Půjčka pro důchodce

Jste již zasloužilým důchodcem a vyvstala u vás potřeba finanční výpomoci? Pak je tu půjčka Express Cash právě pro vás, pokud je vám 79 let nebo méně. S jistotou úvazku u stabilní a důvěryhodné společnosti můžete čerpat úvěr na cokoliv až do výše 70 000 Kč. A jistě vás potěší, že obnos obdržíte v hotovosti.

Nebankovní půjčka pro důchodce – Express Cash nediskriminuje zájemce úderem odchodu do důchodu.

Jsem již pár let v důchodu a nyní potřebuju půjčit – jde to?

Zajisté, u některých společností, mezi něž se řadí i EC Financial Services, a. s., není půjčování lidem v důchodovém věku žádný problém. Je zde jistota příjmu, protože důchod vám jen tak někdo nevezme, naopak se spíše v posledních letech částka pobíraného „důchodu“ zvyšuje, půjčka pro důchodce tím pádem patří u renomovaných společností do běžného portfolia.

Důležité je hlavně to, aby vaše představa o výši půjčené částky odpovídala i výši vašeho aktuálního důchodového výměru. Pokud jste aktivním důchodcem, který nemá žádný problém v online prostředí, můžete si parametry úvěru propočíst přímo v naší online úvěrové kalkulačce.

Všechny možnosti, jak nás můžete kontaktovat s přáním půjčení peněz:

 • Jednoduše klikněte na tlačítko „Chci půjčku“, což vás zavede na jednoduchý formulář, který takto online vyplníte a odešlete.
 • Můžete si rovnou vyhledat obchodního zástupce, který je nejblíže vašemu bydlišti a s žádostí o úvěr ho rovnou kontaktovat. Informace o obchodních zástupcích najdete v sekci Kontakty na tomto webu.
 • Můžete také kontaktovat naši infolinku na čísle 844 13 14 15, a to v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou.
 • Ozvěte se nám na e-mailovou adresu pujcka@exca.cz. My vás budeme v nejbližší době kontaktovat, abychom se s vámi domluvili na dalším postupu.

Rychlá půjčka pro důchodce

S půjčkou Express Cash obdržíte peníze do 24 hodin od schválení úvěru. Celý proces je mnohaletou praxí zdokonalený do všech podrobností a vše tak probíhá velmi rychle a efektivně.

Poté, co obdržíme vaši žádost o úvěr, proběhne vše velmi komfortně a bez průtahů:

 1. Spojí se s vámi obchodní zástupce, který má na starost klienty ve vaší oblasti. Domluvíte si spolu vhodný čas pro osobní setkání a budete informováni o všem, co je potřeba mít připravené.
 2. Obchodní zástupce se dostaví přímo k vám domů ve smluvený čas. Osobně proberete všechny důležité záležitosti, předložíte mu osobní doklad a doklady o důchodovém výměru, následně podepíšete úvěrovou smlouvu.
 3. Peníze obdržíte v hotovosti na ruku ihned po podpisu smlouvy.
 4. Obchodní zástupce si pak vždy v předem domluveném čase přijede každý měsíc pro pravidelnou splátku. Výši a podrobnosti splátky samozřejmě znáte hned od začátku. 

Nebankovní půjčky od soukromníka i pro důchodce

Důchodcům se často zdůrazňuje, aby byli opatrní a nenaletěli podvodníkům, kteří by chtěli využít jejich možné zhoršené orientace v moderním finančním prostředí. Právě proto je pro seniory obzvláště důležité, aby vyhledávali služby jen u prověřených a seriózních společností. Společnost, která funguje na trhu dlouho a je licencovaná u ČNB, nebude tahat klienty za nos a nesníží se k praktikám některých firem, pro které se vžilo označení „Šmejdi“.

Bezpečné půjčování by mělo být samozřejmostí pro všechny lidi bez výjimky. Ale pravdou je, že nejvíce se pochybná individua specializují na lidi v zoufalé dluhové situaci a bohužel rovněž právě na starší lidi.

Chtějte vždy úvěr, který splňuje minimálně tyto následující parametry:

 • bez poplatků předem,
 • bez ručitele a zástavy,
 • s dokládáním schopnosti splácet,
 • s jednoduchou a přehlednou administrativou,
 • s webovými stránkami, kde si dopředu můžete prostudovat smlouvu o budoucím úvěru,
 • s předem jasnými podmínkami a deklarovanou výší splátky,
 • s licencí u ČNB a pozitivními recenzemi.

Kolik chcete půjčit?

5 000 Kč
70 000 Kč

Na jak dlouho?