažování úvěru. Nejlépe se vám to bude hodnotit, když využijete kvalitní srovnávače půjček a zároveň je dobré propočíst si vaše konkrétní parametry na kalkulačce jednotlivých poskytovatelů. Ale celkovou cenou myslíme započítání všech úroků, poplatků, sankcí a dalších výdajů spojených s úvěrem.

Pokud někdo nabízí servis doručení obnosu vždy zdarma a stejně tak vyzvedávání splátek, může to být ve finále levnější, než když budete pro peníze a s penězi někam jezdit vy. Někdo nabízí menší úrok, ale s dalšími poplatky můžete být proti jiným poskytovatelům hned na vyšší částce. Ideální je proto zvážit opravdu všechny náklady, které úvěr přinese nyní i do budoucna. Ani nejlevnější půjčky z bank nemohou někdy konkurovat nebankovním produktům, proto zkoumejte ve všech „úvěrových vodách“, abyste se dopracovali k tomu nejlepšímu, co je aktuálně k dispozici.

„Jak si půjčit nejlépe?“

Ptáte se, zda se obejde ta nejlepší půjčka bez registru? Podle zákona to není možné a u Express Cash se s takovými půjčkami nesetkáte. Spíše bychom vás chtěli varovat před poskytovateli, kteří do registru nenahlížejí. U nás máte jistotu seriózního jednání, jasných a srozumitelných podmínek a žádné skryté poplatky.

Neriskujte s půjčkami bez dokládání příjmů

Myslíte, že může být nejlepší půjčka bez doložení příjmů opravdu tak rychlá, spolehlivá a hlavně, že vás nedostane do dluhové pasti? Bojíte se, že nemáte dostatečně vysoké příjmy na to, abyste dostali půjčku? Určitě doporučujeme půjčit si tam, kde chtějí znát výši vašich příjmů. Třeba vám bude schválena nižší částka, než o jakou si zažádáte, ale je to pořád lepší než spadnout do extrémních dluhů a čekat, kdy přijde exekutor. Kontaktujte nás a společně najdeme vhodné řešení.

Hledejte to nejlepší pro vás!

Půjčka na splátkyPtáte se, která je ta nejlepší půjčka? Recenze vám s rozhodnutím pomohou. Určitě doporučujeme, abyste si pročetli co nejvíce recenzí a hodnocení na různých internetových odkazech. Můžete na ně natrefit přímo u poskytovatelů, kteří chtějí znát zpětnou vazbu od svých klientů, ale také na nezávislých diskuzních fórech či sociálních sítích. Jelikož ale dnes může na internetu psát kdokoliv cokoliv, je třeba brát některá hodnocení s rezervou. Zejména pokud se vyjadřují k produktu ti, kteří mají problém splácet své závazky.

Hledáte nejlepší půjčku a dobré recenze? Zkuste Express Cash hotovostní půjčku!

 

Nejlepší půjčka online 2021

To bude určitě Express Cash. Z pohodlí domova můžete vše online nastudovat včetně smlouvy o půjčce. Také si můžete spočíst parametry úvěru na online kalkulačce a online vyplnit i stručnou žádost o půjčku. Poté, co proběhne schvalovací proces s kontrolou registru, dorazí zástupce přímo k vám s penězi. Vy už jen doložíte vaše příjmy a OP a můžete úvěr čerpat.

Žádejte o nejlepší půjčky online

Věřte tomu, že zvážit všechny parametry úvěru chce klid a čistou hlavu. Ideální tak je projít si srovnávače půjček a úvěr, který se vám pozdává nejvíce, detailně nastudovat přímo na webových stránkách společnosti. Vysvětlování podrobností osobně přímo poradcem je sice také leckdy užitečné, nicméně na vše není čas a vy nemáte prostor vše důkladně promyslet a poskládat si to v hlavě. Každý poradce vás také bude alespoň mírně „tlačit“ právě do úvěru ve společnosti, ve které je zaměstnaný. Koneckonců prodávání úvěrových produktů je jeho práce. Když ovšem budete mít dostatek prostoru projít si všechny informace na internetu a pak jen na pár kliknutí vyplnit a odeslat žádost o úvěr, je to nejpohodlnější. Nejlepší nebankovní půjčky inzeruje každý subjekt, ale nejlépe to posoudíte pečlivým srovnáním a prostudováním informací online v klidu vašeho domova.

Chci půjčku

Jaké jsou nejlepší půjčky 2021?

Když zadáte do vyhledávače „nejlepší půjčky 2021“, ukáže se vám spoustu odkazů různých poskytovatelů finanční pomoci, ale také online srovnávače těchto produktů. Určitě je dobré si jich pár projít, než si pro sebe vyberete tu nejlepší půjčku. Jen vy totiž víte, co a za jakých podmínek hledáte. Pokud oceníte seriózní jednání a bezpečnou půjčku, zkuste to s námi.

Jak si půjčit nejlépe?

Ptáte se, jaké jsou nejlepší půjčky na trhu? Jsou to ty nejrychlejší, s nejlepším úrokem či s nejlepším klientským servisem? Posuďte sami. Vždy jde o to, co potřebujete hlavně vy jako klient. Aby se vám lépe rozhodovalo nabízíme pár vodítek: 

 • Jak rychle potřebuji půjčit? Ihned, nebo to počká do 24 h?
 • Jak vysokou částku mohu měsíčně splácet?
 • Chci riskovat s půjčkou bez registru?
 • Preferuji dobrou komunikaci a jasná pravidla? 

Express Cash hotovostní půjčka je férová, bezpečná, bez rizika, s nízkými úroky v nebankovním sektoru a lze ji vyřídit do 24 h od schválení žádosti.

Možná si říkáte, že u nejlepší půjčky diskuze hledat nemusíte. Ale spousta poskytovatelů bere svou půjčku za nejlepší. „Rozseknout“ to pro vás můžou právě diskuze uživatelů, kteří už mají zkušenosti. Vy si pak jen můžete vybírat z ověřených produktů ten nejlepší právě pro vás.

Nejlepší půjčka na splátky je ta, která vám moc nezasahuje do života.

Koumáte nad tím, jaké jsou nejlepší půjčky na trhu? Zkuste omrknout Express Cash

Nejlepší rychlé půjčky musí být stále bezpečné

Rychlost a bezpečnost se často dají špatně skloubit na silnici. V případě úvěrů je to jednodušší, protože poskytovatel může mít po letech praxe dobře nastavený proces. A tak třeba v případě Express Cash můžete mít peníze do 24 hodin od schválení, přitom nic neriskujete.

Pro každého může být nejlepší nebankovní půjčka na trhu jiná, ale jsou věci, které musí být vždy splněny. Musíte vědět dopředu, jaké budou splátky včetně všech úroků a poplatků, jestli a jaké jsou sankce a také musí jít o seriózní společnost.

V čem je lepší půjčka na splátky proti jednorázovému splacení?
Půjčka se splacením ihnedÚvěr s rozloženými splátkami
Jste pod časovým tlakem.Rozumně rozložená doba splácení na několik měsíců či let – nejste pod tlakem.
Pokuty za zpoždění se splátkou.Na úhradu splátky máte více času a například u Express Cash jde výjimečné zpoždění řešit i bez pokuty.
Splátkou úvěru s vysokými úroky jednorázově třeba z výplaty často přichází nutnost další půjčky před příští výplatou.Splátky rozprostřené na delší časové období pokryjí akutní finanční potřebu, přitom výrazně nenaruší budoucí rozpočet.
Občas věřitel žádá záruku, mimo splátek a úroků možná budete muset ručit i dalším majetkem, případně budete potřebovat ručitele.Věřitelé si pouze zkontrolují registr a vaše příjmy, neručíte dalším majetkem.
Úvěr lze sjednat většinou na menší částky – stokoruny nebo pár tisíc. Půjčka na splátky může být v řádu desítek tisíc korun.

Nebankovní půjčka na splátky s předem známými pravidly

Splácet půjčku podle vašich potřeb je ideální stav. Rozložení do více splátek dává určitou svobodu v tom, že nejste pod tlakem kvůli extrémně rychlému splácení. Ale i tak potřebujete předem vědět, co přesně se bude dít, až smlouvu podepíšete.

Co všechno byste měli vědět, než si půjčíte:

 • Nejen na kolik přesně měsíců půjčku uzavíráte, ale i to, zda jde třeba předčasně splatit.
 • Jaká bude konečná splátka včetně všech poplatků a úroků.
 • Jak a kdy budete splátku odevzdávat.
 • Co dělat v případě jakýchkoliv potíží – na koho se obrátit.

Rychlá půjčka na splátky od Express Cash s vámi bude jednat férově, všechny odpovědi dostanete předem. Zajímá-li vás něco více, můžete se podívat i na časté dotazy klientů.

Pokud potřebujete ještě více informací, ať už k půjčce Express Cash, nebo k úvěrům obecně, průvodce půjčkami vám určitě pomůže se ve světě úvěrů lépe orientovat. Nejlepší půjčka na splátky je navíc snadná k vyřízení. Díky opravdu transparentnímu jednání, rozumnému nastavení splátek, vstřícnému přístupu ke klientům a komfortnímu servisu se Express Cash často označuje jako nejlepší hotovostní půjčka.

Nejlepší nebankovní půjčky

Možná občas přemýšlíte, jestli lze mezi nebankovními půjčkami najít výhodný produkt. Trh nebankovních úvěrů je široký a konkurence velká. Nejlepší nebankovní půjčky ale poznáte tak, že máte všechny důležité informace předem. Spočítáte si parametry ještě před odesláním žádsoti a přesně víte, co budete dokládat. Když vám poskytovatel neposkytne zcela transparentně informace dopředu, ale vše se postupně dozvíte až po odeslání formuláře, riziko, že nepůjde o dvakrát výhodný úvěr, je dost vysoké. Jakmile se rozjede mašinerie postupného uvolňování informací, někde behěm procesu už na uvážlivým hodnocecím pravděpodobně ztratíte kontrolu. Kdyby půjčka byla výhodná a opravdu dobrá, neměl by poskytovatel důvod to okamžitě nezveřejnit.

Nejlepší půjčky – hledejte jednoduché a jasné podmínky

Pokud si už při oťukávání úvěru lámete hlavu, kolik vám vlastně půjčí a na jak dlouho a co je potřeba doložit, ušetřete si čas a prozkoumejte půjčku s opravdu přehlednými pravidly.

S půjčkou Express Cash jsou podmínky jasné a jednoduché:

 • výše úvěru v rozpětí od 5 000 Kč až do 70 000 Kč,
 • splátky se dají rozložit na 14, 17 nebo 20 měsíců,
 • žádné sankce za předčasné splacení,
 • bezúčelovost půjčky – je-li vám úvěr schválen, naložte s ním dle potřeby,
 • dokládáte jen příjmy a z dokladů pouze OP,
 • jednoduchou administrativu s minimem dokladů ke sjednání půjčky.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?