Půjčka na směnku na ruku

Půjčka na směnku je už z finančního trhu značně vytěsněna. Nyní ji poskytuje už jen pár posledních soukromníků, ne vždy s čistými úmysly a jasnými záměry. A co to vlastně ta směnka je? Jedná se v podstatě o cenný papír, věřitel ho může považovat za jistý druh investice vzhledem k vysokým úrokům. Nezřídka dostanete k podpisu další dokumenty (např. rozhodčí doložku), které vás do budoucna zbaví kloudné možnosti vyřešit případné nekalé jednání věřitele soudně.

Třeba jste již hledali půjčky na směnku, kde opravdu půjčí. Určitě vám v tom případě bylo divné, že jste nenašli žádnou renomovanou bankovní ani nebankovní společnost, která by tuto možnost nabízela. Směnkami se dnes zabývají pouze poskytovatelé peněz, kteří se neváhají pohybovat na hraně zákona, leckdy i zcela mimo zákon. Půjčování na směnku je totiž zákonem přímo zakázáno.

V oblasti poskytování financí je již tolik jiných možností, že každý žadatel si může najít mnohem lepší a bezpečnější způsob. Vzhledem k variabilitě doby a výše splátek, možnosti úvěrů v hotovosti i na účet není skutečně důvod oslovovat pochybné subjekty s jejich nelegálními směnkami.

Hotovostní půjčka bez rizika

Uvažujete-li o hotovostní půjčce, nabídka Express Cash může být to pravé. Pokud jste starší 18 let, jste českým občanem nebo cizím občanem s trvalým pobytem v ČR, přivezeme vám hotovost až domů, aniž byste riskovali jako např. v případě půjčky od soukromých osob na ruku. U nás máte jistotu, že na čem se domluvíme, to bude uvedeno i ve smlouvě a vyhnete se tak nečekaným nepříjemnostem.

Bezpečným způsobem můžete získat hotovost v rozpětí od 5 000 do 70 000 Kč. Zvolíte si také pro vás nejpříznivější dobu splácení od 14 až do 20 měsíců.

Při splnění základních zákonných podmínek nebylo získat hotovost nikdy tak snadné. Navíc od prověřeného a zkušeného poskytovatele, jakým společnost EC Financial Services bezesporu je.

Nebankovní půjčky ihned na ruku

Ano, přesně tak to i je. Celý proces je velmi jednoduchý a hlavně rychlý. Ne nadarmo se říká, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Pokud se někdo ocitne ve finanční tísni, zachránit ho může nejen poskytnutí obnosu, ale i to, že jej dostane včas – nehrozí tak, že se někdo v zoufalství obrátí na pochybné až podvodné subjekty. Půjčka na ruku Express Cash splňuje i nejnáročnější požadavky na kvalitní servis a rychlé jednání. Spolupracujeme s celou řadou zkušených a příjemných poradců, kteří se vám budou opravdu věnovat. Nečelíte ani žádným poplatkům předem, vše je zahrnuto ve vám dopředu známých splátkách. 

Výhody Express Cash versus soukromé půjčky na směnku:

  1. prověřený poskytovatel bez postranních úmyslů – naším cílem je pomoci vám v peněžní nouzi za předpokladu, že jste úvěr schopni splácet;
  2. možnost nastavit si dobu splácení od 14 do 20 měsíců, ať už si půjčíte 5 nebo 70 tisíc;
  3. absolutně jednoduchý proces počínaje samotnou žádostí o půjčku a končepřivezením hotovosti do vlastních rukou;
  4. rychlost celého řešení – peníze můžete mít k dispozici do 24 hodin, aniž byste vytáhli paty z domu;
  5. volba mezi podáním žádosti online a telefonickým kontaktem na naší infolince (tel. 844 13 14 15 – v pracovní dny od 8 do 16 hodin);
  6. žádné poplatky předem, s lokálním zástupcem pro váš region si vše domluvíte a peníze od vás vybíráme pouze formou řádných splátek;
  7. možnost získat úvěr od dovršení dospělosti až do 79 let s doložením minima dokumentů pro základní ověření vaší bonity.

Půjčky na směnku od lichvářů a různých dalších individuí už nemají šanci oslovit nikoho alespoň trochu zodpovědného a rozumného. S pomocí licencovaných společností můžete bez rizika překlenout a úspěšně zvládnout i složitější životní období.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?