Půjčka pro důchodce

Jste již zasloužilým důchodcem a vyvstala u vás potřeba finanční výpomoci? Pak je tu půjčka Express Cash právě pro vás, pokud je vám 79 let nebo méně. S jistotou úvazku u stabilní a důvěryhodné společnosti můžete čerpat úvěr na cokoliv až do výše 70 000 Kč. A jistě vás potěší, že obnos obdržíte v hotovosti.

Nebankovní půjčka pro důchodce – Express Cash nediskriminuje zájemce úderem odchodu do důchodu.

Půjčka pro důchodce, půjčka i pro starší důchodce do 79 let lze zařídit z pohodlí domova při kávě, hotovost donese domů obchodní zástupce EC Financial ServicesNajít půjčky pro staršího důchodce nebylo nikdy snazší

„Jsem již pár let v důchodu a nyní potřebuju půjčit – jde to?“

Zajisté, u některých společností, mezi něž se řadí i EC Financial Services, a. s., není půjčování lidem v důchodovém věku žádný problém. Je zde jistota příjmu, protože důchod vám jen tak někdo nevezme, naopak se spíše v posledních letech částka pobíraného „důchodu“ zvyšuje, půjčka pro důchodce tím pádem patří u renomovaných společností do běžného portfolia.

Důležité je hlavně to, aby vaše představa o výši půjčené částky odpovídala i výši vašeho aktuálního důchodového výměru. Pokud jste aktivním důchodcem, který nemá žádný problém v online prostředí, můžete si parametry úvěru propočíst přímo v naší online úvěrové kalkulačce.

Všechny možnosti, jak nás můžete kontaktovat s přáním půjčení peněz:

 • Jednoduše klikněte na tlačítko „Chci půjčku“, což vás zavede na jednoduchý formulář, který takto online vyplníte a odešlete.
 • Můžete si rovnou vyhledat obchodního zástupce, který je nejblíže vašemu bydlišti a s žádostí o úvěr ho rovnou kontaktovat. Informace o obchodních zástupcích najdete v sekci Kontakty na tomto webu.
 • Můžete také kontaktovat naši infolinku na čísle 844 13 14 15, a to v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou.
 • Ozvěte se nám na e-mailovou adresu pujcka@exca.cz. My vás budeme v nejbližší době kontaktovat, abychom se s vámi domluvili na dalším postupu.

Chci půjčku

Rychlá půjčka pro důchodce

S půjčkou Express Cash obdržíte peníze do 24 hodin od schválení úvěru. Celý proces je mnohaletou praxí zdokonalený do všech podrobností a vše tak probíhá velmi rychle a efektivně.

Poté, co obdržíme vaši žádost o úvěr, proběhne vše velmi komfortně a bez průtahů:

 1. Spojí se s vámi obchodní zástupce, který má na starost klienty ve vaší oblasti. Domluvíte si spolu vhodný čas pro osobní setkání a budete informováni o všem, co je potřeba mít připravené.
 2. Obchodní zástupce se dostaví přímo k vám domů ve smluvený čas. Osobně proberete všechny důležité záležitosti, předložíte mu osobní doklad a doklady o důchodovém výměru, následně podepíšete úvěrovou smlouvu.
 3. Peníze obdržíte v hotovosti na ruku ihned po podpisu smlouvy.
 4. Obchodní zástupce si pak vždy v předem domluveném čase přijede každý měsíc pro pravidelnou splátku. Výši a podrobnosti splátky samozřejmě znáte hned od začátku. 

Nebankovní půjčky od soukromníka i pro důchodce

Důchodcům se často zdůrazňuje, aby byli opatrní a nenaletěli podvodníkům, kteří by chtěli využít jejich možné zhoršené orientace v moderním finančním prostředí. Právě proto je pro seniory obzvláště důležité, aby vyhledávali služby jen u prověřených a seriózních společností. Společnost, která funguje na trhu dlouho a je licencovaná u ČNB, nebude tahat klienty za nos a nesníží se k praktikám některých firem, pro které se vžilo označení „Šmejdi“.

Bezpečné půjčování by mělo být samozřejmostí pro všechny lidi bez výjimky. Ale pravdou je, že nejvíce se pochybná individua specializují na lidi v zoufalé dluhové situaci a bohužel rovněž právě na starší lidi.

Chtějte vždy úvěr, který splňuje minimálně tyto následující parametry:

 • bez poplatků předem,
 • bez ručitele a zástavy,
 • s dokládáním schopnosti splácet,
 • s jednoduchou a přehlednou administrativou,
 • s webovými stránkami, kde si dopředu můžete prostudovat smlouvu o budoucím úvěru,
 • s předem jasnými podmínkami a deklarovanou výší splátky,
 • s licencí u ČNB a pozitivními recenzemi.

půjčka pro důchodce do 24 h – důchodce si v klidu vsedě třeba na lavičce počká, obchodní zástupce donese hotovostPůjčky pro důchodce – u nás do 24 h

Jsou půjčky pro důchodce něčím jiné než ostatní půjčky?

Půjčky pro důchodce jsou v podstatě stejné jako pro kohokoliv jiného. Jde jen o to prokázat, že stále pobíráte důchod a máte k němu příslušné doklady, kterými jsou důchodový výměr a složenky či výpisy z účtu. Vždycky záleží na tom, jak velkou částkou měsíčně disponujete po odečtení všech vašich nákladů. S výměrem a se vším, co k půjčce budete potřebovat, vám poradí náš obchodní zástupce. Dokonce přijede až za vámi, vše vám jednoduše vysvětlí a hlavně předá peníze v hotovosti.

„Lze mezi nabídkami finančních institucí najít půjčky pro staršího důchodce?“ 

Ano, zejména chcete-li spíše krátkodobé půjčky, což Express Cash v podstatě je. Nejdéle můžete u nás splácet 20 měsíců a částky k zapůjčení se pohybují od 5–70 000 Kč. Senior, důchodce, starší důchodce, ať se nazvete jakkoli, půjčit si u nás můžete, pokud je vám 79 let a méně.

Kvalitní úvěrová společnost se snaží nediskvalifikovat bezdůvodně žadatele, a tak třeba půjčka pro invalidní důchodce na občanku Brno, Tábor a jiná větší či menší města není pro společnost EC Financial Services žádný problém. Potřebujete samozřejmě i potvrzení o příjmech, například důchodový výměr (ne starší 12 měsíců) a složenku či výpis z účtu s potvrzením příjmu platby za poslední 3 měsíce.

Jak mohou senioři eliminovat rizika při shánění úvěru?

Ideální je nechat si čas na rozhodnutí, projít více nabídek a doptat se osobně či telefonicky na všechny nejasnosti. Půjčky pro důchodce v hmotné nouzi nemusí být jen od lichvářů, důležité je zhodnotit svou situaci a obrátit se na odborníky.

Starobní i invalidní důchodci mohou také žádat o úvěr. A bezpečně!

Půjčky pro invalidní důchodce v hotovosti bývají mnohdy žádanější než ty na účet. Osoby s nějakým zdravotním omezením jsou často raději, když mohou v klidu zůstat doma, vyřešit celý proces online nebo telefonicky a doma obdržet i schválený úvěr. Pokud je to i váš případ, seznamte se s půjčkou Express Cash. Všechny informace o úvěru včetně úvěrové smlouvy najdete na našem webu.

Půjčky pro důchodce až do 79 let věku. Férový proces, minimum sankcí, hotovost až k vám domů

Půjčky pro důchodce: Obraťte se s důvěrou na odborníky, v EC Financial Services vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme

Nebankovní půjčky nad 70 let

Po odchodu do důchodu je pro seniory často těžké řešit nenadálé finanční problémy formou úvěru. Řada společností má věkové omezení poměrně nízko. Délka života se ovšem stále prodlužuje, proto významní hráči na trhu přizpůsobují své produkty reálné situaci. Půjčky pro důchodce 78 let či 79 let staré jsou většinou maximální věkovou hranicí. S půjčkou Express Cash můžete žádat o úvěr, pokud je vám 79 let či méně a potřebujete k tomu doložit jen vaše pravidelné příjmy a OP. Příjmem ve vašem případě nebude pravděpodobně mzda, ale spíše pravidelný důchod.

Půjčky pro důchodce bez účtu

Jste důchodce, nevlastníte účet, ale potřebujete si vzít úvěr? I bez účtu je možné žádat o půjčku. Jsou tu samozřejmě i půjčky pro důchodce na složenku, ale proč na to tak složitě. S hotovostní půjčkou Express Cash nemusíte nikam chodit ani vyplňovat složenky. O žádost si zažádáte online či zavoláte na telefonní číslo 844 13 14 15. Když vám bude půjčka schválena, obchodní zástupce přiveze úvěr přímo k vám domů, bude si k vám jezdit i pro pravidelné splátky a vy účet vůbec nepotřebujete. Úvěr je neúčelový, takže si jej užijete dle potřeby a vlastních představ.

Skvělá zpráva je, že úvěr od společnosti EC Financial Services, a. s., je spolehlivý, férový a bezpečný. Kontrolujeme registr i vaše příjmy, vše je v souladu se zákonem a s minimalizací rizika. Vždy se také snažíme o vstřícný přístup a solidní jednání. Potřebujete úvěr předčasně splatit? Můžete, nebudou vám účtovány žádné sankce. Nebo jste se naopak dostali dočasně do menších problémů a splátka vám dělá potíže? Ozvěte se a budeme se spolu s vámi snažit situaci vyřešit.

Tato rychlá půjčka pro seniory může být u vás už do 24 hodin od schválení. Žádost o půjčku na tomto webu je velmi jednoduchá, ale pokud se na vyplňování formuláře necítíte, klidně volejte na telefon 844 13 14 15. Dovoláte se každý všední den od 8 do 16 hodin.

Chci půjčku

Bezpečné půjčování v každém věku

Starší lidí bývají na jednu stranu opatrnější, ale na druhou stranu už se hůře orientují mezi všemi triky a nástrahami nepoctivých obchodníků. Někdo slibuje, že poskytuje půjčky pro důchodce ihned, ale v lepším případě trochu marketingově nadsazuje a „ihned“ znamená po prověření registru a doložení důchodového výměru. V horším případě jde o někoho, kdo nepostupuje dle zákonů a důchodcům pak hrozí velké úroky a přísné sankce.

Je lepší půjčka, nebo hypotéka pro důchodce?

Jste-li již v důchodu a hledáte půjčku na cokoliv, obraťte se s důvěrou na společnost ECFS, a. s., která nabízí dostupný produkt Express Cash hotovostní půjčku. Má příznivější parametry než hypotéka pro důchodce, u které musíte většinou ručit majetkem, splňovat věková kritéria a disponovat dostatečnými příjmy, abyste na hypotéku dosáhli. U nás také dokládáte potvrzení o příjmech či důchodovém výměru, ale neručíte majetkem ani nemusíte prokazovat, k jakému účelu půjčku požadujete. Pokud je vám méně než 79 let a stačí vám půjčka do 70 000 Kč, neváhejte nás kontaktovat, rádi vás se vším seznámíme.

Půjčky pro důchodce bez registru určitě nepřináší žádné výhody. Dostat se „na stará kolena“ zbytečně do dluhové pasti nikdo nepotřebuje. Zkuste raději solidní poskytovatele, třeba EC Financial Services, a. s.

Kdy jindy si užít život než v důchodu? Je tu pro vás Express Cash.

K vysněnému zážitku v důchodu vám chybí nějaké peníze? Nebankovní půjčky nad 70 let existují – například Express Cash

Žádejte o Express Cash až do 79 let

Půjčka pro seniory nikdy nebyla snazší. Je-li vám 79 let nebo méně, obraťte se na naše obchodní zástupce pro informace o úvěru. Půjčit si můžete od 5 000 do 70 000 Kč a splácet můžete 14, 17 či 20 měsíců.

Tato rychlá půjčka pro seniory může být u vás už do 24 hodin od schválení. Žádost o půjčku na tomto webu je velmi jednoduchá, ale pokud se na vyplňování formuláře necítíte, klidně volejte na telefon 844 13 14 15. Dovoláte se každý všední den od 8 do 16 hodin.

V důchodovém věku si také můžete přilepšit

Co nabízí půjčka pro důchodce Express Cash:

 • Žadatel může být i důchodce do 79 let.
 • Splatnost úvěru je na 14, 17 nebo 20 měsíců.
 • Jako příjem doložíte váš důchodový výměr (ne starší než 12 měsíců).
 • Půjčit si můžete částku v rozmezí 5–70 000 Kč.
Půjčka pro důchodce musí být jednoduchá a transparentní
 Express Cash se postará o vaše finanční potřeby
Komfort, rychlostS hotovostní půjčkou do domu si v případě schválení jen počkáte, až do 24 hodin dorazí obchodní zástupce s úvěrem k vám.
DostupnostOnline žádost o půjčku je velice jednoduchá. Při sjednávání úvěru dokládáte pouze OP a důchodový výměr. Půjčka pro důchodce je do 79 let věku, vyjdeme tak vstříc mnoha klientům.
Jednoduché podmínkyVšechny podmínky včetně smlouvy o úvěru jsou na našich webových stránkách.
Doba spláceníU naší hotovostní půjčky do domu si můžete dobu splácení nastavit na 14, 17 nebo 20 měsíců.
Výše úvěruÚvěr lze sjednat ve výši 5 000 až 70 000 Kč.

 

Jak může být půjčka pro seniory dostupná?

Ne každá společnost seniorům půjčuje. Někde věk může být překážkou. Proto je dobré znát úvěry, které nejsou přísně limitované. S Express Cash půjčkou si může vyřešit akutní finanční tíseň senior až do 79 let věku. Samozřejmě je potřeba doložit příjem důchodu.

Ideální je znát všechny parametry, a tudíž i rozdíly, mezi všemi typy úvěrů na trhu. Dobré je projít informace v přehledném rádci na téma půjčky. Půjčky pro důchodce nejsou samostatná kategorie úvěru, jde vlastně o věkovou hranici, do které si může žadatel půjčit. Bývá to omezeno jak zespodu věkem 18 let (někdy 21 let), tak shora. Horní věková hranice je hodně rozdílná. Jak jsme zmínili, Express Cash má hranici 79 let, většinou ji ale mívají úvěrové společnosti nižší.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?