Půjčka na směnku na ruku je minulostí

Půjčka na směnku je už z finančního trhu značně vytěsněna. Nyní ji poskytuje už jen pár posledních soukromníků, ne vždy s čistými úmysly a jasnými záměry. A co to vlastně ta směnka je? Jedná se v podstatě o cenný papír, věřitel ho může považovat za jistý druh investice vzhledem k vysokým úrokům. Nezřídka dostanete k podpisu další dokumenty (např. rozhodčí doložku), které vás do budoucna zbaví kloudné možnosti vyřešit případné nekalé jednání věřitele soudně.

Půjčka na směnku na ruku bez registru vás v klidu ležet u vody nenechá... ale s hotovostní půjčkou Express Cash můžete být v kliduPůjčka na směnku se nevyplácí. My přijedeme až k vám a vy? … Zůstaňte v pohodě

Třeba jste již hledali půjčky na směnku, kde opravdu půjčí. Určitě vám v tom případě bylo divné, že jste nenašli žádnou renomovanou bankovní ani nebankovní společnost, která by tuto možnost nabízela. Směnkami se dnes zabývají pouze poskytovatelé peněz, kteří se neváhají pohybovat na hraně zákona, leckdy i zcela mimo zákon. Půjčování na směnku je totiž zákonem přímo zakázáno.

V oblasti poskytování financí je již tolik jiných možností, že každý žadatel si může najít mnohem lepší a bezpečnější způsob. Vzhledem k variabilitě doby a výše splátek, možnosti úvěrů v hotovosti i na účet není skutečně důvod oslovovat pochybné subjekty s jejich nelegálními směnkami.

Hotovostní půjčka bez rizika

Uvažujete-li o hotovostní půjčce, nabídka Express Cash může být to pravé. Pokud jste starší 18 let, jste českým občanem nebo cizím občanem s trvalým pobytem v ČR, přivezeme vám hotovost až domů, aniž byste riskovali jako např. v případě půjčky od soukromých osob na ruku. U nás máte jistotu, že na čem se domluvíme, to bude uvedeno i ve smlouvě a vyhnete se tak nečekaným nepříjemnostem.

Bezpečným způsobem můžete získat hotovost v rozpětí od 5 000 do 70 000 Kč. Zvolíte si také pro vás nejpříznivější dobu splácení od 14 až do 20 měsíců.

Při splnění základních zákonných podmínek nebylo získat hotovost nikdy tak snadné. Navíc od prověřeného a zkušeného poskytovatele, jakým společnost EC Financial Services bezesporu je.

Nebankovní půjčky ihned na ruku

Ano, přesně tak to i je. Celý proces je velmi jednoduchý a hlavně rychlý. Ne nadarmo se říká, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Pokud se někdo ocitne ve finanční tísni, zachránit ho může nejen poskytnutí obnosu, ale i to, že jej dostane včas – nehrozí tak, že se někdo v zoufalství obrátí na pochybné až podvodné subjekty. Půjčka na ruku Express Cash splňuje i nejnáročnější požadavky na kvalitní servis a rychlé jednání. Spolupracujeme s celou řadou zkušených a příjemných poradců, kteří se vám budou opravdu věnovat. Nečelíte ani žádným poplatkům předem, vše je zahrnuto ve vám dopředu známých splátkách. 

Chci půjčku

Výhody Express Cash versus soukromé půjčky na směnku:

 1. prověřený poskytovatel bez postranních úmyslů – naším cílem je pomoci vám v peněžní nouzi za předpokladu, že jste úvěr schopni splácet;
 2. možnost nastavit si dobu splácení od 14 do 20 měsíců, ať už si půjčíte 5 nebo 70 tisíc;
 3. absolutně jednoduchý proces počínaje samotnou žádostí o půjčku a končepřivezením hotovosti do vlastních rukou;
 4. rychlost celého řešení – peníze můžete mít k dispozici do 24 hodin, aniž byste vytáhli paty z domu;
 5. volba mezi podáním žádosti online a telefonickým kontaktem na naší infolince (tel. 844 13 14 15 – v pracovní dny od 8 do 16 hodin);
 6. žádné poplatky předem, s lokálním zástupcem pro váš region si vše domluvíte a peníze od vás vybíráme pouze formou řádných splátek;
 7. možnost získat úvěr od dovršení dospělosti až do 79 let s doložením minima dokumentů pro základní ověření vaší bonity.

Půjčky na směnku od lichvářů a různých dalších individuí už nemají šanci oslovit nikoho alespoň trochu zodpovědného a rozumného. S pomocí licencovaných společností můžete bez rizika překlenout a úspěšně zvládnout i složitější životní období.

Půjčky na směnku jsou na kočku – směnka je cenný papír a může se stát noční můrou. S Express Cash budete vrnět blahem jako kočka na obrázku.Půjčka na směnku a peníze v hotovosti? To není nic pro mne...

Lze si půjčit v ECFS, a. s., na směnku?

U nás najdete pravidla hry. My hrajeme fér, máme spravedlivé podmínky smluvního vztahu, se kterými se dopředu seznámíte. Máme etický kodex, který nám vysloveně zakazuje nadřazovat své zájmy nad zájmy klienta. Klient je pro nás rovnocenný partner. Půjčka na směnku v hotovosti tedy není naším produktem. To bychom si totiž se vším zmíněným protiřečili, a to my v EC Financial Services, a. s., neděláme.

Chci si půjčit rychle a zároveň bezpečně

Dobře děláte a zároveň jste na správné webové adrese. Vyřízení půjčky u nás trvá jen po nezbytně nutnou dobu a lze ji v podstatě vyřídit do druhého dne. Pokud je vše v pořádku na straně klienta, tedy zda lze rychle ověřit jeho dostatečnou bonitu, jsme schopni peníze doručit po schválení žádosti do 24 hodin. Na co tedy půjčka na směnku? My přijedeme za vámi, vše vám vysvětlíme a peníze předáme v hotovosti.

Proč nedoporučujeme půjčování na směnku?

Protože jsou zde jistá rizika, která mohou být pro vás jako dlužníka dost zásadní. Je třeba opravdu vědět, co vše musí a nemusí na směnce být uvedeno, aby byla platná. V případě, že nebudete moct splácet včas, vám hrozí exekuce. Půjčka na směnku bez zástavy se nám tedy jeví jako ne příliš vhodný a bezpečný nástroj k půjčování na cokoliv. Zkuste to raději s Express Cash, kde vždy přesně víte, kolik a komu zaplatíte a bez zbytečného rizika.

Je možné si půjčit na směnku?

Zajímají-li vás půjčky na směnku, nabídky najdete na mnoha internetových odkazech. Jejich historie sahá až do 12. století. Je to cenný papír, díky kterému bylo možné obchodovat. Již několik let je ale půjčování na směnku v České republice zakázáno a ten, kdo vám takovéto prostředky nabízí, jedná nelegálně. Směnka má navíc spoustu nevýhod a vyplatí se spíše jen jejímu majiteli než vám jakožto dlužníkovi. V dnešní době si lze naštěstí půjčit peníze i legálně a bezpečně, aniž byste se museli bát o svůj majetek. Zkuste naši Express Cash hotovostní půjčku.

Půjčujeme eticky, nikoliv na směnku

Hledáte-li půjčky na směnku, které fungují, zřejmě nenajdete uspokojivý výsledek. Mezi bankovními ani nebankovními nabídkami nic takového nehledejte. Takovéto půjčování je totiž mimo pravidla ČNB, kterými se řídí jak banky, tak všichni seriózní půjčovatelé. Pokud tedy hledáte půjčku, která funguje a nechcete zároveň přijít o celý svůj majetek, zvolte raději osvědčeného poskytovatele, který jedná eticky, v mezích zákona a má nastavená jasná pravidla poskytování finanční pomoci. Zkuste Express Cash hotovostní půjčku.

Půjčka na směnku

Půjčka na směnku bez zástavy není naše kámoška až do konce života...

Půjčujte si moderně

Druhy půjček, jako jsou směnky apod., pomalu mizí a zůstávají už víceméně produktem minulosti. U půjčky na směnku nabídka převyšuje poptávku, protože tento typ úvěru nikdo soudný už ani nechce. Moderní doba přináší online možnosti půjček, doručení peněz až do domu a dodržení všech pravidel ČNB. Pokud někde nabídku půjček na směnku uvidíte, věnujte radši ještě pár minut hledání lepších produktů, rozhodně najdete. Vaše půjčka může být bezpečná, rychle vyřízená, bez zbytečných sankcí a klidně i celá vyřízená z pohodlí domova.

Půjčka na směnku od soukromníka vs. bezpečné půjčky bez směnky

Půjčka musí být vždy bezpečná pro obě strany. Věřitel musí eliminovat riziko, že se mu půjčené peníze plus vypočítané úroky nevrátí. Ten, kdo si půjčuje, musí zase mít jistotu, že půjčku zvládne splácet po celou dobu. A nejlepší je, když si věřitel s klientem vycházejí vždy vstříc. V případě problémů se splácením by se měl dlužník okamžitě ozvat a pokusit se domluvit na řešení nemilé situace. Věřitel by zase místo okamžitých sankcí či výhružek měl zkusit nabídnout klientovi řešení. Tímto krédem se řídí společnost EC Financial Services, a. s.: klient snažící se včas řešit zhoršení svých finančních možností si zaslouží, abychom s ním hledali možnost, jak situaci zdárně překlenout. 
Ani na jiné sankce si EC Financial Services, a. s., nepotrpí, což snadno zjistíte s půjčkou Express Cash. Když se místo potíží dostaví zlepšení finanční situace a vy chcete úvěr splatit předčasně, směle do toho. Můžete tak učiniti bez poplatku za předčasné splacení. Směnkaři se takto provázanou spoluprací s klienty nevyznačují. Sankce jsou u nich téměř za vše, co se lehce odchyluje od dojednaných závazků. Bezpečněji tak vycházejí půjčky bez směnky. A to hlavně pro klienty.

Chci půjčku

Inzerát, kde je nabízena půjčka na směnku ihned, tedy raději přeskočte a podívejte se na další produkty, které jsou bezpečnější, férovější a nesjpíše i levnější. Pokud pátráte v nebankovních vodách a chcete půjčku v hotovosti, velmi pravděpodobně by vás mohla zaujmout půjčka Express Cash. Vstřícné jednání a rozumné rozmezí úvěru i doby splácení by mohlo být to pravé.

Půjčování na směnku už patří do historie

Víte, proč lidé hledají půjčky na směnku z vlastních zdrojů? Protože jim směnkař peníze pošle na účet ihned, nenahlíží do registru, nechce znát jejich příjmy. Vůbec mu nezáleží na tom, zda budou dlužníci schopni peníze vrátit za sjednaných podmínek a včas. A víte proč tak činí? Protože za každé prodlení či pochybení dlužník zaplatí vysoké penále. V nejhorším případě jej navštíví exekutor. Půjčování na směnku se tedy vyplácí akorát věřiteli. Naštěstí jsou na trhu i jiné možnosti, jak si půjčit bezpečně, rozumně a v solidním čase.

Nikoho ještě nezachránila půjčka na směnku v insolvenci. Možná jen zdánlivě a velice krátkodobě. Zákony a pravidla se postupně mění, a to k lepšímu pro lidi v tísnivé finanční nouzi. Určitě je lepší oslovit odborníky než směnkaře, pokud jste v insolvenci nebo vám hrozí.

Raději než na směnku si půjčte u prověřené společnosti.

Zatoužili jste po menší dovolené, ale finanční rezervu nemáte? Zkuste půjčku Express Cash, vyplatí se více než zastaralá půjčka na směnku

Hotovostní půjčka bez směnky

Půjčka v hotovosti na směnku je riskantní typ úvěru, solidní finanční společnosti jej neposkytují. Kvalitních hotovostních půjček je celá řada a dají se vyřídit úplně standardně bez podepisování pochybných závazků.

Půjčky na směnky jsou zkrátka všeobecně považovány za rizikové, opravdu je lepší zvážit půjčku bez směnky – třeba bezpečnou půjčku Express Cash.

Jak poznám, že půjčka není riziková?
Před podpisem smlouvyJak to chodí u Express Cash
Ověřit si podmínky předemCelý úvěrový proces je transparentní. Vše je uvedeno na našich webových stránkách a hned si můžete spočíst i předběžné parametry úvěru.
Zkontrolovat sankceSankce v podstatě neuplatňujeme, pouze v případech, kdy se klient nesnaží nic řešit a nekomunikuje. Sankce za předčasné splacení úvěru vůbec nemáme.
Připravit dokladyZ osobních dokladů chceme pouze OP. Dále už jen ověříme vaše příjmy.
Zjistit, jak rychlé to budeOnline žádost o půjčku je jednoduchá a velice rychlá. Když je vám úvěr schválen, dorazí půjčený obnos až k vám domů do 24 hodin.
Vědět, kolik si můžu půjčitU Express Cash si můžete půjčit od 5 do 70 tisíc Kč.
Jak dlouho se úvěr splácíDobu splácení si nastavíte na 14, 17 nebo 20 měsíců.

 

Půjčka na ruku bez účtu

Pokud chcete úvěr v hotovosti a ještě s tím nemáte zkušenosti, podívejte se na nejdéle fungující produkt na trhu – půjčku Express Cash.

Jaké výhody má tato půjčka na ruku bez účtu:

 • Tak především samozřejmě to, že ji dostanete vyplacenou na ruku a nepotřebujete účet.
 • Celý proces žádání a schvalování úvěru probíhá bez nutnosti někam chodit, vše se vyřídí online či po telefonu.
 • Je-li vám úvěr schválen, hotovost dostanete na ruku u vás doma, a to do 24 hodin.
 • Výše úvěru je od 5 000 do 70 000 Kč.
 • Doba splácení je 14, 17 nebo 20 měsíců.

Jak vidno, tak moderní půjčky jsou bezpečné a pohodlné, tudíž směnkám a podobným starým reliktům se můžete nadobro vyhnout.

Projděte si typy půjček, abyste viděli, že úvěrový trh je plný zajímavých produktů. Klienti mají spoustu možností, zastaralé a málo výhodné půjčky nejsou vůbec potřeba. Kdo chce půjčku na ruku bez účtu, může určite volit půjčku Express Cash. 

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?